Автор Тема: недопрезидент зиленский  (Прочитано 2137 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #30 : Листопада 28, 2021, 09:43:35 09:43 »
Це - тупорила маріонетка і клоун. Пояснити йому нічого не вдасться, бо воно не зрозуміє.
І його ніхто не вибирав. Голосування було „протестним“ - „проти бариги“. Це такий недолік демократії. І, до речі, головним винуватцем того „обрання“ Зе-чма був таки Порошенко, бо він свідомо допустив те чмо до влади, з метою в майбутньому легко перемогти слабкого супротивника.
Допустив, бо боровся не за Україну, а за власного себе.
Тому хитрожопий Порошенко є таким же зрадником і колаборантом як і Зе-чмо.
Може, нарешті, українці це зрозуміють і наступним президентом виберуть когось достойного?
А лайно з голови все пре і пре.
 Вам не муляє, що "такий недолік демократії" і "головний винуватець Порошенко" протирічить одне одному? То хто ж чи що винне: недолік чи Порошенко?

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #31 : Листопада 28, 2021, 10:51:36 10:51 »
А лайно з голови все пре і пре.
 Вам не муляє, що "такий недолік демократії" і "головний винуватець Порошенко" протирічить одне одному? То хто ж чи що винне: недолік чи Порошенко?

Не переймайся, це заскладно для тебе.
Вивчай „лайно“, воно простіше.   :super:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #32 : Листопада 28, 2021, 11:14:53 11:14 »
Не переймайся, це заскладно для тебе.
Вивчай „лайно“, воно простіше.   :super:
А я чим займаюся? Вас і вивчаю.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #33 : Листопада 28, 2021, 12:09:20 12:09 »
А я чим займаюся? Вас і вивчаю.

В ігнор і скарга на порушення правил.

Цитувати
4. Постійний надокучливий флуд та троллінг. Перехід на особу опонента в дискуссії, з метою образити чи заболтати тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #34 : Листопада 28, 2021, 12:41:36 12:41 »
Це - тупорила маріонетка і клоун. Пояснити йому нічого не вдасться, бо воно не зрозуміє.
І його ніхто не вибирав. Голосування було „протестним“ - „проти бариги“. Це такий недолік демократії. І до речі, головним винуватцем того „обрання“ Зе-чма був таки Порошенко, бо він свідомо допустив те чмо до влади, з метою в майбутньому легко перемогти слабкого супротивника.
Допустив, бо боровся не за Україну, а за власного себе.
Тому хитрожопий Порошенко є таким же зрадником і колаборантом як і Зе-чмо.
Може, нарешті, українці це зрозуміють і наступним президентом виберуть когось достойного?
Не маніпулюйте.
В першому турі було багато претендентів на президенство, а народ вибрав зеленського і Порошенко.
Народ, а не порошенко вибрав зеленського на другий тур

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #35 : Листопада 28, 2021, 12:51:06 12:51 »
  баба галамага, ану розкажіть конкретно, по фактах, де , за вашими словами, "Порошенко є таким же зрадником і колаборантом як і Зе-чмо"
І хто , по - вашему, " наступний і достойний президент " , конкретно фамілію і в чому ваш кандидат такий достойний.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 12:58:57 12:58 від злата »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #36 : Листопада 28, 2021, 01:28:19 13:28 »
В ігнор і скарга на порушення правил.
Це ж ваші слова:
Не переймайся, це заскладно для тебе.
Вивчай „лайно“, воно простіше.   :super:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #37 : Листопада 28, 2021, 01:49:46 13:49 »
Не маніпулюйте.
В першому турі було багато претендентів на президенство, а народ вибрав зеленського і Порошенко.
Народ, а не порошенко вибрав зеленського на другий тур

Народ, якщо вже на те пішло, максимум міг вибрати Голобородька і „па пріколу“... а не зєлєнского.
А лідер повинен був того Голобородька засунути назад і пояснити виборцям, що вони - не праві.
Він цього не зробив. Несіть нового. Будемо дивитися, якщо принесете кращого будемо вибирати...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #38 : Листопада 28, 2021, 01:57:56 13:57 »
Народ, якщо вже на те пішло, максимум міг вибрати Голобородька і „па пріколу“... а не зєлєнского.
А лідер повинен був того Голобородька засунути назад і пояснити виборцям, що вони - не праві.
Він цього не зробив. Несіть нового. Будемо дивитися, якщо принесете кращого будемо вибирати...

Ви така нелогічна.
Називаєте зеленського " чмом ", і тут же обвинувачуєте Порошенка у тому, що він добровільно не віддав владу Чму.

Хочете вибирати кращого президента, але кандидатури цього кращого президента у вас немає.
А у мене є.
Це Порошенко.
Чому я повинна дослуховуватись до вас, якщо у вас нічого немає запропонувати ?
І ,взагалі.
Ви пропонуєте чекати.
Ви почекун ? Чи горець ?
У вас є час чекати ?
Десять років, а може двадцять, коли виросте новий Порошенко ?
А навіщо чекати.
Порошенко ,ось він.
За нього і голосуймо !

 :smilie1:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #39 : Листопада 28, 2021, 02:18:59 14:18 »
Ви така нелогічна.
Називаєте зеленського " чмом ", і тут же обвинувачуєте Порошенка у тому, що він добровільно не віддав владу Чму.

Шо-шо?   :smilie10:
Якраз - навпаки, я звинувачую, що віддав, а не „не віддав“.  А мав не віддавати, а боротися, для цього його й вибирали. Не виправдав сподівань ваш протеже.

І я не „вона“, а „він“.


Хочете вибирати кращого президента, але кандидатури цього кращого президента у вас немає.
А у мене є.
Це Порошенко.
Чому я повинна дослуховуватись до вас, якщо у вас нічого немає запропонувати ?
І ,взагалі.
Ви пропонуєте чекати.
Ви почекун ? Чи горець ?
У вас є час чекати ?
Десять років, а може двадцять, коли виросте новий Порошенко ?
А навіщо чекати.
Порошенко ,ось він.
За нього і голосуймо !

 :smilie1:

Де я казав, що „ви повинні“?   Ви нічого не повинні, але ви можете, якщо захочете. Подумати.

І де я казав „чекати“?
Навпаки, це через вас, які спішать, не думаючи, і вибирають мені то Порошенка то Зєлєнского, я змушений чекати знову і знову. Вже не вперше. По 5 років ви мене змушуєте чекати. Коли й так було і є зрозуміло, що мажор Порошенко вище власної голови не підскочить. Що клоун Зє це ганьба для України.
Ви мене змушуєте чекати 2х5=10 років.
А в загальній складності я вже через вас чекаю 30 років!
Бо в вас то „танки введуть“, то „не готові“, то „не на часі“, то „Путін нападе“ то ще щось.
Яких, років, у мене просто нема.
Ви змушуєте чекати мене, а не я вас.
Забираєте, вже забрали половину життя, яку не повернеш.
Та ще й звинувачуєте мене у ваших власних гріхах.
Ви це усвідомлюєте?

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #40 : Листопада 28, 2021, 03:58:54 15:58 »
Шо-шо?   :smilie10:
Якраз - навпаки, я звинувачую, що віддав, а не „не віддав“.  А мав не віддавати, а боротися, для цього його й вибирали. Не виправдав сподівань ваш протеже.

І я не „вона“, а „він“.


Де я казав, що „ви повинні“?   Ви нічого не повинні, але ви можете, якщо захочете. Подумати.

І де я казав „чекати“?
Навпаки, це через вас, які спішать, не думаючи, і вибирають мені то Порошенка то Зєлєнского, я змушений чекати знову і знову. Вже не вперше. По 5 років ви мене змушуєте чекати. Коли й так було і є зрозуміло, що мажор Порошенко вище власної голови не підскочить. Що клоун Зє це ганьба для України.
Ви мене змушуєте чекати 2х5=10 років.
А в загальній складності я вже через вас чекаю 30 років!
Бо в вас то „танки введуть“, то „не готові“, то „не на часі“, то „Путін нападе“ то ще щось.
Яких, років, у мене просто нема.
Ви змушуєте чекати мене, а не я вас.
Забираєте, вже забрали половину життя, яку не повернеш.
Та ще й звинувачуєте мене у ваших власних гріхах.
Ви це усвідомлюєте?

То що?
Буде відповідь де мої 30 років життя ви забрали?
І ще 10 хочете забрати?
Відповідь буде?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #41 : Листопада 28, 2021, 04:29:39 16:29 »
Щось тої галамаги задохера   :at

Мабуть, відчуває скотинка, що недовго тут своє зелене лайно розмазуватиме   :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #42 : Листопада 28, 2021, 04:35:26 16:35 »


Думка лікаря.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #43 : Листопада 28, 2021, 04:51:07 16:51 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #44 : Листопада 28, 2021, 04:54:07 16:54 »
Заява Зеленського про держпереворот зі слів "трьох відставних ментів у Криму" відкинула Україну до рівня країн Африки

https://censor.net/ua/n3302061

"Вже надвечір стало відомо, що заява президента базувалася на розмовах трьох відставних ментів у Криму та одного співробітника ФСБ, які говорили у тому числі про те, що коли ця страшна команда захопить владу в Україні, їм доведеться домовитися з Ахметовим. Хоча й із самого початку ця інформація звучала як фантастика. І серйозно в Україні її ніхто не сприймав. Але це сказав президент, це потрапило до заголовків, це мало наслідки. Чому те, що сталося, неприпустимо? Чому це робить нас усіх біднішими? Не Ахметова, а платників податків України", – пише Фурса.

Він наголосив, що сучасна економіка будується на довірі і якщо до країни немає довіри – то гроші оминають її.

"Інвестори хочуть верховенства права, надійності та передбачуваності. Просто правил гри. Чи входить у це визначення ситуація, коли президент прив'язує прізвище найбільшого бізнесмена країни до перевороту. Чи захочуть вони інвестувати ще в Україну, якщо можливі такі заяви з такими наслідками? Хіба це про передбачуваність? Хіба це про правила гри?", - наголосив Фурса.

Подібні безвідповідальні заяви відкидають Україну до рівня країн Африки, вважає Фурса.

"Рейтинг України на рівні середньої країни в Африці. Вас би не здивувало, якби десь у Гані місцевий диктатор заявив щось подібне? Ні. От і людей із Лондона може не здивувати чергова подібна новина з України. І питання лише в тому, чи ми хочемо залишатися на рівні Африки…", - зазначив Фурса.

Він додав, що інвестори та кредитори чекають від України боротьби з олігархами, але тільки не в такій "сюрреалістичній формі".

"Крім того, Захід прямо показує, які олігархи є токсичними. Але Коломойський та Фірташ почуваються чудово. І так, якщо ДТЕК монополіст і з ним треба боротися, то інвестиційний клімат не страждав би, якби боротьба велася за допомогою інституту незалежного антимонопольного комітету", - підсумував Сергій Фурса.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #45 : Листопада 28, 2021, 04:58:47 16:58 »
Це - тупорила маріонетка і клоун. Пояснити йому нічого не вдасться, бо воно не зрозуміє.
І його ніхто не вибирав. Голосування було „протестним“ - „проти бариги“. Це такий недолік демократії. І, до речі, головним винуватцем того „обрання“ Зе-чма був таки Порошенко, бо він свідомо допустив те чмо до влади, з метою в майбутньому легко перемогти слабкого супротивника.


Ошибка Порошенко заключается в том , что он свой принцип цивилизованных отношений возвел в абсолют, не взирая на инерцию эволюционных процессов и от обстановки вокруг.

Порошенко во время войны, с совками, решил обращаться в белых перчатках. А нужно было просто физически ликвидировать клоуна. Таких возможностей у него было множество . Но это не цивилизовано  было по мнению Порошенко. Я бы применил компромиссный вариант .Не привлекал бы свои силы , что-бы не вошло в привычку , а попросил бы помощи у союзников, но не рисковал бы так страной.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #46 : Листопада 28, 2021, 05:17:17 17:17 »
Це - тупорила маріонетка і клоун. Пояснити йому нічого не вдасться, бо воно не зрозуміє.
І його ніхто не вибирав. Голосування було „протестним“ - „проти бариги“. Це такий недолік демократії. І, до речі, головним винуватцем того „обрання“ Зе-чма був таки Порошенко, бо він свідомо допустив те чмо до влади, з метою в майбутньому легко перемогти слабкого супротивника.
Допустив, бо боровся не за Україну, а за власного себе.
Тому хитрожопий Порошенко є таким же зрадником і колаборантом як і Зе-чмо.
Може, нарешті, українці це зрозуміють і наступним президентом виберуть когось достойного?

Ну аналітика звісно сочна, як завжди.

А достойний - це хто? Прізвища вже відомі?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #47 : Листопада 28, 2021, 05:21:51 17:21 »
Ошибка Порошенко заключается в том , что он свой принцип цивилизованных отношений возвел в абсолют, не взирая на инерцию эволюционных процессов и от обстановки вокруг. ..
от, це точно!
я не спромігся зформувати думку так, хоча відчуття ті ж самі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #48 : Листопада 28, 2021, 05:25:00 17:25 »
от, це точно!
я не спромігся зформувати думку так, хоча відчуття ті ж самі.

irpin, і ви туди ж? Ну от від кого, а від вас такого не чекав. Знаючи мінливість електоральних настроїв нашого мудрого народу.

Хто міг подумати, що після війни, під час війни, 73 відскотки ебанутих істот перекреслять всі досягнення.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #49 : Листопада 28, 2021, 05:33:10 17:33 »
irpin, і ви туди ж? Ну от від кого, а від вас такого не чекав. Знаючи мінливість електоральних настроїв нашого мудрого народу.

Хто міг подумати, що після війни, під час війни, 73 відскотки ебанутих істот перекреслять всі досягнення.
я туди ж, лише в цьому реченні.
так, вважаю петра щирим в бажанні вберегти країну і відродити самобутні почуття, дух і гідність. і встиг він чимало, це йому врахується, навіть попри чорну віддяку "ебанутих істот".

да, мати правила і принципи зовсім не означає, що того ж дотримуються інші, нажаль.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #50 : Листопада 28, 2021, 05:39:13 17:39 »

Хто міг подумати, що після війни, під час війни, 73 відскотки ебанутих істот перекреслять всі досягнення.

Я мог подумать , но даже для меня 73% было неожиданность , я предполагал что цифра будет в районе 50,% Совковое фашистское  быдло я видел вокруг в больших количествах и к сожалению вижу и сегодня.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 06:10:20 18:10 від Южанин »

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #51 : Листопада 28, 2021, 06:06:04 18:06 »
Щось тої галамаги задохера   :at

Мабуть, відчуває скотинка, що недовго тут своє зелене лайно розмазуватиме   :smilie5:

В ігнор тебе, чорноротого.  :smilie8:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #52 : Листопада 28, 2021, 06:13:56 18:13 »
Ну аналітика звісно сочна, як завжди.

А достойний - це хто? Прізвища вже відомі?

Вже відповідав.
Нема ще достойного на горизонті.
Не дає банда прорости і проявитися, але я вірю, що він є і з’явиться.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #53 : Листопада 28, 2021, 06:16:44 18:16 »
40 руб. за допис.

І тебе туди ж - до ігнорованих маньяків, щоб не бачити, не дратуватися зайвий раз.   :Ignor:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #54 : Листопада 28, 2021, 07:51:18 19:51 »
 :smilie7:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #55 : Листопада 28, 2021, 07:57:47 19:57 »
Кривой Рог... пристанище идиотов, жуликов и воров...
В Кривом Рогу мужчина обворовал школу, дет. сад и больницу...
http://golos.ua/news/v-kryvom-roge-muzhchyna-obvoroval-shkolu-detsad-y-bolnytsu

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #56 : Листопада 28, 2021, 08:33:04 20:33 »
 :fp2


Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #57 : Листопада 28, 2021, 08:45:10 20:45 »
Рідко даю посилання на політичних коментаторів, їх багато, в глядачів свої вподобання. Але натрапив на оцей випуск Саундчека від Чекалкина, і подумав, що варто перегляду. Людина має здатність стисло і чітко говорити. Дає характеристику зеленій мразоті із прикладами, ретроспективами і відеовставками. Ну і дотично про мудрий нарід.


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #58 : Листопада 28, 2021, 09:44:00 21:44 »
Після того, як ДБР відкрило кримінальне провадження проти головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова через відео, викладене ним у [фейсбуку] - координація дій Офісу президента, силовиків та російського впливу :moskali: може вважатись доведеною

https://censor.net/ua/n3302078

"Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну пресконференцію. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 - планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни. Тобто Майдан, захоплення Криму, вторгнення на Донбас та вісім років війни - це я все почав? На думку президента саме я оприлюднив відео з "Байрактару" і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). І ось вже знайшли привід - постріл з гармати, який був колись зроблений, назвали його "приводом для ескалації", хоч я і написав, що це було давно. І тепер мене залучають по кримінальній статті за розв'язання агресивної війни!  :smilie10:

А нагадаю, все це тому, що я задав питання: Чи не соромно Зеленському тримати коло себе російського агента Демченка? І усі почули від президента, що російський агент Руслан Демченко - корисний керівник комітету по розвідці, попри те, що він очолює усі розвідслужби України всупереч закону про люстрацію та є співавтором "Харківських угод" по здачі Криму. І Демченка, Татарова, Єрмака президент захищає.

А мені у неділю ввечері повідомляють, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну! Зранку думаю, чого б це "позитивні блогери" як під копірку пишуть пости і звинувачують мене, що ніби це ж я "як пореченков стріляю" - тобто прирівняли російського терориста до мене, громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи", - зазначив Бутусов.

За його словами, ДБР контролює у Зеленского "один з керівників знищення протестів на Майдані - Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака".

"На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді - намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Ось це дійсно буде в усіх російських новинах. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій Офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною", - написав Бутусов.

Читати далі: https://censor.net/ua/n3302078

« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 09:51:56 21:51 від ruthene »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: недопрезидент зиленский
« Reply #59 : Листопада 28, 2021, 09:55:19 21:55 »