Автор Тема: Розстріляний градом автобус під Волновахою...  (Прочитано 10659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Богдан Тицький
2 hrs ·

Доброволець Чорного Комітету в батальйоні "Айдар" Євген Строкань:

Мене можна вважати цинічним, але я справді не розумію чого цей автобус став таким популярним. Насправді дуже багато військовослужбовців загинуло, але ніхто не плакався так, як за цим автобусом. Та і з місцевого населення тільки за останній період в Щасті були загиблі від ворожої артилерії. Взагалі ніяких звісток про це. Можливо людей вразило відео з трупами в автобусі. Якщо диванній сотні так подобаються трупи, то нехай їдуть на війну, тут і цікавіші трупи попадаються. Та і взагалі я не розумію, чому з нашого народу роблять нитіків. Чого по новинах не показують наші перемоги. Як би там не було, але все ж ми карателі наших ворогів. Ми їх палачі. Мені було б значно приємніше побачити в новинах, що наша артилерія знищила автобус сепарів. Частіше хотів би бачити написи "смерть ворогам", а не сльози опущених. Ми цим показуємо нашу слабкість, ми показуємо, що вороги нам завдають серйозного урону. Досить взагалі бути хлопчиками для биття. До речі, поки я пишу цей пост, нас дуже гарненько обстрілюють з артилерії. Сумніваюсь, що немає жертв. Але ж автобус цікавіший.

 :smiley24:

Котяра, а чем вам так этот пост понравился?    Может, почитаете книжки по военной постравматической психологии???

Я понимаю, что на фоне многих тысяч погибших солдат кому то 13 гражданских кажутся даже не статистикой.

Но нельзя же так.

В конце концов, если цинично - траур имеет общепропагандистское значение.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Пассажиры автобуса про взрыв .
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча


та там тих актарів великого хуйлотеатру під стоо мільйонів,дивуватись не варто.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140

она что, рассказывает что ехала в том автобусе?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча

она что, рассказывает что ехала в том автобусе?

ну та що справа,аж заходилась,так розказує,є відео якогось хуйлоканалу,бо мені здається то різні особі
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.