Автор Тема: Дівчата і хлоп'ята! Яценюк оголосив про свою відставку.  (Прочитано 7424 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Обираю з тих, які є .
Вони на сьогодні - найкращі !
А ваші пропозиції ?
За ідеологію голосувати  :smilie8: Якщо відповідної сталої партії немає, то дивитися у лавах якої тимчасової  :smilie3: "партії" носії відповідної ідеології йдуть на вибори до парламенту.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ще Южаніна з ,,Садомомочі'' мені подобається.
Може, в парламенті  є разумна молодь,  яку я не знаю.
Придивляюсь, коли є вільна хвилинка.  :smilie1:
Южаніна за списком БПП пройшла. Ну і, вона у 1965 народилась. Яка ж це молодь?  :smilie3:
Молодь - це Найєм чи Гончаренко.
Рік народження - не критерій ні разу для політика. Тільки результати голосування в ВР  :smilie5:
Якщо перший раз йде в парламент - кіт щось у мішку. Тому тільки пропорційна виборча система.
Она , конечно , ,,молодь'' в смысле молодой политик.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Обираю з тих, які є .
Вони на сьогодні - найкращі !
А ваші пропозиції ?
За ідеологію голосувати  :smilie8: Якщо відповідної сталої партії немає, то дивитися у лавах якої тимчасової  :smilie3: "партії" носії відповідної ідеології йдуть на вибори до парламенту.
А  конкретнее.
Я называю фамилии.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Она , конечно , ,,молодь'' в смысле молодой политик.
Хай так.
Але думку щодо неї Ви склали вже спостерігаючи за нею у парламенті.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
А  конкретнее.
Я называю фамилии.
Я за БПП проголосувала через те, що там був наприклад Пинзеник  :smilie3:, тій, що Віктор.
А також Чумак шов по мажоритарці за підтримкою БПП. Чубаров у сенсі окупації та анексії Криму ...
Якісь прізвища що біля Ющенко топталися також у тему. Сам Порошенко точно є носієм ліберальної ідеології ... та і демократ. Явно демонструє схильність  :smilie3:
Дуже не подобався Луценко у списку, тій же Лещенко, якого точно взяли тільки щоб рота затулити. Дуже складно було голосувати за БПП, але за Самопоміч було ... лячно  :smilie3:, хоч виглядали вони дуже добре. Не враховуючи деякі дрібнички, якими грішили списки всіх партії.
У підсумки маємо трьох людей з першої п'ятірки Самопомочі у БПП. То ідеологія?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А  конкретнее.
Я называю фамилии.
Я за БПП проголосувала через те, що там був наприклад Пинзеник  :smilie3:, тій, що Віктор.
А також Чумак шов по мажоритарці за підтримкою БПП. Чубаров у сенсі окупації та анексії Криму ...
Якісь прізвища що біля Ющенко топталися також у тему. Сам Порошенко точно є носієм ліберальної ідеології ... та і демократ. Явно демонструє схильність  :smilie3:
Дуже не подобався Луценко у списку, тій же Лещенко, якого точно взяли тільки щоб рота затулити. Дуже складно було голосувати за БПП, але за Самопоміч було ... лячно  :smilie3:, хоч виглядали вони дуже добре. Не враховуючи деякі дрібнички, якими грішили списки всіх партії.
У підсумки маємо трьох людей з першої п'ятірки Самопомочі у БПП. То ідеологія?
Дякую за відповідь.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
...
Яценюк i компанія скидали "кримінальну владу" Януковича.

А тепер сам Яценюк фігурує у кримінальному провадженні про отримання хабара.
Молодець ...

Я такий  :)

« Останнє редагування: Квітня 13, 2016, 09:11:01 21:11 від Шильдер »