Автор Тема: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.  (Прочитано 688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« : Грудня 02, 2021, 06:32:26 18:32 »
Ви звісно не такі, але як застереження розкажу і вам:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #1 : Грудня 02, 2021, 06:34:32 18:34 »
Гілка називається:
Богоподібний Клавдій. Застереження.

Тиберій Клавдій Нерон Германік, Божественний Клавдій, римський імператор з династії Юліїв-Клавдіїв.
Також принцепс сената, Великий понтифік, трибун, Батько Вітчизни, п'ятикратний консул , цензор.


Народилося воно у знатному роді, але було слабке на розум і хворе.
Він був третьою дитиною у родині
Мати його (Антонія Молодша) не любила, казала - "Людина, яку природа тільки почала створювати, але не закінчила".
Коли їй треба було когось образити, вона казала - "Дурніший за мого Клавдія".
Ну зовсім як наш.
І бабка, Лівія Друзілла, і сестра і брат теж вважали його за йолопа.
В роки коли імператором був Тиберій, Клавдій намагався отримати місто консула, але був посланий  нaxyй.
Потім після Тиберія, імператором став їбанутий на всю голову Калігула.
І от вже Калігула, не дивлячись на вади Клавдія, почав призначати його на державні посади (до речі Клавдій Калігулі був дядьком).

Цитувати
Тут следует сказать, что Калигула вовсе не питал никаких теплых чувств к своему «слабоумному» дяде. Просто в начале своего правления он пытался продемонстрировать себя лояльным по отношению к родственникам, а конкуренции со стороны Клавдия принцепс не опасался. Кроме того, дядя был постоянной мишенью для жестоких и унизительных шуток, которые доставляли Калигуле столько удовольствия. Например, когда Клавдий опаздывал на обед, то, несмотря на свое происхождение, долго не мог найти себе места. Если он, выпив на пиру, засыпал, что случалось нередко, шуты бросали в него косточками от фиников.
Ну про Калігулу, ви усі знаєте, він так чудив, що через три роки його заколола мечами його власна Преторіанська охорона.
Обісраний Клавдій в цей час ховався за шторою.

Охоронці витягли його, бо ноги з під штори виглядали,  трохи полякали, а потім запропонували зробити імператором, як що він підвищить їм зарплату.
Клавдій радісно погодився.
Коли Сенат побачив, що армія на боці Клавдія, його затвердили.

Спочатку Клавдій був був як мишка, казав що ми тут усі імператори, відмовився віт Державної дачі, роздавав народу державні гроші, влаштовував видовища, ...

Потім потихеньку почав влаштовувати оргії на державних дачах, безсудні страти.
Коли від стратив свою жінку-шльондру Мессаліну, він перед армією поклявся, що більше не одружиться, і вже невдовзі клятву порушив.

Ну підсумок: Царював Клавдій 14 років.
Він лишив сенаторів права голосу, почав одноосібно вирішувати фінансові питання, перетягнув на себе керування економікою імперії і повністю узурпував владу.
За цей час стратив 35 сенаторів, більше трьохсот представників Вершників (хто не в курсі, це друга після сенаторів за статусом верства населення).
Ну і ще багато всього накоїв.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #2 : Грудня 02, 2021, 09:43:01 21:43 »
Щось подібне було й в Україні.

І в Україні був колись імператор, схожий на того Клавдія. Той "український Клавдій" теж став імператором не як якась неординарна особистість, а як "збіг обставин". Той український Клавдій теж був рідкісним йолопом. Але він був не з імператорської родини і тому ніхто з родичів його відверто не зневажав і відкрито з нього не глузував.

Хоча скрізь, де він потрапляв на високі посади, його теж вважали йолопом, хіба що відкрито в очі йому цього не казали. На високі посади його брали на роль "в"єтнамського космонавта" ( всіляка сволота виводила гроші на офшори, а той дурнуватий Клавдій підписував всі потрібні службові папери. Потім банкрутував дуже давній банк, де обслуговувалась більшість сільгосп-виробників. І т.д., і т.п.)

Тому українському Клавдію давали молоти язиком, все що він схоче. Навіть більше: ніхто не посмів навіть зробити зауваження, що він практично ігнорує свої службові обов"язки ( в свій кабінет на Банкову приїжджав майже перед обідом). Яка різниця. Потрібні бамаги він підпише, а що ще від нього було потрібно?

А під кінець своєї каденції той український Клавдій зовсім "пустився берега". Почав їздити по обласних центрах Заходу й Центру і несамовито всіх співрозмовників і слухачів всіх своїх зібрань переконувати, що всі потітики однакові, бо всі вони "кремлімлівські проекти". :fp2 Тобто, зовсім дахом поїхав. Почав геть не розрізняти соратників, котрі не мало йому допомагали і його захищали віл від відвертих ворогів Чи його наперододні бджоли покусали, чи меду переїв, не знаю.

Ну й спізнюватись він теж мав стійку звичку так само як і давньоримський Клавдій.
.................................
Врешті-решт, давньоримський Клавдій був отруєний грибами.
А український Клавдій ще й досі ходить і спокійно сопе в дві дірки. ХІБА ЦЕ СПРАВЕДЛИВО?
І ЧИ ДОВГО ЦЕ ТРИВАТИМЕ ?????
І лише отруїти його грибами - це, було б, не виправдано гуманно.


ДАВНЬОРИМСЬКИЙ КЛАВДІЙ


ДВА БРАТА С АРБАТА И ОБА ГОРБАТЫ

УКРАЇНСЬКИЙ КЛАВДІЙ(ПРАВОРУЧ) І ЙОГО НАСТУПНИК(ЛІВОРУЧ) ПРИ ВИКОНАННІ ІМПЕРАТОРСЬКИХ ОБОВ"ЯЗКІВ


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #3 : Грудня 03, 2021, 06:03:25 06:03 »
Маю конспірологічну теорію.
Наш Макакій - один з поциєнтів Ішакова,
який таким чином тестить психотропні ліки на СУПі
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #4 : Грудня 03, 2021, 07:20:01 07:20 »
Про гриби.
Він був отруєний тим, що приготувала Локуста, а вона сиділа у в'язниці, і там жодних грибів не було.
Але підсипали отруту саме у гриби.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #5 : Грудня 03, 2021, 07:20:33 07:20 »
Маю конспірологічну теорію.
Наш Макакій - один з поциєнтів Ішакова,


Це 100%
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #6 : Грудня 03, 2021, 08:06:22 08:06 »
І ще:

Наша Чаєка  :love: - це суміш першої жінки Клавдія Мессаліни з останньою жінкою Агрипиною.

Перша як відомо була шльондра, а друга отруєчка. У них навіть дупи однакові! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #7 : Грудня 03, 2021, 10:17:57 10:17 »
І ще:

Наша Чаєка  :love: - це суміш першої жінки Клавдія Мессаліни з останньою жінкою Агрипиною.

Перша як відомо була шльондра, а друга отруєчка. У них навіть дупи однакові! :smilie7:

та агріпіна та ще блядіна
трахалася з синочком нероном
що й відбилося на результаті :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #8 : Грудня 03, 2021, 08:29:14 20:29 »
Ні фіга собі ти ЮАР даєш, проводячи якісь асоціації між божественним Клавдієм і криворогим гопарем  :fp2

Клавдій, звичайно, був дещо специфічний дядько. Але факти є факти:

Клавдія ніхто і ніколи не готував до виконання ним обов'язків правителя. Однак його заняття історією і риторикою в дитинстві та юнацтві, спілкування з видатними умами того часу і історичні приклади правителів, про які він був прекрасно обізнаний, зробили з нього імператора, який прийшов до влади випадково, але за час свого правління повністю зосередив її в своїх руках, виграв декілька воєнних кампаній, досить суттєво розширив кордони Римської імперії, і став другим, з часів Августа, правителем, якого після смерті було канонізовано.
 
« Останнє редагування: Грудня 03, 2021, 08:46:00 20:46 від RG »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #9 : Грудня 03, 2021, 08:32:54 20:32 »
Ну і книги серйозні писав

Ще у юні роки хлопець серйозно захопився історією і почав писати наукові праці під керівництвом своїх наставників Тита Лівія, Сульпіція Флава і Афінодора Кананіта.[9]

Свою першу велику наукову роботу «Історія громадянських воєн» Клавдій почав ще за Октавіана Августа. Однак, у своїй праці він досить критично відгукувався про дії Августа і досить добре — про республіканців та свого діда, Марка Антонія. Мати Антонія і бабця Лівія Друзілла не дозволили молодому Клавдію далі займатися «громадянськими війнами».

Тоді Клавдій перевів увагу на інші теми, віддаленіші за часом і менш небезпечні: «Історія Карфагену» та «Римська історія», які йому допомагав писати Сульпіцій Флав.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #10 : Грудня 03, 2021, 08:45:35 20:45 »
А щодо сенаторів там всіляких і вершників, то це взагалі фігня.

По перше, тоді взагалі так справи звичайно вирішувались.

По друге, тодішні сенатори та вершники - це аналог наших депутанів та чинуш. Так що цілком можливо, що він їх ще й мало викосив   :smilie5:

Навіть Вікіпедія його дуже за це не лає   :smilie7:

...однак це не відгородило його від численних заколотів і замахів, в яких брали участь також і сенатори. Крім того, відчувши відносну свободу, Сенат затягував обговорення і прийняття різних законів та актів. Це спонукало імператора на проведення глибоких реформ в Сенаті.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #11 : Грудня 03, 2021, 09:20:24 21:20 »
Ні фіга собі ти ЮАР даєш, проводячи якісь асоціації між божественним Клавдієм і криворогим гопарем  :fp2



Та щож таке!
Це не абсолютне порівняння, це лише про узурпацію влади!

Так, я знаю, що Клавдія виховували батогом у стайні.
Знаю що риторику він вивчив самостійно, і потім казав досить потужні промови.
Знаю, що підміняв Калігулу, коли той пускався у блядки.
Багато чого знаю, але навів саме через його 14 років при владі, хоч ніхто не вірив, що він взагалі здатен.

Я привів ту аналогію, яка прийшла мені на думку.
Є краща аналогія, залюбки послухаю.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #12 : Грудня 03, 2021, 10:51:10 22:51 »
Та щож таке!
Це не абсолютне порівняння, це лише про узурпацію влади!

Так, я знаю, що Клавдія виховували батогом у стайні.
Знаю що риторику він вивчив самостійно, і потім казав досить потужні промови.
Знаю, що підміняв Калігулу, коли той пускався у блядки.
Багато чого знаю, але навів саме через його 14 років при владі, хоч ніхто не вірив, що він взагалі здатен.

Я привів ту аналогію, яка прийшла мені на думку.
Є краща аналогія, залюбки послухаю.

Так в тому й різниця, що він якраз виявився здатен ту владу утримувати, та ще й при тому досить непогано керувати державними справами.

А тут Опариш в якого здатностей до керівництва абсолютний нуль і який за 2 роки розісрався практично з усіма   :fp2

Щоб узурпувати владу, треба теж мати певні здібності. В даному випадку я їх не бачу від слова абсолютно.

Думаю, Опариша так чи інакше зметуть накуй. Проблема тут в тому, що й держава так чи інакше при цьому постраждає ( дивись мою тему Якщо б не кацапня...)

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #13 : Грудня 04, 2021, 07:00:15 07:00 »
Довіряю лиш Армії,партіям ЄС,Голос і Демсокира.Більш нікому.На них ще тримається наша УКраїна.А зебіли-це просто русскій мір завітав до нас ,як і при януку-поїжте гною,розпробуйте...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #14 : Грудня 04, 2021, 09:52:12 09:52 »

А тут Опариш в якого здатностей до керівництва абсолютний нуль і який за 2 роки розісрався практично з усіма   :fp2



Так, здатностей нуль, але є тонни бажання.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Я йолопам з ФУПу одну історію розказав.
« Reply #15 : Грудня 04, 2021, 10:48:08 10:48 »
Так, здатностей нуль, але є тонни бажання.

Ну подивимось, як він його реалізує  :smilie7: