Автор Тема: Эх, под шумок нужно было и Данбас скинуть. Похоже опиздали.  (Прочитано 5162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Ну вот тогда и посмотрим, чего Донбасс стоит.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
господа, за такие слова про что-то кому-то тоже нужно отдать вообще-то надо бить по ебалу  :smiley23:
+1

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Немножко цыфров: Крым в прошлом году принес в бюджет 1 млрд грн. Получил 8 млрд дотаций. Данбас получил 13 млрд датаций. Это почти 3 млрд долларов!!!!!!!!!!!. Возникает вопрос - накуя они нам нужны? Чо я должен платить из своего кармана бездельникам? Когда ваздушный шар теряет полет - сбрасывают баласт. Эх, бляць, так все хорошо шло, такой шанс профукали!  :weep:Украина стала бы страной с моно нацией. Такие страны всегда процветаюд.
та вже нехай з тими дотаціями, як би шо б хоча б якусь повагу виявляли. А то як гроші брати - то швидко беруть,а як шо - то бєндєравци.  Таким тільки вокзал. :smilie9:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Ніззя Донбас. там більшість хоче в Україні бути. Правда, як це сходиться з тим, що вони вся за ПР і комуністів - неясно.

от на цих виборах симоненко їх і підбере. :weep: І знову буде пургу нести в раді
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Їх треба прінуждать к труду. І киздить вожжами. Вони силу уважають. :smilie5:
+1
Але наші вічно їм цілують анус на полусогнутих. Ніколи жорсткої позиції зайняти не могли. На відміну від овоча.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Гипа, ты балбес.
Аргументирую.
Случись такое как сейчас 20 лет назад, сепаратистские митинги, как сейчас в Донецке, были бы по линии Житомире-Винница. Вся часть восточнее уже голоснула бы и воссоеденилась с РФ.
А давайте проведём референдум во всех областях, и посмотрим, где пройдёт эта линия.

После того как стараниями всей росспропаганды убеждали людей что на майдане и в нынешней киевской власти нацисты?
Нашли дурачков.
Давайте на полгода всю роспропаганду Украине, а потом заново референдум в Крыму. Заодно можем на Кубани, Калининградщине итп  :smilie5:

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
З Даунбасом і Хряковом нас ЕСи не приймуть. Підозрюю що цю тему ЕС і Раша вже дуже давно перетерли і утрясли. І БЮТ-ПР теж в ділі...(пригадую ще в 2009 казали що ПР - команда з ліквідації України. Цікаво а якби вигоріло  тоді з ПРиБЮТ було б інакше? :smilie8:)Все - спекталь. Крим здали як по нотам.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 09:15:57 09:15 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Ajaja

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
З Даунбасом і Хряковом нас ЕСи не приймуть.
На счет Донбасса согласен, с этим регионом Украина всегда будет полу-азиатской страной. Но Харьков, судя по результатам всех прошлых выборов,  вполне излечим.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
З Даунбасом і Хряковом нас ЕСи не приймуть.
На счет Донбасса согласен, с этим регионом Украина всегда будет полу-азиатской страной. Но Харьков, судя по результатам всех прошлых выборов,  вполне излечим.
Все виліковно якби ми самі обирали лікування. Але "доктор сказал в морг...(с)"
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Всем антидонбасянам сосать чупа_чупс (да простит меня Дрейк).
Да, не самый симпатичный регион, но все равно он проукраинский,
и это после 10-ти лет оголтелой антиукраинской ПР_вской пропагандосии,
Зольдат, сто минусов тебе в карму, гансятина недобитая. :smiley25:
Гипа - провокашка-промокашка.
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А як бути з оцим:

Донецька обласна рада і його голова Андрій Шишацький звернулися до Верховної Ради України з проханням вжити заходів по "стабілізації ситуації в країні", включаючи прийняття закону про референдум і державний статус російській мові.

Внутрішня донецька банда грає виключно на боці ворога зовнішнього.
Тоді як в каментах справедливо зазначають:
"Проблемами Донбасу є аж ніяк не статус російської мови та двопалатний парламент. Наркоманія, алкоголізм, кримінал, нелегальне виробництво, несплата податків, корупція та екологія - ось першочергові питання, які треба вирішувати. А федералізація та російська мова - це великі кроки до фашистського старшого брата. І нехай Шишацький не думає, що в Росії він буде як в Бога за пазухою. Зрадників не любить жодна з сторін."

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Всем антидонбасянам сосать чупа_чупс (да простит меня Дрейк).
Да, не самый симпатичный регион, но все равно он проукраинский,
и это после 10-ти лет оголтелой антиукраинской ПР_вской пропагандосии,
Зольдат, сто минусов тебе в карму, гансятина недобитая. :smiley25:
Гипа - провокашка-промокашка.

Знаєте що? Ви один, чи вас кілька ще не робить Донбас проукраїнським регіоном. Доведіть, якщо так. Вже ніхто не вірить словам. Добийтесь заборони будь-яких проявів сепаратизму і колабораціонізму. Як хочете - скиньте керманичів, ізолюйте головних провокаторів. Слабо? Тобі не рвіть тельняшку.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Знаєте що? Ви один, чи вас кілька ще не робить Донбас проукраїнським регіоном. Доведіть, якщо так. Вже ніхто не вірить словам. Добийтесь заборони будь-яких проявів сепаратизму і колабораціонізму. Як хочете - скиньте керманичів, ізолюйте головних провокаторів. Слабо? Тобі не рвіть тельняшку.
пардоньте, вы определитесь. вы "за" дальнейший дерибан Украины от Донецка до Збруча или таки "против"?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Знаєте що? Ви один, чи вас кілька ще не робить Донбас проукраїнським регіоном. Доведіть, якщо так. Вже ніхто не вірить словам. Добийтесь заборони будь-яких проявів сепаратизму і колабораціонізму. Як хочете - скиньте керманичів, ізолюйте головних провокаторів. Слабо? Тобі не рвіть тельняшку.
пардоньте, вы определитесь. вы "за" дальнейший дерибан Украины от Донецка до Збруча или таки "против"?

Я за Україну. Без підкацапників, провокаторів та прочіх угнєтьонних, які постійно нав'язують свої неіснуючі проблеми на наущенію брата у ворот...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я за Україну. Без підкацапників, провокаторів та прочіх угнєтьонних.
то есть вы за единую соборную Украину?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я за Україну. Без підкацапників, провокаторів та прочіх угнєтьонних.
то есть вы за единую соборную Украину?

Які в тому сумніви?

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Немножко цыфров: Крым в прошлом году принес в бюджет 1 млрд грн. Получил 8 млрд дотаций. Данбас получил 13 млрд датаций. Это почти 3 млрд долларов!!!!!!!!!!!. Возникает вопрос - накуя они нам нужны? Чо я должен платить из своего кармана бездельникам? Когда ваздушный шар теряет полет - сбрасывают баласт. Эх, бляць, так все хорошо шло, такой шанс профукали!  :weep: Украина стала бы страной с моно нацией. Такие страны всегда процветаюд.
Помимо Крыма, две области нам и нах не упали-Донецкая и Луганская.С ними у страны перспективы-ноль.Будут постоянно бузить и требовать к себе любви и,главное, денег.Содержать их,аки Путин Чечню, у нас нет ни слов,ни музыки,ни сил.Я бы провел всеукраинский референдум и послал бы их к чертовой матери.
О, еще один долбоёб. :an
 :smiley14: России, а не Донбасс

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я за Україну. Без підкацапників, провокаторів та прочіх угнєтьонних.
то есть вы за единую соборную Украину?

Які в тому сумніви?
ну тогда не считаю целесообразным возлагать всю ответственность за происходящее в Донбассе только на жителей Донбасса.

там все-таки есть так называемая милиция, так называемое СБУ, которые напрямую подчиняются киевской власти. это их обязанности.

а люди, что могут, то делают. вы же должны помнить, что митингующих за единую Украину в Донецке избивали и даже одного зарезали.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

ну тогда не считаю целесообразным возлагать всю ответственность за происходящее в Донбассе только на жителей Донбасса.
там все-таки есть так называемая милиция, так называемое СБУ, которые напрямую подчиняются киевской власти. это их обязанности.
а люди, что могут, то делают. вы же должны помнить, что митингующих за единую Украину в Донецке избивали и даже одного зарезали.

Я все пам'ятаю, навіть те, як вони там голосують.
І на жаль, там проукраїнська меншість. Переважають совки, підкацапники, кримінал. Саме на цьому субстраті виріс найбільший гнійник країни - СКМ Ахмєтова.

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Анек для Васи_М.

Приходит сын чукча с невестой к папе и грит, хочу, папа, жениться.
Папа посмотрел и сказал: Сынок, у меня рост 1,50, у тебя 1,40.
А у невесты? -У невесты 1.30. - Не, сынок, не разрешаю. - Почему?
- Да так мы до мышей дое@бемся.

пс, ничего против чукчей не имею. :smilie8:
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Анек для Васи_М.

Приходит сын чукча с невестой к папе и грит, хочу, папа, жениться.
Папа посмотрел и сказал: Сынок, у меня рост 1,50, у тебя 1,40.
А у невесты? -У невесты 1.30. - Не, сынок, не разрешаю. - Почему?
- Да так мы до мышей дое@бемся.

пс, ничего против чукчей не имею. :smilie8:

Джоні, щиро бажаю вам до..бти своїх підкацапників саме до такого рівня.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я все пам'ятаю, навіть те, як вони там голосують.
І на жаль, там проукраїнська меншість. Переважають совки, підкацапники, кримінал. Саме на цьому субстраті виріс найбільший гнійник країни - СКМ Ахмєтова.
ну так нужно решать проблему сообща, всеми силами, если хотим единую Украину.
а обвинять один регион в недостаточной "украинскости" может лишь усугубить нарыв и привести к "крымскому сливу".
я лично очень против такого варианта
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я все пам'ятаю, навіть те, як вони там голосують.
І на жаль, там проукраїнська меншість. Переважають совки, підкацапники, кримінал. Саме на цьому субстраті виріс найбільший гнійник країни - СКМ Ахмєтова.
ну так нужно решать проблему сообща, всеми силами, если хотим единую Украину.
а обвинять один регион в недостаточной "украинскости" может лишь усугубить нарыв и привести к "крымскому сливу".
я лично очень против такого варианта

Це не звинувачення, а констатація факту. Щоб не робити помилок у відношенні до цього регіону. Як влади, так і всієї країни. Вандею слід душити в зародку.