Сторінок:
Actions
  • #91 від WestNik 21 Jan 2019
  • відповідь проста- кацапи діяли в Грузії та Україні за різними сценаріями

    якщо уважно подивитись на карту, то можна зрозуміти, що Тбілісі піддавалось авіаударам, і що кацапи блокували все транспортне сполучення, не треба забувати також, що кацапи діяли 70 000 угрупуванням

    і не розуміти, що захід тут ні при чому, як на мене, дивно

    Нет, я всё понимаю за Грузию. И открытое вторжение, толерантно названное "принуждением к миру", и потерю 25% территорий, и реальные жертвы и так далее.

    Речь же идёт об Украине. Два, вроде бы, простых вопроса:

    -Скажите, а что это такое: "реальная помощь "запада"?

    -Какое вы даёте этому определение и чем измеряете?

    те, що ми не "бачимо", наприклад, силу притягання Землі, не міняє того, що вона існує

    ми "бачимо" її за наслідками, наприклад, падінням Apple

    про наслідки, в першу чергу, я Вам і говорю
  • #92 від WestNik 21 Jan 2019
  • Сила хуйла в євро-пенсах. :smilie7:
    Гроші європейських пенсійних фондів живлять споживче кредитування у всій Євразії.
    Проблема стосунків Європи з кацапами значно глибша ніж газ.
    Тенденцію може перебити тільки нова ідея або прорив у технології.

    проблема стосунків Європи з кацапами в тому, що Європа не хоче "однополярного" світу

    от я , як підприємець, назвав би для себе комерційною катастрофою "монополізацію" постачання , коли у мене не залишається вибору та можливості "торгу"

     
  • #93 від Йожин з бажин 21 Jan 2019
  • відповідь проста- кацапи діяли в Грузії та Україні за різними сценаріями

    якщо уважно подивитись на карту, то можна зрозуміти, що Тбілісі піддавалось авіаударам, і що кацапи блокували все транспортне сполучення, не треба забувати також, що кацапи діяли 70 000 угрупуванням

    і не розуміти, що захід тут ні при чому, як на мене, дивно

    Нет, я всё понимаю за Грузию. И открытое вторжение, толерантно названное "принуждением к миру", и потерю 25% территорий, и реальные жертвы и так далее.

    Речь же идёт об Украине. Два, вроде бы, простых вопроса:

    -Скажите, а что это такое: "реальная помощь "запада"?

    -Какое вы даёте этому определение и чем измеряете?

    те, що ми не "бачимо", наприклад, силу притягання Землі, не міняє того, що вона існує

    ми "бачимо" її за наслідками, наприклад, падінням Apple

    про наслідки, в першу чергу, я Вам і говорю

    Извините, не сдержался :smilie8:



    Я по-доброму.

    Скажите, а вот "последствия"... Это что именно?
  • #94 від WestNik 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
  • #95 від Йожин з бажин 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?
  • #96 від WestNik 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?

    так, Ви мене зрозуміли правильно

    це не виключно заслуга заходу, але в значній мірі, їх заслуга
  • #97 від Комашки 21 Jan 2019
  •  :gigi:
  • #98 від Yuras Yuras 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?

    так, Ви мене зрозуміли правильно

    це не виключно заслуга заходу, але в значній мірі, їх заслуга
    Куйня,реалізовувалися різні сценарії.
  • #99 від WestNik 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?

    так, Ви мене зрозуміли правильно

    це не виключно заслуга заходу, але в значній мірі, їх заслуга
    Куйня,реалізовувалися різні сценарії.

    в чому куйня ?

    і шостий флот не був біля туреччини в 2014 році ?
  • #100 від Йожин з бажин 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?

    так, Ви мене зрозуміли правильно

    це не виключно заслуга заходу, але в значній мірі, їх заслуга

    Хм... Так, а что принципиально для нас изменилось?

    Так зашли же. И продолжают оставаться.

    Оккупированные территории - вот они, почти 7%. Тысячи погибших и десятки тысяч покалеченных. Продолжающаяся агрессия - события под Керчью.

    Что-то поменялось в судьбе Сенцова, Балуха, Гриба? - Нет. Натоместь  новые заложники.

    Я просто хочу понять, каким образом "реальная помощь Запада" помешала открытому вторжению со стороны Новоазовска и остановке колонн врага под Мариуполем? Как она помешала тяжелейшим боям и оккупации Дебальцево и Углегорска? Как она предотвратила обстрелы из РСЗО Мариуполя и Краматорска? Куда деть "Северный поток-2"? И так далее и тому подобное.

    Если бы вы могли расшифровать вот это: "...в значительной мере, их заслуга".

    В чём?

  • #101 від Комашки 21 Jan 2019
  • Взагалі, особисто я користь від Заходу бачу в тому, що Захід явним чином демонструє, що йому не подобається ідея активних бойових дій на нашій території.
    В цьому Захід має більш-менш консолідовану позицію, яка не змінюється.
    Все інше вже дуже залежить від країн, персон й такого іншого. Допомога голосуванням, грошима, зброєю, участю в санкціях - є, вона в будь-якому випадку більша за нуль та менша за ідеал. На мою думку, допомога Заходу нам лежить зараз на межі десь там 10-20% від їхнього власного інтересу, брак розуміння якого теж існує.
  • #102 від Комашки 21 Jan 2019
  • і шостий флот не був біля туреччини в 2014 році ?
    Яка нам різниця, де був шостий флот, якщо він ніяк не впливав на події. Наступ кацапів спинився там, де спинився не через шостий флот, а через те, що замість новарасії по Дніпру + Одесса та сумних розгублених хахлов кацапи отримали консолідований та збройний спротив скрізь. А це не їх стиль, вони так не воюють з країнами більшими за Донецьку область
  • #103 від Yuras Yuras 21 Jan 2019
  • наслідки- це принципово різний рівень вторгнення в 2008 і 2014 роках

    я думав, що це очевидно
    Я вас правильно понял? То, что РФия не входила стройными колоннами под триколором на территорию Украины, а зашла в виде "ихтамнетов" - заслуга Запада?

    так, Ви мене зрозуміли правильно

    це не виключно заслуга заходу, але в значній мірі, їх заслуга
    Куйня,реалізовувалися різні сценарії.

    в чому куйня ?

    і шостий флот не був біля туреччини в 2014 році ?
    У випадку з Грузією-відкрита збройна агресія,у нас-завуальована,значну роль грали спец.служби та іррегулярнні формування.
  • #104 від Capitain Cubs 21 Jan 2019
  • Сила хуйла в євро-пенсах. :smilie7:
    Гроші європейських пенсійних фондів живлять споживче кредитування у всій Євразії.
    Проблема стосунків Європи з кацапами значно глибша ніж газ.
    Тенденцію може перебити тільки нова ідея або прорив у технології.

    Иной раз закрадывается предательская мысль, что конспирология а-ля "ось Берлин-Москва-Пекин" не такая уж и конспирология. И кацапы с немчурой уже подписали новый "пакт Молотва-Риббентрропа" образца начала 21-го века.
    И когда немецкие официальные лица открывают рот, есть одно желание - дать лопатой по ебалу.

    Тут ветка уже есть с подобным:
    http://ukrpravda.net/index.php?topic=49438.0

    нема ніякої конспірології , тільки кошерний інтерес
    1. відмивка бабла в рашці
    2. висока облікова ставка ЦБ рашки, що дає можливість купляти євробонди кацапських фінустанов
  • #105 від Йожин з бажин 21 Jan 2019
  • Взагалі, особисто я користь від Заходу бачу в тому, що Захід явним чином демонструє, що йому не подобається ідея активних бойових дій на нашій території.
    В цьому Захід має більш-менш консолідовану позицію, яка не змінюється.
    Все інше вже дуже залежить від країн, персон й такого іншого. Допомога голосуванням, грошима, зброєю, участю в санкціях - є, вона в будь-якому випадку більша за нуль та менша за ідеал. На мою думку, допомога Заходу нам лежить зараз на межі десь там 10-20% від їхнього власного інтересу, брак розуміння якого теж існує.

    Есть такое.

    Мало кто знает, но у поляков была форменная истерика по поводу "горячей фазы" у нас. Они тогда трясли своими расчётами, что в случае продолжения активных боевых действий на территории Украины и продолжения вторжения, только до конца 2014 года, только через границу Украина-Польша хлынет поток беженцев в 2 миллиона. А они были к такому не готовы и призывали остановить всё, правда за наш счёт.

    А жидкий обдрист (пардон) и виляние жопой перед Россией при введении положений про Ассоциацию. На год! отсрочили имплементацию ЗВТ с Украиной из-за хотелок РФии. Безпрецендентный  случай. Правда Украина весь обсёр взяла на себя, для того чтоб отбелить своих европейских "партнёров". Правда, кто сейчас об этом помнит.

    Эх, ладно...
  • #106 від WestNik 21 Jan 2019
  • я жодним чином не хотів перехвалити нашах західних партнерів

    вони є такі , як є, інших в нас не буде
Сторінок:
Actions