Автор Тема: Влада планомірно знищує добровольців, які врятували Україну в 2014 році?  (Прочитано 240 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46593
  • Never give in!
http://www.radiosvoboda.org/content/article/27516586.html

“Під час обшуку зброї я не побачив, вилучили медалі, форму і номери волонтерських автівок – очевидець

Один із затриманих – національний гвардієць Юрій Коростельов із позивним «Якут». Як розповідає волонтер Олексій Балюта, боєць приїхав у першу за два роки офіційну відпустку додому, до Запоріжжя. Вони товаришують вже 16 років, і коли «Якута» арештовували, дружина зателефонувала саме Олексію, який працює неподалік.

«Я дуже швидко прибіг, навіть телефон з собою не взяв, тому немає відео затримання. Юрія затримували дуже серйозно озброєнні люди. Він вже був на підлозі і не чинив ніякого спротиву. Я чув, як він питає, хто ви такі і що вам потрібно. Але удари були дуже сильні, вони знали, кого будуть брати», – розповідає активіст громадської організації «Об'єднання волонтерів Запоріжжя». Олексій намагався викликати адвоката, але за словами волонтера, того не допустили до квартири підозрюваного. Вони дочекалися кінця обшуку, але вилученої зброї не побачили. Замість цього правоохоронці, серед яких був заступник начальника обласної поліції, вилучили медалі, форму і номери волонтерських автомобілів. Олексій визнає, що з юридичної точки зору машини дійсно були незаконними – їх не оформляли на кордоні, а просто відправляли на схід. Машини там все одно довго не живуть, говорить волонтер.

Також правоохоронці вилучили старий автомобіль Volkswagen Passat B3, який тільки що перегнали з-за кордонуі не встигли відправити на фронт, розповідає Олексій.

«Я знаю «Якута» 16 років, він був активним учасником Майданів у Запоріжжі. Одразу після виникнення ситуації на Донбасі пішов добровольцем. Близько тижня прослужив у військовій частині, але потім перейшов в добровольчий батальйон «Донбас». Пішов туди, тому що хотів на передову», – пригадує волонтер.“
If you are going through hell, keep going.