Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • Трюдо у відповідь на мирний протест тракерів проти свавілля федерального уряду оголосив надзвичайний стан
    Масові арешти учасників протесту. Насилля з боку поліції.

    Назріває Майдан?

    https://twitter.com/i/status/1495191613290733568


    https://twitter.com/i/status/1495159877328674820
  • #2 від Lina 20 Feb 2022
  • Трюдо у відповідь на мирний протест тракерів проти свавілля федерального уряду оголосив надзвичайний стан
    Масові арешти учасників протесту. Насилля з боку поліції.

    Назріває Майдан?

    https://twitter.com/i/status/1495191613290733568

    Аякже. В той час, коли немає ніякої загрози країні, а люди переживають за своє здоров"я, вони підуть влаштовувати Майдан з-за хотєлок тракерів.
  • #3 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • Аякже. В той час, коли немає ніякої загрози країні, а люди переживають за своє здоров"я, вони підуть влаштовувати Майдан з-за хотєлок тракерів.

    Якщо жити вільно є хотєлкамі, то мені вас шкода.
    Ви можете вакцинуватися ще надцять разів не хвилюватися.
  • #4 від Lina 20 Feb 2022
  • Якщо жити вільно є хотєлкамі, то мені вас шкода.
    Ви можете вакцинуватися ще надцять разів не хвилюватися.

    А я і не хвилююсь. І про свободу вибору зовсім не маю бажання дискутувати. Та й дотримання елементарних правил безпеки для свого здоров"я за рекомендаціями й правилами уряду не вважаю чимось  занадто неординарним з-за чого слід влаштовувати аж революції.
  • #5 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • А я і не хвилююсь. І про свободу вибору зовсім не маю бажання дискутувати. Та й дотримання елементарних правил безпеки для свого здоров"я за рекомендаціями й правилами уряду не вважаю чимось  занадто неординарним з-за чого слід влаштовувати аж революції.

    Фіделіто міг зустрітися із протестуючими трудящими, але позаяк він покидьок і сцикло то він вирішив діяти як Янукович..
  • #6 від Адам Жоржович 20 Feb 2022
  • Аякже. В той час, коли немає ніякої загрози країні, а люди переживають за своє здоров"я, вони підуть влаштовувати Майдан з-за хотєлок тракерів.

    При чому тут ті, хто "боїться за своє життя"? Є право на мирний протест, чи немає? Схоже, воно є тільки тоді, коли предмет протесту подобається прем'єру (кхе.... БЛМ.... кхе). А коли не подобається,  то немає. З цієї точки зору виходить, що овоч був правий, коли наказав студентам пизди дати?  :smilie8: Чи таки не правий? :alen:

    Що нам принципи підказують (якщо вони, звичайно, є і не схожі на прапор на лазні, котрий туди-сюди вітром мотиляє)?
  • #7 від ruthene 20 Feb 2022
  • Хтось "оплачує" ці "мирні протести"

  • #8 від Адам Жоржович 20 Feb 2022
  • Хтось "оплачує" ці "мирні протести"



    Через GoFundMe декілька міліонів зібрали з Канади і Штатів. Всі ходи прямо там і записані і імена негідників, котрі проплатили цей переворот відомі.
  • #9 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • кацапи вирішили жовтих жилетів насипати, та не на того фрацуза потрапили :smilie5:
  • #10 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • кацапи вирішили жовтих жилетів насипати, та не на того фрацуза потрапили :smilie5:

    Який у вас хуйло всемогутній... І в Канаді він, і в Австралії, і в Новій Зеландії... :fp2 :fp2 :fp2
  • #11 від Адам Жоржович 20 Feb 2022
  • кацапи вирішили жовтих жилетів насипати, та не на того фрацуза потрапили :smilie5:

    Канадська поліція - під хуйлом?  :smilie10: Хуясе всєхпєрєіграл.  :eyes:
  • #12 від majesty 20 Feb 2022
  • на арене все теже
    причем покуй войнаа в Украине
  • #13 від Комашки 20 Feb 2022
  • Чому кожен другий протест ситих бюргерів в країнах, перед котрими не стоїть й стопіццота частка ризиків України, порівнюється з Майданом та Революцією Гідності? Зрозуміло що для "красново словца", але...
  • #14 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • Чому кожен другий протест ситих бюргерів в країнах, перед котрими не стоїть й стопіццота частка ризиків України, порівнюється з Майданом та Революцією Гідності? Зрозуміло що для "красново словца", але...

    Тракери - ситі бюргери?   :fp2
    Ніколи не знав ...
    Звідки така класова ненависть?
  • #15 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • на арене все теже
    причем покуй войнаа в Украине

    Війна проти України.
    Вона в Украінє - то з термінології хуйла.
  • #16 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • Канадський уряд офіційно заявив про кримінальне переслідування учасників протестів та тих, хто їх підтримує.


    https://twitter.com/i/status/1495155791623606284
  • #17 від admin 20 Feb 2022
  • Ця хєрня зараз Україні ні до чого.
  • #18 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • Пророцтво виявилося точним...
    Муділа, який до 42 років займався лише тим що катався на борді і працював учителем драми на підміну таки став диктатором.
    Не дарма його профура мамця злягалася із Фіделем.  :weep: :weep:


  • #19 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • ШО таке?
    Хтось всрався від правди про улюбленого вождя? :gigi:

    Трюдо це суміш Януковича і Фіделя Кастро.
  • #20 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • https://twitter.com/i/status/1495477314087690240

    Злочин - продавали каву протестуючим мирним громадянам.
  • #21 від andronchik 21 Feb 2022
  •  :lol:
    Бригада трампососів вирішила і тут влаштувати смітник про "майдан" смердючих антиваксів і про канадський "фашизм"!
    На ФУПі вони цим засирали весь час.
  • #22 від Codename47 21 Feb 2022
  • Вони і далі там засирають
    Саме цікаве читати про боязнь фашизму від крайніх правих
  • #23 від Feral Cat 21 Feb 2022
  • Вони і далі там засирають
    Саме цікаве читати про боязнь фашизму від крайніх правих

    В США немає крайньо правих. І в Канаді теж. Є лише крайньо ліві, які в Канаді зараз при владі.
  • #24 від Codename47 21 Feb 2022
  • В США немає крайньо правих. І в Канаді теж. Є лише крайньо ліві, які в Канаді зараз при владі.

    Таке могла сказати тільки шлюха хуйла бо тільки вони повторюють хуйлівську фразу "їх там нєт".

    В Канаді є і крайні праві, навіть збирались організовувати стрілянину минулого року і крайні ліві - комуністи, які не при владі і які співають про дружбу з росією час від часу.
    Знаєш, що їх об'єднує - годуються з руки хуйла, крайні ліві так взагалі гроші ще в сталіна брали.

    Я ще розумію на ФУПі тих пропагандонів не банять, але навіщо це гівно тут тримати?
  • #25 від Feral Cat 21 Feb 2022
  • Таке могла сказати тільки шлюха хуйла бо тільки вони повторюють хуйлівську фразу "їх там нєт".

    В Канаді є і крайні праві, навіть збирались організовувати стрілянину минулого року і крайні ліві - комуністи, які не при владі і які співають про дружбу з росією час від часу.
    Знаєш, що їх об'єднує - годуються з руки хуйла, крайні ліві так взагалі гроші ще в сталіна брали.

    Я ще розумію на ФУПі тих пропагандонів не банять, але навіщо це гівно тут тримати?

    О, комуняцькій гниді правда коле!
    Комуняки як правило в своїх намірах і діях завжди звинувачують своїх опонентів. Типу їхні опоненти фашисти, і тому вони будують гулаги для фашистів.

    Ніц не змінилося з часів Сталіна у ваших головах.
  • #26 від Codename47 21 Feb 2022
  • О, комуняцькій гниді правда коле!
    Комуняки як правило в своїх намірах і діях завжди звинувачують своїх опонентів. Типу їхні опоненти фашисти, і тому вони будують гулаги для фашистів.

    Ніц не змінилося з часів Сталіна у ваших головах.

    Що таке тупе ще й читати не навчилось тільки методички зкопійовуєш?

    Ти підтримуєш комуняк і фашистів не має значення в якій країні бо так вигідно хуйлу.
    Чи вже прозрів і побачив в Канаді крайніх правих, які верещать чого підтримуєте Україну в нас тут свої проблеми, чи комуняк які кричать чого підтримуєте Україну, раша це зразок камунізму, чи далі з себе довбоцоба будеш робити?
  • #27 від Feral Cat 21 Feb 2022
  • Що таке тупе ще й читати не навчилось тільки методички зкопійовуєш?

    Ти підтримуєш комуняк і фашистів не має значення в якій країні бо так вигідно хуйлу.
    Чи вже прозрів і побачив в Канаді крайніх правих, які верещать чого підтримуєте Україну в нас тут свої проблеми, чи комуняк які кричать чого підтримуєте Україну, раша це зразок камунізму, чи далі з себе довбоцоба будеш робити?

    Крайні праві існують у твоїй  хворій уяві, трансвестите.
    Ти ще мені скажи, що синок Фіделя - канадський патріот  :smilie5:


  • #28 від Codename47 21 Feb 2022
  • Крайні праві існують у твоїй  хворій уяві, трансвестите.
    Ти ще мені скажи, що синок Фіделя - канадський патріот  :smilie5:
    А хто такі the base?

    Ти брехлива потвора хочеш захистити фашистів і сказати що комуністи з лібералами то те саме.

    Справжній хуйловський прихвостень
Сторінок:
Actions