Автор Тема: А кацапи не дуже то і радіють.  (Прочитано 3751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #90 : Квітня 02, 2019, 07:52:33 19:52 »
:smilie10:

А вторая половина голосовавших за кого голосует если в бюллетене один кандидат, что за бред?
Хтозна, такої ситуації у нас раніше не було. За логікою, повинна ще бути графа "проти".

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #91 : Квітня 02, 2019, 07:56:29 19:56 »
:smilie10:

А вторая половина голосовавших за кого голосует если в бюллетене один кандидат, что за бред?
портят бюллетени видимо. Победа засчитывается если набрал 50+ от ПРИНЯВШИХ участие в выборах, т.е. главное принять участие. Выше цитировала Закон о выборах Президента

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #92 : Квітня 02, 2019, 08:40:28 20:40 »
Так ті, хто проти, просто не йдуть на вибори
Навіщо це їм?

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #93 : Квітня 02, 2019, 08:47:43 20:47 »
:smilie10:

А вторая половина голосовавших за кого голосует если в бюллетене один кандидат, что за бред?

може для такого випадку будуть графи "за" та "проти"?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А кацапи не дуже то і радіють.
« Reply #94 : Квітня 03, 2019, 01:36:45 13:36 »
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Я перший раз в житті не втримався і вирішив дієво допомогти партії й кандидату, симпатиком якого і якої я є незмінно, з 2002 року і по сьогодні.
Я, будучи все життя формально безпартійним, пішов і запропонував свої послуги. Запропонували Головою дільничної комісії.
Але в мене нема досвіду,тому  погодився рядовим членом ДВК.

Якщо коротко - то було все спокійно,  ніяких фокусів з тітушками не було й близько. Там на дільниці багато студ. общаг. На дільниці стійким прихильником ЮВТ був тільки я. Інші члени комісії - тупо заробітчани. Хоча більшість з них були порохоботи. За Зелень - тільки один член комісії був.
Я весь час сидів на дільниці як сатрап. Практично не виходив. А потім, коли почали скривати урни й висипати бюлетені для підрахунку,то я просто сам взяв на себе фунції дільничного жандарма ( там всі члени комісії просто охуїли, 70% там були жінки). Спостерігачам від наших я  сказав жорстко спотерігати за підрахунком за Пороха і за Зелень ( щоб там не відбувались фокуси як в картярських іграх).

Я сам просто перевіряв кожен бюлетень зразу ж, перед тим, як його вкладали у відповідну стопку, за відповідного кандидата. На мене дивились як на якогось зомбі і тихо сміялись. Але дуже швидко росла стопка бюлетенів за Зелю. І по мірі росту цієї стопки, в більшості членів комісії посмішки зникали. Потім спостерігачі- порохоботи почали перешіптуватись. потім почали перешіптуватись і члени ДВК - порохоботи.
Зеленщик спочатку теж посміювався дивлячись на мене, але потім замовк, посерйознішав і почав кудись виходити й надзвонювати. А потім просто сидів, дуже "задумчивий".
.........................................
Потім я хотів влаштувати скандал, що вибори на дільниці зробити "недійсні", бо бюлетені рахували "нечесно", члени комісії поводились "упереджено"і вкидали в стопки бюлетені нечесно і я запропонував перерахунок. (Охуєніє членів комісії було високе.) Вони сказали, що просто напишем всіма членами комісії тобі "Акт про саботаж", всі проголоусуємо, що ти саботував роботу і просто повеземо бюлетні в Окружну комісію без твого підпису, але з Актом про "саботаж" і печаті на ньому.

І тоді я просто зрозумів, що там (на виборчій дільниці) мені робити більше нєхуй. Я попросив мента на охороні відкрити мені двері ( бо стало погано і я викликаю неотложку), потім дійшов до воріт , вони були на замку, вся територія, я перемахнув через паркан, викликав таксі і поїхав додому. Було близько 3 годин ночі.
............................................
І наостанок "вишенька на торт", результати підрахунку на дільниці.
Даю дані в %:
Явка 51, 59 ( тобто, використаних бюлетенів).
 Бойко 3,05 Вілкул 1, 96 Гриценко 7,66 Зелень 46, 41% (!) Кошулинський  0,98 Ляшко 0,68 Порох 17, 89% Смешко 7,96  Юля 8,06.
ІНші набрали ще менше і 13 кандидатів з 39 взагалі нуль.
Оце вам і весь хуй до копійки  :smilie2:
...................................................
Хай події розвиваються, своє особисте бачення недалеких перспектив України я викладу трохи пізніше.





АП!  :bj