Автор Тема: Кицюню, а що тоді ти тут робиш? (переношу з тематичної гілки розмову)  (Прочитано 18908 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Ти як не патріот (хоча активно там щось розказував скільки ти зробив для України і як без Чорновола жити тут не міг ... я вже мовчу про хатки та інше вишиватництво) що тут робиш?


ну я би ще зрозумів якби ти мав патріотичні фантомні болі за Батьківщинов після виїзду до Гамериков ... а поскільки зараз тобі мабуть незлецько сцикотно повернутись поцілувати рідні хатки, бо можуть забрати в Нацгвардію (гиги), ти виливаєш це в цілодобову любов на СУП? Не спиться чи пенсія дозволяє постити цілодобово?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
ІДИ НАХУЙ!!!

Кицюню, матюки перетворять тебе на москаля

Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Ноги не болять від стояння в черзі?
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню, давай на чистоту

судячи з того, як ти активно вкидаєш тут реально цілодобово, тобі платять в Гамериці за те, що ти постиш на СУПі? Я просто переживаю, що ти реально не спиш.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Котику вгомонись...Ти ж і Кабсу щось про патріотизм пиздів.

А це ж пекельний суко  капець..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Кицюню, давай на чистоту

судячи з того, як ти активно вкидаєш тут реально цілодобово, тобі платять в Гамериці за те, що ти постиш на СУПі? Я просто переживаю, що ти реально не спиш.

Звичайно що платять - 300 зелених за кожен пост.
А у вихідні - по 1000.
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню, давай на чистоту

судячи з того, як ти активно вкидаєш тут реально цілодобово, тобі платять в Гамериці за те, що ти постиш на СУПі? Я просто переживаю, що ти реально не спиш.

Звичайно що платять - 300 зелених за кожен пост.
А у вихідні - по 1000.

і воно того варто, щоб не спати? Ти ж сьогодні і не лягав походу
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
А чому б не знищити тих сепарів прямою наводкою, попередньо давши 15 хвилин на те, щоб ті звідти забралися?  :Sho_za:

Якщо немає командира, здатного дати такий наказ, то тоді це не армія а стадо овець.  :smilie9:

Скільки доречі дають бувшому емігранту за такий пост?

Враховуючи те, що емігрант роздає поради направо і наліво, в принципі не знаючи що таке воювати
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну, а закордон вам у цьом винний.
Менше годинники б по Москві звіряли та перед кацапами плазували - то цього пиздеця б не було.

Сучі потрохи про яких ще понад сто років тому Кониський писав:

Ви підупали, земляки,

Так підупали, що й не знаю, —

Чи є ще це в якому краю

Такі плюгавії раби!

В очах з полудою, в ярмі,

Халяву лижете у ката,

Свого лякаєтеся брата,

Гукаючи: "Распни, распни!.."



If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну,

Чи можна сказати, кицюню, що ти коли виїзжав з Неньки то допомагав пройопувати цю країну? Адже без твого штика нам важко було її вирвати у ворога
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну,

Чи можна сказати, кицюню, що ти коли виїзжав з Неньки то допомагав пройопувати цю країну? Адже без твого штика нам важко було її вирвати у ворога

Я поїхав щоб не мати до діла з таким лайном як ти і тобі подібні ділки.
Бо кацап - то тварина  примітивна і з ним до діла не мав.
Найгірша біда - це землячки продажні. Ти один із них.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну,

Чи можна сказати, кицюню, що ти коли виїзжав з Неньки то допомагав пройопувати цю країну? Адже без твого штика нам важко було її вирвати у ворога

Я поїхав щоб не мати до діла з таким лайном як ти і тобі подібні ділки.
Бо кацап - то тварина  примітивна і з ним до діла не мав.
Найгірша біда - це землячки продажні. Ти один із них.

І як тобі тамішнє товариство? Чого не зависаєш на Справжній Гамериканській Правді?
тягне зрадника назад? :smilie3:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Если администрация не отправит кота в бан после такого количества помоев вылитых им на головы своих бывших сограждан, то значит она разделяет его взгляды и этот форум просто неимеет права называться украинской правдой.
А принципе это следовало бы написать в админфорум, но его администрация к сожалению не читает.
Коту  :Ignor:. Бо противно матюки читать
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Ковбасний поц ...щось нявка про честь, українське військо, народ загалом   .
І навіть не розуміє який же це сюрреалізм...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну,

Чи можна сказати, кицюню, що ти коли виїзжав з Неньки то допомагав пройопувати цю країну? Адже без твого штика нам важко було її вирвати у ворога

Я поїхав щоб не мати до діла з таким лайном як ти і тобі подібні ділки.
Бо кацап - то тварина  примітивна і з ним до діла не мав.
Найгірша біда - це землячки продажні. Ти один із них.

ти лайном не кидайся, ти ж кицюня, а не мавпа. Визнавай допомагав чи ні пройопувати країну?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Кацапи, ідіть нахуй!
Ви не є форум - ви просто троє їбанутих дрейкодрочерів.
Я не починаю розборок і не відкриваю персональні гілки.

У вас кацапські замашки - насрати на стіл і казати, що це робить хтось інший.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кацапи, ідіть нахуй!
Ви не є форум - ви просто троє їбанутих дрейкодрочерів.
Я не починаю розборок і не відкриваю персональні гілки.

У вас кацапські замашки - насрати на стіл і казати, що це робить хтось інший.


В жоднім разі, кицюню. Просто твоя цілодобова закордонна активність має бути хоч якось пояснена. Ти не спиш, не їси (світлини хлібу гамериканського так і не наважився зробити - постив якісь картінкі з гугла), постиш тут активно та називаєш громадян України їбанутими. Маєш бути якась причина

ЗІ: а гілку створено, щоб не флудити далі в тематичній гілці. Ти як хотів? ... давай назву - переназву. Хочеш буде "патріотичний консалтінг від Кицюні" ?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Если администрация не отправит кота в бан после такого количества помоев вылитых им на головы своих бывших сограждан, то значит она разделяет его взгляды и этот форум просто неимеет права называться украинской правдой.
А принципе это следовало бы написать в админфорум, но его администрация к сожалению не читает.
Коту  :Ignor:. Бо противно матюки читать

Я читаю, и Аскольд читает, и Елси наверно тоже.

Но "нельзя вот так просто взять и отправить кого-то в бан", за то что лицо не нравится.

Я хотел токо что выписать ему бан на один день, за матюки, но потом увидел, что человек, в адрес которого были матюки, среагировал без обид, адекватно, поэтому не стал.

Персонаж неоднозначный, ну и больше ничё пока сказать не могу.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Если администрация не отправит кота в бан после такого количества помоев вылитых им на головы своих бывших сограждан, то значит она разделяет его взгляды и этот форум просто неимеет права называться украинской правдой.
А принципе это следовало бы написать в админфорум, но его администрация к сожалению не читает.
Коту  :Ignor:. Бо противно матюки читать

Я читаю, и Аскольд читает, и Елси наверно тоже.

Но "нельзя вот так просто взять и отправить кого-то в бан", за то что лицо не нравится.

Я хотел токо что выписать ему бан на один день, за матюки, но потом увидел, что человек, в адрес которого были матюки, среагировал без обид, адекватно, поэтому не стал.

Персонаж неоднозначный, ну и больше ничё пока сказать не могу.

Та падло воно, і україножер неприхований.


Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Ничего себе! Адекватно обложенные матом и оскорблениями форумчане - это новое слово в модерации.
Говорить больше не о чем.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Ничего себе! Адекватно обложенные матом и оскорблениями форумчане - это новое слово в модерации.
Говорить больше не о чем.

Я не возражаю. Если правила нарушены, пусть придёт Аскольд и сделает что требуется.

Основной автор правил у нас - он, ему и решать.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
 Що тут скажеш...Не можу зрозуміти,чому той,який втік від реальності,зараз сидить і поливає з-за океану лайном людей,які знаходяться в Україні?Дуже хочеться сказати в адресу ФК ,що він особа нетрадиційної сексуальної орієнтації,в паганому розумінні,але не буду.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Клас! 37-й рік повернувся і "тройка" на місці - "прігавор прівєсті к іспалнєнію нємєдлєнна!"

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Що тут скажеш...Не можу зрозуміти,чому той,який втік від реальності,зараз сидить і поливає з-за океану лайном людей,які знаходяться в Україні?Дуже хочеться сказати в адресу ФК ,що він особа нетрадиційної сексуальної орієнтації,в паганому розумінні,але не буду.

Я не поливаю лайном усіх людей, які знаходяться в Україні. Більше того, я не поливаю лайном нікого взагалі, а просто висловлюю певну точку зору або ж даю оцінку. І маю на це право.


В Україні є багато чесних, порядних і розумних людей, достойних поваги.
Але в Україні є також персонажі подібні до декого із присутніх на СУПі, які зовсім не належать до названих вище. Крім того в Україні знаходяться багато тих, хто заслуговує на депортацію до хуйлостану та ув“язнення.

Я вже писав сотню разів - мене не цікавить, хто пише, звідки пише, а лише - що пише. І якщо я хочу щось сказати з приводу того - кажу, якщо ні - мовчу.

Чому інші не можуть так робити - не моя проблема, а їхня.
« Останнє редагування: Березня 17, 2015, 06:57:29 18:57 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?
І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Я не поливаю лайном усіх людей, які знаходяться в Україні. Більше того, я не поливаю лайном нікого взагалі, а просто висловлюю певну точку зору або ж даю оцінку. І маю на це право.

Особисто мене твоя оцінка інколи дивує, м'яко кажучи.

Наприклад, це - http://ukrpravda.net/index.php?topic=32031.0

Що це за хуйня була, вибачте мій французький?



Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?
І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:

Хатинки - це не вишиватництво. Це спосіб вкиду, який використовує Кицюня.

пару гілок в стилі калина-малина-хатинка, одна в стилі "всі нездари". Такий собі троль, але не всі чомусь бачать як він працює ). Я ніби постарався сьогодні відкрити очі. Хто хотів - побачив
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46541
  • Never give in!
Я не поливаю лайном усіх людей, які знаходяться в Україні. Більше того, я не поливаю лайном нікого взагалі, а просто висловлюю певну точку зору або ж даю оцінку. І маю на це право.

Особисто мене твоя оцінка інколи дивує, м'яко кажучи.

Наприклад, це - http://ukrpravda.net/index.php?topic=32031.0

Що це за хуйня була, вибачте мій французький?

Можу пояснити:

Для європейського обивателя і політика (маю насамперед нуімців, французів, бритів) - подібні речі як норма життя в країні є дикістю. В Україні це, на жаль, щоденне явище. Відповідно існує небезпідставно побоювання про те, що подібні явища - озброєні розборки, свавілля, рекет, тощо будуть поширені і на ті країни.
До речі, після війни на Балканах, одним із нових і доволі неприємних явищ стала організована злочинність від нових членів ЄС - сербів, албанців, чорногорців, бо маса молодих і буйних звідти розповзлася по благопопучних країнах і створила потужну кримінальну мережу. Ви гадаєте, вони там такі наївні, щоб вважати, що подібні типи, що на відео будуть у Європі полуниці вирощувати?
If you are going through hell, keep going.