Автор Тема: Парад на День незалежності...  (Прочитано 4063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #30 : Серпня 17, 2014, 12:07:13 00:07 »
ОК. Пусть я окажусь неправа. Но мне реально непонятна ситуация, когда семьи каждый месяц отрывают кусок от своего семейного бюджета, чтоб как-то помочь раненым и армии, а государство считает, что гипотетический патриотический эффект важнее, чем реальное финансирование реальной армии.

Парад коштує копійки. Ці кілька десятків мільйонів гривень на фоні більше 10 млрд. грн., що потрачені на АТО - смішно. Але ефект буде.
Якщо за кілька десятків мільйонів гривень ми зможемо підняти бойовий дух нашої армії - це тільки плюс! Це ще один цвях в п'яту колону України та в Парашку як імперію.

Offline xnyl

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #31 : Серпня 17, 2014, 12:08:27 00:08 »
Цитувати
Если бы принимали - знали бы, что это такое и как это воодушевляет, тем более в военное время.

Еще раз спрашиваю: КОГО воодушевляет? Диванную гвардию? Или вы из зоны АТО бойцов привезете на парад, чтоб их воодушевить?

Народ воодушевляет. И обычных граждан, и солдат. Именно в военное время парад и нужен.
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #32 : Серпня 17, 2014, 12:09:17 00:09 »
Цитувати
Если бы принимали - знали бы, что это такое и как это воодушевляет, тем более в военное время.

Еще раз спрашиваю: КОГО воодушевляет? Диванную гвардию? Или вы из зоны АТО бойцов привезете на парад, чтоб их воодушевить?

У нас у зоні АТО постійні ротації. Деякі прямо з параду поїдуть на АТО. Крім того, у нас армії 184 тис. і не усі на АТО, але парад будуть дивитися усі. Чим вище моральний дух суспільства - тим більше добровольців, тим більше допомоги. Отже, парад для усіх українців, а не тільки військових.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #33 : Серпня 17, 2014, 12:11:15 00:11 »
Паради зазвичай влаштовують до якихось урочистих подій, а тут власне я не бачу ніякої урочистої події - ні круглої річниці країни, ні успішного завершення війни. Навряд чи у родичів недавно загиблих бійців буде душа радіти дивлячись на цей парад. Та й не до святкувань зараз, в країні війна,що означає біда.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #34 : Серпня 17, 2014, 12:13:43 00:13 »
Может, это разница между мужским и женским восприянием действительности, не знаю... Вам важнее какое-то гипотетическое воодушевление, а мне - однозначно в тысячу раз важнее, чтоб оттуда как можно больше вернулось живыми и целыми. Именно на это я бы тратила все имеющиеся в распоряжении копейки.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #35 : Серпня 17, 2014, 12:18:44 00:18 »
Парад - це демонстрація потужності власної армії, демонстрація бажання і можливості захищати країну від агресора, а не якась святкова подія.

Какой-то детсад, чесслово... Вы мальчик, который придет в экстаз от увиденного настоящего танка? Всю мощь и все слабости нашей армии она сейчас демонстрирует в ведущихся боевых действиях, а не на парадах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46542
  • Never give in!
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #36 : Серпня 17, 2014, 12:19:54 00:19 »
Американці можуть розхєрачити півсвіту, але парадів не проводять. Зате араби паради обожнюють... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #37 : Серпня 17, 2014, 12:26:27 00:26 »
Как Вы думаете - зачем в 41-м году проводился парад? Может, тогда в стране денег было завались? Или это дураки придумали? Или больше делать было нечего?

1. С того парада армия сразу уходила на фронт, и это была не столько демонстрация силы, сколько дань уважения бойцам, которые завтра будут воевать.
2. Советская власть вообще обожала всякого рода парады и демонстрации. Хочется спросить, как в том анекдоте: "и чем ей это помогло?"

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #38 : Серпня 17, 2014, 12:26:55 00:26 »
Паради зазвичай влаштовують до якихось урочистих подій, а тут власне я не бачу ніякої урочистої події - ні круглої річниці країни, ні успішного завершення війни. Навряд чи у родичів недавно загиблих бійців буде душа радіти дивлячись на цей парад. Та й не до святкувань зараз, в країні війна,що означає біда.

Парад - це демонстрація потужності власної армії, демонстрація бажання і можливості захищати країну від агресора, а не якась святкова подія.

Я дуже вибачаюсь, але де ви бачили паради в країнах під час війни? І що означає вислів "одягнути парадну форму" чи "одягнутися як на парад"?

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #39 : Серпня 17, 2014, 12:28:44 00:28 »
И заметьте - следующий парад на Красной площади - Сталин провел аж 1 мая 1945 года, когда победа была очевидна уже всем.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #40 : Серпня 17, 2014, 12:28:48 00:28 »
Как Вы думаете - зачем в 41-м году проводился парад? Может, тогда в стране денег было завались? Или это дураки придумали? Или больше делать было нечего?

1. С того парада армия сразу уходила на фронт, и это была не столько демонстрация силы, сколько дань уважения бойцам, которые завтра будут воевать.
2. Советская власть вообще обожала всякого рода парады и демонстрации. Хочется спросить, как в том анекдоте: "и чем ей это помогло?"

Таратайка, Ви жінка і Вам це не потрібно. Але це потрібно чоловікам і я знаю, що таке парад. І знаю його психологічний вплив і дивлюся постійно паради.
Ради Вас та ще пару осіб ніхто парад не проводить. З Вас толку на майбутній війні не буде і бути не може, так само як з тих, хто зараз рве "попу" проти парадів.
Вам у цю гілку http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #41 : Серпня 17, 2014, 12:32:34 00:32 »
*мрійливо* А гарно було б на параді провезти по Хрещатику Гіркіна в кайданах. Чи Моторолу... в клітці  :smilie5:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #42 : Серпня 17, 2014, 12:33:46 00:33 »
ОК. Спрошу завтра у того, кто вчера освобождал Ждановку - нужен ли им парад.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #43 : Серпня 17, 2014, 12:45:21 00:45 »
ОК. Спрошу завтра у того, кто вчера освобождал Ждановку - нужен ли им парад.

Вони уже воюють, їм парад не дуже потрібен. Парад потрібен для тих, хто має йти на війну та для тих, хто буде підтримувати матеріально та морально наших бійців.
Його задача: підняти бойовий дух, віру у силу нашої армії, згуртувати українців.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #44 : Серпня 17, 2014, 12:48:08 00:48 »
Я дуже вибачаюсь, але де ви бачили паради в країнах під час війни?

Листопад 1941.

Шановний, Ви прихильник СРСР? Логіка сталінського керівництва, як і логіка Путіна нині, не піддається ніякому поясненню. Для чого приводити цей парад в приклад? Назвіть парад під час воєнних дій в цивилізованих країнах.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #45 : Серпня 17, 2014, 01:08:55 01:08 »
Шановний, Ви прихильник СРСР? Логіка сталінського керівництва, як і логіка Путіна нині, не піддається ніякому поясненню. Для чого приводити цей парад в приклад? Назвіть парад під час воєнних дій в цивилізованих країнах.

У всіх країнах є паради, навіть у США.
Раджу сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Вам притаманна пасивність, замріяність і жіноча сутність, а також комплекс меншовартості. Це типово для українців і погано для побудови нашої держави.
П.С. Бороться з хохлізмом в душі. Я борюся.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #46 : Серпня 17, 2014, 01:28:20 01:28 »
Раджу сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Вам притаманна пасивність, замріяність і жіноча сутність, а також комплекс меншовартості. Це типово для українців і погано для побудови нашої держави.
П.С. Бороться з хохлізмом в душі. Я борюся.

Блин, вот хотела закрыть для себя эту тему, но, поскольку Вы и меня пытались поучать этим текстом, не могу не отреагировать.

Во-первых, было бы странно, если бы мне не была "притаманна жіноча сутність"  :smilie5:
Во-вторых, глубоко убеждена, что именно всякая грандиозная показуха - вроде парадов, демонстраций, грандиозных спортивных праздников и т.п. - как раз и является первым признаком комплекса неполноценности. Тому яркий пример и СССР, и путинская Россия, где военные парады по мере роста обиженности на весь мир и поиска своего "особого пути" становятся все грандиознее с каждым годом. Та же самая фигня была и с гитлеровской Германией, которую тут пытались приводить в пример - именно приобретенный ими комплекс национальной неполноценности стал первопричиной нацизма, и именно он лежал в основе желания проводить самые грандиозные массовые мероприятия, которые они только могли себе позволить.
В-третьих, Вам действительно нужен парад для того, чтобы материально поддерживать армию? У меня вот стоит дилемма: купить ребенку новый портфель в школу, как он просит, или заштопать старый и отправить И эти 400 грн. на реабилитацию ставшему инвалидом бойцу - на ту реабилитацию, которую ему никогда не оплатит государство. И я нихера не понимаю, нахрена через неделю в небо в виде салюта взлетит стоимость реабилитации такого бойца.
И, по-моему, это очень внятное и очень прагматичное недопонимание, а вовсе не моя "замриянность".
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 01:31:13 01:31 від Taratayka »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #47 : Серпня 17, 2014, 01:38:27 01:38 »
Таратаєчко, дякую за підтримку, але я з цього поста Кванта тільки посміялася, бо якраз маю ментальну повноцінность моєї особистості і не страждаю ні від яких комплексів. :laugh:
Кванте, Ви глибоко помиляєтесь - так що можу дати Вам декілька установок із-за яких ви начисто позбавитесь Ваших комплексів.
« Останнє редагування: Серпня 17, 2014, 01:40:04 01:40 від Lina »

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #48 : Серпня 17, 2014, 07:05:43 07:05 »
ОК. Спрошу завтра у того, кто вчера освобождал Ждановку - нужен ли им парад.

Вони уже воюють, їм парад не дуже потрібен. Парад потрібен для тих, хто має йти на війну та для тих, хто буде підтримувати матеріально та морально наших бійців.
Його задача: підняти бойовий дух, віру у силу нашої армії, згуртувати українців.

Поддерживаю мотивацию Кванта. Спросил жену, ее жіноча сутність тоже поддерживает.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #49 : Серпня 17, 2014, 07:25:18 07:25 »
Парад потрібен однозначно. В першу чергу для тих, кому взавтра, можливо, йти в воєнкомат і далі на схід.
Це просто трохи набило нам оскомину саме слово "парад", що тхне совком і нещирістю.
Інша справа, що треба дуже ретельно продумати сценарій події, аби вона дійсно стала символом єдності армії і всієї країни, ознакою рішучості українців захищати свою землю.
Психологічний фактор - це дуже, дуже важливо.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #50 : Серпня 17, 2014, 08:07:03 08:07 »
Если ничего не сорвется, то к параду наши войска будут в Луганске и Донецке по сценарию, как заняли Славянск. Парад - это некий дедлайн, дата до которой должны произойти серьезные изменения в ситуации на востоке.
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #51 : Серпня 17, 2014, 04:05:48 16:05 »
Я дуже вибачаюсь, але де ви бачили паради в країнах під час війни?

Листопад 1941.

Шановний, Ви прихильник СРСР? Логіка сталінського керівництва, як і логіка Путіна нині, не піддається ніякому поясненню. Для чого приводити цей парад в приклад? Назвіть парад під час воєнних дій в цивилізованих країнах.

Шановна, я не прихильник СРСР.
Що ж. Реакція цілком очікувана.
Ви задали конкретне запитання і отримали на нього цілком конкретну відповідь.
Замість того, що би признати факт, Ви вдаєтесь (за відсутністю аргументів) до якихось дивних "наїздів". :smiley23:

Власне, на цьому з Вами також прощаюся, бо такими темпами скоро почую звинувачення в тому, що власноруч відправляв людей у Сибір.

Цитувати
Назвіть парад під час воєнних дій в цивилізованих країнах.

Спробуйте пошукати самостійно - опановуйте Гугл.
З одного боку Ви не прихильник СРСР, з іншого втираєте приклад поведінки СРСР на початку війни, де біля влади були неадеквати. :eyes:
Коротко, відповіді у Вас нема, сказати нічого, крити нічим, тому прямий посил  мене на Гугл, типу "сама дура", і бігом з хати. :pooh_lol:

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Парад на День незалежності...
« Reply #52 : Серпня 17, 2014, 04:34:12 16:34 »
Ще варіант: проведення параду в Києві є ознакою того, що Хуйло злив Донбас.

А в подтверждение - прогнать по площади колонну пленных ватников... :gigi:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/