Автор Тема: Податковий піздєц! (урядовий проект щодо нерухомості)  (Прочитано 5955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?


?????

Не знаєте?

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?
Тобто, до розрахунків претензій таки нема?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26950

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?


?????

Не знаєте?

Как раз знаю.
Не понимаю откуда такой вопрос. С любой зарплаты выше определенного минимума платится налог в пенсионный, приблизительно как раз 33%.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
так що робити з нерухомiстю яку записали на дiдуся бабусю папу маму?

мабуть треба дивитися на сiмейний клан заразом, i вираховувати по загальнiй кiлькостi объектiв

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?



Спробуйте тут: http://spd.inf.ua/zarplata_online.htm

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26950
так що робити з нерухомiстю яку записали на дiдуся бабусю папу маму?

мабуть треба дивитися на сiмейний клан заразом, i вираховувати по загальнiй кiлькостi объектiв

Надо не давать повода ее записывать на бабусю, папу, маму

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Хули тут обсуждать?  Нужный закон блядь у нас бабла на армию нету, надо  с 1300 грн снять ещё.  А как за Кончезаспу не платили так и не будут.
А с пенса за садовую будку драть будут.
Жити по новому,  не?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
 :upa

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?
Тобто, до розрахунків претензій таки нема?

Є, звичайно. Це, власне, перша.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661

Є, звичайно. Це, власне, перша.
Ні, це не до розрахунку претензія, а до даних.
Ви там вже кажіть, що хотіли, можна прямо.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
И ведь дело то не в налоге сумма на год не космическая,  но при  пенсии в 1300 отдать 1700 в год как то по пиздоватому выглядит.
При таких списках на выборы сколько не плати всё равно мало будет.

Пенсіонер може поміняти квартиру понад 120 кв.м. на меншу, і не платити податку  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46573
  • Never give in!
Податки ніяк не корелюються з цінами і тому це піздєц. Хто може, валіть звідси нахуй. Не буде тут ніхєра поки всю цю державну блядську систему мордування громадян довбойбськими законами не знищити напалмом. Хай живе вільна озброєна украінська людина!
If you are going through hell, keep going.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Если это — "реформы", то пошли они все нахер, эти реформаторы.

Налог на недвижимость вообще мне непонятен. Я купил себе недвижимость за деньги, с которых я уже заплатил налоги. Я плачу коммуналку в процессе владения этой недвижимостью. Я плачу налог в случае продажи этой недвижимости. Какого хера я должен платить еще какой-то налог просто за то, что она у меня есть? С таким же успехом можно ввести налоги на автомобили, на мебель, ювелирку и т.д.

Налог как раз понятен и полезен даже. Он нужен, но реализован как и все через жопу.
рпочем так у нас практически все реализовано. Например ОСАГО, нужно, полезно, НО - реализовано через жопу

Чем понятен этот налог? Только тем, что власти хочется наших денег? Если я не получаю никакого дохода от владения недвижимостью, то с каких куев я должен платить за нее налог? Я плачу налог при зарабатывании денег на покупку недвижимости и при ее продаже — вот это я еще понять могу (хотя налог при продаже имхо должен платиться только с разницы стоимости этой недвиги при покупке и при продаже). Почему я должен платить налог при владении недвигой?

Ну для начала то что вы не имеете с нее дохода это ваши проблемы, недвига в принципе доход приносить может.

Какие же это мои проблемы? Какой доход я могу иметь с недвиги, если я в ней живу? А даже если кто имеет доход от недвиги (сдавая ее в аренду например), то пусть и платит налог с этого дохода, но не просто от того, что он владеет недвигой, за которую УЖЕ заплатил и деньги, и налоги с тех денег еще раньше. Мое мнение: доказали, что я имею доход от недвиги — я плачу налог, а не доказали — так это проблема тех, кто не доказал

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
И ведь дело то не в налоге сумма на год не космическая,  но при  пенсии в 1300 отдать 1700 в год как то по пиздоватому выглядит.
При таких списках на выборы сколько не плати всё равно мало будет.

Пенсіонер може поміняти квартиру понад 120 кв.м. на меншу, і не платити податку  :smilie7:
А где в новом законе про120? То в текущем варианте....
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Податки ніяк не корелюються з цінами і тому це піздєц. Хто може, валіть звідси нахуй. Не буде тут ніхєра поки всю цю державну блядську систему мордування громадян довбойбськими законами не знищити напалмом. Хай живе вільна озброєна украінська людина!
[/b]

Вільно озброєні люди вже живуть в ДНР-ЛНР. І що, їм від цього покращало?  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Пам'ятаю при Азарові намагалися ввести податок на відсотки депозитів. Це викликало бурю суперечок у громадян.
Після того як влітку цей податок абсолютно  непомітно ввели у найбільш жорстокому варіанті я не здивуюсь якщо і цей закон не викличе обурень.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Пам'ятаю при Азарові намагалися ввести податок на відсотки депозитів. Це викликало бурю суперечок у громадян.
Після того як влітку цей податок абсолютно  непомітно ввели у найбільш жорстокому варіанті я не здивуюсь якщо і цей закон не викличе обурень.

треба якось починати
те що треба обкладати податком усе - це було зрозумiло ще 3 роки тому
але якщо в сiльськiй хатi на 60 м. живе самотня бабуся з пенсiею в 1100 грн - то як вона може цей податок платити, а ще за газ електрику i тп? Для таких випадкiв потрiбнi льготи

зрозумiло що розмiр виплати мае залежати вiд цiни нерухомостi

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Как раз знаю.
Не понимаю откуда такой вопрос. С любой зарплаты выше определенного минимума платится налог в пенсионный, приблизительно как раз 33%.

Ким саме платиться?
« Останнє редагування: Вересня 20, 2014, 08:36:53 20:36 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Какие же это мои проблемы? Какой доход я могу иметь с недвиги, если я в ней живу?

У розмірі аренди за аналогічну квартиру, натурально. Котру вам би довелося платити, якби вказаної власності у вас не було.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
 ЕСВ 34,7%

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?



Спробуйте тут: http://spd.inf.ua/zarplata_online.htm

Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.
За не го платит работодатель

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Цитувати
Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.
За не го платит работодатель

Так отож. Але ми зараз про податки, котрі платить "хлоп на зарплатні".

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?

Спробуйте тут: http://spd.inf.ua/zarplata_online.htm

Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.

А підприємству робітник коштує 8 200 - 3 200 йде на різного роду податки.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.

А підприємству робітник коштує 8 200 - 3 200 йде на різного роду податки.

Мало чого він підприємству коштує. Мова йшла про нібито податок з зарплатні у розмірі 33%, котрого, як ми з'ясували, насправді немає.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Так отож. Але ми зараз про податки, котрі платить "хлоп на зарплатні".
Не ми, а ви (с)
Так може вийти, що він 0 податків платить, хіба легше від цього?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Пам'ятаю при Азарові намагалися ввести податок на відсотки депозитів. Це викликало бурю суперечок у громадян.
Після того як влітку цей податок абсолютно  непомітно ввели у найбільш жорстокому варіанті я не здивуюсь якщо і цей закон не викличе обурень.

треба якось починати
те що треба обкладати податком усе - це було зрозумiло ще 3 роки тому
але якщо в сiльськiй хатi на 60 м. живе самотня бабуся з пенсiею в 1100 грн - то як вона може цей податок платити, а ще за газ електрику i тп? Для таких випадкiв потрiбнi льготи

зрозумiло що розмiр виплати мае залежати вiд цiни нерухомостi

а если та бабуся пошлёт нах  уряд и не будет нифига платить - ее выселят и хату заберут?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Так отож. Але ми зараз про податки, котрі платить "хлоп на зарплатні".
Не ми, а ви (с)
Так може вийти, що він 0 податків платить, хіба легше від цього?

Хуяссе поворот теми: від конкретних відсотків податку до абстрактного "кому щас лєхко?".  :smilie10:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Дякую. Що бачимо: начислено 6 тисяч, на руки 5 тисяч. Ніяких 33% робітник не платить. ЧВД.

А підприємству робітник коштує 8 200 - 3 200 йде на різного роду податки.

Мало чого він підприємству коштує. Мова йшла про нібито податок з зарплатні у розмірі 33%, котрого, як ми з'ясували, насправді немає.

Підприємству важливо, скільки коштує йому робітник - всі податки за нього просто платить роботодавець, тому робітник, як правило, не дуже в курсі, скільки за нього нараховується податків. Звідси і причина зарплат в конверті і бажання працювати з СПД.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Підприємству важливо, скільки коштує йому робітник - всі податки за нього просто платить роботодавець, тому робітник, як правило, не дуже в курсі, скільки за нього нараховується податків. Звідси і причина зарплат в конверті і бажання працювати з СПД.

Це все очевидні речі, але факт залишається фактом: податку у 33% робітник не платить, тому розрахунки про нібито "більше половини зарплатні віддається державі у вигляді податків", на котрі я, власне, і зреагував - хибні.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Хуяссе поворот теми: від конкретних відсотків податку до абстрактного "кому щас лєхко?".  :smilie10:
Не кому лехко, а на скільки від податків не легко. Яка різниця, скільки особисто найманець сплачує?
"більше половини зарплатні віддається державі у вигляді податків"
я такого не писав
« Останнє редагування: Вересня 20, 2014, 09:06:30 21:06 від Who is John Galt? »
Держава є інститут пограбування та насильства.