Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 13833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #420 : Жовтня 28, 2021, 08:26:16 20:26 »
Та пусть. Не буду спорить. Как это влияет на то что она относится к действительности примерно так же как Птолемеевы построения?

Понимаешь, меня несколько раздражает когда ктото начинает говорить что стоимость чегото можно определить както еще кроме как в торге между покупателем и продавцом. Потому как это простое утверждение влечет за собой пренеприятные последствия в виде государственных органов определяющих эту самую стоимость. А потом гдето в Африке на основе сих "теорий" люди "получившие европейское образование" создают государства где других людей едят на обед, в прямом смысле.
Це думка бізнесмена. Наприклад, сучасне керівництво Німеччини чистої води представники національного бізнесу, тому і розповідають, що артилерійський удар сєпарами - це ніщо, а відповідь "Байрактаром" - це порушення. Це справедливо?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #421 : Жовтня 28, 2021, 08:45:50 20:45 »
Це думка бізнесмена. Наприклад, сучасне керівництво Німеччини чистої води представники національного бізнесу, тому і розповідають, що артилерійський удар сєпарами - це ніщо, а відповідь "Байрактаром" - це порушення. Це справедливо?

Я не совсем понял как ты перескочил с экономики на байрактары ну да ладно.

Так вот, насчет немецкого потитикума, в Германии ты не найдешь органа который определял бы цены на картошку исходя из теоретических построений КМаркса с компанией и спускал вниз в местные колхозы. Эти изыски немецких интеллектуалов руководство Германии оставляет для использования исключительно в странах третьего мира.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #422 : Жовтня 29, 2021, 03:31:50 03:31 »
Я не совсем понял как ты перескочил с экономики на байрактары ну да ладно.

Так вот, насчет немецкого потитикума, в Германии ты не найдешь органа который определял бы цены на картошку исходя из теоретических построений КМаркса с компанией и спускал вниз в местные колхозы. Эти изыски немецких интеллектуалов руководство Германии оставляет для использования исключительно в странах третьего мира.

Зате в ЄС ти запросто знайдеш людей, котрі визначають стандарти на розмір і форму картоплі або довжину і кривизну бананів, що, натурально, впливає на ціни.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #423 : Жовтня 29, 2021, 04:04:40 04:04 »
Зате в ЄС ти запросто знайдеш людей, котрі визначають стандарти на розмір і форму картоплі або довжину і кривизну бананів, що, натурально, впливає на ціни.
Що суть теж саме державне регулювання ціни але  непрямими методами.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #424 : Жовтня 29, 2021, 04:17:30 04:17 »
Я не совсем понял как ты перескочил с экономики на байрактары ну да ладно.

Так вот, насчет немецкого потитикума, в Германии ты не найдешь органа который определял бы цены на картошку исходя из теоретических построений КМаркса с компанией и спускал вниз в местные колхозы. Эти изыски немецких интеллектуалов руководство Германии оставляет для использования исключительно в странах третьего мира.
Я маю на увазі, що так, як думаєте ви, думають бізнесмени, тобто, що ціна є наслідком попиту і пропозиції, а так є не завжди, інколи є більш важливі фактори, які кардинально змінюють підходи до формування ціни або взагалі до можливості встановлення ціни. От якраз приклад з реакцією Німеччини на удар Байрактарами і є прикладом, коли державні інтереси Німеччини входять в суперечність з економічними інтересами приватних німецьких компаній, які превалюють: економічні прибутки від співпраці з Росією ставляться вище ніж збитки від ворожих дій Росії; намагаються сформувати ціну економічними методами там, де це можливо виключно політичнми методами.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #425 : Жовтня 29, 2021, 05:28:22 17:28 »
Зате в ЄС ти запросто знайдеш людей, котрі визначають стандарти на розмір і форму картоплі або довжину і кривизну бананів, що, натурально, впливає на ціни.

Да. Это по факту "защита внутреннего производителя". Они ставят дополнительные препятствия которые европроизводителю преодолеть значительно легче чем нашему например

Я маю на увазі, що так, як думаєте ви, думають бізнесмени, тобто, що ціна є наслідком попиту і пропозиції, а так є не завжди, інколи є більш важливі фактори, які кардинально змінюють підходи до формування ціни або взагалі до можливості встановлення ціни. От якраз приклад з реакцією Німеччини на удар Байрактарами і є прикладом, коли державні інтереси Німеччини входять в суперечність з економічними інтересами приватних німецьких компаній, які превалюють: економічні прибутки від співпраці з Росією ставляться вище ніж збитки від ворожих дій Росії; намагаються сформувати ціну економічними методами там, де це можливо виключно політичнми методами.

Я понимаю что "чистого рынка" в природе не существует. Но мы говорим не о практической реализации, а об определении. Если говорить о фактической ситуации в стране Х, где цены на колбасу определяет некий гос или общественный орган, то цена колбасы в этой стране просто не будет соответствовать стоимости этой колбасы что приведет к дефициту колбасы при занижении цены или профициту при завышении

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #426 : Жовтня 29, 2021, 06:24:11 18:24 »


Я понимаю что "чистого рынка" в природе не существует. Но мы говорим не о практической реализации, а об определении. Если говорить о фактической ситуации в стране Х, где цены на колбасу определяет некий гос или общественный орган, то цена колбасы в этой стране просто не будет соответствовать стоимости этой колбасы что приведет к дефициту колбасы при занижении цены или профициту при завышении
Якщо прямо регулювати ціну ковбаси, то так і буде як ви написали але ж ми з К. Маркса почали, а його теорія родом з вільного ринку і на досвіді цього ринку він робив свої висновки. Зразу скажу, що з-за негативного ставлення до комунізму його не читав, а от економічну теорію, у якої ноги і з Маркса теж ростуть, намагався подолати.