Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20150 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #540 : Вересня 20, 2021, 11:45:39 23:45 »
И кстати
Насчет гейпарадов
Когда я вижу как в центре города скачет чувак в кожаном суспензории и с воткнутыми в задницу перьями это вызывает у меня реакцию отторжения.
Нет, не по той причине что он гей, а по той причине что он неадекватный придурок

Ти трампіст. 
Тепер вже офіційно...   :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #541 : Вересня 20, 2021, 11:50:59 23:50 »
И кстати
Насчет гейпарадов
Когда я вижу как в центре города скачет чувак в кожаном суспензории и с воткнутыми в задницу перьями это вызывает у меня реакцию отторжения.
Нет, не по той причине что он гей, а по той причине что он неадекватный придурок
Це ж Прайд Сорому - вони й не повиннi ходити... як нормальнi...
Дякувати Богу, що органiзатори iм... пiжами не видають...
Ото був би справжнiй Прайд а не... збiговисько дурбеликiв...
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #542 : Вересня 20, 2021, 11:53:10 23:53 »
Ти трампіст. 
Тепер вже офіційно...
Чiя б корова мичала...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #543 : Вересня 21, 2021, 12:59:08 00:59 »
Хтось рахував, скiльки цей шиз... наваяв сторiнок Гей-срачу?..Дядя, вы дурак?..
Стільки скільки йти, якщо ти цього не усвідомив то шиз якраз ти.

Цитувати
Ти хоч бачиш, що ти маячню строчиш?..
Як два мудака з яйцями та хером в ладошку... можуть годувати дитину?..
Ти справдi... дурний чi вважаш, що всi поруч - дурнi?..Дядя, ти дурак?..
Тобі важко відповісти на питання:
Що ти уявляєш, "Як два батьки... будуть годувати малого..." Ти ж написав що щось уявляєш?

Цитувати
Нащо ти когось з нормальних, не геiв... до психiатра вiдправляш - в Дурку, насамперед, треба вести тих, хто кому довподоби геi...Дядя, ти дурак?..
Ти вважаєш нормальною людиною яка не знати що уявляє, коли говорять, що два батька годують дитину.
Йди до психіатра розкажи йому це і він тобі пропише, якісь подавляючі ліки, щоб ти до дітей не приставав.

Цитувати
Гомофоби, це тi, хто реально бояться трансгендерiв та геiв, тебе, олуха... й твоiх чувакiв-геiв... нi хто не боiться...
Ти хочеш сказати, що ти не гомофоб?
То ти до того що гомофоб ще й дурак.

Цитувати
Дядя, ти дурак?..
Покажи де це я суто с Па-Рашi тягну гомофобiю - я дав посиланна та лiнки з Ю-Туба на Харкiв, Киiв та Германiю...
Ти з параші тягнеш, параша тебе скрєпами тягне. У вас взаємозалік

Цитувати
Дядя, ти не дурак - ти просто... Гей...
З яким... нi хто не хоче мати справу...
 >:(
Ніхто не хоче мати справу з гомофобами такими як ти
« Останнє редагування: Вересня 21, 2021, 01:26:53 01:26 від Codename47 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #544 : Вересня 21, 2021, 01:34:49 01:34 »
19 сторінок "гей-срачу" від Codename47  :smilie5: який "доводить", що хто не підтримує гоміков, той - гомофоб  :laugh:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #545 : Вересня 21, 2021, 01:51:17 01:51 »
Це ж Прайд Сорому - вони й не повиннi ходити... як нормальнi...
 :smilie7:

Та чому Прайд Сорому, - може вони свою нову моду демонструють? :smilie8:



 :laugh:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19141
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #546 : Вересня 21, 2021, 03:07:47 03:07 »
гомофоб  :laugh:

Ви так кажете, ніби це щось погане.  :gigi:


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #547 : Вересня 21, 2021, 04:16:25 04:16 »
Ви так кажете, ніби це щось погане.  :gigi:
а й справді  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #548 : Вересня 21, 2021, 09:41:56 09:41 »
19 сторінок "гей-срачу" від Codename47  :smilie5: який "доводить", що хто не підтримує гоміков, той - гомофоб  :laugh:
Адмiну та Модератору... це подобаеться - другий тиждень нумерований шиз... веде дискусiю... нi про що...
На Фейсбуцi... про таке... писати не можна - Цукер-Берг... миттево банить... - а тут... фiлiя Дурки - можна скiльки завгодно строчити маячню, коли навiть... нема з ким сперечастися, а воно все одно... щось-таке... намагаеться придумати, аби... втримати гiлку...
Чiм би гей не займався, аби не плакав - що iм ще робити - план по Прайдах... виконано, грошi вiд посольства... отриманi, можна далi строчити своi вологi фантазii, коли нема чого робити...
Те, що нумерований... - хворий... - сто пудов - багато рокiв тому... на Т*-форумах... був такий саме срач - але там Адмiн був... такий саме пацiент Дурки, тому воно... просто не заважало спiлкуванню Шерочек з Машерочками - фантазерiв було трохи бiльше, дехто навiть приватнi фото викладав, аби всi бачiли, яке воно розумне...
Але такого срачу, як тут... давно не було...
Воно й добре - треба iнколи вiдпочiвати вiд Полiтики...
Але перейдемо до нашого пацiента й подивимось, що воно нам з ранку видало...
Цитувати
Стільки скільки йти, якщо ти цього не усвідомив то шиз якраз ти.
Коли в башке таргани весiлля грають... заважати iм не треба...
Але ти не сумуй, у тебе ще все попереду - як раз першi холоди вiдкривают шизам шлюз...  в новий сезон...
Цитувати
Тобі важко відповісти на питання:
Тобi вже не раз казали, що два гея в Украiнi... не мають права "народжувати" та годувати дитину...
На якiй мовi тобi знову це пояснити - може у тебе запаморочення вiд Прайду... тодi... ще раз запитай...
Цитувати
Що ти уявляєш, "Як два батьки... будуть годувати малого..."
Ти ж написав що щось уявляєш?
Це повна дурня - чоловiк... за Природою... не може кормити дитину - як що для тебе це новина - лягай в Дурку...
Цитувати
Ти вважаєш нормальною людиною яка не знати що уявляє, коли говорять, що два батька годують дитину.
Чувак, я тобi вкотре повторюю, що геi й досi вважаються психiчно-хворими особами, навiть, коли хвороба й недоведена...
Навiть коли там нема гостроi фази шизи, а лише симуляцiя жiночоi статi та секс з чоловiками - все це - аномалii...
Тому геям... не дають права на виховання дитини - або вiд колишньоi подруги/дружини, або сурогатноi...
Е купа держ. iнституцiй, Суди, Соц. служби... де тобi скажуть... теж саме...
Цитувати
Йди до психіатра розкажи йому це і він тобі пропише, якісь подавляючі ліки, щоб ти до дітей не приставав.
Свого часу багато з ким спiлкувався - з лiкарями, вченими, навiть в АМН Украiни був... - все у мене в нормi - до геiв... не належу, стать мiняти... не збираюся, з дружбанами... нормально спiлкуюся, а коли хтось натякае на секс - кулаком - в морду...
Цитувати
Ти хочеш сказати, що ти не гомофоб?
У тебе не лише оперативна память, а й склероз... прогресуе - гомофоби... бояться геiв  - я пiдорасiв... не боюсь  - хай вони мене бояться, як що такi смiливi, що лише на Прайди ходять, а потiм  маскуються в Зiнну, Таню, Дусю... та сидять на своiх форумах.
Так само й тебе не боюсь - з чого ти взяв, що я - гомофоб - що тут геiв ганяю?...
А що менi з такими як ти робити - обнiматься i целоваться?...
Не дочекаешся...
Цитувати
То ти до того що гомофоб ще й дурак.
Нi, чувак, як раз дурак той, хто два десятки сторiнок толдичить одне питання - як два пiд...си можуть народити дитину?..
Я цього питання не писав й два тижня... лише дивлюсь та чекаю, коли ж ти зникнеш з нашого середовища...
Цитувати
Ти з параші тягнеш, параша тебе скрєпами тягне.
У вас взаємозалік
Чувак, в Украiнi... ставлення до геiв - майже толерантне - для нормальних людей - все ваше болото - пусте мiсце...
Трахайтеся... хоч з собаками... або слонами - нам до вас дiла нема...
Але мода на Прайди... йде з Рашi - саме з перформансу Наша Раша... йде все це лайно в Украiну...
Не було Нашей Рашi... не було Прайдiв - тому що це лайно... суто па-рашне - в Москвабаде... добре вмiють мозги засирати...
Цитувати
Ніхто не хоче мати справу з гомофобами такими як ти
Чувак, ти якось пригальмуй: у мене на ФБ друзiв... куди там твоiм Гей-Прайдам... - але... жодного пiдар... серед них немае...
 :)
« Останнє редагування: Вересня 21, 2021, 10:27:56 10:27 від Бувалий »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #549 : Вересня 21, 2021, 10:36:08 10:36 »
Знаешь, в ответ собирался написать целую простыню, но ограничусь одним - Я нигде не говорил что воспитание матери лучше отцовского или наоборот

И да, это не навязанные обществом роли. Этот этап дурости психологами, слава богу, давно пройден
В тому ж і справа. А тоді й з правами геїв питань не повинно бути жодних.
Ну, як. Можуть бути питання до інституту сурогатного материнства як такого, морально це чи ні, у яких випадках. Можна бути принципово проти цього. Але права геїв тут ні до чого. Або можна всім, й геям в тому числі - або ж неможна нікому. Інакше це прив'язка законів до кількості прутнів на сім'ю.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #550 : Вересня 21, 2021, 10:49:04 10:49 »
И кстати
Насчет гейпарадов
Когда я вижу как в центре города скачет чувак в кожаном суспензории и с воткнутыми в задницу перьями это вызывает у меня реакцию отторжения.
Нет, не по той причине что он гей, а по той причине что он неадекватный придурок
Дик, має на це повне право. Все краще, ніж хрестна хода МП ФСБ  :gigi:
Загалом підозрюю що це все вторинна похідна від парадів Ріо, хоча може бути й чисто американська мулька. Нашому поколінню це все одне сприймати незвично, в нас культура парадів суто мілітарна, успадкована з Європи через російську дупу, й відшліфована першотравнями.
Щодо гейської естетики - ну, рівня двох неголених бугаїв у капронових костюмах фії Тінкербелл - то, чесно кажучи, мені вона теж не особливо зрозуміла. Моє сприйняття гей-естетики закінчується десь на Blue oyster bar, котрий в свою чергу використовує один з двох стилів, що популяризовав Фредді.
Втім, я завжди залишаю (фактично, це в мене зазвичай основна версія) варіант, що не людина в костюмі неадекватна, а просто я не дуже петраю у тій чи іншій субкультурі :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #551 : Вересня 21, 2021, 10:52:13 10:52 »
Ви так кажете, ніби це щось погане.  :gigi:
Ну загалом-то у парадигмі світу, за який ми тут типу всі більш-менш топимо, це таки щось погане  :gigi:
Не те щоб не можна було топити за іншу, але я якось за послідовність у ідейному напрямку :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #552 : Вересня 21, 2021, 10:54:40 10:54 »
Дик, має на це повне право. Все краще, ніж хрестна хода МП ФСБ  :gigi:
Загалом підозрюю що це все вторинна похідна від парадів Ріо, хоча може бути й чисто американська мулька. Нашому поколінню це все одне сприймати незвично, в нас культура парадів суто мілітарна, успадкована з Європи через російську дупу, й відшліфована першотравнями.
Щодо гейської естетики - ну, рівня двох неголених бугаїв у капронових костюмах фії Тінкербелл - то, чесно кажучи, мені вона теж не особливо зрозуміла. Моє сприйняття гей-естетики закінчується десь на Blue oyster bar, котрий в свою чергу використовує один з двох стилів, що популяризовав Фредді.
Втім, я завжди залишаю (фактично, це в мене зазвичай основна версія) варіант, що не людина в костюмі неадекватна, а просто я не дуже петраю у тій чи іншій субкультурі :)
Понять i простiть...
Дати дiтей народжувати...
Дозволити... виховувати дiтей...
Дозволити... в школах працювати...
У всiх районах... вiдкрити Гей-бари, Гей-клуби, Гей-казiно...
 :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #553 : Вересня 21, 2021, 10:59:52 10:59 »
Потому что это не лекарство
Водка еще большее влияние на людей оказывает, но ее то же не больно то регулируют
Та ну як це? Регулюють, в тому числі прямими заборонами на вживання тим самим вагітним. Бо якраз доведено науково, що коли мати хиляє, то потім дитина ризикує отримати букет хвороб та відхилень (а то й взагалі народитися кацапом).
Якщо те саме так само доведено для штучного харчування - то я й дивуюся, чого воно так спокійно себе почуває у продажі. А якщо то якась побічка для якогось статистично невагомого відсотку - то чого ми взагалі про це згадали в такому широкому контексті :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #554 : Вересня 21, 2021, 11:03:22 11:03 »
Понять i простiть...
Дати дiтей народжувати...
Дозволити... виховувати дiтей...
Дозволити... в школах працювати...
У всiх районах... вiдкрити Гей-бари, Гей-клуби, Гей-казiно...
 :smilie7:
Й обов'язково дати геям право шпьохати у дупу натуралів, яких помітили у гомофобних дискусіях на форумах  :smiley24: насправді ж саме цього усі так бояться?  :weep:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #555 : Вересня 21, 2021, 03:55:36 15:55 »
Адмiну та Модератору... це подобаеться - другий тиждень нумерований шиз... веде дискусiю... нi про що...
Модератору подобається гомофобія, а то би вже забанив тебе давно. А додатково бувалий ще й потенційний педофіл, а ви йому тут все рівно писати дозволяєте.

Цитувати
На Фейсбуцi... про таке... писати не можна - Цукер-Берг... миттево банить... - а тут... фiлiя Дурки - можна скiльки завгодно строчити маячню,
Строчить простині, без змісту, що в того хворого в голові.

Цитувати
коли навiть... нема з ким сперечастися, а воно все одно... щось-таке... намагаеться придумати, аби... втримати гiлку...
З тобою явно немає про що сперечатись, ти ж в гуглі забанений

Цитувати
Чiм би гей не займався, аби не плакав - що iм ще робити - план по Прайдах... виконано, грошi вiд посольства... отриманi, можна далi строчити своi вологi фантазii, коли нема чого робити...
Ще один випадок кацапської пропаганди, за яку тут не банять
[/quote]

Цитувати
Те, що нумерований... - хворий... - сто пудов - багато рокiв тому... на Т*-форумах... був такий саме срач - але там Адмiн був... такий саме пацiент Дурки, тому воно... просто не заважало спiлкуванню Шерочек з Машерочками - фантазерiв було трохи бiльше, дехто навiть приватнi фото викладав, аби всi бачiли, яке воно розумне...
Що ти мелеш, якісь фото в голові, то ти гей? Тобі фото хтось показав і тобі сподобалось?

Цитувати
Але такого срачу, як тут... давно не було...
Як би тебе забанили ніякого о б срачу не було, навіть феральний кіт і то менше серед ніж ти.

Цитувати
Воно й добре - треба iнколи вiдпочiвати вiд Полiтики...
Це в є політики, такий тупий, що не розумієш?

Цитувати
Але перейдемо до нашого пацiента й подивимось, що воно нам з ранку видало...Коли в башке таргани весiлля грають... заважати iм не треба...
То ти про себе, шизік, тільки встав і таку простиню накатав?

Цитувати
Але ти не сумуй, у тебе ще все попереду - як раз першi холоди вiдкривают шизам шлюз...  в новий сезон...
Шлюз, новиц сезон, таргани? Ти забув свої таблетки зранку прийняти.

Цитувати
Тобi вже не раз казали, що два гея в Украiнi... не мають права "народжувати" та годувати дитину...
На якiй мовi тобi знову це пояснити - може у тебе запаморочення вiд Прайду... тодi... ще раз запитай...
Запаморочення, якраз в тебе, бо я тебе питав ні про народжувати ні про права, а просте питання: , "що ти уявляєш, Як два батьки... будуть годувати малого..." .
Боїшся в відповідати, бо знаєш, що тебе забанять, педо?

Цитувати
Це повна дурня - чоловiк... за Природою... не може кормити дитину - як що для тебе це новина - лягай в
Відповідай на просте питання, що ти уявляєш?

Цитувати
Дурку...Чувак, я тобi вкотре повторюю, що геi й досi вважаються психiчно-хворими особами, навiть, коли хвороба й недоведена...
Брехло, потім питаєш чого тут срач бо ти брешеш, а модератор тебе не банить.

Цитувати
Навiть коли там нема гостроi фази шизи, а лише симуляцiя жiночоi статi та секс з чоловiками - все це - аномалii...
Знайшовся психіатр, йди вже назад в свою палату.

Цитувати
Тому геям... не дають права на виховання дитини - або вiд колишньоi подруги/дружини, або сурогатноi...
Е купа держ. iнституцiй, Суди, Соц. служби... де тобi скажуть... теж саме...Свого часу багато з ким
А в багатьох країнах до яких прямує Україна скажуть інше, тому твоє "тому" це дурня в твоїй голові


Цитувати
спiлкувався - з лiкарями, вченими, навiть в АМН Украiни був... - все у мене в нормi - до геiв... не належу, стать мiняти... не збираюся, з дружбанами... нормально спiлкуюся, а коли хтось натякае на секс - кулаком - в морду...
А з наполеоном ти не спілкувався?
То ти питав їх, що ти педо, я ж кажу в тебе збочені думки

Цитувати
У тебе не лише оперативна память, а й склероз... прогресуе - гомофоби... бояться геiв  - я пiдорасiв... не боюсь  - хай вони мене бояться, як що такi смiливi, що лише на Прайди ходять, а потiм  маскуються в Зiнну, Таню, Дусю... та сидять на своiх форумах.
Так само й тебе не боюсь - з чого ти взяв, що я - гомофоб - що тут геiв ганяю?...
А що менi з такими як ти робити - обнiматься i целоваться?...
Не дочекаешся...
Почитай визначення гомофоба, а я й забув ти забанений в гуглі, або як шукаєш то тобі тільки картинки показують, то напевно твій санітар так браузер налаштував.

Цитувати
Нi, чувак, як раз дурак той, хто два десятки сторiнок толдичить одне питання - як два пiд...си можуть народити дитину?..
Я цього питання не писав й два тижня... лише дивлюсь та чекаю, коли ж ти зникнеш з нашого середовища...
Сам собі питання задав, сам на нього ц відповідь чекає. Шиза прогресує?

Цитувати
Чувак, в Украiнi... ставлення до геiв - майже толерантне - для нормальних людей - все ваше болото - пусте мiсце...
А таких гомофобів, як ти скоро навіть на твоїх фейсбуках будуть відфрендувати.

Цитувати
Трахайтеся... хоч з собаками... або слонами - нам до вас дiла нема...
Мені хватило твоїх педо фантазій, а ти ще зоофілія.
Ти вкурсі, що вона заборонена в Україні?

Цитувати
Але мода на Прайди... йде з Рашi - саме з перформансу Наша Раша... йде все це лайно в Украiну...
Не було Нашей Рашi... не було Прайдiв - тому що це лайно... суто па-рашне - в Москвабаде... добре вмiють мозги засирати...
Ще раз насрав купу пропаганди за яку не банять.

Цитувати
Чувак, ти якось пригальмуй: у мене на ФБ друзiв... куди там твоiм Гей-Прайдам... - але... жодного пiдар... серед них немае...
 :)
Хвалитись друзями на фейсбуці, це показує наскільки ти не щаслива людина і викликаєш тільки жаль.
Але я гомофобів не жалію тобу буду той срач який ти тут розводиш і далі тобі по писку розмазувати

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #556 : Вересня 21, 2021, 07:41:32 19:41 »
В тому ж і справа. А тоді й з правами геїв питань не повинно бути жодних.
Ну, як. Можуть бути питання до інституту сурогатного материнства як такого, морально це чи ні, у яких випадках. Можна бути принципово проти цього. Але права геїв тут ні до чого. Або можна всім, й геям в тому числі - або ж неможна нікому. Інакше це прив'язка законів до кількості прутнів на сім'ю.

Ну так я только за. Права геев к проблеме усыновления никаким боком бо основное там это права ребенка.
Поэтому должна быть выставленна градация приоритетов при усыновлении где на первом месте будет полная здоровая гетеросексуальная семья ведущая здоровый образ жизни и имеющая доход достаточный для воспитания ребенка
Какие вопросы?
Если все запросы на усыновление от таких семей будут удовлетворены тогда можно будет подумать и про других кандидатов

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #557 : Вересня 21, 2021, 07:43:27 19:43 »
Дик, має на це повне право. Все краще, ніж хрестна хода МП ФСБ  :gigi:

И с первым и со вторым утверждением полностью согласен

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #558 : Вересня 21, 2021, 07:47:02 19:47 »
Та ну як це? Регулюють, в тому числі прямими заборонами на вживання тим самим вагітним. Бо якраз доведено науково, що коли мати хиляє, то потім дитина ризикує отримати букет хвороб та відхилень (а то й взагалі народитися кацапом).
Якщо те саме так само доведено для штучного харчування - то я й дивуюся, чого воно так спокійно себе почуває у продажі. А якщо то якась побічка для якогось статистично невагомого відсотку - то чого ми взагалі про це згадали в такому широкому контексті :smilie8:

Про запрет беременным сроду не слышал. Для несовершеннолетних да существует.
Не путай просто прямое токсическое влияние с косвенным в случае смесей которое к тому же может проявлятся не у всех и зависит от сроков употребления. Последнее гораздо более трудно доказуемо, а финансировать и, следовательно, проводить такие исследования никто не хочет

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #559 : Вересня 21, 2021, 08:03:59 20:03 »
Чого у вас геї з бугаями асоціюються?
Якийсь інцидент у вас в дитинстві на селі стався?

Я не знаю звідки я це взяв. Мабуть тому що підараси вони не лише такі як Нейл Теннат, а бувають і такі.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #560 : Вересня 21, 2021, 08:09:27 20:09 »
Я не знаю звідки я це взяв.
Мабуть тому що підараси вони не лише такі як Нейл Теннат, а бувають і такі.
Ви якось обережно - на адресу пiдорасiв - наш хворий... зi стану тихо-помешаного... переходить в стан... буйних...
 >:(

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #561 : Вересня 21, 2021, 08:14:50 20:14 »
Про запрет беременным сроду не слышал.

Ви не чули про заборону вагітним пити алкоголь?

Це вже навіть не смішно, а ще тут якісь вказівки даєте про те що навіть студенти другого курсу знають.

Якщо ви хоч кекесь відношення до медицини маєте, ви реально можете пошкодити людям вашими знаннями, точніше не знаннями.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #562 : Вересня 21, 2021, 08:17:22 20:17 »
Я не знаю звідки я це взяв. Мабуть тому що підараси вони не лише такі як Нейл Теннат, а бувають і такі.
То може вже пора позбуватись стереотипів, щоб не бути з гомофобами в одній команді

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #563 : Вересня 21, 2021, 08:17:36 20:17 »
Ви не чули про заборону вагітним пити алкоголь?

Це вже навіть не смішно, а ще тут якісь вказівки про те що навіть студенти другого курсу знають.

Якщо ви зоч якесь відношення до медицини маєте, ви реально можете пошкодити людям вашими знаннями, точніше не знаннями.

Я вам уже пару раз говорил что вы хреново понимаете печатный текст.
Имеется ввиду официальный запрет. Разъясняю - приходит беременная в магазин и покупает ящик водки, а кассир ей говорит - Беременным нельзя - вот постановление кабмина.
Такое есть?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #564 : Вересня 21, 2021, 08:18:40 20:18 »
То може вже пора позбуватись стереотипів, щоб не бути з гомофобами в одній команді

Ваша наполегливість не залишає для мене шансів.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #565 : Вересня 21, 2021, 08:19:10 20:19 »

Далi спiлкуватися з шизом... нема сенсу...
На всiх форумах - порядок, у нас... повна... толерантнiсть...
Ти знаєш що таке шиза?
Це коли ти своєю гомофобію всю гілку засрав, а сам кажеш що тут повна толерантність - це і є класичне визначення шизофренії

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #566 : Вересня 21, 2021, 08:19:32 20:19 »
Ваша наполегливість не залишає для мене шансів.
Радий старатись

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #567 : Вересня 21, 2021, 08:24:26 20:24 »
Ваша наполегливість не залишає для мене шансів.
:friends:
Ти знаєш що таке шиза?
Це коли ти своєю гомофобію всю гілку засрав, а сам кажеш що тут повна толерантність - це і є класичне визначення шизофренії
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B8_%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0
« Останнє редагування: Вересня 21, 2021, 08:27:45 20:27 від Бувалий »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #569 : Вересня 21, 2021, 08:33:07 20:33 »
Що ще від тебе крім кацапської вікіпедії чекати, а потім каже "я від кацапів нічого не беру"
А вiд кого ти береш - отримай вiд... чеченцiв...
Дивись...
Уважно дивись...


 :smilie7: