Автор Тема: Корпоративні медія, або як Америка рухається в бік китайської моделі  (Прочитано 2835 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Взагалі то Мінські Штати не підписували.Обама все спихнув на німців і французів а ті шукали можливостей далі тргувати з кацапами.

А Трамп шо? Реалізував мабуть Будепештський меморандум?

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
А що таке меморандум ?
Папір який ні дочо не зобовязує нікого.Типу ми за мір ва всьом міре
Комуно здохни

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
а шо таке мінські? поясни.





Не пам'ятаю, до чи після цього, мабуть ще до, Меркель після перемовин вийшла та сказала, що хуйло поїхав дахом - погрожує нанести ракетні удари по Києву.

Ви там у Флориді жопу грієте, а тут реально мали бути тисячи смертей.


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294




Не пам'ятаю, до чи після цього, мабуть ще до, Меркель після перемовин вийшла та сказала, що хуйло поїхав дахом - погрожує нанести ракетні удари по Києву.

Ви там у Флориді жопу грієте, а тут реально мали бути тисячи смертей.
нічого не зрозумів. є факти - з кацапами домовились, вони далі не йдуть, їм лишають крим і частку донбасу. я вважаю це просто підписання умов капітуляції. знову таки - виходу не було, обама воювати не хотів. спихнув усе на меркель. це факти. як з ними можна зперечатися????

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
нічого не зрозумів. є факти - з кацапами домовились, вони далі не йдуть, їм лишають крим і частку донбасу. я вважаю це просто підписання умов капітуляції. знову таки - виходу не було, обама воювати не хотів. спихнув усе на меркель. це факти. як з ними можна зперечатися????

Саме так і є - мінські угоди зупинили наступ кацапів, бо домовилися. Це програш? Ти чим хотів воювати, ти хоч трошки співставляєш війсковий потенціал рашки і наш?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Пиздиш  :smilie7:

Пиздиш ти,  хуйлолизе...  :gigi:

А тут як Демократи господарюють.  :lol:

OpenTheBooks
@open_the_books
·
2h
Last year, many Illinois educators and retirees received 6-figure salaries and pensions, costing taxpayers $14 billion.

Now, Illinois has asked Congress for a $40 billion bailout for unfunded pensions and more.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Саме так і є - мінські угоди зупинили наступ кацапів, бо домовилися. Це програш? Ти чим хотів воювати, ти хоч трошки співставляєш війсковий потенціал рашки і наш?

та прибери емоції. то нічого не змінить. я вважаю втрату територій, з послідуючим підписанням паперів - програшем у війні. знову таки - я 100 за пороха. це був вихід із ситуації. але виграшем у війні це назвати не можна. без армії без нічого то був вихід з ситуації. так капітуляція в умовах коли всьому світу насрати - то особиста перемога дипломатична Порошенко та Клімкіна. але то була капітуляція що ти не говори.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Щодо Байденів та їхнього бізнесу в Україні:

Весна 2014 року. Україна атакована ворогом. Гинуть люди. Населення копійки збирає на потреби захисту країни.
Аж тут знову з“являється “рятівник Джо“ в чорних окулярах, і якогось дідька з ним їде його 44-річний синок-наркоман, який до України жодного стосунку не має, нічого не вміє і не знає,  але отримує жирну “зарплатню“ в $83 000 на місяць в цікловито розграбованій країні.

Мораль?

Покидьки вони останні - і синок, і татко.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Щодо Байденів та їхнього бізнесу в Україні:

Весна 2014 року. Україна атакована ворогом. Гинуть люди. Населення копійки збирає на потреби захисту країни.
Аж тут знову з“являється “рятівник Джо“ в чорних окулярах, і якогось дідька з ним їде його 44-річний синок-наркоман, який до України жодного стосунку не має, нічого не вміє і не знає,  але отримує жирну “зарплатню“ в $83 000 на місяць в цікловито розграбованій країні.

Мораль?

Покидьки вони останні - і синок, і татко.

та то таке... пиздонули грошів...

от чого обама не допоміг військами, та не ввів кораблі у чорне море...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!

Dinesh D'Souza
@DineshDSouza
·
2m
Donald Trump gave up his immense wealth and an extravagant lifestyle for his country. Joe Biden gave up his country for immense wealth and an extravagant lifestyle #BidenCrimeFamily

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
та прибери емоції. то нічого не змінить. я вважаю втрату територій, з послідуючим підписанням паперів - програшем у війні. знову таки - я 100 за пороха. це був вихід із ситуації. але виграшем у війні це назвати не можна. без армії без нічого то був вихід з ситуації. так капітуляція в умовах коли всьому світу насрати - то особиста перемога дипломатична Порошенко та Клімкіна. але то була капітуляція що ти не говори.

Піздабольство якесь прокацапське. З Америки конешна видніше.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Піздабольство якесь прокацапське. З Америки конешна видніше.
при чому тут Америка... то є факти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Який соціалізм? Хто головний провідник - деми? Це вперше в історії ми бачимо таке лайно у Штатах.

А щодо Порошенка-Зеленського - Ферал, ти зовсім там з глузду з'їхав щоб порівнювати та вимагати аргументації. Якщо ти українець.

Щоб ти зрозумів, що таке молоди демократи сьогодні. + Антіфа.

https://twitter.com/i/status/1318206445549195265
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
...

Ти щось прохрюкав, підарасе піхкацапний ?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ферал, вся ця антифа - то інспіровано лише намаганнями хуйла перебудувати світовий порядок, а Трампа вони юзать в чорну.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Щодо Байденів та їхнього бізнесу в Україні:

Весна 2014 року. Україна атакована ворогом. Гинуть люди. Населення копійки збирає на потреби захисту країни.
Аж тут знову з“являється “рятівник Джо“ в чорних окулярах, і якогось дідька з ним їде його 44-річний синок-наркоман, який до України жодного стосунку не має, нічого не вміє і не знає,  але отримує жирну “зарплатню“ в $83 000 на місяць в цікловито розграбованій країні.

Мораль?

Покидьки вони останні - і синок, і татко.


Так трампуша на цій темі нагрівся більше ніж Байден разів в сто.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Ферал, вся ця антифа - то інспіровано лише намаганнями хуйла перебудувати світовий порядок, а Трампа вони юзать в чорну.

Ага, а Сорос фінансує...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ага, а Сорос фінансує...

це до чого твій висер віднести?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
це до чого твій висер віднести?

До того що Сорос фінансує практично всі анти-американські акції та організації.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Ферал, вся ця антифа - то інспіровано лише намаганнями хуйла перебудувати світовий порядок, а Трампа вони юзать в чорну.
почему тогда антифа в демо штатах онли? зачем пелози и бидон 8 минут стояли перед блм на коленях? почему в демо сиетле был ЧОП?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1547
Якщо коротко - я тут вже дуже багато років, тут працюю, знаю країну дуже добре. Тут живуть мої діти, і я хочу, щоб вони жили нормально в нормальній країні. Того ж для них хоче нинішній президент.

Я не дивлюся CNN та BBC. (прочитай статтю Турлі, що я запостив)

Я знаю, що кажу. В 2016 році влітку я сказав колегам, що Трамп переможе. Більшість із них перестала зі мною спілкуватися поза роботою. Я був правий, а вони дивилися CNN, CBS, MSNBC.

Нинішні вибори - значно складніші. Шанси Байдена залежать від того, наскільки Демократам вдасться сфальсифікувати результати голосування у Пенсильванії, Неваді, та Мічігані.

Сподіваюся все ж що здоровий глузд перемое, і більшість не обере корумпованого до кісток Байдена.

чи є в американців здоровий глузд? ті американці що у фільмах дуже кумедні, з тими що довелось спілкуватись - вузько професійні, а на вулицях - етнічне асорті без ознак інтелекту. Таке суспільство стабільним бути не може, то треба боятись не соціалізму а жахливої різанини.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
До того що Сорос фінансує практично всі анти-американські акції та організації.

А коли він здохне, кого ви будете обвинувачувати? Ой, ватани  :scenic:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Власне всіма його фінансами завідує його син.
Але покидьків фінансую не лише Сорос.
От запитайте звідки гроші йшли на фінансування ваших борцунів з корупційов?

If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
https://twitter.com/i/status/1318627456090316807

это все шо надо знать про "науку" "прессу" и прочую проебь которая счас происходит. ПРОСТО ПОХУЙ НА ВСЕ ЧТО НЕ В ТРЕНДЕ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
І ці медія бляді щодня гавкають на Трампа, що він не носить маску...  :lol: :lol:


https://twitter.com/i/status/1318644698341408769
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
І ці медія бляді щодня гавкають на Трампа, що він не носить маску...  :lol: :lol:


https://twitter.com/i/status/1318644698341408769
маска нынче в тренде, да, это надо обсуждать 24/7. самая важная проблема человечества.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Власне всіма його фінансами завідує його син.
Але покидьків фінансую не лише Сорос.
От запитайте звідки гроші йшли на фінансування ваших борцунів з корупційов?

якщо не від хуйла, то пох від кого.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
якщо не від хуйла, то пох від кого.
гроші не пахтуть
Високоморально,по європейськи
Комуно здохни

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Story breaking on Tucker Carlson just now.

Chinese Nationals working at Facebook are the ones censoring you.
If you are going through hell, keep going.