Автор Тема: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi  (Прочитано 45332 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #390 : Листопада 27, 2018, 06:18:54 18:18 »
Наши все забывают с кем имеют дело. Задумав проход наших кораблей Мудакчука нужно было сразу задерживать. Поводов для задержания на 72 часа  у него куча. Все прошло нормально , ну ошибочка вышла , пускай жалуется. Москальня показала свое фашистское рыло как в этот раз , пидозру в зубы и в СИЗО. А шо делать? В белых перчатках с этими гнидами вести дело нельзя.
Усьому свій час.Ще рано.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #391 : Листопада 27, 2018, 06:26:34 18:26 »

Усьому свій час.Ще рано.

Куда тянуть? Хлопцев нужно вытаскивать и не заявками , точнее не только заявами. Всех областных главарей Мудакчуковскго гнилого выбора есть повод собрать в СИЗО. Хуже стране от этого точно не будет. 

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #392 : Листопада 27, 2018, 06:31:34 18:31 »
https://www.novayagazeta.ru/news/2018/11/27/147127-fsb-zayavila-ob-obnaruzhenii-u-ukrainskih-moryakov-dokumenta-s-planom-taynogo-perehoda

Кацапы верещат про тайный план прохода наших кораблей

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #393 : Листопада 27, 2018, 06:35:53 18:35 »
Сейчас Бувалий по идее должен еще дать пару информационных ссылок на НьюзВан, 112-й, Страна-УА и ЗиК. И спеть Гимн еще раз.
Не вгадали, пане Geо - ви легко заводiтеесь, це погано.
Але швидко вiдрубаете зайве - це чудово.
Менi цiкаво, що ще ви менi пришиете, чого такого я не знаю?..
Врубайте потужну творчу енергiю думок.
Я не буду на вас ображатися - нащо воно менi, коли вашi думки кажуть за вас.
Кажете, що я обiдел Петра, зробивши його Гройсмейстером?..
Це для мене вирок чи я можу спокiйно постувати останнi новини?...
Зробiть ласку, як окупанту iз стажем - не чiпайте Петра Ляксеiча - передивиться вiдео-ролик що запостила Дрейк.
Можливо, автор мав на увазi щось iнше - я тут до чого?..
 :smilie7:

Я одно хочу сказать.
Крым аннексирован. Там нет русских границ. Это оккупированная территория.
Далее.

Даже....если взять во внимание "кацапские" границы....то Украина всегда, согласно законов Международного Судоходства всегда УВЕДОМЛЯЛА кацапье о проходе через Керчинский перешеек.

Даже, если взять КАЦАПСКУЮ точку зрения...что мы вовремя не уведомили КАЦАПУР ГРЕБАННЫХ....то мы не входили в 12-мильную зону КРАДЕННОКАЦАПСКОЙ береговой территории. И нас обстреляли, согласно перехваченных координат...ЗА этой зоной. Т.е. в нейтральных водах.

Даже, если взять КАЦАПСКУЮ точку зрения, что мы вошли...в 12-мильную зону КРАДЕННОКАЦАПСКОЙ территории...то они открыли огонь на поражение, видя, что катера уходят назад. Что было слышно из текста перехвата....что они таранили и стреляли ВДОГОН!

Даже это не оправдывает ПЕРЕКРЫТИЕ КАЦАПАМИ своим ржавым сухогрузом прохода для ВСЕХ остальных гражданских судов, находящихся в акватории Черного моря.

Даже это не оправдывает, что кацапы средствами РЭБ...за сутки до этого "погасили" всю бортовую навигацию на судах. (Почему-то....странно, правда)


Теперь суть:

Ни Порошенко...ни весь МИР....не ожидал...что Путин ОХУЕЕТ НАСТОЛЬКО!


Так что тут никаких шахматных партий...и всего этого дерьма...что "Порошенко - великий шахматист все рассчитал, Слава Украине!"


Бувалий...скажи честно...ты всех за дебилов считаешь? Или обезьянок? Ты думаешь, я не понял смысл того твоего поста?  :smilie7:

Ти неправий в тому, що Хуйло взяв і ахуєл несподівано. По подіях з попередніми конвоями на Азов + тодішні американські коменти на них було дуже очікувано, що Хуйло попре буром у випадку їх продовження. Що прогнозовано й сталось, кацапи в плані тупорилості ніколи не підводять   :moskali:

Так що нікуя Пєця не шахматист, тут Бувалий дійсно спистів. Просто методично грав 'на точку', як покійний Лобановський вчив  :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #394 : Листопада 27, 2018, 06:38:39 18:38 »

Усьому свій час.Ще рано.

Куда тянуть? Хлопцев нужно вытаскивать и не заявками , точнее не только заявами. Всех областных главарей Мудакчуковскго гнилого выбора есть повод собрать в СИЗО. Хуже стране от этого точно не будет.
Тому ,що не дадуть посадити;можливо, й доказів не багацько.Хлопців і так витягнуть.Кацапи не нам плюнули в морду.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6391
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #395 : Листопада 27, 2018, 06:47:34 18:47 »
Ти неправий в тому, що Хуйло взяв і ахуєл несподівано. По подіях з попередніми конвоями на Азов + тодішні американські коменти на них було дуже очікувано, що Хуйло попре буром у випадку їх продовження. Що прогнозовано й сталось, кацапи в плані тупорилості ніколи не підводять   :moskali:

Так що нікуя Пєця не шахматист, тут Бувалий дійсно спистів. Просто методично грав 'на точку', як покійний Лобановський вчив  :smilie8:
Є суттєва різниця у цілях.
Є різниця між відправкою конвоїв з причини "не маємо іншого вибіру, бо зупиняють наші цивільні кораблі у нашому ж морі", та з причини "оце хочемо щоб кацапи зірвалися, то й посилаємо хлопців туди-сюди кататися".
Воно може на практиці й виглядає майже однаково, але в ідеологічному сенсі це дуже різні речі. Й наскільки я це бачу - то мав місце перший варіант, а не другий.
Це не означає, що Україна не може після цього намагатися використати крок кацапів на свою користь усіма доступними засобами.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #396 : Листопада 27, 2018, 06:56:05 18:56 »
Ти неправий в тому, що Хуйло взяв і ахуєл несподівано. По подіях з попередніми конвоями на Азов + тодішні американські коменти на них було дуже очікувано, що Хуйло попре буром у випадку їх продовження. Що прогнозовано й сталось, кацапи в плані тупорилості ніколи не підводять   :moskali:

Так що нікуя Пєця не шахматист, тут Бувалий дійсно спистів. Просто методично грав 'на точку', як покійний Лобановський вчив  :smilie8:
Є суттєва різниця у цілях.
Є різниця між відправкою конвоїв з причини "не маємо іншого вибіру, бо зупиняють наші цивільні кораблі у нашому ж морі", та з причини "оце хочемо щоб кацапи зірвалися, то й посилаємо хлопців туди-сюди кататися".
Воно може на практиці й виглядає майже однаково, але в ідеологічному сенсі це дуже різні речі. Й наскільки я це бачу - то мав місце перший варіант, а не другий.
Це не означає, що Україна не може після цього намагатися використати крок кацапів на свою користь усіма доступними засобами.

А якщо ці цілі поєднати?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #397 : Листопада 27, 2018, 07:01:25 19:01 »
Ти неправий в тому, що Хуйло взяв і ахуєл несподівано. По подіях з попередніми конвоями на Азов + тодішні американські коменти на них було дуже очікувано, що Хуйло попре буром у випадку їх продовження. Що прогнозовано й сталось, кацапи в плані тупорилості ніколи не підводять   :moskali:

Так що нікуя Пєця не шахматист, тут Бувалий дійсно спистів. Просто методично грав 'на точку', як покійний Лобановський вчив  :smilie8:
Є суттєва різниця у цілях.
Є різниця між відправкою конвоїв з причини "не маємо іншого вибіру, бо зупиняють наші цивільні кораблі у нашому ж морі", та з причини "оце хочемо щоб кацапи зірвалися, то й посилаємо хлопців туди-сюди кататися".
Воно може на практиці й виглядає майже однаково, але в ідеологічному сенсі це дуже різні речі. Й наскільки я це бачу - то мав місце перший варіант, а не другий.
Це не означає, що Україна не може після цього намагатися використати крок кацапів на свою користь усіма доступними засобами.

Про що дискусія ? Ми мали можливості і досвід проходу суден через Керченську протоку - ми це все використовували. Мотиви - а кого це повинно іпати, які нахер причини. Це СУВЕРЕННЕ право України.

Думаю, що хлопці, які йшли на цих суднах, знали, що є високі ризики, на які вони йдуть. Дай їм бог мужності і витривалості   :Prapor2:     

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #398 : Листопада 27, 2018, 07:04:32 19:04 »


...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #399 : Листопада 27, 2018, 07:12:48 19:12 »
Цікавий погляд на один з аспектів нападу на наших моряків і побіжно щодо однієї з тем наших суперечок:
 https://defence-line.org/2018/11/plen/#more-30009

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6391
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #400 : Листопада 27, 2018, 07:21:57 19:21 »
Про що дискусія ? Ми мали можливості і досвід проходу суден через Керченську протоку - ми це все використовували. Мотиви - а кого це повинно іпати, які нахер причини. Це СУВЕРЕННЕ право України.

Думаю, що хлопці, які йшли на цих суднах, знали, що є високі ризики, на які вони йдуть. Дай їм бог мужності і витривалості   :Prapor2:     
Дискусія про те, що ми нікого ні на що не провокуємо, й не використовуємо своїх хлопців як шахові фігури. Ризики, на які йдуть наші хлопці, зумовлені цілковито й стовідсотково агресією кацапів, а не військово-політичними маневрами української влади. Якщо б ми мали можливість близько до них не підходити, то ми б й не підходили.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6391
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #401 : Листопада 27, 2018, 07:27:23 19:27 »
А якщо ці цілі поєднати?
Вони не поєднуються. Це або-або. Або ми піддаємо ризику наших хлопців тільки у разі відсутності інших варіантів, або вони є фігурами гри. Й існує думка, що нічого крутого в другому варіанті нема. Тим більше що перший не виключає адекватних реакцій України на інцедент. Він просто виключає російське ставлення до власних громадян.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #402 : Листопада 27, 2018, 07:33:45 19:33 »

Думаю, що хлопці, які йшли на цих суднах, знали, що є високі ризики, на які вони йдуть. Дай їм бог мужності і витривалості   :Prapor2:     
Біда в тому, що подвиги наших хлопців легко спускають в сортир гниди типу самонемічниці Сироєдової, які заявляють, що це провокації Порошенка, а не системний пресинг Росії по блокаді наших портів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #403 : Листопада 27, 2018, 07:38:46 19:38 »
Якщо відверто, то після нещодавніх заяв Сироїд мала бути не лише негайно усунута від державних посад, але й надійно ізольована хоча б під домашнім арештом. Я не знаю, як можна в серйоз сподіватись протидіяти Росії, якщо до найвищих державних таємниць мають доступ такі кадри як Сироїд, Сімьон Семенченко або ті же Парасюк з Сірожою Квартирним.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #404 : Листопада 27, 2018, 07:45:59 19:45 »
Якщо відверто, то після нещодавніх заяв Сироїд мала бути не лише негайно усунута від державних посад, але й надійно ізольована хоча б під домашнім арештом. Я не знаю, як можна в серйоз сподіватись протидіяти Росії, якщо до найвищих державних таємниць мають доступ такі кадри як Сироїд, Сімьон Семенченко або ті же Парасюк з Сірожою Квартирним.

Думаю, що не мають  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #405 : Листопада 27, 2018, 07:51:02 19:51 »
Про що дискусія ? Ми мали можливості і досвід проходу суден через Керченську протоку - ми це все використовували. Мотиви - а кого це повинно іпати, які нахер причини. Це СУВЕРЕННЕ право України.

Думаю, що хлопці, які йшли на цих суднах, знали, що є високі ризики, на які вони йдуть. Дай їм бог мужності і витривалості   :Prapor2:     
Дискусія про те, що ми нікого ні на що не провокуємо, й не використовуємо своїх хлопців як шахові фігури. Ризики, на які йдуть наші хлопці, зумовлені цілковито й стовідсотково агресією кацапів, а не військово-політичними маневрами української влади. Якщо б ми мали можливість близько до них не підходити, то ми б й не підходили.

Ну так про що й мова . Які нахер шахи з кацапами  :fp2 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #406 : Листопада 27, 2018, 07:56:32 19:56 »
Якщо відверто, то після нещодавніх заяв Сироїд мала бути не лише негайно усунута від державних посад, але й надійно ізольована хоча б під домашнім арештом. Я не знаю, як можна в серйоз сподіватись протидіяти Росії, якщо до найвищих державних таємниць мають доступ такі кадри як Сироїд, Сімьон Семенченко або ті же Парасюк з Сірожою Квартирним.

Думаю, що не мають  :smilie7:
До дуже багатьох мають, особливо Сироїд та Семенченко.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #407 : Листопада 27, 2018, 07:59:38 19:59 »
А якщо ці цілі поєднати?
Вони не поєднуються. Це або-або. Або ми піддаємо ризику наших хлопців тільки у разі відсутності інших варіантів, або вони є фігурами гри. Й існує думка, що нічого крутого в другому варіанті нема. Тим більше що перший не виключає адекватних реакцій України на інцедент. Він просто виключає російське ставлення до власних громадян.
Ми послали наших хлопців,бо не мали іншого вибору.Перед тим,як послати,ми подумали,а яка може бути відповідь кацапів?Можуть пропустити,можуть не пропустити ,можуть не пропустити і напасти.Якщо останнє,то,як зазначено у першому речення,ми не маємо іншого вибору.
Все поєднується,якщо міркувати у декілька кроків й інваріантно.

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #409 : Листопада 27, 2018, 08:44:34 20:44 »
Ще одна фотка з пошкодженнями катера з варонлайна:
https://i.imgur.com/fQFvux0.jpg

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #410 : Листопада 27, 2018, 09:13:32 21:13 »

Дискусія про те, що ми нікого ні на що не провокуємо, й не використовуємо своїх хлопців як шахові фігури. Ризики, на які йдуть наші хлопці, зумовлені цілковито й стовідсотково агресією кацапів, а не військово-політичними маневрами української влади. Якщо б ми мали можливість близько до них не підходити, то ми б й не підходили.

 :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #411 : Листопада 27, 2018, 09:15:53 21:15 »
Ще одна фотка з пошкодженнями катера з варонлайна:
https://i.imgur.com/fQFvux0.jpg

Да там добряче дірок наробили русофашики. Конкретно в рубку лупили, сучари.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #412 : Листопада 27, 2018, 09:26:09 21:26 »
« Останнє редагування: Листопада 27, 2018, 09:45:37 21:45 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #413 : Листопада 27, 2018, 09:33:45 21:33 »
Один співробітник Служби безпеки України поранений під час нападу російських військових на українські кораблі 25 листопада, повідомив начальник апарату голови СБУ Ігор Гуськов.

Він зазначив, що серед 24 українських військових, затриманих російською владою, – двоє представляють СБУ.

«Відео з одним із наших співробітників Андрієм Драчем у 2014 році зворушило весь інтернет. Він, ще будучи курсантом, не зрадив присязі, відмовився перейти на бік окупантів та співав гімн України. Інший наш співробітник – Василь Сорока – неодноразово виконував бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил отримав важкі поранення під час зухвалого нападу російського агресора», – заявив Гуськов.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #414 : Листопада 27, 2018, 09:36:43 21:36 »
Менi прикро не вiд того, як звати Гетьмана - гройсместером чи Кутузовим, прикро вiд того, що у нас, на превеликий жаль вiйьскова аналiтика, мяко кажучi, в срацi - чому ми за чотири роки не зробили аналiзу поведiнка Хуйла, адже воно не раз хапало наших громадян в Криму та нi на який обмiн не йшло?..
Чому ми лише зараз схопилися за голову, коли ледь прогнали один караван на Марiнку через Керч?..
Невже ми думали, що Хуйло та його посiпаки не зроблять нам пастки будь якоi митi?..
Чому вчепилися в слово гросмейстер, а не бачiмо того, що вести перемовини з Хуйлом або РБ ООН - марна трата часу.
На мою думку треба не скиглити, що так все погано, що далi нiкуди, а йти в наступ та перемогати.
Iншого шляху у нас немае, бо якщо чекати на новий арешт, то буде пiздно.
Хуйло не прикривае намiрiв розсердити Гетьмана й змусити його "Грати за правилами" - у Фюрера правил немае.
Вiн йде ва-банк, бо втрачати йому нема чого - йому не Керч.протока треба, а вся Украiна.
Тому моя порада Гетьману - готовуватися не економiчними снакцiями плюжити Хуйла, а вiдкривати гармати та йти в наступ.
Хуйло не розумiе мови перемовин, бо бандiт за природою повинен здохнути лише на шибеницi або вiд кулi.
Всi варiацii ЕС та США, отi смiхотворнi санкцii на Хуйло нi якоi дii не мають.
Меркель з Вовкою цапатися не буде - iй потрiбен рос.газ.
НАТО теж не буде цапатися з па-рашниками - вони - рицарi оборони.
Лише ми самi можемо вирiшувати свою долю, бо чекати на чудо та допомогу дядi Сема - вже нема часу.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #415 : Листопада 27, 2018, 09:39:03 21:39 »
Helgi Sharp
25 November at 15:01

ПРО АЗОВ.
Пробігся американськими каналами. Двічі натрапив на відео тарану українських катерів російськими бандитами. І щось про те, що Трамп звинувачував Обаму у здачі Криму - мовляв, може покажеш наразі, які в тебе яйця? Знають, висвітлюють...
Потім переключився на наше ТВ. Або зрада (Порошенко підставив моряків, от Зеленський з Воною все з Московією "порєшают"), або розважальні шоу. Набагато спритнішим виявилось Ольгіно, яке вже на всю катушку працює під всіма офіційними повідомленнями Києва.

Тому я звертаюсь до наших медійників - ви подуріли, чи у ваших хазяїв одні вибори в голові? Пам`ятаю, коли була Тузла, навколо проблеми завдяки ЗМІ згуртувались навіть хронічні пофігісти, ТВ висвітлювало події у режимі on-line, патріотизм зашкалював, а бажання приєднатись до НАТО тоді вперше стрибнуло в українському соціумі вище 50% (потім, правда, знов відкотилось назад).

Наразі знов потрібне єднання. Чи може поставимо всі кораблі на якір та будемо й надалі всього боятись й ходити на цирлах перед запорєбріковою сволотою?

Ситуцію з Азовом не можна було весь час тримати у підвішеному стані. Треба було щось вирішувати для того, щоб склався алгоритм подальших дій.

Це була не підстава військових моряків, як вже верещать московіти та зрадобенеді. Це була спланована розвідка боєм. Свідома провокація, яка б спрацювала у БУДЬ-ЯКОМУ випадку. І такий варіант розвитку подій передбачався. На війні як на війні.

Що далі - суб`єктивно.
* Оголошення тимчасового військового стану (зрадобенеді можуть починати істерити про перенесення виборів, хоча такої загрози особисто я не бачу).
* Скликання позачергового засідання РБ ООН.
* Пряме звернення до США з проханням посилити присутність у Чорному морі та прискорити надання нам більш сучасної зброї - від MIM-104 Patriot до нової партії військових катерів.
* Вимога призупинення права проходу піратських суден Ерефії через Босфор. Там все дуже регламентовано, але, як кажуть британці, якщо правила не дозволяють виграти джентельменам, джентельмени міняють ці правила.
* Санкції, санкції, санкції... Банки, газогони etc.
Іншими словами, використати принцип джиу-джицу - спровокувати, а потім силу ворога спрямувати на свою користь. Можливо, ми втратимо катери. Але з часом від сьогодняшніх подій ми отримаємо у стратегічному плані набагато більше.

Заспокойтесь. Широкомасштабної війни не буде - у Москві ідіоти, а не самовбивці. Головне, щоб хлопці були живі. Переможемо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6391
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #416 : Листопада 27, 2018, 09:45:36 21:45 »
Менi прикро не вiд того, як звати Гетьмана - гройсместером чи Кутузовим, прикро вiд того, що у нас, на превеликий жаль вiйьскова аналiтика, мяко кажучi, в срацi - чому ми за чотири роки не зробили аналiзу поведiнка Хуйла
Звідки ж ми знаємо, чому ви за чотири роки аналізу вам не спало на думку нічого кращого окрім як рекомендувати лобову атаку на втрічи переважаючого по силі агресора, й без жодної підтримки атакуючих дій потенціальними союзниками?
То є дійсно прикро.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #417 : Листопада 27, 2018, 09:59:29 21:59 »
Хто в понедiлок не встиг подивитися виступ Гетьмана по ситуацii iз введенням ВС...
https://www.segodnya.ua/politics/v-sluchae-agressii-mne-potrebuyutsya-minuty-chtoby-organizovat-effektivnuyu-zashchitu-ukrainy-poroshenko-1192896.html
 :smilie7:
 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #418 : Листопада 27, 2018, 10:06:07 22:06 »
Ще одна фотка з пошкодженнями катера з варонлайна:
https://i.imgur.com/fQFvux0.jpg

Да там добряче дірок наробили русофашики. Конкретно в рубку лупили, сучари.
Одна з версій,що з шестиствольної гармати 30 мм влупили,крім цього зі стрілецької зброї;моторний відсік не пробили.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #419 : Листопада 27, 2018, 10:08:58 22:08 »
 :smilie9:

Окупанти арештували захоплених українських військових моряків на два місяці

Усім 12 заарештованим морякам інкримінують частину 3 статті 322 КК РФ - незаконний перетин кордону групою осіб за попередньою змовою