Автор Тема: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе  (Прочитано 3723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17261
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #60 : Жовтня 30, 2014, 08:19:34 20:19 »
ФУП попроси, там народу больше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #61 : Жовтня 30, 2014, 08:20:55 20:20 »
ФУП попроси, там народу больше.

Там я там не можу створити тему. Та я думаю, що тут підпишуться люди.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #62 : Жовтня 30, 2014, 08:21:29 20:21 »
квант..не обижайтесь, но я не подпишусь. Просто из принципа. Вы срали в каждой теме,  многих втаптывали в грязь, а теперь просите о какой то дебильной подписке. Или считаете что то уже забылось и теперь можно устроить новый флешмоб - подпишись на говно, поддержи патриота?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #63 : Жовтня 30, 2014, 08:22:12 20:22 »
Підписався. То не важко.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #64 : Жовтня 30, 2014, 08:22:19 20:22 »
Квант, ну що за ідіотизм?
хлопчина хоче стати гайдером і заробляти гроші.
треба для старту 1000 підписчиків.
що ми робимо? починаємо заливати корисне, змістовне, ексклюзивне і головне цікаве відео на ютуб і поширювати лінки на це відео?
нє, блядь! ми насовуємо на канал абсолютно нікчемних роликів і починаємо накручувати лічильник людьми, яким воно нахєр не впало. геніально!

це називається "заходити не з того кінця" і навіть якщо він вийде на першу сторінку пошуку, як він буде щось монетизувати з таким підходом?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #65 : Жовтня 30, 2014, 08:23:15 20:23 »
квант..не обижайтесь, но я не подпишусь. Просто из принципа. Вы срали в каждой теме, мешали многих с говном, а теперь просите о какой то дебильной подписке. Или считаете что то уже забылось и теперь можно устроить новый флешмоб - подпишись на говно, поддержи патриота?

Діло Ваше. Я на Вас і будь кого з форумчан зла не тримаю. Ну "посралися" трохи то, що? Жити далі потрібно. Все нормально, не тримайте зла. Це не варте того.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #66 : Жовтня 30, 2014, 08:24:52 20:24 »
квант..не обижайтесь, но я не подпишусь. Просто из принципа. Вы срали в каждой теме, мешали многих с говном, а теперь просите о какой то дебильной подписке. Или считаете что то уже забылось и теперь можно устроить новый флешмоб - подпишись на говно, поддержи патриота?

Діло Ваше. Я на Вас і будь кого з форумчан зла не тримаю. Ну "посралися" трохи то, що? Жити далі потрібно. Все нормально, не тримайте зла. Це не варте того.

я не про зло. просто выглядит мягко говоря некрасиво. ну и мальчику вы не поможете. это не так делается. но вам то все равно с какого боку херней маяться.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #67 : Жовтня 30, 2014, 08:25:13 20:25 »
Блакитний Апельсин
Хлопчина вже займається каналом рік. Підписчики йдуть туго, він "плачеться", я захотів йому підсобити. Не бачу проблем?
А Ви вже тут не знаю про що думаєте. Все набагато простіше.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #68 : Жовтня 30, 2014, 08:26:03 20:26 »
Похоже, что вех кому это нужно он уже собрал.
У парня неплохой комп и неплохой канал, попробуйте что-то более серьезное и полезное.

А що він може робити? Ігри знає, то нехай робить по тому, що знає.
Обсуждение игр бесперспективно. Расцвет эры компьютерных игр прошел. Пока молод и мозг способен обучаться надо пытаться делать что-то реальное.
Ник зарезервирован

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #69 : Жовтня 30, 2014, 08:26:09 20:26 »
я не про зло. просто выглядит мягко говоря некрасиво. ну и мальчику вы не поможете. это не так делается. но вам то все равно с какого боку херней маяться.

Підпишіть на канал, з Вас не убуде, а хлопцю буде радість. Відпишетеся згодом. Мені то що від цього?
Давайте будемо людяними.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #70 : Жовтня 30, 2014, 08:28:14 20:28 »
если за год у него ничего не получилось, то пусть занимается другим делом. На хороший контент люди сами косяками идут.

добавлено:
только что внимательнее просмотрел статистику. да это смешно просто такое количество просмотров. Пример - я просто снимал и выкладывал ролики с обзорами вещей, которые мне интересны. На телефон. Без украшательств, музыки итд. Оказывается есть уже миллион просмотров. И это я в канал даже не заглядывал, не развивал, не продвигал. ибо мне оно не нужно. А тут человек "занимался" каналом год. Правда..тут что-то менять надо, а не дуть рейтинг. Это вам по дружески говорю.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2014, 08:31:09 20:31 від Kren »
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #71 : Жовтня 30, 2014, 08:31:46 20:31 »
Блакитний Апельсин
Хлопчина вже займається каналом рік. Підписчики йдуть туго, він "плачеться", я захотів йому підсобити. Не бачу проблем?
А Ви вже тут не знаю про що думаєте. Все набагато простіше.

то чого ти підсобляєш через дупу, а не через голову?
таких підсобляльників по голові бити треба, щоб дитину не дурили.
в данному випадку щастя не в підписчиках, а у якості відео.
то й підсобив би хлопцю зробити парочку нормальних роліків.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #72 : Жовтня 30, 2014, 08:33:59 20:33 »
Із його Вконтакта  :rotate:

Mahno Ua
Скажу так, что у большинство раскрученых гайдеров много подписчиков липовые. А у меня все настоящие, я за "подписки" конторам по раскрутке не платил

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #73 : Жовтня 30, 2014, 08:34:22 20:34 »
Вот вам пример https://www.youtube.com/user/romanursu 415000 подписчиков и парень не делает ничего сверхестественного. Но это интересно. Найдите в библиотеке подшивку журналов "Моделист-конструктор" и вперед снимать полезные советы.
А на канал вашего парня не подпишусь, мне не жалко своего голоса, я не хочу стимулировать тот род деятельности который он пытается вести. Сидеть играться и получать отчисления - пф! рановато ему такое.
Ник зарезервирован

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #74 : Жовтня 30, 2014, 08:36:16 20:36 »
Із його Вконтакта  :rotate:

Mahno Ua
Скажу так, что у большинство раскрученых гайдеров много подписчиков липовые. А у меня все настоящие, я за "подписки" конторам по раскрутке не платил

мда... квант. Вот и подтвердилось мое гаденькое ощущение. Я его честно душил душил...но чувствовал что гдето все равно оно вылезет. Вот и вылезло. Мальчонка  хоть в курсе что у него все подписчики с форумов "настоящие"?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #75 : Жовтня 30, 2014, 08:36:28 20:36 »
тим "кого треба послати не помагаємо"
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #76 : Жовтня 30, 2014, 08:39:16 20:39 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #77 : Жовтня 30, 2014, 08:41:56 20:41 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

вы не слышите или не хотите слышать? Вам человеческим языком пытается несколько человек обьяснить, что так вы не поможете. Первоочередную роль играет КОНТЕНТ. Если он качественный, то при не очень больших усилиях канал будет жить. Если контент не интересный, то даже заплатив конторам по раскрутке канал вы интересным не сделаете.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #78 : Жовтня 30, 2014, 08:43:06 20:43 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

Не всі підпищики ставлять галочку "отримувати повідомлення про нове відео", тому і не дивляться...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #79 : Жовтня 30, 2014, 08:43:37 20:43 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

вы не слышите или не хотите слышать? Вам человеческим языком пытается несколько человек обьяснить, что так вы не поможете. Первоочередную роль играет КОНТЕНТ. Если он качественный, то при не очень больших усилиях канал будет жить. Если контент не интересный, то даже заплатив конторам по раскрутке канал вы интересным не сделаете.

Дякую за поради. Я їх врахую і хлопчині передам.
Зараз же прошу БЕЗ ПОРАД, зловтіхань і т.д. ПРОСТО ПІДПИСАТИСЯ!!!

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #80 : Жовтня 30, 2014, 08:46:12 20:46 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

вы не слышите или не хотите слышать? Вам человеческим языком пытается несколько человек обьяснить, что так вы не поможете. Первоочередную роль играет КОНТЕНТ. Если он качественный, то при не очень больших усилиях канал будет жить. Если контент не интересный, то даже заплатив конторам по раскрутке канал вы интересным не сделаете.

Дякую за поради. Я їх врахую і хлопчині передам.
Зараз же прошу БЕЗ ПОРАД, зловтіхань і т.д. ПРОСТО ПІДПИСАТИСЯ!!!

Не треба так нав'язливо рекламуватися, це відштовхує  :smilie3:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #81 : Жовтня 30, 2014, 08:47:42 20:47 »
так там треба мати обліковий запис?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #82 : Жовтня 30, 2014, 08:48:44 20:48 »
так там треба мати обліковий запис?

На гуглі треба мати обліковий запис і ним можна входити на Ютуб. Якщо можна, то підпишіться. Дуже дякую!

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #83 : Жовтня 30, 2014, 08:52:35 20:52 »
подпишусь пожалуй. вообще-то обзорщиков, которые тестируют именно механику игр, не так уж и много на трубе.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #84 : Жовтня 30, 2014, 09:12:02 21:12 »
На гуглі треба мати обліковий запис і ним можна входити на Ютуб. Якщо можна, то підпишіться. Дуже дякую!
а зрозумів просто пошту треба мати

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #85 : Жовтня 30, 2014, 09:32:18 21:32 »
Уже 24 з форуму. Молодці!  :Razom: :hot: :hot: :hot:
Треба ще!

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #86 : Жовтня 30, 2014, 09:44:35 21:44 »
Там всі справжні підписчики. Ну з форума буде пару десятків, але навіть на фоні 400 - це 5%. Люди, які крутять канали платять конторам за підписки. Це легко перевірити. Можна поділити кількість підписчиків на середній перегляд відео, а також на кількість коментарів. Липові підписчики відео не дивляться і не коментують.

вы не слышите или не хотите слышать? Вам человеческим языком пытается несколько человек обьяснить, что так вы не поможете. Первоочередную роль играет КОНТЕНТ. Если он качественный, то при не очень больших усилиях канал будет жить. Если контент не интересный, то даже заплатив конторам по раскрутке канал вы интересным не сделаете.

Дякую за поради. Я їх врахую і хлопчині передам.
Зараз же прошу БЕЗ ПОРАД, зловтіхань і т.д. ПРОСТО ПІДПИСАТИСЯ!!!
Дело не только в контенте.
Ищут же не по контенту, а по ключевым словам (keyword), которые его описывают.
Возможно, также, уж слишком много подобных каналов да еще и специально раскручиваемых профессионалами.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #87 : Жовтня 30, 2014, 10:23:44 22:23 »
А речь и не идет о смотреть а просто добавить.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #88 : Жовтня 30, 2014, 10:31:45 22:31 »
Подписалась, пусть мечты сбываются.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хелп: потрібні підписчики на канал Ютубе
« Reply #89 : Жовтня 30, 2014, 10:47:09 22:47 »
Подписалась, пусть мечты сбываются.

Дякую! Треба людині давати надію. Тим більше, коли людина хоче щось зробити.