Автор Тема: Колоради ображаються і вважають, що їх кинули.  (Прочитано 1801 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19125
https://tor85.livejournal.com/2857361.html

Кидание партнеров по переговоров и пренебрежительное отношение к достигнутым договоренностям - фирменный стиль полиитки евромайданного Киева.

В феврале, напомню, после подписания договоренностей  между Майданном и Януковичем при посредничестве европейских министров - эти договоренности были дезавуированы той же ночью.

Замечу, что смысл речения не в том хорош ли был политический покойник Янукович или плох. Вопрос исключительно о принципе: "заключенные договора должны исполняться".

А нынче что видим?

Около 21.00 по мск украинское информагентство УНИАН сообщает:

Президенты Украины и России Петр Порошенко и Владимир Путин в ходе совместного телефонного разговора с руководителями Франции и Германии сегодня согласились принять договоренность о двустороннем прекращении огня между украинской властью и сепаратистами. Об этом сообщает Радио Свобода со ссылкой на пресс-службу президента Франции Франсуа Олланда. (с)

И оно же через три часа сообщает о решении Порошенко возобновить боевые действия на Донбассе.

Это у них такое евромайданное чувство стиля.

Воистину - последовательные, предсказуемые, надёжные, верные своим обязательствам, ага...

Пресс-служба президента Франции, полагаю, чувствует себя использованными идиотами.


 :weep:

Цікаво, що ситуація, коли під час оголошеного перемир'я вони продовжували збивати гелікоптери, їх абсолютно не бентежила. А тут раптом кісо абіжяєццо.  :smilie8:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Цікаво, що ситуація, коли під час оголошеного перемир'я вони продовжували збивати гелікоптери, їх абсолютно не бентежила. А тут раптом кісо абіжяєццо.  :smilie8:

Я вже писав тут, що треба було робити так як вони - оголосити, що перемир'я подовжено і одразу почать їх їбошить з усіх калібрів. І нехай доводять, що це не перемир'я  :smilie8:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Цікаво, що ситуація, коли під час оголошеного перемир'я вони продовжували збивати гелікоптери, їх абсолютно не бентежила. А тут раптом кісо абіжяєццо.  :smilie8:

Я вже писав тут, що треба було робити так як вони - оголосити, що перемир'я подовжено і одразу почать їх їбошить з усіх калібрів. І нехай доводять, що це не перемир'я  :smilie8:

 :weep:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Або ще цинічніше. Оголосити, що Україна подовжує перемир'я з тими бойовиками, що дотримувалися попереднього перемир'я. І почать їбошити з усіх калібрів  :smilie8:

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Або ще цинічніше. Оголосити, що Україна подовжує перемир'я з тими бойовиками, що дотримувалися попереднього перемир'я. І почать їбошити з усіх калібрів  :smilie8:


 :smiley24:

Буде розрив мозків. Як в московії, так і в Європі.
І головне, що не причепишся - все вірно.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Або ще цинічніше. Оголосити, що Україна подовжує перемир'я з тими бойовиками, що дотримувалися попереднього перемир'я. І почать їбошити з усіх калібрів  :smilie8:

воно-то, звичайно, прикольно, але ми країна, а там - банда. ми таки маємо дотримуватись слова.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
воно-то, звичайно, прикольно, але ми країна, а там - банда. ми таки маємо дотримуватись слова.

Так а в чому буде недотримання слова? Ми дотримуватимемося перемир'я з тими групами бойовиків, що дотримувалися попереднього перемир'я. Не наша вина, що таких бойовиків немає.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
воно-то, звичайно, прикольно, але ми країна, а там - банда. ми таки маємо дотримуватись слова.

Так а в чому буде недотримання слова? Ми дотримуватимемося перемир'я з тими групами бойовиків, що дотримувалися попереднього перемир'я. Не наша вина, що таких бойовиків немає.

хто дотримуеться перемир'я - той кидае гвинтiвку та пiднiмае руки догори. З такими - перемир'я.
Але повноцiнним громадянином воно вже не буде - бо звикло домагатися своiх бажань через силу

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Стратегия наебалова москалей и их колорадских подстилок - это стратегия победы украинской нации.  :smilie7:
Доказано Майданом  :Prapor2:
Mocsia delenda est

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Цікаво, що ситуація, коли під час оголошеного перемир'я вони продовжували збивати гелікоптери, їх абсолютно не бентежила. А тут раптом кісо абіжяєццо.  :smilie8:

Я вже писав тут, що треба було робити так як вони - оголосити, що перемир'я подовжено і одразу почать їх їбошить з усіх калібрів. І нехай доводять, що це не перемир'я  :smilie8:
Логично:Путин же каже что его войск здесь нет .Так и мы должны действовать.Хватит из себя цнотлывых корчить когда судьба страны на кону.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Дети Донбасса


Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Або ще цинічніше. Оголосити, що Україна подовжує перемир'я з тими бойовиками, що дотримувалися попереднього перемир'я. І почать їбошити з усіх калібрів  :smilie8:

 :smiley24:

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Або ще цинічніше. Оголосити, що Україна подовжує перемир'я з тими бойовиками, що дотримувалися попереднього перемир'я. І почать їбошити з усіх калібрів  :smilie8:

воно-то, звичайно, прикольно, але ми країна, а там - банда. ми таки маємо дотримуватись слова.


Йди на схід .  Дотримуйся. І не смій стріляти.

Offline Красти

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
  • Стать: Чоловіча
  • Сміх крізь сльози
Quis custodiet ipsos custodes?