Автор Тема: Наше кіно  (Прочитано 5925 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9352
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Наше кіно
« : Листопада 07, 2014, 02:20:00 14:20 »
Виходить на екрани фільм "Поводир"

"Когда после премьеры в Одессе в зале включили свет, заплаканные люди 15 минут аплодировали стоя. В этой картине  переплелись личные мотивы кинорежиссера Олеся Санина и исторический материал: Санин сам играет на колесной лире, делает бандуры и кобзы, и в детстве он короткое время был поводырем у слепого лирника, который учил будущего кинорежиссера кобзарскому искусству. ... Санина заинтересовал исторический факт - расстрел нескольких сотен слепых кобзарей, которых по заданию НКВД пригласили на съезд в Харьков, чтобы  разом  всех уничтожить. Вторая история, что легла в основу сценария - газетные заметки о сыне американского специалиста, который чудом выжил в СССР, и мальчике-иностранце, который был поводырем у слепого кобзаря."

Добре, що цей фільм зняли - ми не повинні забувати свою історію.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #1 : Листопада 07, 2014, 02:32:21 14:32 »
Виходить на екрани фільм "Поводир"

"Когда после премьеры в Одессе в зале включили свет, заплаканные люди 15 минут аплодировали стоя. В этой картине  переплелись личные мотивы кинорежиссера Олеся Санина и исторический материал: Санин сам играет на колесной лире, делает бандуры и кобзы, и в детстве он короткое время был поводырем у слепого лирника, который учил будущего кинорежиссера кобзарскому искусству. ... Санина заинтересовал исторический факт - расстрел нескольких сотен слепых кобзарей, которых по заданию НКВД пригласили на съезд в Харьков, чтобы  разом  всех уничтожить. Вторая история, что легла в основу сценария - газетные заметки о сыне американского специалиста, который чудом выжил в СССР, и мальчике-иностранце, который был поводырем у слепого кобзаря."

Добре, що цей фільм зняли - ми не повинні забувати свою історію.
Добре, що Голливуд нашел денежку на картину, иначе пришлось у Рашки клянчить, как это часто бывает.
"Поводырь" - достойный пример кооперации и, надеюсь, окупит вложенные бабки и реально протащит Украину в Оскару. :super: :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #2 : Листопада 07, 2014, 02:40:37 14:40 »
Хм. Надо будет посмотреть.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #3 : Листопада 07, 2014, 02:43:31 14:43 »
Меня другое интересует...Почему тупо до сих пор не снимут шикарный исторический боевик "Чорний Ворон. Залишенець"? Там даже в сценарии ничего менять не надо будет. Готовый фильм. И ведь ОФИГЕННЫЙ был бы фильмище!

И даю себе ответ: в Россию его в прокат не продать...Вот потому и не снимают.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Наше кіно
« Reply #4 : Листопада 07, 2014, 03:27:56 15:27 »
Меня другое интересует...Почему тупо до сих пор не снимут шикарный исторический боевик "Чорний Ворон. Залишенець"? Там даже в сценарии ничего менять не надо будет. Готовый фильм. И ведь ОФИГЕННЫЙ был бы фильмище!

И даю себе ответ: в Россию его в прокат не продать...Вот потому и не снимают.

імхо набагато сильніше було б зняти "оригінал". Звідки Шкляр непогано "попасся", навіть з виразами
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Наше кіно
« Reply #5 : Листопада 07, 2014, 03:38:52 15:38 »
Називається "Холодний Яр"

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Наше кіно
« Reply #6 : Листопада 07, 2014, 03:54:01 15:54 »
Якраз зараз актуально було б показати історичні факти того, як боролась з більшовиками не тільки західна, а й інша частина України. І такого героя, як Чорний Ворон. Пора, пора українцям починати вже щось своє робити, а не рашлайно споживати.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Наше кіно
« Reply #7 : Листопада 07, 2014, 04:28:02 16:28 »
Кому як. Я за екранізацію Горліс-Горського, а не Шкляра
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #8 : Листопада 07, 2014, 04:35:00 16:35 »
"Чорний ворон" Шкляра, думаю, більш видовищно можна екранізувати.
Хоча "Холодний Яр" - більш правдиво історично.

А "Поводиря" дуже хочу подивитись.
Сам фільм повинен бути дуже атмосферний, цікавий. А ще й пісня у виконанні Джамали за душу бере. Бачила трейлер "Поводиря".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #9 : Листопада 07, 2014, 07:20:30 19:20 »
"Чорний ворон" Шкляра, думаю, більш видовищно можна екранізувати.
Хоча "Холодний Яр" - більш правдиво історично.

А "Поводиря" дуже хочу подивитись.
Сам фільм повинен бути дуже атмосферний, цікавий. А ще й пісня у виконанні Джамали за душу бере. Бачила трейлер "Поводиря".
Уже на Оскар замахнулись!
А где скачать можна?..
Может, уже есть где на торрентах или пока что нет доступа?.. :super:

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Re: Наше кіно
« Reply #10 : Листопада 07, 2014, 08:19:43 20:19 »
Ну, это.. как человек изучавший тему расстрелянных кобзарей.. Дело было так.. было два т. н. сьезда, только назывались ои не сьездами а по другому.. когда власть решила провести первый из них то за год НКВД получил вказивку следующего содержания - выявить в регионах этих лиц, поскольку в большинстве своем они вели бродяжнический образ жизни.. НКВД выявил и переписал... потом всех собрали на собиралово, даже первое заседание было отраженное в газетной заметке.. а вот потом... потом было очень интересно.. официально - поскольку они все были бездомные и больные инвалиды, их распихали по богодельням.. повторяю - официальная версия..  А вот неофициально - в новостях года четыре тому прошла инфа, что под Харьковым нашли захоронение - останки  в характерной одежде и прическами, остатки музинструментов и вместе со взрослыми детские скелеты.. так что делайте выводы..
« Останнє редагування: Листопада 07, 2014, 08:21:50 20:21 від el Capitano »

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Re: Наше кіно
« Reply #11 : Листопада 07, 2014, 08:20:57 20:20 »
а по поводу кино - есть шикарный сценарий "Круты".. только вот никто не снимает.. бабки, бабки

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #12 : Листопада 07, 2014, 08:23:28 20:23 »
"Чорний ворон" Шкляра, думаю, більш видовищно можна екранізувати.
Хоча "Холодний Яр" - більш правдиво історично.

А "Поводиря" дуже хочу подивитись.
Сам фільм повинен бути дуже атмосферний, цікавий. А ще й пісня у виконанні Джамали за душу бере. Бачила трейлер "Поводиря".
Уже на Оскар замахнулись!
А где скачать можна?..
Может, уже есть где на торрентах или пока что нет доступа?.. :super:
Наскільки я розумію, найближчим часом якісного варіанта не буде можливо побачити в інеті.
Я от так і не можу знайти "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
Мабуть, поки виробники трохи не відіб`ють гроші.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #13 : Листопада 07, 2014, 08:25:31 20:25 »
Ну, это.. как человек изучавший тему расстрелянных кобзарей.. Дело было так.. было два т. н. сьезда, только назывались ои не сьездами а по другому.. когда власть решила провести первый из них то за год НКВД получил вказивку следующего содержания - выявить в регионах этих лиц, поскольку в большинстве своем они вели бродяжнический образ жизни.. НКВД выявил и переписал... потом всех собрали на собиралово, даже первое заседание было отраженное в газетной заметке.. а вот потом... потом было очень интересно.. официально - поскольку они все были бездомные и больные инвалиды, их распихали по богодельням.. повторяю - официальная версия..  А вот неофициально - в новостях года четыре тому прошла инфа, что под Харьковым нашли захоронение - останки  в характерной одежде и прическами, остатки музинструментов и вместе со взрослыми детские скелеты.. так что делайте выводы..
Я теж цією темою цікавилась. Дуже вразило, коли вперше почула про те. Просто уявити таке навіть важко.
П.С. Про "Крути" теж погоджуюсь з вами. Тема для фільму хороша.
Взагалі, у нас є стільки цікавих сторінок історії, і не лише сумних, з яких можна зробити чудові фільми...

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Re: Наше кіно
« Reply #14 : Листопада 07, 2014, 08:26:03 20:26 »
"Чорний ворон" Шкляра, думаю, більш видовищно можна екранізувати.
Хоча "Холодний Яр" - більш правдиво історично.

А "Поводиря" дуже хочу подивитись.
Сам фільм повинен бути дуже атмосферний, цікавий. А ще й пісня у виконанні Джамали за душу бере. Бачила трейлер "Поводиря".
Уже на Оскар замахнулись!
А где скачать можна?..
Может, уже есть где на торрентах или пока что нет доступа?.. :super:
Наскільки я розумію, найближчим часом якісного варіанта не буде можливо побачити в інеті.
Я от так і не можу знайти "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
Мабуть, поки виробники трохи не відіб`ють гроші.

 Алььо, гараж, Вогню хоч дупою їж, навіть вже на єксы є

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #15 : Листопада 07, 2014, 08:28:05 20:28 »

Наскільки я розумію, найближчим часом якісного варіанта не буде можливо побачити в інеті.
Я от так і не можу знайти "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
Мабуть, поки виробники трохи не відіб`ють гроші.

 Алььо, гараж, Вогню хоч дупою їж, навіть вже на єксы є
На екс.юей?
Ой, дякую дуже, я не так давно не знаходила... :smilie1:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Наше кіно
« Reply #16 : Листопада 07, 2014, 08:32:57 20:32 »
а потім ви питаєте чому не знімається щось там. Бо ходять по торентам шукають, в той час як режисери змушені звертатись до спільнокошту, щоб дозняти стрічки.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #17 : Листопада 07, 2014, 08:43:21 20:43 »
а потім ви питаєте чому не знімається щось там. Бо ходять по торентам шукають, в той час як режисери змушені звертатись до спільнокошту, щоб дозняти стрічки.
От добре вам, киянам. Моя дочка теж в Києві на всі прем`єри ходить.
А в провінції у нас кінотеатра немає. Навіть якісного ДВД не купиш, лише піратки з російським дубляжем.
Не можу я на кожну цікаву прем`єру їздити в столицю, на жаль... :shuffle:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Наше кіно
« Reply #18 : Листопада 07, 2014, 08:47:06 20:47 »
а потім ви питаєте чому не знімається щось там. Бо ходять по торентам шукають, в той час як режисери змушені звертатись до спільнокошту, щоб дозняти стрічки.
От добре вам, киянам. Моя дочка теж в Києві на всі прем`єри ходить.
А в провінції у нас кінотеатра немає. Навіть якісного ДВД не купиш, лише піратки з російським дубляжем.
Не можу я на кожну цікаву прем`єру їздити в столицю, на жаль... :shuffle:

а де це у вас "в провінції"? :)

"Той" був практично мало не в кожному селі :) і ліцензійний диск їх можна придбати навіть зараз, якщо склероз мені не зраджує. Зрештою ладно вже з "тим". Це більше до тих, "чудових людей" які бажають на шару подивитись нові стрічки наші
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Наше кіно
« Reply #19 : Листопада 07, 2014, 08:48:05 20:48 »
Крымскотатарский художественный фильм о депортации татар "Хайтарма" признан лучшим полнометражным фильмом на кинофестивале в итальянском Триесте.

Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/1006617-film-o-deportatsii-kryimskih-tatar-haytarma-pobedil-na-festivale-v-italii-rejisser.html
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #20 : Листопада 07, 2014, 08:51:22 20:51 »


а де це у вас "в провінції"? :)

"Той" був практично мало не в кожному селі :) і ліцензійний диск їх можна придбати навіть зараз, якщо склероз мені не зраджує. Зрештою ладно вже з "тим". Це більше до тих, "чудових людей" які бажають на шару подивитись нові стрічки наші
Маленький районний центр на Вінниччині. Вже і не пам`ятаю, коли в кінотеатрі щось показували.
А ліцензійний диск з сучасними українськими фільмами планую купити в Києві, як буду в столиці на Новий рік.
Взагалі, ви кияни і не уявляєте, як ми тут обділені культурними та мистецькими подіями...Їзджу в Київ два рази на рік, щоб піти в театр, на оперету і цікаві виставки.  :smilie1:

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Re: Наше кіно
« Reply #21 : Листопада 07, 2014, 08:54:56 20:54 »
Я вибачаюсь, ексу тобі мало?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #22 : Листопада 07, 2014, 08:58:18 20:58 »
Я вибачаюсь, ексу тобі мало?
В "живу" ж цікавіше, ні?.. :shuffle:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #23 : Листопада 07, 2014, 08:59:12 20:59 »
Крымскотатарский художественный фильм о депортации татар "Хайтарма" признан лучшим полнометражным фильмом на кинофестивале в итальянском Триесте.

Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/1006617-film-o-deportatsii-kryimskih-tatar-haytarma-pobedil-na-festivale-v-italii-rejisser.html
"Хайтарму" дивилась. Почуття двоякі, можливо тому, що очікувала більшого.
Дуже сподобалась музика в фільмі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #24 : Листопада 08, 2014, 12:02:27 12:02 »
а потім ви питаєте чому не знімається щось там. Бо ходять по торентам шукають, в той час як режисери змушені звертатись до спільнокошту, щоб дозняти стрічки.
Даже в Сети... можно выгоду иметь - пусть какую нить рекламу прикрепят или ссылочку на иные ресурсы ставят... вот "шара" и окупится.
Нужно не жалится на нищую страну, а уметь... находить бабло, работать с инвесторами и делать кино, на которое будут валить, как на голл. боевики.
Пока этого не будет,  "снимать сливки" будет... кто угодно, токо не наши режиссеры.
Я не мало читал, как у нас любят финансировать заведомо дохлые проекты, типа К. Муратовой и пр.
И тащатся, что на фестивалях картина какой-то там приз взяла...
А на поверку выходит, что кино... полная муть, не стоящая времени и затрат.
Потому и был вопрос про торенты, где можно "черновичек" увидеть...
Понравится - куплю диск. :super:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше кіно
« Reply #25 : Листопада 08, 2014, 12:22:02 12:22 »
Треба знімати акшин  - "Аеропорт" наприклад  про Донецький аеропорт не документальний а художній фільм...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наше кіно
« Reply #26 : Листопада 08, 2014, 01:15:37 13:15 »
А мене цікавить тема українських характерників. Між іншим, вона практично не досліджена.
Зараз у молоді популярні фільми і серіали в стилі фентезі. От в такому стилі можна було б створити цікавий фільм про наших характерників.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9352
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Наше кіно
« Reply #27 : Листопада 27, 2014, 12:47:35 12:47 »
Фільм зібрав рекордну для українського фільму кількість глядачів.

http://www.theinsider.ua/art/546e04818eddd/

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Наше кіно
« Reply #28 : Листопада 27, 2014, 12:55:11 12:55 »
действительно на показе в Одессе происходило что-то совершенно невероятное для Одессы, там было все и аплодисменты, и пение гимна, и слава Украине
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Наше кіно
« Reply #29 : Листопада 27, 2014, 12:57:35 12:57 »
А мене цікавить тема українських характерників. Між іншим, вона практично не досліджена.
Зараз у молоді популярні фільми і серіали в стилі фентезі. От в такому стилі можна було б створити цікавий фільм про наших характерників.

Трохи "розкрили" тему в "Тіні незабутих предків" ... цілком навіть вдалася стрічка
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.