Автор Тема: Просто нет слов.  (Прочитано 2719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Просто нет слов.
« : Травня 02, 2014, 10:50:22 22:50 »
Почитайте обсуждение событий в Одессе кацапами.
http://www.odnako.org/blogs/fashisti-ubili-v-odesse-ne-menee-50-chelovek/comments/page-1/

 :smilie2:
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Просто нет слов.
« Reply #1 : Травня 02, 2014, 11:12:53 23:12 »
Каша повна в головах. Ну як ну як таке може бути. Не розуміють ситуацію взагалі. Їм срати на Україну, тут ускіє бідні страждають, а бендери холопи якісь права качають і хочуть командувати на цій землі. Таке враження що ми як раби для них, українців за людей не вважають. Вони скоти не розуміють, що це наша земля, а не їхня. І Українці це нація така дійсно є. І расея нам нах не впиралась. З відси всі проблеми. Хуй шо таким докажеш.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Просто нет слов.
« Reply #2 : Травня 02, 2014, 11:13:44 23:13 »
Даже не собираюсь читать.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Просто нет слов.
« Reply #3 : Травня 02, 2014, 11:14:40 23:14 »
Забейте. Не общаюсь с бОльшей частью своих знакомых из России - невозможно разговаривать, там мозги насквозь "откиселены". И это на долгие годы, я думаю. Просто не обращайте внимания.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: Просто нет слов.
« Reply #4 : Травня 02, 2014, 11:22:31 23:22 »
Забейте. Не общаюсь с бОльшей частью своих знакомых из России - невозможно разговаривать, там мозги насквозь "откиселены". И это на долгие годы, я думаю. Просто не обращайте внимания.
Да как же не обращать. У них же ненависть к нам дикая. На пустом месте. Мне это просто рвет душу  :smilie2:
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
Re: Просто нет слов.
« Reply #5 : Травня 02, 2014, 11:26:03 23:26 »
Забейте. Не общаюсь с бОльшей частью своих знакомых из России - невозможно разговаривать, там мозги насквозь "откиселены". И это на долгие годы, я думаю. Просто не обращайте внимания.
Да как же не обращать. У них же ненависть к нам дикая. На пустом месте. Мне это просто рвет душу  :smilie2:

У них раніше була звичайна зневага до українців як до неповноцінних русскіх, а коли українці не захотіли більше бути слухняними хахламі і виявили власний характер, ця зневага перетворилася на люту ненависть.

З кацапами ніколи не мав до діла, бо завжди відчував їхню дикість і варварську жорстокість.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Просто нет слов.
« Reply #6 : Травня 02, 2014, 11:28:45 23:28 »
Забейте. Не общаюсь с бОльшей частью своих знакомых из России - невозможно разговаривать, там мозги насквозь "откиселены". И это на долгие годы, я думаю. Просто не обращайте внимания.
Да как же не обращать. У них же ненависть к нам дикая. На пустом месте. Мне это просто рвет душу  :smilie2:

Ну ти даєш. Треба укріплювати границю і армію. Все. Більше варіантів немає. Вони весь світ ненавидять. Ти скажи кого вони люблять ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Просто нет слов.
« Reply #7 : Травня 02, 2014, 11:30:37 23:30 »
А ви подумайте, москалі ж просто нам заздрять. На підсвідомому рівні вони розуміють, що ми кращі, сильніші духом від них.
А для них це немислимо - як хохли можуть бути кращими від росіян?
От тому вони і бісяться. Я це зрозуміла і заспокоїлась.
Ну важко росіянам визнати, що українці сильніші від них духом. Краще, пожалійте їх, як слабких, безвільних людей.  :smilie1:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Просто нет слов.
« Reply #8 : Травня 02, 2014, 11:32:01 23:32 »
Забейте. Не общаюсь с бОльшей частью своих знакомых из России - невозможно разговаривать, там мозги насквозь "откиселены". И это на долгие годы, я думаю. Просто не обращайте внимания.
Да как же не обращать. У них же ненависть к нам дикая. На пустом месте. Мне это просто рвет душу  :smilie2:

Ну так и не рвите себе душу. От этого изменится что-то разве? Я лично тупо поставила в игнор (во всех смыславх) больше десятка самых разных знакомых. Киселевщина упала на благодатный грунт - и такое дерьмо поперло, которого никак не ожидала от, казалось бы, адекватных людей. А еще некоторые просто не в состоянии разобраться в происходящем - для этого нужно часами сидеть в сети и сравнивать разные источники информации, чего они, разумеется, не делают, а просто хавают то, что им вливает в голову гебельсовское информационное пространство.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Просто нет слов.
« Reply #9 : Травня 02, 2014, 11:35:18 23:35 »
Зато я лично для себя ответила на один из самых загадочных вопросов истории: каким образом такая высококультурная нация, как немцы, в такой короткий срок стала целиком и фанатично одержима абсолютно аморальными идеями?

Нынче все видно на примере россиян. Национальные комплексы + желание дать простые и жесткие ответы на сложные вопросы + массированная атака СМИ.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Просто нет слов.
« Reply #10 : Травня 02, 2014, 11:37:57 23:37 »
 :Ignor: кацапській пропаганді.
Kremlin delenda est.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Просто нет слов.
« Reply #11 : Травня 02, 2014, 11:38:46 23:38 »
Общайтесь с ними как с детьми... Их да жалко, родственники, хорошие знакомые бывает порой звонят и с надеждой спрашивают "Ну как у вас там?" Ожидая что начну жаловаться на правый сектор, хунту или бандеровцев. А я им рассказываю что у меня сломался принтер и распечатанную бумажку приходится забирать через три кабинета. Вздыхают от разочарования и говорят что я не замечаю главного за своей работой :)
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Просто нет слов.
« Reply #12 : Травня 02, 2014, 11:41:01 23:41 »
А ви подумайте, москалі ж просто нам заздрять. На підсвідомому рівні вони розуміють, що ми кращі, сильніші духом від них.

Боюсь, що ні, вони не заздрять. Вони просто не можуть зрозуміти, як хтось може їх не послухати і жити не за їхніми правилами. У них нема підсвідомого, це ті люди, які, потрапивши за кордон, вимагають від всіх навколо говорити російською і дивуються, що не всі це сприймають.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Просто нет слов.
« Reply #13 : Травня 02, 2014, 11:42:01 23:42 »
Я от коли бачу, як вони ненавидять все українське, прапор, гімн, мову, ну не можу зрозуміти витоків такої ненависті. Ми ж не претендуємо на їх територію, не вчимо їх жити, не тероризуємо газом, далі можна довго продовжувати... От просто тому, що ми є? Дружина (на половину росіянка :smilie8:) каже, та заспокойся, вони переписали (вкрали) у нас назву і історію, і ми як постійне нагадування їм про це. Може в чомусь вона права?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Просто нет слов.
« Reply #14 : Травня 02, 2014, 11:47:07 23:47 »
Я от коли бачу, як вони ненавидять все українське, прапор, гімн, мову, ну не можу зрозуміти витоків такої ненависті. Ми ж не претендуємо на їх територію, не вчимо їх жити, не тероризуємо газом, далі можна довго продовжувати... От просто тому, що ми є? Дружина (на половину росіянка :smilie8:) каже, та заспокойся, вони переписали (вкрали) у нас назву і історію, і ми як постійне нагадування їм про це. Може в чомусь вона права?
Им вбили в голову что они "старшие братья" это своеобразная забота о нас. Вот типа им из дали виднее чем нам тут. И хрен понимают что не стоит читать срветских газет перед обедом.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Просто нет слов.
« Reply #15 : Травня 02, 2014, 11:55:27 23:55 »
Им вбили в голову что они "старшие братья" это своеобразная забота о нас. Вот типа им из дали виднее чем нам тут. И хрен понимают что не стоит читать срветских газет перед обедом.

Ну так не знают же истории Украины совершенно (да и откуда бы?). Поэтому запросто верят в то, что Украина "была придумана в астрийском штабе в начале 20 века". Или в то, что украинцев придумали большевики. То есть, украинцы - это такие "заблудшие русские", которых нужно спасать от самих себя. И не достучишься же, это ведь нужно историю века с 13 минимум перессказать.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: Просто нет слов.
« Reply #16 : Травня 03, 2014, 12:26:24 00:26 »
00.45

МВД хунты в Одессе объявило официальную цифру убитых бандеровцами, которых здесь называют «погибшими сепаратистами». 35 человек.

Местные граждане считают, что цифру стоит удвоить. Происшедшее назвали «Одесской Хатынью».

Бандеровцы, совершившие резню, по некоторым данным, погрузились в поезд и едут в Харьков, где завтра намерены повторить успех.


Пипец  :smilie2:
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Просто нет слов.
« Reply #17 : Травня 03, 2014, 12:32:07 00:32 »
Читал сегодня севасфорум ветку об Одессе. У них разрыв шаблона, теперь Одесса для них потеряна, назвали всех бандеровцами.


Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Просто нет слов.
« Reply #18 : Травня 03, 2014, 12:37:29 00:37 »
Им вбили в голову что они "старшие братья" это своеобразная забота о нас. Вот типа им из дали виднее чем нам тут. И хрен понимают что не стоит читать срветских газет перед обедом.

Ну так не знают же истории Украины совершенно (да и откуда бы?). Поэтому запросто верят в то, что Украина "была придумана в астрийском штабе в начале 20 века". Или в то, что украинцев придумали большевики. То есть, украинцы - это такие "заблудшие русские", которых нужно спасать от самих себя. И не достучишься же, это ведь нужно историю века с 13 минимум перессказать.
О! И при этом они свято верят в то что Киев мать городов русских... Пиздец логики 0 - чисто дети.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Просто нет слов.
« Reply #19 : Травня 03, 2014, 12:38:47 00:38 »
Это невозможно излечить. Иногда мне кажется, что превентивный ядерный удар по Москве позволил бы сберечь сотни тысяч жизней.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Re: Просто нет слов.
« Reply #20 : Травня 03, 2014, 12:52:45 00:52 »
З москалями  можна  говорити лише після того як вони почитають Страна Моксель..

Offline simba

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
Re: Просто нет слов.
« Reply #21 : Травня 03, 2014, 12:56:24 00:56 »
Не треба таке читати. Бо кацап - то є кацап. Це ворог.  І завжди був ним-ворогом.  І мислення в кацапа відповідне. Та й загалом... ПНХ вони всі.


З москалями  можна  говорити лише після того як вони почитають Страна Моксель..

Та то так.. а чи зрозуміють вони то. :smilie8:

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Просто нет слов.
« Reply #22 : Травня 03, 2014, 12:57:12 00:57 »
Это невозможно излечить. Иногда мне кажется, что превентивный ядерный удар по Москве позволил бы сберечь сотни тысяч жизней.
Ніяк не можливо! Вони ж як діти. Ви їм вкажіть ворога (наприклад Китай) і вони про вас забудуть на найближчі півсотні років
« Останнє редагування: Травня 03, 2014, 01:00:07 01:00 від Ruza »
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Просто нет слов.
« Reply #23 : Травня 03, 2014, 01:17:28 01:17 »
Швидко забанили ;)

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Просто нет слов.
« Reply #24 : Травня 03, 2014, 01:24:16 01:24 »
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Просто нет слов.
« Reply #25 : Травня 03, 2014, 02:51:46 02:51 »
Швидко забанили ;)
Кого?

Мене. Я там спробував писати...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча
Re: Просто нет слов.
« Reply #26 : Травня 03, 2014, 03:09:08 03:09 »
Швидко забанили ;)
Кого?

Мене. Я там спробував писати...

Ватнічок треба було накинути на себе, може би замаскувався трохи.  :gigi:

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Просто нет слов.
« Reply #27 : Травня 03, 2014, 03:20:56 03:20 »
Даже не собираюсь читать.


А дарма не хочеш. Почитай, почитай...

Щоб в майбутньому не було ніяких іллюзій, сумнівів, жалю і страху. Щоб чітко знав з ким маєш справу. Чого вони хотять конкретно від тебе. І ким вони бачать себе по відношенню до тебе і твоїх дітей.

От для прикладу, прямо там відразу:


Ближайшие десятилетия Россия должна посвятить уничтожению всего что связано с украинской государственностью - вплоть до самых последних ее остатков.
У бандерштадтовских мясников и их международных хозяев не должно остаться никакой, даже малейшей возможности для реализации своих безумных идей.


Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Просто нет слов.
« Reply #28 : Травня 03, 2014, 03:35:04 03:35 »
Не треба таке читати. Бо кацап - то є кацап. Це ворог.  І завжди був ним-ворогом.  І мислення в кацапа відповідне. Та й загалом... ПНХ вони всі.


З москалями  можна  говорити лише після того як вони почитають Страна Моксель..

Та то так.. а чи зрозуміють вони то. :smilie8:

Зрозуміють тільки силу... як і будь-який ворог...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Просто нет слов.
« Reply #29 : Травня 03, 2014, 04:15:19 04:15 »
Это невозможно излечить. Иногда мне кажется, что превентивный ядерный удар по Москве позволил бы сберечь сотни тысяч жизней.
:smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force