Сторінок:
Actions
  • #1 від RG 15 May 2017
  • Мабуть, йопаний люксембургський масон  :weep:
  • #2 від RG 16 May 2017
  • Народ там щось починає підозрювати  :smilie7:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=966726.msg19845111#msg19845111
  • #3 від Бувалий 16 May 2017
  • Народ там щось починає підозрювати  :smilie7:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=966726.msg19845111#msg19845111
    Коротко - що сталося - черговий Майдан на ФУПе?..
    Який за рахунком?..
     :smilie1:
  • #4 від RG 16 May 2017
  • Народ там щось починає підозрювати  :smilie7:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=966726.msg19845111#msg19845111
    Коротко - що сталося - черговий Майдан на ФУПе?..
    Який за рахунком?..
     :smilie1:

    Майдану немає. В них, як в москалів - начінают умнічать   :smilie7: 
  • #5 від RG 12 Jul 2017
  • Апять  :smilie5:

    І всього навсього якусь ольгінську шалаву послав на улюблений нею орган  :fp2
  • #6 від злата 12 Jul 2017
  • Ёлки -палки !
     :smilie9:  :smilie1:
  • #7 від RG 12 Jul 2017
  • Узбеки,таке враження, несамостійні в своїх діях.

    Що на самій УзбПравді матеріали часом оригінально (скажемо так) компонуються, що на хворумі контингент досить 'цікаво' відбирається  :smilie7:
  • #8 від bоrderlander 12 Jul 2017
  • Апять  :smilie5:

    І всього навсього якусь ольгінську шалаву послав на улюблений нею орган  :fp2
    Скільки дали?
    Мені дксятку впаяли за розпалювання расової нетерпимості (нагадав про те, що пуштун вкрав гроші з чорної каси Хробацького).
    Думаю кидати ту Григоришинську правду нафіг, там Ольгінський Йож суцільну клоаку розвела (може і не Йож, а сама Притула, але це справи не міняє)
  • #9 від bоrderlander 12 Jul 2017
  • Узбеки,таке враження, несамостійні в своїх діях.

    Що на самій УзбПравді матеріали часом оригінально (скажемо так) компонуються, що на хворумі контингент досить 'цікаво' відбирається  :smilie7:
    До речі, думаю правильніше казати не  узбеки, а удмурти. Нагадаю, що Притула - удмуртка по національності.
    Її історія напевно дає чимало натяків на те, що таке УП  і ким вона контролюється.
    Удмуртка, народилась в Горькому, виховувалась в Криму, раптом стала прессекретарем Кучми, коханка Литвина... Анна Чепмен відпочиває в порівнянні з Оленою Притулою  :laugh:
  • #10 від RG 12 Jul 2017
  • Апять  :smilie5:

    І всього навсього якусь ольгінську шалаву послав на улюблений нею орган  :fp2
    Скільки дали?
    Мені дксятку впаяли за розпалювання расової нетерпимості (нагадав про те, що пуштун вкрав гроші з чорної каси Хробацького).
    Думаю кидати ту Григоришинську правду нафіг, там Ольгінський Йож суцільну клоаку розвела (може і не Йож, а сама Притула, але це справи не міняє)

    Теж десятку дали. Люксембургський чмошник не відзначається надмірною фантазією  :smilie5:

    Ну а ти ж на їхніх священних корів посягнув, цілого Мустахву Масійовича. Так що тебе, можна сказати і не рухали серйозно :smilie5:

    Хоча за Сірожу Квартирного вже не банять, це прогрес. Правда, теми про нього зразу нахер зносять  :weep: 
  • #11 від Nik02121971 13 Jul 2017
  • і я на 10ці сиджу

    бо макав Алєжку фейсом у гімно
  • #12 від bоrderlander 13 Jul 2017
  • Апять  :smilie5:

    І всього навсього якусь ольгінську шалаву послав на улюблений нею орган  :fp2
    Скільки дали?
    Мені дксятку впаяли за розпалювання расової нетерпимості (нагадав про те, що пуштун вкрав гроші з чорної каси Хробацького).
    Думаю кидати ту Григоришинську правду нафіг, там Ольгінський Йож суцільну клоаку розвела (може і не Йож, а сама Притула, але це справи не міняє)

    Теж десятку дали. Люксембургський чмошник не відзначається надмірною фантазією  :smilie5:

    Ну а ти ж на їхніх священних корів посягнув, цілого Мустахву Масійовича. Так що тебе, можна сказати і не рухали серйозно :smilie5:

    Хоча за Сірожу Квартирного вже не банять, це прогрес. Правда, теми про нього зразу нахер зносять  :weep:
    Там цілеспрямовано роблять ольгінський гадюшник. Які ще треба докази цьому факту, коли модер форуму раз за разом пише, що прагне, щоб Українська держава зконала в муках?!
    Мабуть і ніяких російських хакерів, які нібито ламали базу ФУПу, не було, а кадебешниця Оленка Притула сама віддала ключі від форуму своїм кураторам з Лубянки.
  • #13 від Бувалий 13 Jul 2017
  • До речі, думаю правильніше казати не  узбеки, а удмурти.
    Нагадаю, що Притула - удмуртка по національності.
    Її історія напевно дає чимало натяків на те, що таке УП  і ким вона контролюється.
    Удмуртка, народилась в Горькому, виховувалась в Криму, раптом стала прессекретарем Кучми, коханка Литвина... Анна Чепмен відпочиває в порівнянні з Оленою Притулою  :laugh:
    Призвище у неi украiнське, а душа - русская.
    Тому ii так не люблять.
    Взагалi... УП... по iнерцii тримаеться.
    Пiсля смертi Гоги, УП... стала таким самом лайном, як i Гужвинськi ВЕСТI.
    Форум до уваги не беру - той караван-сарай... нiколи не був цiкавий.
    Тому Притула та Ко... роблять щозавгодно, граються в бани та розбани...
    Останнi наркомани лiзуть туди, аби на собi вiдчути Рашен хижакiв.
     :moskali: 
     
  • #14 від bоrderlander 13 Jul 2017
  • АлексАп на Григоришинській правді тему про пуштуна тримає на плаву:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962689.msg20050434#msg20050434
    Думаю, що його сьогодні чи завтра теж в бан відправлять.
  • #15 від div 13 Jul 2017
  • АлексАп на Григоришинській правді тему про пуштуна тримає на плаву:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962689.msg20050434#msg20050434
    Думаю, що його сьогодні чи завтра теж в бан відправлять.

    Цитувати
    Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
  • #16 від bоrderlander 13 Jul 2017
  • АлексАп на Григоришинській правді тему про пуштуна тримає на плаву:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962689.msg20050434#msg20050434
    Думаю, що його сьогодні чи завтра теж в бан відправлять.

    Цитувати
    Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
    Оперативно ольгінські модери Притули спрацювали  :lol:
    Десь хвилин за 10 чи 15 знесли тему в смітник  :weep:
  • #17 від bоrderlander 13 Jul 2017
  • Там йшлось про те, що в день розстрілу Майдану Найєм, як виявилось, був в Москві. При цьому в соціальних мережах від його імені продовжувались вестись репортажі з Києва.

    Щоб знайти ті знесені в Смітник повідомлення, мабуть їх треба шукати через функцію пошуку повідомлень юзера AlexUp.
  • #18 від RG 13 Jul 2017
  • Власне кажучи, УП - це класичний випадок заробітчанства методами гужвізму. Тому вони так і всрались показово,  коли того взяли за дупу.

    Ну і суттєві елементи колабораціонізму там присутні, на кацапських куканах мабуть надійно сидять. Заказуху то в основному москальська гебня замовляла і оплачувала останні років 10-15 .

    Квартирний Сірожа - яскрава цьому іллюстрація  :smilie7: 

  • #19 від bоrderlander 13 Jul 2017
  • Власне кажучи, УП - це класичний випадок заробітчанства методами гужвізму. Тому вони так і всрались показово,  коли того взяли за дупу.

    Ну і суттєві елементи колабораціонізму там присутні, на кацапських куканах мабуть надійно сидять. Заказуху то в основному москальська гебня замовляла і оплачувала останні років 10-15 .

    Квартирний Сірожа - яскрава цьому іллюстрація  :smilie7:
    Це ще дуже оптимістичний сценарій, більше схоже на те, що вони елементарно давно завербовані агенти російських спецслужб.
  • #20 від RG 13 Jul 2017
  • Ну, так вони і є завербованими.

    Якщо брали бабло в кацапів, то ті вже знайшли спосіб і підвісити їх на гачок. 
  • #21 від Бувалий 13 Jul 2017
  • Ну, так вони і є завербованими.
    Якщо брали бабло в кацапів, то ті вже знайшли спосіб і підвісити їх на гачок.
    От, наркомани.
    Скiльки ви вже той сайт рекламуете?..
    Не набридло копирсатися в життi калiк та йуд?..
    Я взагалi скинув те лайно - вiд Правди там давно нiчого не лишилося.
    Тим паче... Форум та його "привабливий" вигляд -  :smiley23:
    Звiсно, що без грошей УП жити не буде.
    Питання в тому, кому те лайно треба?..
    Особливо з редактором-узбечкою?..
    Вони б ще чукчу запросили в редактори.
    А мо й "безрабiтного" Мотю Ганапольського чи дружбана Гужву.
     :smilie1:
  • #22 від DiM 18 Jul 2017

  •  :super: :super: :super:
  • #23 від Tech 18 Jul 2017
  •  Вряд-ли то стадо в кто то вербовал, полезные идиоты которые управляются админами, типа Донча который читает российский телевизор между строк. Любое движение мысли в  верном направлении присекается, самые разборчивые  в полит ситуации банятся навсегда. Некоторых шибко умных приходится терпеть, типа Вольтера, для поддержания баланса. Остальное как на российских ТВ шоу - параллельная реальность. Ясное дело ФУП под колпаком, делать там нечего.
  • #24 від bоrderlander 18 Jul 2017
  • АлексАп на Григоришинській правді тему про пуштуна тримає на плаву:
    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962689.msg20050434#msg20050434
    Думаю, що його сьогодні чи завтра теж в бан відправлять.
    Мій прогноз справдився.
    Сьогодні юзера AlexUp забанили назавжди.
  • #25 від DiM 18 Jul 2017
  • І ще про прогнози :)


    і коммент до цього скріна:
    Angelina Rozova

    Стало интересно кто автор этого супер апокалипсисического бреда. Некий Алексей Жмеренецкий из Ухты, 86 года рождения, помощник депутата от Самопомощи, прошедшего в ВР 5 номером в списках. Друг Виталия Шабунина. А кто же у нас депутат, чей помощник этот Алексей? Депутат от Самопомощи Виктор Кривенко был советником у Прасолова Игоря Николайовича, который был министром экономического развития и торговли в кабинете Азарова. Непонятно только одно, почему Алексей сидит и гадит в такой безнадежной стране, а не бежит от сюда роняя тапки.
  • #26 від div 18 Jul 2017
  • І ще про прогнози :)

    і коммент до цього скріна:
    Angelina Rozova

    Стало интересно кто автор этого супер апокалипсисического бреда. Некий Алексей Жмеренецкий из Ухты, 86 года рождения, помощник депутата от Самопомощи, прошедшего в ВР 5 номером в списках. Друг Виталия Шабунина. А кто же у нас депутат, чей помощник этот Алексей? Депутат от Самопомощи Виктор Кривенко был советником у Прасолова Игоря Николайовича, который был министром экономического развития и торговли в кабинете Азарова. Непонятно только одно, почему Алексей сидит и гадит в такой безнадежной стране, а не бежит от сюда роняя тапки.

    Я б еще добавил "в Ухту"
  • #27 від bоrderlander 18 Jul 2017
  • І ще про прогнози :)


    і коммент до цього скріна:
    Angelina Rozova

    Стало интересно кто автор этого супер апокалипсисического бреда. Некий Алексей Жмеренецкий из Ухты, 86 года рождения, помощник депутата от Самопомощи, прошедшего в ВР 5 номером в списках. Друг Виталия Шабунина. А кто же у нас депутат, чей помощник этот Алексей? Депутат от Самопомощи Виктор Кривенко был советником у Прасолова Игоря Николайовича, который был министром экономического развития и торговли в кабинете Азарова. Непонятно только одно, почему Алексей сидит и гадит в такой безнадежной стране, а не бежит от сюда роняя тапки.
    Григоришинська Правда разом з Сірожою Квартирним боролась за те, щоб Європа не підписувала з Україною угод про асоціацію, щоб безвіз не надавали. Так що нічого дивного, все закономірно.
  • #28 від svit 18 Jul 2017
  • Мій прогноз справдився.
    Сьогодні юзера AlexUp забанили назавжди.

    Щось бикова забрехалася.

    alexUP   4.8   17.07.2017   Ніколи

    4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

    Re: alexUP
    Svitlana Bykova
    cьогодні в 10:52
    IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
    Слав, cьогодні в 00:43
    хм
    дивно
    мабуть, через це https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=972896.msg20050066#msg20050066
    + погрози в реалі
  • #29 від bоrderlander 18 Jul 2017
  • Мій прогноз справдився.
    Сьогодні юзера AlexUp забанили назавжди.

    Щось бикова забрехалася.

    alexUP   4.8   17.07.2017   Ніколи

    4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

    Re: alexUP
    Svitlana Bykova
    cьогодні в 10:52
    IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
    Слав, cьогодні в 00:43
    хм
    дивно
    мабуть, через це https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=972896.msg20050066#msg20050066
    + погрози в реалі
    Не бачу того посту, про який Йожа пише (забанених в той розділ не пускають).
    Але бан Алекса по п.4.8 може бути ще й особистою помстою багатоликого модера Люкстенебріса-Дмснета-Бчфута, якого Алекс якраз звинувачував в систематичному порушенні 4.8.
  • #30 від svit 18 Jul 2017
  • Не бачу того посту, про який Йожа пише (забанених в той розділ не пускають).
    Але бан Алекса по п.4.8 може бути ще й особистою помстою багатоликого модера Люкстенебріса-Дмснета-Бчфута, якого Алекс якраз звинувачував в систематичному порушенні 4.8.

    Авжеж, і я не бачу. Так а що, отой люкспісторіус - то дмснет? :smilie10:
Сторінок:
Actions