Сторінок:
Actions
  • #61 від Адам Жоржович 31 Mar 2022
  • Windows красти будуть, на рівні держави!

    За це їх ще не їбали! :smilie7:

    Бацькини блядоруси вже накрали і в результаті мають пизду на залізниці.  :pooh_lol: Ну дійсно, хто б міг подумати, що пизжена вінда без апдейтів буде складатися з дірок і задніх дверей трохи більш, ніж повністю.  :smilie8:
  • #62 від irpin 01 Apr 2022
  • майкрософт повиябувався тиждень і передумав валити з рашки.
    мовляв, це зашкодить простим школярам та лікувальним закладам. негуманно.
    х.з. я там далі буде.
  • #63 від Capitain Cubs 02 Apr 2022
  • Кац прєдлагаєт сдаццо :weep: :moskali:

  • #64 від Uki 02 Apr 2022
  • То не кац  :weep:
  • #65 від Адам Жоржович 02 Apr 2022
  • майкрософт повиябувався тиждень і передумав валити з рашки.
    мовляв, це зашкодить простим школярам та лікувальним закладам. негуманно.
    х.з. я там далі буде.

    Треба їх похуєсосити на LinkedIn - це найкращий форум для цього.
  • #66 від Feral Cat 02 Apr 2022
  • #67 від irpin 02 Apr 2022
  • Треба їх похуєсосити на LinkedIn - це найкращий форум для цього.
    не можу. я електрик-сантехнік, тому з англійською лише на рівні документації на пехепе і постгрі.   :smilie2:
    про лінкедін взагалі нічого не знаю, хоча й отримую звідтам пропозиції отримати якусь посаду.
  • #68 від Адам Жоржович 02 Apr 2022
  • не можу. я електрик-сантехнік, тому з англійською лише на рівні документації на пехепе і постгрі.   :smilie2:
    про лінкедін взагалі нічого не знаю, хоча й отримую звідтам пропозиції отримати якусь посаду.

    Це була тбм нотатка для себе.
  • #69 від RG 03 Apr 2022
  • Бля-я-я !  :fp2  :moskali:

  • #70 від Комашки 03 Apr 2022
  • Бацькини блядоруси вже накрали і в результаті мають пизду на залізниці.  :pooh_lol: Ну дійсно, хто б міг подумати, що пизжена вінда без апдейтів буде складатися з дірок і задніх дверей трохи більш, ніж повністю.  :smilie8:
    Ну, технічно це тому, що вони тупі. Нелегальна вінда легко оновлюється, все питання в тому що її й легальну ніхто не оновлює
  • #71 від Lina 03 Apr 2022
  • Бля-я-я !  :fp2  :moskali:



    "Боооже, яке воно кончене". Це ж треба бути таким дурним і тупим, щоби нічого не знати про Чорнобильську аварію.
  • #72 від Yuras Yuras 04 Apr 2022
  • "Боооже, яке воно кончене". Це ж треба бути таким дурним і тупим, щоби нічого не знати про Чорнобильську аварію.
    Усе він знає
  • #73 від Capitain Cubs 04 Apr 2022
  • це кат Ічкерії :smilie9:
  • #74 від ЮАР 04 Apr 2022


  • #75 від ЮАР 04 Apr 2022


  • #76 від ЮАР 04 Apr 2022


  • #77 від ЮАР 04 Apr 2022
  • #78 від ЮАР 04 Apr 2022
  • #79 від Адам Жоржович 04 Apr 2022
  • Ну, технічно це тому, що вони тупі. Нелегальна вінда легко оновлюється, все питання в тому що її й легальну ніхто не оновлює

    То може у себе вдома воно легко. А коли мова йде про монстра типу залізниці, з компами розкиданими по всій країні у т.ч. по всіляких єбєнях і з юзвєрями типу "йа что-та нажала і оно всьо прапалло!" - все зразу стає не так вже і легко, а з нелегальною хуїтою - то і пиздець як нелегко.  :pooh_lol:

  • #80 від Capitain Cubs 06 Apr 2022
  • дайджест процвітання :moskali:

  • #81 від Capitain Cubs 06 Apr 2022
  • А ось і Налівкін повернувся. Він, до речі, з батьківщини мародерів Бучі. Рекомендую насрати добре в коментах.
    Бо його канал купа кацапів дивиться :smilie7:

  • #82 від Бувалий 06 Apr 2022
  • Що за Цирк?..
     :)
  • #83 від Feral Cat 06 Apr 2022

  • Сталкер
    @ValBodin
    ·
    4h
    Те, кто рыл окопы в Рыжем лесу в Чернобыле получили облучение в размере около 18 500 килобеккерелей – это смертельная доза.
    Этот народ не просто бурундук, этот народ - ебанатутый бурундук.
  • #84 від Бувалий 06 Apr 2022
  • Сталкер
    @ValBodin
    ·
    Те, кто рыл окопы в Рыжем лесу в Чернобыле получили облучение в размере около 18 500 килобеккерелей – это смертельная доза.
    Этот народ не просто бурундук, этот народ - ебанатутый бурундук.
    Это Богоизбранный народ - корону она боярой лечат, а на ЧАЕС идут... как по грибы...
     :smilie7:
  • #85 від Feral Cat 07 Apr 2022

  • John Simpson
    @JohnSimpsonNews
    Depressing story of a teacher from the Russian city of Penza whose students recorded an anti-war speech she made to them. ‘We are living in a totalitarian regime,’ she told them, and the recording was handed to the FSB. Irina Gen now faces up to 10 years in prison
  • #86 від Комашки 07 Apr 2022
  • То може у себе вдома воно легко. А коли мова йде про монстра типу залізниці, з компами розкиданими по всій країні у т.ч. по всіляких єбєнях і з юзвєрями типу "йа что-та нажала і оно всьо прапалло!" - все зразу стає не так вже і легко, а з нелегальною хуїтою - то і пиздець як нелегко.  :pooh_lol:
    Ні, буквально немає різниці. Ну тобто проблема "ламана вінда не оновлюється" на поточний момент не існує як така. Технічно, вінду ламають за допомогою маленького ПЗ яке емулює механізм активації, який застосовується в KMS - з тією різницею, що злам вінди то взяв екзешник, запустив й готово, а робити легальну активацію вінди в середі без інтернету... це піти за правильним GVLK, це обрати правильний канал, це до речі ще сам KMS встановити, потім дзвонити в мікрософт диктувати 25 значний ключ, потім вислуховувати відповідь (ну зате можна надрочитися НАТОвським стандартом, фокстрот браво індія п'ять чарлі), робити це на кожен продукт, ну й потім ще власне на самій вінді дві команди вбити.
    Таке собі коротше з тими ліцензіями  :gigi:
  • #87 від RG 09 Apr 2022
  •  :fp2

    Голос Америки
    11 год  ·
    Российское телевидение разоблачило «украинские фейки»: телеканал «Россия 24» показал, как украинцы якобы фабрикуют трупы в Буче из манекенов. Но вот незадача: режиссер сериалов Надежда Колобаева тут же узнала в этом видео кадры со съемок сериала в российском Всеволожске. Постановщик трюков собирается подавать в суд.
  • #88 від Бувалий 09 Apr 2022
  • :fp2
    Голос Америки
    11 год  ·
    Российское телевидение разоблачило «украинские фейки»: телеканал «Россия 24» показал, как украинцы якобы фабрикуют трупы в Буче из манекенов. Но вот незадача: режиссер сериалов Надежда Колобаева тут же узнала в этом видео кадры со съемок сериала в российском Всеволожске.
    Постановщик трюков собирается подавать в суд.

    Краiна 404... намагаеться донести... що у нас навiть вiйни немае - все це зйомки серiалу... Слуга народу...
     :moskali:
  • #89 від RG 10 Apr 2022
  • замсекретаря СБ РФ заявил, что США в одностороннем порядке закрывают канал связи с РФ, по которому обсуждалась кибербезопасность;
  • #90 від RG 10 Apr 2022
  • Еще немного заявлений премьера Михаила Мишустина из выступления перед депутатами Госдумы:

        профицита бюджета в РФ в этом году не будет, все полученные доходы будут потрачены.


Сторінок:
Actions