Автор Тема: Про боксерів-політичних пітдарасів (про Усика й Ломаченка)  (Прочитано 6328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Усик пояснив, що він не Олександр, а Алєксандр

Боксер продовжує демонструвати принциповість

Український боксер Олександр Усик сказав, що йому подобається, коли його ім'я вимовляють по-російськи.

Про це Усик сказав, відповідаючи на запитання американської журналістки, про те, як вимовляти його ім'я - починаючи з «о» або з «а».

Алєксандр. Літера «а». Алєксандр – це російською, Олександр – українською. Мені подобається Алєксандр», - сказав боксер.

Раніше домігся зміни свого імені з Василь на Васілій на профайлі сайту Boxrec ще один відомий носій православ’я головного мозку Ломаченко.

https://glavcom.ua/sport/news/usik-poyasniv-shcho-vin-ne-oleksandr-a-aljeksandr-video-666285.html
................................................................................

Ця тематика неодноразово вже обговорювалась на нашому форумі. Саме цю тему можна було б і не відкривати, все що пов"язано конкретно з Усиком - відомо давно.

Але я не втримався, відкрив цю тему, бо мене дуже вразив рівень холуйського пристосуванства того "українського" спортсмена, який на рингу інколи навіть гопака танцює, демонструючи свою показну, нібито "українскість".

......................
"Руський мір" в мізках дурнуватих хохло-громадян України починається навіть не з щоденних російських обстрілів на 0-вому кілометрі,  а починається з того, що Усик з сім"єю мирно живе в Києві плює на всіх і вся і ще й має мільйони вболівальників.

Не буде нічого, доки такі як Усик чи Ломаченко матимуть можливість спокійно проживати на не окупованій (ще) території. Просто, це означає, ще не окупавана (ще) територія України, перебуває напередодні окупації.
................................................
................................

Повірте, це не хуйня. Якщо хтось скаже, що на такі дрібниці не варто звертати увагу.
Така поведінка Усика й Ломаченка, вважайте, як лакмусовий папірець.
Бо серед спортсменів і шоу-бізнесу таких 90%.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Їм тупо платять гроші кацапи за ці витівки.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Їм тупо платять гроші кацапи за ці витівки.

Ага.
І кримським чиновникам теж платили, і донбаським, та й багатьом іншим чиновникам.
Да, Москва чітко завжди знала, кого можна купити, а кого треба вбивати.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Да, Москва чітко завжди знала, кого можна купити, а кого треба вбивати.
Добалакаєтеся, пане....

В шатабє за вамі слєдят... :)

(Стосовно ватності цих боксерів - не заперечую)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Добалакаєтеся, пане....

В шатабє за вамі слєдят... :)

(Стосовно ватності цих боксерів - не заперечую)

Будете в штабі - передавайте їм всім привіт, і скажіть, що Бумаранг всіх їх на на хую бачив  :smilie5:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ага.
І кримським чиновникам теж платили, і донбаським, та й багатьом іншим чиновникам.
Да, Москва чітко завжди знала, кого можна купити, а кого треба вбивати.

Чесно кажучи, пох на цих двох баксьорав-ватанів.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Будете в штабі - передавайте їм всім привіт, і скажіть, що Бумаранг всіх їх на на хую бачив  :smilie5:
Та я ж мав на увазі штаб Батьківщини.

Чи ви - також ?

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Чесно кажучи, пох на цих двох баксьорав-ватанів.
Ні - плані ватності спортсменів/артистів (в %-му співставлення ) Бумеранг має рацію - достобіса  їх (тих же футболістів -" кормільцев")
Але ж є й такі як Роман Зозуля, чи Ольга Харлан...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ні - плані ватності спортсменів/артистів (в %-му співставлення ) Бумеранг має рацію - достобіса  їх (тих же футболістів -" кормільцев")
Але ж є й такі як Роман Зозуля, чи Ольга Харлан...

І шо тепер?

Стогнати й волати?

Я забив на них болт.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
Там американець (з латиносів) Теофімо Лопес мав би насувати Васілію в диню в кінці травня.

Але з тим вірусом ніхера не ясно, ватан може відкосити від вигрібання пістюлєй.

Усік взагалі ні про що, в хевівейті вже рік сидить і не виходить битись проти когось серйозного, як сцикун останній. Чекає, коли його за охеренний гонорар на бій з Джошуа поставлять  :smiley23:   

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
 Журналісти вже прямо пишуть, що він довбой@об

Боксер Усик перевершив усіх медиків – він знає, як врятуватися від коронавірусу
Сьогодні, 19:45
В Усика є відповіді на всі питання

Чемпіон радить усім іти до церкви


 
Боксер-супертяж Олександр Усик поділився своєю думкою стосовно пандемії коронавірусу, яка відібрала уже понад сім тисяч життів по всьому світу.

«Найстрашніший вірус, яким ми хворіємо, - це гріх, - дає аналітику боєць. – Хтось каже, що потрібно почекати з походами в храм і все інше. Усе дурниці, друзі. Ходіть у храм, причащатися, сповідайтеся. І тоді буде все добре.

Якщо Всевишній попустить наші якісь речі, які він тримає в своїх руках, тоді з нами щось буде відбуватися. Але і то, він нам все це дає для того, щоб ми упокорювалися і йшли по його шляху, по якому він нас веде.

Хочу сказати таку річ, що нічого не трапляється, тому що всі ми причащаємося з однієї чаші, і з нами все слава Богу», - сказав Усик.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
 :fp2

Православіє головного мозку

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Я буду радий коли хтось із чорних таки переїбе уєбана по-справжньому...  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
:fp2

Православіє головного мозку
У вашому визначенні не вистача якогось слова, що б виражало безкінечну тупість як самого Усика, так і того попа, що надоумив його оце написати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
У вашому визначенні не вистача якогось слова, що б виражало безкінечну тупість як самого Усика, так і того попа, що надоумив його оце написати.

Гундяєвське  :idea:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Журналісти вже прямо пишуть, що він довбой@об

Боксер Усик перевершив усіх медиків – він знає, як врятуватися від коронавірусу
Сьогодні, 19:45
В Усика є відповіді на всі питання

Чемпіон радить усім іти до церкви


 
Боксер-супертяж Олександр Усик поділився своєю думкою стосовно пандемії коронавірусу, яка відібрала уже понад сім тисяч життів по всьому світу.

«Найстрашніший вірус, яким ми хворіємо, - це гріх, - дає аналітику боєць. – Хтось каже, що потрібно почекати з походами в храм і все інше. Усе дурниці, друзі. Ходіть у храм, причащатися, сповідайтеся. І тоді буде все добре.

Якщо Всевишній попустить наші якісь речі, які він тримає в своїх руках, тоді з нами щось буде відбуватися. Але і то, він нам все це дає для того, щоб ми упокорювалися і йшли по його шляху, по якому він нас веде.

Хочу сказати таку річ, що нічого не трапляється, тому що всі ми причащаємося з однієї чаші, і з нами все слава Богу», - сказав Усик.

Хороша порада для довбойобівмп. Хай підуть оближуть що вони там лижуть, не будемо їм заважати.  :smilie8:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Завелика честь для цих ватників..
пропоную віднині українською так і писати :
Аліксандр Усік  ——>
Васілій Ламачєнка ——>

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Завелика честь для цих ватників..
пропоную віднині українською так і писати :
Аліксандр Усік  ——>
Васілій Ламачєнка ——>

Усіков і Ломачєнков.  :moskali:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча



Майк Тайсон и Камилла Иващук (Эвальд)


Легендарний американський боксер Майк Тайсон своєю успішною кар'єрою вдячний не тільки тренерам та своїй праці, а й українці Каміллі Евальд.

Вона стала для "Залізного Майка" другою мамою, яка завжди його захищала і виховувала
Камілла була донькою емігрантів з Тернопільської області – Гната і Насті Іващук. Сім'я жила в містечку Кетскіл у 160 кілометрах від Нью-Йорка. Після Другої світової війни Камілла познайомилася з відомим тренером – італійцем Касом Д'Амато.

Коли той переїхав до Камілли, він відкрив на горищі поліцейської дільниці тренажерний зал, а найздібніших учнів поселяв просто в її будинку.
Одного разу до Д'Амато привели 13-річного Тайсона, який навчався в школі для неповнолітніх злочинців. Його поставили в спаринг і після трьох раундів Кас зупинив бій. "Якщо будеш мене слухатися, зроблю тебе наймолодшим чемпіоном в суперважкій вазі", – сказав тренер Майку
Кас тренував хлопців у залі, а Камілла вчила їх дисципліні вдома. За кожним були закріплені обов'язки. Наприклад, Майк виносив сміття. При цьому він за перший рік тричі тікав з дому. Коли йому виповнилося 15 років, Кас і Каміла вирішили всиновити хлопця.

Українка вчила підлітків манерам за столом, показувала, як готувати їжу, прати речі, іноді навіть вчила писати і читати. Коли рідна мама Майка померла, хлопчик запитав, чи може він називати Каміллу мамою, і та відповіла ствердно.

Кас не дожив всього рік до того, щоб побачити, як його прийомний син в 20 років підняв над головою пояс чемпіона світу, ставши наймолодшим в цьому статусі за всю історію.

В її будинку на Майка завжди чекала його кімната. Він часто приїжджав прямо посеред ночі, щоб поговорити або побути в місці, де його по-справжньому люблять. "Мені дуже пощастило, що вона благословила мене своєю любов'ю і турбувалася про мене більшу частину мого життя. Я буду дуже сумувати за нею", – сказав Тайсон, коли Камілла Евальд померла в 2001-му році у віці 96 років.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
Ломаченко призвал православных рисовать кресты на дверях от коронавируса

чемпион мира в легком весе по версиям WBA, WBO и WBC Василий Ломаченко (14-1, 10 КО) призвал защищаться от пандемии коронавируса нарисованным на дверях крестом.

"Святые отцы горы Афон призывают всех православных христиан сделать крест на обратной стороне дверей домов. Если у вас нет креста, то можете его сделать пальцем, окунув его в оливковое масло. Это серьезно, так как был отслужен Параклис Божей Матери и эти указания были даны (открыты) самой Богородицей монахам на Святой горе"

ранее кум Ломаченко Александр Усик призвал украинцев посещать храмы и причащаться из одной чаши, несмотря на риск заболеть коронавирусом, а также для борьбы с коронавирусом посоветовал "купаться в бассейне с хлоркой" и "пить воду из-под крана".


Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Ломаченко призвал православных рисовать кресты на дверях от коронавируса

Ломачєнков.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Один пiв-дурбелик протигаз на потеху публiке одягае, iншiй... хрести малювати буде...
 :an

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
_tn__=%2CO*F
Хрест тільки зараз розгледів. Без коментарів.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча


Усєг гондон
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
та то каке.. кримське

Почитав каменти - ця твіттерчиня (  :gigi: ) - вата ватою. Або кацапка.
Russia delenda est.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
ЛИШЬ БЫ ХЛЕБУШЕК БЫЛ": УСИК ВЫСТУПИЛ КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВ ДЕКОММУНИЗАЦИИ
Четверг, 9 Апреля 2020, 16:07
Украинский боксер Александр Усик заявил, что не поддерживает декоммунизацию в Украине, поскольку "Советского Союза у нас в стране нет"

 
Об этом он сказал в интервью скандальной экс-регионалке, известной своими антиукраинскими взглядами, передает "ДС" со ссылкой на видео на YouTube-канале Эхо Киева.

"Я считаю, что декоммунизацию вообще не надо делать, потому что Советского Союза у нас нет. Во-первых, если мы хотим переименовывать улицы, нужно строить города, а не переименовывать старые. Во-вторых, это затраты, которые не нужны сейчас стране. Это проблема для людей: им вообще без разницы, как называются улицы. Лишь бы хлебушек был", – сказал Усик.

Он также дал совет сторонникам декоммунизации, предложив им повеситься, так как они родились в СССР.

"Те люди, которые хотят это проводить, пусть возьмут мыло и веревку и повесятся, потому что они родились в СССР. Пусть начнут декоммунизацию с себя", – добавил боксер.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
ЛИШЬ БЫ ХЛЕБУШЕК БЫЛ": УСИК ВЫСТУПИЛ КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВ ДЕКОММУНИЗАЦИИ
Четверг, 9 Апреля 2020, 16:07
Украинский боксер Александр Усик заявил, что не поддерживает декоммунизацию в Украине, поскольку "Советского Союза у нас в стране нет"

 
Об этом он сказал в интервью скандальной экс-регионалке, известной своими антиукраинскими взглядами, передает "ДС" со ссылкой на видео на YouTube-канале Эхо Киева.

ЄХО кієва це філія фсбешного єха мацкви.
Матвєй Гавнапольскі = Вєнєдіктов з єха мацкви
от тільки чомусь українці цього чомусь наполегливо не помічають.

Ну і зрештою що  означає слово ЄХО?
Українською- Луна!
Зачєм так сложно? Вєдьпаускі луна єто то што в нєбє.   :moskali:

« Останнє редагування: Квітня 09, 2020, 05:29:57 17:29 від polelis »