Автор Тема: Столкновение в США  (Прочитано 135005 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1770 : Жовтня 13, 2020, 12:50:04 00:50 »
підведемо підсумок - укі бажає від майбутньої влади накласти податок на нафтодобиваючу галузь та можливо на бензин і направити гроші "в екологію" тобто зробити дотації теслі та іншим енергомобілям. я правильно зрозумів, Укі? ще щось чи це все?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1771 : Жовтня 13, 2020, 02:29:10 02:29 »
підведемо підсумок - укі бажає від майбутньої влади накласти податок на нафтодобиваючу галузь та можливо на бензин і направити гроші "в екологію" тобто зробити дотації теслі та іншим енергомобілям. я правильно зрозумів, Укі? ще щось чи це все?

Думаю наявні рібейти за електро авто достатні.... Просто треба шоб їх не ліквідовували поки що......

Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1772 : Жовтня 13, 2020, 02:59:43 02:59 »
Думаю наявні рібейти за електро авто достатні.... Просто треба шоб їх не ліквідовували поки що......

Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......

мені здається що це якось мілкувато для політичного курсу країни. якщо це звичайно все що ти очікуеш.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #1773 : Жовтня 13, 2020, 03:05:09 03:05 »
Uki,
Подивись зараз на ютубі в Timcast irl  йде інтервю з страшним білим супремасистом головоюProud boys
Комуно здохни

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6340
Re: Столкновение в США
« Reply #1774 : Жовтня 13, 2020, 09:59:14 09:59 »
Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......
Не в курсі за США, але у Європі такі гранти існують десятиріччами, тому гадаю що в Америці принаймі аналогічна ситуація.
Електромережі якоїсь принципово нової модернізації не потребують, достатньо поточних можливостей + звичайного розширення.
Тобто, власне, все чого ви хочете вже є - достатньо просто встановлювати та користуватися.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6340
Re: Столкновение в США
« Reply #1775 : Жовтня 13, 2020, 10:07:16 10:07 »
В чому сакральність сонячної енергії?атомні дешевші і ноль СО2
В тому, що атомна станція стоїть під боком, й муляє око. А роздуплені кобальтові шахти на пів-Африки та смітники з батарей на пів-Малазії не є частиною світу, й тому не становлять загрози екології.
У випадку, коли атомна станція стоїть десь у дикунів, електрика з неї теж вважається чистою. Принаймі у ЄС, в них чиста електрика береться з дротів, котрі йдуть зі сходу звідкись.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1776 : Жовтня 13, 2020, 03:12:00 15:12 »
https://www.schwab.com/resource-center/insights/content/global-impact-blue-wave-election-outcome?cmp=em-QYD

please read - VERY unbiased and neutral article. This is actually from our investment fund.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1777 : Жовтня 13, 2020, 03:13:29 15:13 »
В тому, що атомна станція стоїть під боком, й муляє око. А роздуплені кобальтові шахти на пів-Африки та смітники з батарей на пів-Малазії не є частиною світу, й тому не становлять загрози екології.
У випадку, коли атомна станція стоїть десь у дикунів, електрика з неї теж вважається чистою. Принаймі у ЄС, в них чиста електрика береться з дротів, котрі йдуть зі сходу звідкись.

Атомні станції дають найдорожчу електроенергію..... Нашо воно потрібне таке?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1778 : Жовтня 13, 2020, 03:19:59 15:19 »
атомні станції то знову таки нарратив - суспільна думка. дуже заполітизовано.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1779 : Жовтня 13, 2020, 03:22:39 15:22 »
атомні станції то знову таки нарратив - суспільна думка. дуже заполітизовано.

Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1780 : Жовтня 13, 2020, 03:45:55 15:45 »
Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.
сорри перепутал фукуяму с фукусимой)
атомная энергетика очень грязная по сумме всей эксплуатации

причем наступит момент утилизации и самих станций
а по опыту чернобыля это миллиарды

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1781 : Жовтня 13, 2020, 03:47:50 15:47 »
я так понимаю трампоиды рвут ж против зеленых технологий только по причине шо так сказал их дегенерат суперлидер

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1782 : Жовтня 13, 2020, 03:51:40 15:51 »
Дивні люди. Органічні добрива на вулицях сан франциско вони вважають екологічною катастрофою вселенського масштабу, зате атомна енергетика - це найчистіша електроенергія 

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1783 : Жовтня 13, 2020, 04:04:47 16:04 »
Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.
а досвід СРСР та венесуели вам не дає підстав прорахувати наслідки комунізму та класової боротьби?

я не топлю за атомні станції, лише кажу що питання заполітизоване. і було заполітизовано не протязі довгого часу.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1784 : Жовтня 13, 2020, 04:05:42 16:05 »
Дивні люди. Органічні добрива на вулицях сан франциско вони вважають екологічною катастрофою вселенського масштабу, зате атомна енергетика - це найчистіша електроенергія
це я кепкував, Укі. нажаль ти не зрозумів...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1785 : Жовтня 13, 2020, 04:06:29 16:06 »
я так понимаю трампоиды рвут ж против зеленых технологий только по причине шо так сказал их дегенерат суперлидер
как там ваші водорослі, маджесті? уже внєдрілі на государствєнном уровнє?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1786 : Жовтня 13, 2020, 04:11:21 16:11 »
а досвід СРСР та венесуели вам не дає підстав прорахувати наслідки комунізму та класової боротьби?


Звичайно дає...... так само як і досвід війни з рабством та війни з нацизмом.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1787 : Жовтня 13, 2020, 04:15:22 16:15 »
Звичайно дає...... так само як і досвід війни з рабством та війни з нацизмом.......
ну якщо закопуватися в історію, то можете прорахувати наслідки винищення білих на гаїті або білих фермерів у пар.
вибач, за особисте питання, але якщо ти так толеруєш срср, та переживаєш за рабство та расизм, чого ти зїбав з неньки, де расизму нема взагалі у країну нащадок поневолених чорних? просто не розумію логіку...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10164
Re: Столкновение в США
« Reply #1788 : Жовтня 13, 2020, 04:21:34 16:21 »
ну якщо закопуватися в історію, то можете прорахувати наслідки винищення білих на гаїті або білих фермерів у пар.
вибач, за особисте питання, але якщо ти так толеруєш срср, та переживаєш за рабство та расизм, чого ти зїбав з неньки, де расизму нема взагалі у країну нащадок поневолених чорних? просто не розумію логіку...

я толерую СРСР?  :smilie10:

з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1789 : Жовтня 13, 2020, 04:32:05 16:32 »
как там ваші водорослі, маджесті? уже внєдрілі на государствєнном уровнє?
таки я угадал
неадекватная реакция
за трампа среди белых люди с низким уровнем образования
согласен или дать цифры трампдегенирату?)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1790 : Жовтня 13, 2020, 04:35:27 16:35 »
я толерую СРСР?  :smilie10:

з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......
спорить с пеонером про ссср нет смысла
так как вообще ни в зуб ногой про экономическую модель ссср
когда то заявил что НДС это наьог из советской экономики  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1791 : Жовтня 13, 2020, 04:35:34 16:35 »
таки я угадал
неадекватная реакция
за трампа среди белых люди с низким уровнем образования
согласен или дать цифры трампдегенирату?)
по водорослям отвєта нє будєт..  а бурштин та лєс? дуже екологічно ?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1792 : Жовтня 13, 2020, 04:36:51 16:36 »
я толерую СРСР?  :smilie10:

з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......
а ти взагалі розумієш що таке срср? мені здається що ні.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1793 : Жовтня 13, 2020, 04:40:12 16:40 »
по водорослям отвєта нє будєт..  а бурштин та лєс? дуже екологічно ?
я должен за водоросли ответить? я не знаю про технологии связанные с водорослями в штатах
а почему это тебя так интересует?? ты где то слышал про это?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1794 : Жовтня 13, 2020, 04:40:27 16:40 »
взагалі маджесті як борцун за екологію, розкажи мені що важливіше - купити пріуса в поліцію україни чи налагодити закони та судову систему яка дозволить боротися з підарасами що виривають каталізатори на своїх корчах? чи завозять шрот 20 річної давності? чи побудувати ринкову економіку що дозволить пересісти з жигулів 30 річних на сучасні авто населенню?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1795 : Жовтня 13, 2020, 04:41:18 16:41 »
я должен за водоросли ответить? я не знаю про технологии связанные с водорослями в штатах
а почему это тебя так интересует?? ты где то слышал про это?
це не про штати а про ту країну де ти живеш. почитай про "зелені" ініциативи ЮВТ вумнику.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1796 : Жовтня 13, 2020, 04:43:38 16:43 »
а ти взагалі розумієш що таке срср? мені здається що ні.
бугеге
как раз ты нихрена про  ссср не знаешь
 ссср это отсутствие частной собственности и частного бизнеса
отсутствия негосударственной торговли и отсутствие мой глупый дружок НДС как абсолютно капиталистического явления

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #1797 : Жовтня 13, 2020, 04:44:57 16:44 »
взагалі вся ця чухня з теслами та пріусами - та "паперові" пакети замість кульочків - то чухня для про екологію для домогосподарок. бо всі ці тесли то капіталізація на здоровій економіці, то типова грета турнберг, продукт медіа та нарративу.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1798 : Жовтня 13, 2020, 04:48:16 16:48 »
це не про штати а про ту країну де ти живеш. почитай про "зелені" ініциативи ЮВТ вумнику.
лошок
это были не зеленые инициативы
а инициативы получения типа дополнительных ресурсов энергии в условиях высоких мировых цен на газ

а вот зеленые инициативы по зеленому тарифу у нас как раз до зеленского работали и серьезно развивалась солнечная энергетика

вопросы еще бкдут иксперд по лозунгам?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: Столкновение в США
« Reply #1799 : Жовтня 13, 2020, 04:49:50 16:49 »
взагалі вся ця чухня з теслами та пріусами - та "паперові" пакети замість кульочків - то чухня для про екологію для домогосподарок. бо всі ці тесли то капіталізація на здоровій економіці, то типова грета турнберг, продукт медіа та нарративу.
какой треш
а переход фордом от конных повозок к авто тоже