Автор Тема: Владу треба підтримати.  (Прочитано 4977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #90 : Серпня 30, 2014, 11:47:31 23:47 »
Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?
а я уже на допросе в застенках кей-джи-би? пардон, напомнило :lol:

Подсознание выдает. Оговорка по фрейду?

Нет, я просто интересуюсь что вы хотели сказать этим комунцяцки (sic!) плакатом?
я имею право не отвечать или я все-таки попал в руки кей-джи-би? :weep:

P.S. что конкретно выдало мое подсознание? написание аббревиатуры на английский манер? меня обвиняют в шпионаже на джи-би или ю-эс-эй? :lol:
:lol:
Болтаяющиеся сзади лямки парашута (с)  :smiley25:
Вопросы здесь задаю я  :smilie5: Мне конкретно интересно, что означает этот плакат что народ и правительство должны быть едины или надо сносить власть чтобы не было как при ссср

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #91 : Серпня 30, 2014, 11:54:01 23:54 »
Що за маніпуляція? Де ви бачили партію? Ви призиваєте скидати владу?
а я уже на допросе в застенках кей-джи-би? пардон, напомнило :lol:

Подсознание выдает. Оговорка по фрейду?

Нет, я просто интересуюсь что вы хотели сказать этим комунцяцки (sic!) плакатом?
я имею право не отвечать или я все-таки попал в руки кей-джи-би? :weep:

P.S. что конкретно выдало мое подсознание? написание аббревиатуры на английский манер? меня обвиняют в шпионаже на джи-би или ю-эс-эй? :lol:
:lol:
Болтаяющиеся сзади лямки парашута (с)  :smiley25:
Вопросы здесь задаю я  :smilie5: Мне конкретно интересно, что означает этот плакат что народ и правительство должны быть едины или надо сносить власть чтобы не было как при ссср
а ты кто такой, чтобы здесь задавать мне вопросы? и на каком основании?

твое звание, должность, имя, повестка на допрос?

ты ж с юристом вступил в диалог. я свои права знаю :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #92 : Серпня 31, 2014, 12:29:29 00:29 »
Може замінити "підтримати" на "не скидати"?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #93 : Серпня 31, 2014, 09:51:43 09:51 »
Владу треба підтримувати та критикувати.

Підтримувати, критикувати і регулярно їб..ти (пардон). Останнє - для того, щоб розірвати кругову поруку апарату. Наприклад, якщо Порох хоче вижити і отримати хоч якісь голоси на виборах, він, як мінімум, має дати народу голову Гелетея і безпосередньо винних з ГШ у іловайському прой..бі. Інакше народ візьме голову самого Петі. Так шліфується нормальна влада - батогом і пряником з боку народу. А в час війни - тим більше, ми не маємо часу чекати, доки срань нагорі запрацює, як належить.
До Іловайської катастрофи привели постійні воплі бютоватнічєських пропагандонів включно з воплями Конвекса та отаманщина на місцях. Їх реально потрібно відмудохати по-чорному.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Владу треба підтримати.
« Reply #94 : Серпня 31, 2014, 11:04:23 11:04 »
Владу треба підтримувати та критикувати.

Підтримувати, критикувати і регулярно їб..ти (пардон). Останнє - для того, щоб розірвати кругову поруку апарату. Наприклад, якщо Порох хоче вижити і отримати хоч якісь голоси на виборах, він, як мінімум, має дати народу голову Гелетея і безпосередньо винних з ГШ у іловайському прой..бі. Інакше народ візьме голову самого Петі. Так шліфується нормальна влада - батогом і пряником з боку народу. А в час війни - тим більше, ми не маємо часу чекати, доки срань нагорі запрацює, як належить.
До Іловайської катастрофи привели постійні воплі бютоватнічєських пропагандонів включно з воплями Конвекса та отаманщина на місцях. Їх реально потрібно відмудохати по-чорному.

Плюсанув у карму. Навіть ватно-бютівська УП кожну істерику Семенченка виводила на головну сторінку. 5-та колона в дії.