Сторінок:
Actions
  • #331 від Yuras Yuras 12 Oct 2018
  • То чим ви ображені,що 10 сторінок талдичите про стволи?
    Розкажіть ,ви все одно анонім,відвертість тут вам нічим не загрожує.
     :smilie7:
    :Sho_za:
    Можете ще 10 сторiнок марити про стволи, коли вам так приемно - менi це не треба, тому вище вже писали - в умовах нашого життя та КК, воно буде вважатися злочином - як зберiгання так використвання.
    Але ви ж людську мову не розумiете -  вам треба, аби ваша думка була чi не одиною правдивою.
    Тому я роблю висновок, що для вас бiльшого щастя немае, нiж ромови про стволи...
    Е така приказка - Дурень думкою багатiе...
     :smilie7:
    Якби ви уважніше читали тему і хоч трохи були в темі,то зрозуміли б,що мова за легальну зброю за володіння якою не притягують до кримінальної відповідальності,а також про необхідні зміни аби наша реальність змінилася.Так що хтось багатіє,а хтось пише на теми абсолютно. в них не разбираючись.
  • #332 від Комашки 12 Oct 2018
  • Я просто хочу відмітити, що попри мою згоду з тим, що швидкий приїзд копів на виклик є важливим, він не призводить до ліквідації злочинності. У світі є багато міст, де середній час очікування поліції після виклику становить 3, 4, 5 хвилин. Попри це, зі злочинністю там все ок.

    Хотілось би почути про ці міста і про злочинність там
    Наприклад, у Чікаго десь чотири хвилини. Лос-Анжелес має вісім, Нью Йорк має десять. Я зазвичай дивлюся на Сполучені Штати та Британію, бо звідти найлегше отримати статистичні дані, й відповідно по ним є значно більше наукових статей, з яких можна приблизно зрозуміти, на які саме ефекти можна приблизно сподіватися за умови втілення їх в Україні.
    Наприклад, оця праця дає непоганий огляд методології конкретного втілення багатьох ідей, які ми тут дискутуємо у загальному вигляді: https://academic.oup.com/restud/article/85/2/855/4104675
    Знаю з особистого досвіду- безкарність і пофігізм поліції в країнах типу Італії просто вражає
    Між іншим, гарне місто, яке демонструє важливість швидкої реакції поліції - то Детройт. Там час очікування десь година  :gigi: ну й відповідно злочинність захмарна.
  • #333 від Yuras Yuras 12 Oct 2018
  • Я просто хочу відмітити, що попри мою згоду з тим, що швидкий приїзд копів на виклик є важливим, він не призводить до ліквідації злочинності. У світі є багато міст, де середній час очікування поліції після виклику становить 3, 4, 5 хвилин. Попри це, зі злочинністю там все ок.

    Хотілось би почути про ці міста і про злочинність там
    Наприклад, у Чікаго десь чотири хвилини. Лос-Анжелес має вісім, Нью Йорк має десять. Я зазвичай дивлюся на Сполучені Штати та Британію, бо звідти найлегше отримати статистичні дані, й відповідно по ним є значно більше наукових статей, з яких можна приблизно зрозуміти, на які саме ефекти можна приблизно сподіватися за умови втілення їх в Україні.
    Наприклад, оця праця дає непоганий огляд методології конкретного втілення багатьох ідей, які ми тут дискутуємо у загальному вигляді: https://academic.oup.com/restud/article/85/2/855/4104675
    Знаю з особистого досвіду- безкарність і пофігізм поліції в країнах типу Італії просто вражає
    Між іншим, гарне місто, яке демонструє важливість швидкої реакції поліції - то Детройт. Там час очікування десь година  :gigi: ну й відповідно злочинність захмарна.
    По Детройту ,швидше за все, їдуть так довго,бо висока злочинність і,відповідно,не вистача поліцейських,а збільшити штат поліції місто не в змозі .
  • #334 від Yuras Yuras 16 Mar 2019
  • Виявляється, кількість власників зброї впливає на зменшення кількості вбивств: https://ibigdan.livejournal.com/23439264.html
    Там картинка
  • #335 від WestNik 16 Mar 2019
  • в вікі є така карта про рівень умисних вбивств:

    Україна- 5,2

    США- 4,2

  • #336 від WestNik 16 Mar 2019
  • в вікі про володіння зброєю :

  • #337 від WestNik 16 Mar 2019
  • До речі, до короткостволів ця "статистика" від ongunСРУ має слабкий стосунок

    в Німеччині, наприклад, короткоствол взагалі недоступний
  • #338 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
    Нет такого требования.
  • #339 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:
    Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону
    А что делать тем кто не может себе позволить профессиональную охрану?
  • #340 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .
    В нашей стране свободно продаётся только охотничье оружие. Или сертифицированное как охотничье. Но охотником быть не обязательно.
  • #341 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
    Травматическая далеко не для всех.
  • #342 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
    Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
    Нет в США таких ограничений.
  • #343 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • я можу пропонувати і технічні рішення
    але принципово не це, а ефективне використання коштів
    якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів
    і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування
    якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами
    В нашей стране сложно найти реального профессионала в любой области. Но главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?
  • #344 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • Травматическая далеко не для всех.
    Зв'язки + гроші або відповідний фах чи псевдофах + гроші
  • #345 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • Главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?
    Він в цій темі повний профан.
  • #346 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Зв'язки + гроші або відповідний фах чи псевдофах + гроші
    Получить разрешение на травмат не имея на это «законных» оснований - значит задействовать коррупционную схему, то есть это уголовщина. Надеюсь, никто из тут присутствующих этим не занимается.
  • #347 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • Получить разрешение на травмат не имея на это «законных» оснований - значит задействовать коррупционную схему, то есть это уголовщина. Надеюсь, никто из тут присутствующих этим не занимается.
    Ви абсолютно все правильно зрозуміли, значна кількість травматів саме так і видана.
  • #348 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Перш нiж шукати вiдповiдi на питання - чi потрiбна нам зброя, де ii купити та що для цього готувати, ,треба, аби Закон заборонив Мiнiстру МВД... ДАРУВАТИ зброю - як це вже не раз казали, але вперто роблять.
    Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
    Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
     :smilie7:

    І що змінить заборона дарувати зброю?І вона,до речі, не дарується,юридично~це нагородна зброя.Якраз люмпену зброя зась,а щодо слуг народу,то манюпасу тре в дзеркало подивиться ~там рожу слуги народу зможе побачити.
    Не люблю выражение «слуга народа», по-моему оно хамское, нигде в мире высокопоставленных чиновников «слугами» не называют.
  • #349 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Заради експерименту можна і легалізувати, у нас багато зайвого сміття, та більше - видавати зброю безкоштовно, чи за умовну суму, гривень 100-200.
    Бесплатно? Почему вдруг? Оружие это товар, это бизнес, который должен приносить прибыль.
  • #350 від Нельотчик 17 Mar 2019
  • "Захист родини"  у  реалі:
    16.03.2019. Вечером в пятницу в центре Николаева в очереди к «МакДрайву» произошла стрельба: нетрезвый пассажир такси и водитель микроавтобуса «Ford» таким образом выясняли, кто первый из них подъедет и закажет фастфуд.

    Пассажир такси стал кидаться на водителя «Ford» и даже ударил его по лицу. После чего водитель достал травматический пистолет и сделал предупредительный выстрел в воздух. Однако это не успокоило агрессивного мужчину, который попытался забрать пистолет. В этот момент и произошел случайный выстрел в грудь.

    Раненого парня забрала скорая. На месте разбиралась патрульная полиция.
  • #351 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • :lol:
    Цілком міфічні лише вигадки про "необхідність самозахисту". Нічим рядовому зубажілу вогнепальна
    пукалка не допоможе у реальному сьогоденні.  Навіть навпаки. Довбень, що постійно носить з собою пістолю,
    є цікавим об'єктом, саме через пістолю  :smilie5:
    Менш треба дивитися гангстерських бойовиків, та більш читати статистику поліції.
    Кому-то не поможет, а кому-то - поможет.
    Пару гопников пристрелят, остальные присмиреют.
  • #352 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • Не люблю выражение «слуга народа», по-моему оно хамское, нигде в мире высокопоставленных чиновников «слугами» не называют.
    Я мав на увазі, що коли манюпас подивиться у дзеркало, то побачення чиновника-хабарника.
  • #353 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • "Захист родини"  у  реалі:
    16.03.2019. Вечером в пятницу в центре Николаева в очереди к «МакДрайву» произошла стрельба: нетрезвый пассажир такси и водитель микроавтобуса «Ford» таким образом выясняли, кто первый из них подъедет и закажет фастфуд.

    Пассажир такси стал кидаться на водителя «Ford» и даже ударил его по лицу. После чего водитель достал травматический пистолет и сделал предупредительный выстрел в воздух. Однако это не успокоило агрессивного мужчину, который попытался забрать пистолет. В этот момент и произошел случайный выстрел в грудь.

    Раненого парня забрала скорая. На месте разбиралась патрульная полиция.

    І що тут не так? Варто розробити закони аби після удару , а краще до, можна було стріляти
  • #354 від Yuras Yuras 17 Mar 2019
  • Ще реальна історія: гопник з раніше неодноразово судимого зірвав ланцюжок, той його вбив ударом ножа в серце. Порушили кримінальне провадження, суд виправдав.
  • #355 від WestNik 17 Mar 2019
  • А что делать тем кто не может себе позволить профессиональную охрану?

    Але може дозволити собі арсенал та тренування ?
  • #356 від WestNik 17 Mar 2019
  • В нашей стране сложно найти реального профессионала в любой области. Но главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?

    Ви зараз порівнюєте абсолютно неспівмірні речі- володіння зброєю та особистий охоронець

    Я пропоную «смарт»- рішення

    Не витрачати гроші на індивідуальне озброєння, а використати їх для організації колективної безпеки
  • #357 від GreenGhost 17 Mar 2019
  • Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол
    Я с этим не согласен. Когда-то у меня был пневматический пистолет, и я относился к нему легкомысленно, иногда практиковал развлекательную стрельбу на пустырях по банкам, будучи выпившим. Сейчас у меня есть дробовик 12 калибра, и я отношусь к нему очень серьёзно, никаких шуток себе не позволяю, я знаю, что это смертоносное оружие, которое на маленьких дистанциях практически не оставляет шансов на жизнь, поэтому лучше всячески избегать острых ситуаций.
  • #358 від WestNik 17 Mar 2019
  • Він в цій темі повний профан.

    В чому- в «рішанні вопросів» по травмату ?  :gigi:
  • #359 від Комашки 17 Mar 2019
  • І що тут не так? Варто розробити закони аби після удару , а краще до, можна було стріляти
    А що тут розробляти? Достатньо просто використовувати систему США, а не ідіотську "систему пропорційної сили", чи як це там перекладається, коли атакуючий має право диктувати вам умови бійки.
  • #360 від Комашки 17 Mar 2019
  • Але може дозволити собі арсенал та тренування ?
    А в чому проблема? Це недорого.
Сторінок:
Actions