Автор Тема: А кацапи не дуже то і радіють.  (Прочитано 3750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #30 : Квітня 02, 2019, 01:06:10 13:06 »
сниматься, если вдруг сниматься, нужно после 10 апреля. сейчас нельзя, сейчас Йуля идет во второй тур. потому будут разные йульки и сочувствующие это предлагать и активно продвигать как свершившееся, потому что шанс для ЮВТ опять быть в бюллетене

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20396
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #31 : Квітня 02, 2019, 01:08:52 13:08 »
сниматься, если вдруг сниматься, нужно после 10 апреля. сейчас нельзя, сейчас Йуля идет во второй тур. потому будут разные йульки и сочувствующие это предлагать и активно продвигать как свершившееся, потому что шанс для ЮВТ опять быть в бюллетене

что это даст?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4028
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #32 : Квітня 02, 2019, 01:10:42 13:10 »
вот вам еще один сценарий - договорняк с коломой

....

при адвокатуре США ессно))


****
кстати я больше верю в эту историю
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #33 : Квітня 02, 2019, 01:12:26 13:12 »
что это даст?
поскольку второй тур рассматривают как протестное голосование, т.е. будут голосовать против, то наличие в бюллетене только Зе обязывает его победить с результатом 50%+ от кол-ва проголосовавших, т.е. те, кто против него, могут его не пустить на кресло. тогда новые выборы преза совместно с парламентскими. рискованно, как один из вариантов остановить коломойшу.
если оба кандидата будут в бюллетене и их будут вычеркивать 80% пришедших на участок, победит все равно кто-то, у кого будет на 1 голос больше, чем у другого.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20396
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #34 : Квітня 02, 2019, 01:15:08 13:15 »
вот вам еще один сценарий - договорняк с коломой

....

при адвокатуре США ессно))


****
кстати я больше верю в эту историю

штаты такие штаты
вся эта лгбт писдота давно забыла про поддержку своих
а раньше даже своих сукиных детей поддерживала

а теперь 20 лет в венесуэле сопли жуют

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4028
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #35 : Квітня 02, 2019, 01:17:45 13:17 »
штаты такие штаты
вся эта лгбт писдота давно забыла про поддержку своих
а раньше даже своих сукиных детей поддерживала

а теперь 20 лет в венесуэле сопли жуют

думаешь зря луц в сша тусит?? ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #36 : Квітня 02, 2019, 01:21:15 13:21 »
Бо, можливо, за Зелею стоять такі люди, які не влаштовують  Кремль

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20396
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #37 : Квітня 02, 2019, 01:23:32 13:23 »
поскольку второй тур рассматривают как протестное голосование, т.е. будут голосовать против, то наличие в бюллетене только Зе обязывает его победить с результатом 50%+ от кол-ва проголосовавших, т.е. те, кто против него, могут его не пустить на кресло. тогда новые выборы преза совместно с парламентскими. рискованно, как один из вариантов остановить коломойшу.
если оба кандидата будут в бюллетене и их будут вычеркивать 80% пришедших на участок, победит все равно кто-то, у кого будет на 1 голос больше, чем у другого.

на выборы пойдут тупо только зебилы

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #38 : Квітня 02, 2019, 01:32:21 13:32 »
вот вам еще один сценарий - договорняк с коломой

....

при адвокатуре США ессно))


****
кстати я больше верю в эту историю

Ну этот вариант как бы на поверхности. И первое что на ум приходит.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #39 : Квітня 02, 2019, 01:36:53 13:36 »
До речі ось подивіться. Там 18 хв. Цікаві думки ИМХО.  І по поводу бабці теж цікавий висновок

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #40 : Квітня 02, 2019, 01:38:15 13:38 »
на выборы пойдут тупо только зебилы

так, це дуже ризиковано і я не знаю, що простіше - агітувати за Пороха, або ж агітувати прийти та проголосувати проти, коли Пороха у бюлетені немає.
Є великий ризик, що не прийдуть.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #41 : Квітня 02, 2019, 01:41:36 13:41 »
думаешь зря луц в сша тусит?? ))

Не забувай що навколо трумпа також тусять його власні коломойші
включно з зятем

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #42 : Квітня 02, 2019, 01:52:53 13:52 »
Ще раз вітаю всю нашу форумну братву, кого я тільки що побачив  :smilie5:

Доки я писав своє "простирадло" , то з"явилось в цій темі багато дописів  :smilie5: Тепер попорядку.

GEO

Так, геніально ти спрогнозував термін мого бану  :smilie5:
Я за цей час багато що встиг зробити. А так би сидів би я  тут з вами і просто штани протрав би  :smilie5:

Тільки, якщо ти мене ще раз забаниш, то дуже прошу, не треба по ай-пішнику. Бо я ж всеодно щодня спостерігаю за вами "з небес" :smilie5: Просто заходити через різні проксі трохи хреновато  :smilie5:
 Твій останній бан змусив мене спробувати допомогти хорошому ділу. Але результати - вже всім відомі.
(І тут винні навіть не Петя й не порохоботи).
..........................
Дрейк.
Мої вітання і цьомаю тебе в щічку  :smilie5:
Ми с тобою ветерани форуму і нам не варто поводити себе на форумі, наче якась дітвора  :smilie5:
Нам не потрібно, як висловлюється Зеленський "собачитись", коли раптом побачимо один одного  :smilie5:
Тим більше, що за весь період мого перебування тут, я тебе вважаю найкращим модератором  :smilie5:

Бувалий
Звичайно ж, я виховуватиму форумчан і надалі.
Вони й самі вже напевно бачать, що вони без мене тут як без рук  :smilie5:
А після другого туру ще й самі до мене звертатитмуться за оцінками і порадами  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #43 : Квітня 02, 2019, 01:54:16 13:54 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Я перший раз в житті не втримався і вирішив дієво допомогти партії й кандидату, симпатиком якого і якої я є незмінно, з 2002 року і по сьогодні.
Я, будучи все життя формально безпартійним, пішов і запропонував свої послуги. Запропонували Головою дільничної комісії.
Але в мене нема досвіду,тому  погодився рядовим членом ДВК.

Якщо коротко - то було все спокійно,  ніяких фокусів з тітушками не було й близько. Там на дільниці багато студ. общаг. На дільниці стійким прихильником ЮВТ був тільки я. Інші члени комісії - тупо заробітчани. Хоча більшість з них були порохоботи. За Зелень - тільки один член комісії був.
Я весь час сидів на дільниці як сатрап. Практично не виходив. А потім, коли почали скривати урни й висипати бюлетені для підрахунку,то я просто сам взяв на себе фунції дільничного жандарма ( там всі члени комісії просто охуїли, 70% там були жінки). Спостерігачам від наших я  сказав жорстко спотерігати за підрахунком за Пороха і за Зелень ( щоб там не відбувались фокуси як в картярських іграх).

Я сам просто перевіряв кожен бюлетень зразу ж, перед тим, як його вкладали у відповідну стопку, за відповідного кандидата. На мене дивились як на якогось зомбі і тихо сміялись. Але дуже швидко росла стопка бюлетенів за Зелю. І по мірі росту цієї стопки, в більшості членів комісії посмішки зникали. Потім спостерігачі- порохоботи почали перешіптуватись. потім почали перешіптуватись і члени ДВК - порохоботи.
Зеленщик спочатку теж посміювався дивлячись на мене, але потім замовк, посерйознішав і почав кудись виходити й надзвонювати. А потім просто сидів, дуже "задумчивий".
.........................................
Потім я хотів влаштувати скандал, що вибори на дільниці зробити "недійсні", бо бюлетені рахували "нечесно", члени комісії поводились "упереджено"і вкидали в стопки бюлетені нечесно і я запропонував перерахунок. (Охуєніє членів комісії було високе.) Вони сказали, що просто напишем всіма членами комісії тобі "Акт про саботаж", всі проголоусуємо, що ти саботував роботу і просто повеземо бюлетні в Окружну комісію без твого підпису, але з Актом про "саботаж" і печаті на ньому.

І тоді я просто зрозумів, що там (на виборчій дільниці) мені робити більше нєхуй. Я попросив мента на охороні відкрити мені двері ( бо стало погано і я викликаю неотложку), потім дійшов до воріт , вони були на замку, вся територія, я перемахнув через паркан, викликав таксі і поїхав додому. Було близько 3 годин ночі.
............................................
І наостанок "вишенька на торт", результати підрахунку на дільниці.
Даю дані в %:
Явка 51, 59 ( тобто, використаних бюлетенів).
 Бойко 3,05 Вілкул 1, 96 Гриценко 7,66 Зелень 46, 41% (!) Кошулинський  0,98 Ляшко 0,68 Порох 17, 89% Смешко 7,96  Юля 8,06.
ІНші набрали ще менше і 13 кандидатів з 39 взагалі нуль.
Оце вам і весь хуй до копійки  :smilie2:
...................................................
Хай події розвиваються, своє особисте бачення недалеких перспектив України я викладу трохи пізніше.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #44 : Квітня 02, 2019, 02:01:40 14:01 »
Бумеранг, не зрозуміло до чого цей довгий спіч? Ні, ну дійсно що ти мав на увазі?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #45 : Квітня 02, 2019, 02:06:48 14:06 »
...................................................
Хай події розвиваються, своє особисте бачення недалеких перспектив України я викладу трохи пізніше.
Ви ще не порохобот?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #46 : Квітня 02, 2019, 02:07:48 14:07 »
Бумеранг, не зрозуміло до чого цей довгий спіч? Ні, ну дійсно що ти мав на увазі?

Та просто "відкинувшись" після довгого бану, в мене хороший настрій від потрапляння на форум. :smilie5:
Та й взагалі, я хотів викласти про те, що я пережив, коли брав участь в підрахугку голосів на дільниці.
І коли побачив що ми маємо, абсолютно без тітушок і фальсифікацій.
 :smilie11:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #47 : Квітня 02, 2019, 02:07:57 14:07 »
Потому, что Украина выбрала президентом Беню. А кацапы Беню знают. Беня умнее Хуйла. Порох умнее Хуйла. Теперь Беня умнее Хуйла. Что ж такое?

Вот они и бесятся. Пытаются разобраться, как теперь работать с президентом Коломойским...Который, говорят, Абрамовича развел, как ребенка.
Прикольно, до речі, тоді вийшло: продав завод, а залізницю до нього собі залишив і мізки потім виносив.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #48 : Квітня 02, 2019, 02:08:23 14:08 »

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #49 : Квітня 02, 2019, 02:10:45 14:10 »
Бумере, що за дільниця, географічно?

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #50 : Квітня 02, 2019, 02:12:01 14:12 »
Ні.
Ну, тоді спочатку починайте думати.
Бо Ваша Юля - те саме, що і Зеля, але вже хронічне
Ви до неї чи то звикли, чи навіть приросли.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #51 : Квітня 02, 2019, 02:20:08 14:20 »
Короче Бумеранг решил честно все посчитать. Посчитал честно. Сам. Лично. Все хренели, как он считал. Ударник-счетовод. Но он таки лично все посчитал. Половина за Зелю. Порохоботы сели на сраку. Сел на сраку Бумеранг. Кто за Зелю..тоже сел на сраку. Никто не ожидал. Бумеранг лично все считал. Считал принципиально. Ошибок быть не могло. Половина за Зелю. Бумеранг знал, что так не может быть и половина должна быть за Юлю...стал на стол с ногами и заорал сам себе, что это фальсификация на участке. И тут же опять сам себе предложил пересчитать второй раз. Члены комиссии вызвали санитаров с психушки. Пока те ехали, Бумеранг перескочил забор и был таков. Теперь он на СУПе. Еле отдышался. Принимайте.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #52 : Квітня 02, 2019, 02:25:39 14:25 »
Короче Бумеранг решил честно все посчитать. Посчитал честно. Сам. Лично. Все хренели, как он считал. Ударник-счетовод. Но он таки лично все посчитал. Половина за Зелю. Порохоботы сели на сраку. Сел на сраку Бумеранг. Кто за Зелю..тоже сел на сраку. Никто не ожидал. Бумеранг лично все считал. Считал принципиально. Ошибок быть не могло. Половина за Зелю. Бумеранг знал, что так не может быть и половина должна быть за Юлю...стал на стол с ногами и заорал сам себе, что это фальсификация на участке. И тут же опять сам себе предложил пересчитать второй раз. Члены комиссии вызвали санитаров с психушки. Пока те ехали, Бумеранг перескочил забор и был таков. Теперь он на СУПе. Еле отдышался. Принимайте.

Ага. Я теж трохи не зрозуміла в якій частині довгого простирадла Бума з"явилися страшні хФальсіфікації. І до речі. З мого особистого досвіду роботи на виборчих дільницях. Спостерігачів ні хто до столів ні коли на пускав. До скандалов з рукоприкладством доходило. От сидіть там де відведене місце і спостерігайте.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #53 : Квітня 02, 2019, 02:27:02 14:27 »
Короче Бумеранг решил честно все посчитать. Посчитал честно. Сам. Лично. Все хренели, как он считал. Ударник-счетовод. Но он таки лично все посчитал. Половина за Зелю. Порохоботы сели на сраку. Сел на сраку Бумеранг. Кто за Зелю..тоже сел на сраку. Никто не ожидал. Бумеранг лично все считал. Считал принципиально. Ошибок быть не могло. Половина за Зелю. Бумеранг знал, что так не может быть и половина должна быть за Юлю...стал на стол с ногами и заорал сам себе, что это фальсификация на участке. И тут же опять сам себе предложил пересчитать второй раз. Члены комиссии вызвали санитаров с психушки. Пока те ехали, Бумеранг перескочил забор и был таков. Теперь он на СУПе. Еле отдышался. Принимайте.

 :laugh: :lol:

Краще подивись на цю карту.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #54 : Квітня 02, 2019, 02:27:55 14:27 »
Ага. Я теж трохи не зрозуміла в якій частині довгого простирадла Бума з"явилися страшні хФальсіфікації. І до речі. З мого особистого досвіду роботи на виборчих дільницях. Спостерігачів ні хто до столів ні коли на пускав. До скандалов з рукоприкладством доходило. От сидіть там де відведене місце і спостерігайте.

Читай уважніше. Я працював не спостерігачем, а членом ДВК.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #55 : Квітня 02, 2019, 02:29:04 14:29 »
Бумере, що за дільниця, географічно?

Київ, околиця міста.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #56 : Квітня 02, 2019, 02:30:20 14:30 »
Ага. Я теж трохи не зрозуміла в якій частині довгого простирадла Бума з"явилися страшні хФальсіфікації. І до речі. З мого особистого досвіду роботи на виборчих дільницях. Спостерігачів ні хто до столів ні коли на пускав. До скандалов з рукоприкладством доходило. От сидіть там де відведене місце і спостерігайте.

Он был членом ДВК. Понимаешь? Я все правильно написал.

 :lol:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #57 : Квітня 02, 2019, 02:31:10 14:31 »
что это даст?
Якщо Зе не набирає 50%, то
нова кампанія з урахуванням помилок

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20396
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #58 : Квітня 02, 2019, 02:33:03 14:33 »
Якщо Зе не набирає 50%, то
нова кампанія з урахуванням помилок

и как ты видишь механизм загнать 50 %  против него на выборы?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #59 : Квітня 02, 2019, 02:33:23 14:33 »
Бумеранг...думаю, тебе все-таки надо вернуться и еще раз все пересчитать. Где-то ты ошибся, когда считал. Только балаклаву надень, а то тебя в лицо запомнили санитары по фотографии.

 :love:

Считай и не сомневайся. Ты где-то точно сфальсифицировал в первый раз. Народ-то за Юлю.