Автор Тема: шось я не "в`їзжаю"...  (Прочитано 7246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #60 : Червня 11, 2014, 10:15:15 22:15 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.


Це не емоції. Результат виборів був відомий 16 днів тому. Досі немає навіть КАНДИДАТУР адекватних очільників силового блоку. В стані війни це називається злочинною бездіяльністю.

Хочу нагадати, що Порошнка обрали не за якісь там заслуги, а видавши величезний аванс довіри фактично всліпу.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #61 : Червня 11, 2014, 10:15:48 22:15 »
Порошенко должен осознать, что промедление смерти подобно в данной ситуации.
 Нужны срочные  кадровые решения  в МВД ,МИнобороны.Нужны руководители,способные принимать волевые решения.

А де їх узяти, на біржі праці? Не підкажете?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #62 : Червня 11, 2014, 10:16:10 22:16 »
Я теж дуже хочу швідких дій.
Але ще більше не хочу поспіху який призведе до нових жертв.
Давайте наберемося терпіння. Петро розумний щось вигадає.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #63 : Червня 11, 2014, 10:18:12 22:18 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.


Це не емоції. Результат виборів був відомий 16 днів тому. Досі немає навіть КАНДИДАТУР адекватних очільників силового блоку. В стані війни це називається злочинною бездіяльністю.

Хочу нагадати, що Порошнка обрали не за якісь там заслуги, а видавши величезний аванс довіри фактично всліпу.

Ну й результат такий. Сліпі обрали глухонімого і недолугого.

Offline kornet21

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 517
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #64 : Червня 11, 2014, 10:18:30 22:18 »
Беню Министром обороны

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #65 : Червня 11, 2014, 10:19:12 22:19 »
Порошенко должен осознать, что промедление смерти подобно в данной ситуации.
 Нужны срочные  кадровые решения  в МВД ,МИнобороны.Нужны руководители,способные принимать волевые решения.

А де їх узяти, на біржі праці? Не підкажете?

Льохко. Пєтя мав безліч часу на випадок обрання його презом, а це стало відомо з опитувань  ще з зими...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #66 : Червня 11, 2014, 10:19:55 22:19 »
Беню Министром обороны

Бєню пора скоро розстрілювати. Болівар не винесе двох ахметових...

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #67 : Червня 11, 2014, 10:20:43 22:20 »
так, я голосував за Порошенко :lol:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #68 : Червня 11, 2014, 10:21:42 22:21 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.


Це не емоції. Результат виборів був відомий 16 днів тому. Досі немає навіть КАНДИДАТУР адекватних очільників силового блоку. В стані війни це називається злочинною бездіяльністю.

Хочу нагадати, що Порошнка обрали не за якісь там заслуги, а видавши величезний аванс довіри фактично всліпу.

Президента завжди обирають еліти, а люди голосують як скажуть чи порадять еліти. Крім Порошенка достойної кандидатури, яка була б прийнятна у цей скрутний час, та мала вплив на ці еліти - зараз немає.
Тимошенко у 2010 році програла лише тому, що її не сприйняла критична маса еліт. Еліти прекрасно розуміють, що значить "хі-хі" Путіну, що значить так званий "газовий договір" і що значить втрачені можливості, коли вона була Головою Уряду 3,5 роки та мала коаліцію.
Станом на 2010 рік Янукович був кращим вибором, він навіть якісь реформи розпочати хотів. І еліти з ним змирилися, у 2010 році у нього була підтримка по соц. опитуванням 53%, а вже через 3 роки, еліти його викинули на смітник історії.
Так що сильно не перейматеся, Ви нічого не вирішуєте. Все буде як вирішать наявні еліти. І Донбасс голосував за Януковича, бо так вирішили наявні еліти, директора підприємств зокрема.

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #69 : Червня 11, 2014, 10:22:40 22:22 »

я ж дійсно можу повернутись на майдан і "переголосувати"...

Цікаво.. а чому Ви відразу не проголосували вірно?
Для чого робили експеримент із прогнившим наскрізь кандидатом? :ai

я вже написав - я проголосував на цих виборах так, як мав проголосувати. за свій вибір на ЦИХ виборах я не шкодую і, якби повернути час назад - проголосував би так само. і от після виборів, я, як виборець, громадянин, платник податків - вимагаю роботи того, за кого я віддав свій голос. і результатів цієї роботи. і результати мене, як виборця мають задовольнити
Best regards

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #70 : Червня 11, 2014, 10:24:36 22:24 »
fang
Ви не повернетеся на Майдан і не "переголосуєте". Майдан має зібрати критична маса еліт, за якими підуть люди.
Коли Крим зливали, багато хто пробував зробити Майдан біля Ради і що? Не було критичної маси еліт і Крим злили. І Росія воювала з Чечнею 10 років, але поки не домовилася з елітами Чечня не була спокійна.
Порошенку треба домовлятися з елітами Донбасу, які вони вже не є. Але інших там немає.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #71 : Червня 11, 2014, 10:24:54 22:24 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.

в яблочко
причем убютки и мудачуковские гипы начали мочилово еще задолго до выборов
готовили почву, тсскть
ну а щаз каждую кучку гуамна в собственной квартире будут на Пороха вешать

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #72 : Червня 11, 2014, 10:31:02 22:31 »
fang
Ви не повернетеся на Майдан і не "переголосуєте". Майдан має зібрати критична маса еліт, за якими підуть люди.
Коли Крим зливали, багато хто пробував зробити Майдан біля Ради і що? Не було критичної маси еліт і Крим злили. І Росія воювала з Чечнею 10 років, але поки не домовилася з елітами Чечня не була спокійна.
Порошенку треба домовлятися з елітами Донбасу, які вони вже не є. Але інших там немає.

у Вас протиріччя з Вашим власним досвідом на підприємстві. Домовлятися з "саботажниками" Ви не стали, а зробили їм "вирвані годи". Держава - це так саме підприємство, дуже велике і дуже складне, але якщо розбити на "техпроцеси" вийде не складніше виробництва того самого процесора.
Best regards

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #73 : Червня 11, 2014, 10:31:19 22:31 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.

не мочілово, а підганяння. на мою думку, так і має бути - посада і влада це не привілей, а тяжка праця

Ага... :gigi: накидами на лопасть дези та відвертого  гівна.Втоплять як і Юща.


Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #74 : Червня 11, 2014, 10:33:45 22:33 »
А як вам такий підхід?

Вчора було вже пізно,завтра буде ще скоро...

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #75 : Червня 11, 2014, 10:35:22 22:35 »
Почалось мочилово нового преза, і шо цікаво не за куй собачий мочать.Вішають все...
Народ на взводі, тому на емоціях проканає.

не мочілово, а підганяння. на мою думку, так і має бути - посада і влада це не привілей, а тяжка праця

Ага... :gigi: накидами на лопасть дези та відвертого  гівна.Втоплять як і Юща.

Юща не втопили. він сам пішов туди, куди хотів. ніхто не штовхав.
кожен робить те, що робить. і відповідає за це сам.
генерація думки - активація дії - виконання - результат - оцінка
Best regards

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #76 : Червня 11, 2014, 10:37:04 22:37 »
А як вам такий підхід?

Вчора було вже пізно,завтра буде ще скоро...

по барабану як - аби було. зараз конче необхідний хороший результат
Best regards

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #77 : Червня 11, 2014, 10:39:13 22:39 »
fang
Ви не повернетеся на Майдан і не "переголосуєте". Майдан має зібрати критична маса еліт, за якими підуть люди.
Коли Крим зливали, багато хто пробував зробити Майдан біля Ради і що? Не було критичної маси еліт і Крим злили. І Росія воювала з Чечнею 10 років, але поки не домовилася з елітами Чечня не була спокійна.
Порошенку треба домовлятися з елітами Донбасу, які вони вже не є. Але інших там немає.

у Вас протиріччя з Вашим власним досвідом на підприємстві. Домовлятися з "саботажниками" Ви не стали, а зробили їм "вирвані годи". Держава - це так саме підприємство, дуже велике і дуже складне, але якщо розбити на "техпроцеси" вийде не складніше виробництва того самого процесора.

Там масштаби дуже великі. Україна поки не може поставити патріотів керівниками не те, що заводів, а і держ. установ і організацій. Там 7,5 млн. населення як не як. Це майже країна як Чехія, Словаччина, Греція або майже чотири Хорватії.
Тут треба тільки домовлятися, а з часом впливати на ситуацію так, що усі стали в добровільно-примусовому порядку патріотами. Тут має працювати СБУ, міліція і за сепаратизм давати реальні строки тюрми.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #78 : Червня 11, 2014, 10:40:53 22:40 »
Юща не втопили. він сам пішов туди, куди хотів. ніхто не штовхав.
кожен робить те, що робить. і відповідає за це сам.
генерація думки - активація дії - виконання - результат - оцінка

А що Ющенко? У нього були обрізані повноваження. Він просрав перший рік правління, а далі уже було пізно. Франкція у нього була, але більшості не було.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #79 : Червня 11, 2014, 10:41:52 22:41 »
А як вам такий підхід?

Вчора було вже пізно,завтра буде ще скоро...

по барабану як - аби було. зараз конче необхідний хороший результат

Ці слова та з прив"язкою до ПАПа.Тоді появляється логіка.

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #80 : Червня 11, 2014, 10:46:02 22:46 »
fang
Ви не повернетеся на Майдан і не "переголосуєте". Майдан має зібрати критична маса еліт, за якими підуть люди.
Коли Крим зливали, багато хто пробував зробити Майдан біля Ради і що? Не було критичної маси еліт і Крим злили. І Росія воювала з Чечнею 10 років, але поки не домовилася з елітами Чечня не була спокійна.
Порошенку треба домовлятися з елітами Донбасу, які вони вже не є. Але інших там немає.

у Вас протиріччя з Вашим власним досвідом на підприємстві. Домовлятися з "саботажниками" Ви не стали, а зробили їм "вирвані годи". Держава - це так саме підприємство, дуже велике і дуже складне, але якщо розбити на "техпроцеси" вийде не складніше виробництва того самого процесора.

Там масштаби дуже великі. Україна поки не може поставити патріотів керівниками не те, що заводів, а і держ. установ і організацій. Там 7,5 млн. населення як не як. Це майже країна як Чехія, Словаччина, Греція або майже чотири Хорватії.
Тут треба тільки домовлятися, а з часом впливати на ситуацію так, що усі стали в добровільно-примусовому порядку патріотами. Тут має працювати СБУ, міліція і за сепаратизм давати реальні строки тюрми.

саме ключові слова "Тут має працювати СБУ, міліція і за сепаратизм давати реальні строки тюрми."
хто призначає керівників цих відомств ?
тільки прошу без "так там повно перевертнів і старих кадрів і т.д".
чия це робота і хто за неї відповідає ? одна людина не може все зробити. вона обирає собі помічників і дає їм сектор роботи. якщо нема змоги самому контролювати - обирає/призначає серед них головного і т.д. за ланцюжком. у решті решт це всі і так без мене знають. це база побудови організації
Best regards

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #81 : Червня 11, 2014, 10:47:58 22:47 »
А що Ющенко? У нього були обрізані повноваження. Він просрав перший рік правління, а далі уже було пізно. Франкція у нього була, але більшості не було.

А у Порошка навіть фракції немає.  :smilie2:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #82 : Червня 11, 2014, 10:48:08 22:48 »
Лещенко з УП з посереднього  писаки піднявся до висоти висот журналістики на банальній чернусі про сина бога.
Попутно притопивши свого президента на якого доречі покладали надії мільйони громадян.
Браво . Біс.Граблі чекають.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #83 : Червня 11, 2014, 10:50:00 22:50 »
Ви мені скажіть де ще є країна в якій так не поважають свій вибір?

Offline fang

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
  • Стать: Чоловіча
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #84 : Червня 11, 2014, 10:52:25 22:52 »
Ви мені скажіть де ще є країна в якій так не поважають свій вибір?

особисто я дуже поважаю свій вибір. і я дуже хочу щоб мій вибір дуже швидко почав працювати. дуже продуктивно працювати. дуже.

власне для цього я його й обирав
« Останнє редагування: Червня 11, 2014, 10:54:20 22:54 від fang »
Best regards

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #85 : Червня 11, 2014, 10:55:32 22:55 »
fang
Ви не повернетеся на Майдан і не "переголосуєте". Майдан має зібрати критична маса еліт, за якими підуть люди.
Коли Крим зливали, багато хто пробував зробити Майдан біля Ради і що? Не було критичної маси еліт і Крим злили. І Росія воювала з Чечнею 10 років, але поки не домовилася з елітами Чечня не була спокійна.
Порошенку треба домовлятися з елітами Донбасу, які вони вже не є. Але інших там немає.

у Вас протиріччя з Вашим власним досвідом на підприємстві. Домовлятися з "саботажниками" Ви не стали, а зробили їм "вирвані годи". Держава - це так саме підприємство, дуже велике і дуже складне, але якщо розбити на "техпроцеси" вийде не складніше виробництва того самого процесора.

Там масштаби дуже великі. Україна поки не може поставити патріотів керівниками не те, що заводів, а і держ. установ і організацій. Там 7,5 млн. населення як не як. Це майже країна як Чехія, Словаччина, Греція або майже чотири Хорватії.
Тут треба тільки домовлятися, а з часом впливати на ситуацію так, що усі стали в добровільно-примусовому порядку патріотами. Тут має працювати СБУ, міліція і за сепаратизм давати реальні строки тюрми.

саме ключові слова "Тут має працювати СБУ, міліція і за сепаратизм давати реальні строки тюрми."
хто призначає керівників цих відомств ?
тільки прошу без "так там повно перевертнів і старих кадрів і т.д".
чия це робота і хто за неї відповідає ? одна людина не може все зробити. вона обирає собі помічників і дає їм сектор роботи. якщо нема змоги самому контролювати - обирає/призначає серед них головного і т.д. за ланцюжком. у решті решт це всі і так без мене знають. це база побудови організації

Верховна рада призначає керівників як МВС так і СБУ. Не знали? У нас повноваження для проукраїнського Президента обрізали до рівня повноважень Ющенка. А як тільки проросійський кандидат - так одразу Конституція Кучми. От таке то в нас.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #86 : Червня 11, 2014, 10:57:24 22:57 »
Так майте терпіння і краплину поваги.Якщо Ви людина зріла ...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #87 : Червня 11, 2014, 10:58:01 22:58 »
Ви мені скажіть де ще є країна в якій так не поважають свій вибір?

Мій вибір був іншим  :smilie7:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #88 : Червня 11, 2014, 10:59:16 22:59 »
Ви мені скажіть де ще є країна в якій так не поважають свій вибір?

Мій вибір був іншим  :smilie7:

Тоді поважайте вибір українців, будьте нормальним громадянином своєї країни. Учіться в американців, почитайте як вони відносяться до Президента після виборів.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: шось я не "в`їзжаю"...
« Reply #89 : Червня 11, 2014, 11:00:31 23:00 »
Ви мені скажіть де ще є країна в якій так не поважають свій вибір?

Мій вибір був іншим  :smilie7:

Ну тут вже тоді все вирішує Ваша порядність та об'єктивність..