Автор Тема: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"  (Прочитано 7462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #30 : Квітня 23, 2014, 06:51:25 18:51 »
Сергій Лещенко
1 мин. · Киев ·

Юлія Тимошенко прокоментувала для "Українська правда" документи, знайдені в Межигір'ї, про підготовку нею та Януковичем широкої коаліції, яка мала розділити між ними владу на 20 років наперед, до 2029 року. Як і слід було очікувати, вона все відкидає. По версії Тимошенко, ці документи... підкинули в Межигір'я після втечі Януковича, щоб її дискредитувати. Скажу чесно, дивний коментар. Сама стаття буде опублікована в четвер, а ось коментар Тимошенко "для розігріву".

"Шановний Сергію!
З невимовним задоволенням прочитала твій запит.
Відповідь моя така: абсолютна дурниця! :weep: Яка, ймовірно, занесена в “Міжгір’я”, так би мовити, трохи пізніше, ніж звідти втік Янукович. :weep:

Звичайно, я цілком допускаю, що колишній горе-президент у своєму “воспальонному мозку” міг планувати власне президентство хоч і до 3030 року. Але без мене. Це по-перше.

По-друге, розкрию тобі таємницю: подібні угоди ніколи не укладаються письмово. Бо треба бути абсолютно ненормальним, щоб викладати такі речі на папері. Такі правила української політики, де будь-які договори живуть в кращому випадку 20 хвилин, а не 20 років.

Розкажу, як було насправді :weep:. Я абсолютно відверто вважала, що, коли Янукович стане президентом самостійно, країну чекає лихо. Як показав час, я не помилилася. На жаль. Я хотіла обмежити його президентство формальними повноваженнями на рівні протоколу. Я вважала, що йому буде достатньо грати в гольф, ходити на полювання, стрибати по пеньках і зовсім не втручатися в управління країною...

На жаль, мені не вдалося зробити цього. У результаті маємо те, що маємо, – кров, Небесну Сотню, Крим, Краматорськ, Слов’янськ , тощо.
Ще раз повторюю: нісенітниця і абсолютний тотальний, стопроцентний абсурд.

У порівнянні з цим, з дозволу сказати “документом”, навіть “візитка Яроша” – оригінал “Мони Лізи” да Вінчі... Я розумію, що можна мене не любити, але не публікуйте якусь абсолютну фігню. Вибачай за різкість, це щиро".

 :weep: :lol: :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #31 : Квітня 23, 2014, 06:53:51 18:53 »
основний посил:

я не я і жопа не моя!
то все провокація і то підкинули, так само як хряк казав про золотий батон :weep:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #32 : Квітня 23, 2014, 07:02:17 19:02 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #33 : Квітня 23, 2014, 07:08:41 19:08 »
Круто. По каментам жулльки получается, что вона хотела обеспечить януку безбедную и беззаботную жизнь.
А что на самом деле было - скоро почитаем.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #34 : Квітня 23, 2014, 09:41:25 21:41 »

Сергій Лещенко
52 мин. · Киев ·
Это просто смешно. Боты Тимошенко обвиняют меня в продажности в пользу Порошенко, но при этом штаб Тимошенко спустил в регионы мою критичную статью о Порошенко для распространения по сети собственных агитаторов.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #35 : Квітня 23, 2014, 09:50:01 21:50 »

Сергій Лещенко
52 мин. · Киев ·
Это просто смешно. Боты Тимошенко обвиняют меня в продажности в пользу Порошенко, но при этом штаб Тимошенко спустил в регионы мою критичную статью о Порошенко для распространения по сети собственных агитаторов.

у нього розрив шаблонів :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33347
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #36 : Квітня 23, 2014, 10:19:36 22:19 »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #37 : Квітня 23, 2014, 10:22:06 22:22 »
ці паскуди дрочать і дрочать мою карму. кому не жалко - поправте мені, будь ласка :)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #38 : Квітня 23, 2014, 10:27:16 22:27 »
ці паскуди дрочать і дрочать мою карму. кому не жалко - поправте мені, будь ласка :)
Она у тебя и так положительная - обойдеси, ну если только в минуса загнать...  :smilie8:
sine ira et studio

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #39 : Квітня 23, 2014, 10:53:29 22:53 »
ці паскуди дрочать і дрочать мою карму. кому не жалко - поправте мені, будь ласка :)

Поправил :smiley15:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #40 : Квітня 23, 2014, 10:54:28 22:54 »
тримай і тобі :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #41 : Квітня 24, 2014, 02:24:59 02:24 »
..

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #42 : Квітня 24, 2014, 09:09:21 09:09 »
« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 09:12:41 09:12 від DFMB »

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #43 : Квітня 24, 2014, 09:28:59 09:28 »


"Шановний Сергію!

З невимовним задоволенням прочитала твій запит.

Відповідь моя така: абсолютна дурниця! Яка, ймовірно, занесена в "Міжгір’я", так би мовити, трохи пізніше, ніж звідти втік Янукович.

Звичайно, я цілком допускаю, що колишній горе-президент у своєму "воспальонному мозку" міг планувати власне президентство хоч і до 3030 року. Але без мене. Це по-перше.

По-друге, розкрию тобі таємницю: подібні угоди ніколи не укладаються письмово. Бо треба бути абсолютно ненормальним, щоб викладати такі речі на папері. Такі правила української політики, де будь-які договори живуть в кращому випадку 20 хвилин, а не 20 років.


 :laugh: :weep: :laugh:

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #44 : Квітня 24, 2014, 09:31:27 09:31 »
Сергій таки поховав тимошку :love: :smiley14:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #45 : Квітня 24, 2014, 10:04:18 10:04 »
"ШиркаГейт". Як Тимошенко і Янукович збиралися правити разом до 2029 року

ну а вот и статья целиком

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/24/7023382/

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #46 : Квітня 24, 2014, 10:15:45 10:15 »
"Шановний Сергію!
З невимовним задоволенням прочитала твій запит.
Відповідь моя така: абсолютна дурниця! Яка, ймовірно, занесена в "Міжгір’я", так би мовити, трохи пізніше, ніж звідти втік Янукович.
Звичайно, я цілком допускаю, що колишній горе-президент у своєму "воспальонному мозку" міг планувати власне президентство хоч і до 3030 року. Але без мене. Це по-перше.
По-друге, розкрию тобі таємницю: подібні угоди ніколи не укладаються письмово. Бо треба бути абсолютно ненормальним, щоб викладати такі речі на папері. Такі правила української політики, де будь-які договори живуть в кращому випадку 20 хвилин, а не 20 років.
Розкажу, як було насправді. Я абсолютно відверто вважала, що, коли Янукович стане президентом самостійно, країну чекає лихо. Як показав час, я не помилилася. На жаль. Я хотіла обмежити його президентство формальними повноваженнями на рівні протоколу. Я вважала, що йому буде достатньо грати в гольф, ходити на полювання, стрибати по пеньках і зовсім не втручатися в управління країною...
На жаль, мені не вдалося зробити цього. У результаті маємо те, що маємо, – кров, Небесну Сотню, Крим, Краматорськ, Слов’янськ , тощо.
Ще раз повторюю: нісенітниця і абсолютний тотальний, стопроцентний абсурд.
У порівнянні з цим, з дозволу сказати "документом", навіть "візитка Яроша" – оригінал "Мони Лізи" да Вінчі... Я розумію, що можна мене не любити, але не публікуйте якусь абсолютну фігню. Вибачай за різкість, це щиро".

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #47 : Квітня 24, 2014, 10:16:42 10:16 »
Я розумію, що можна мене не любити, але не публікуйте якусь абсолютну фігню.

к юле пришло понимание, что она политический труп

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #48 : Квітня 24, 2014, 10:25:43 10:25 »

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #49 : Квітня 24, 2014, 10:30:36 10:30 »
Я розумію, що можна мене не любити, але не публікуйте якусь абсолютну фігню.

к юле пришло понимание, что она политический труп
Не думаю, що Юлька це розуміє.
А з іншого боку, БЮТ зараз захопив усю повноту влади в Україні (за винятком сепаратистських регіонів).
Так що нова ширка з ригами реанімує Юльку на раз. Правда всидіти після цього на табуретці буде важко.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #50 : Квітня 24, 2014, 10:42:05 10:42 »
Может нам все таки улыбнется удача и Порошенко выиграет в первом туре?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #51 : Квітня 24, 2014, 12:02:20 12:02 »
таки розглядають народ як крыпакыв, це пздц


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #52 : Квітня 24, 2014, 12:06:45 12:06 »
таки розглядають народ як крыпакыв, це пздц



А вы общались с представителями власти высокого уровня? Мы для них не крипаки, мы какая то субстанция сродни дерьму и слизи, с которой они вынуждены пребывать на одной территории. Там такой снос крыши от полной безнаказанности, шального бабла, постоянного лизания зада всеми окружающими, что я уверен, в законы физики они точно не верят.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #53 : Квітня 24, 2014, 12:21:31 12:21 »
таки розглядають народ як крыпакыв, це пздц



А вы общались с представителями власти высокого уровня? Мы для них не крипаки, мы какая то субстанция сродни дерьму и слизи, с которой они вынуждены пребывать на одной территории. Там такой снос крыши от полной безнаказанности, шального бабла, постоянного лизания зада всеми окружающими, что я уверен, в законы физики они точно не верят.

яка фізика, там поголовно у всіх православіє головного мозГу, вистарчить подивитись на ідіота генпрокурора, який з хати зробив церкву обставивши все іконами

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #54 : Квітня 24, 2014, 12:22:26 12:22 »
Они ох..евали от собственной значимости, а народ понемногу трезвел и их всех вы..бал. Но это только начало. С тимошкой уже все. Факт . Ей в 2019 будет почти 60 и дурной бабке уже никогда не стать президентом. Народ готов подняться ещё раз на Майдан только чтобы сбросить убютков всех, а за неё больше никогда на революцию не пойдёт. Если она может доказать что это поклёп - пусть пробует. Только дело в том что народ всё помнит и подготовку ширки тоже. Просто сейчас он получил реальную информацию о том, о чём всегда подозревал.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #55 : Квітня 24, 2014, 12:23:03 12:23 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #56 : Квітня 24, 2014, 12:24:08 12:24 »
так власне, не було б підготовки з тою коалою, можно б було йти в отріцалово, а так вся країна знала про ту підготовку, а тут виходить Юлька зі словами - то все пздеш, смішно

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #57 : Квітня 24, 2014, 12:25:12 12:25 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Юлькі !!! Хоть сюда, мамку спасати!"
« Reply #58 : Квітня 24, 2014, 01:43:34 13:43 »
Теперь окончательно понятно, что бютокодла есть рыговская и колорадская отрыжка.
Пятая колонна.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Юлькі !!! Отовсь!
« Reply #59 : Квітня 24, 2014, 02:10:43 14:10 »
кому не жалко - поправте мені, будь ласка :)

І від мене плюсик  :smilie1: