Автор Тема: Отакая от херня, зі зрадником Наумовим, і його поплічниками Ба і Зе.  (Прочитано 1155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
ВВС отримала ексклюзивні подробиці судового процесу в Сербії над ексгенералом СБУ Андрієм Наумовим, екстрадиції якого добивалась Україна. Виявилось, що одним з аргументів у відмові його видати стало звернення Володимира Зеленського. Наш президент зробив багато, щоб Наумова не видали Україні.

Судовий процес над колишнім топпосадовцем СБУ у місті Ніш на півдні Сербії тривав понад рік. Треба нагадати, що Наумов був правою рукою Івана Баканова, екс-Голови СБУ та друга Володимира Зеленського. Сам Наумов втік з України да декілька годин до повномасштабного вторгнення Росії.

У березні 2022 року українська влада його назвала зрадником, відкрила кілька кримінальних справ та позбавила звання бригадного генерала. І оголосила в міжнародний розшук.


Згодом він опинився в Сербії, де його затримали з незадекларованою готівкою. Сербський суд відмовився видавати Андрія Наумова Україні та відправив на рік до в’язниці за відмивання грошей.

Враховуючи, що експосадовець СБУ вже перебуває в слідчому ізоляторі понад рік – це покарання він практично відбув і скоро вийде на волю. За нашими даними, це може статися вже на початку грудня. Так, вже незабаром він буде вільний.

Джерела ВВС у слідстві стверджують, що ДБР перевіряє Наумова вже понад рік і підозру у держзраді йому не оголошують, оскільки бракує доказів. Цікаво не можуть знайти докази чи не хочуть?

Окрім того, в рішенні сербського суду згадується минулий замах на Наумова, що свідчить про загрозу його життю, наявність його прізвища на сайті "Миротворець" та... позбавлення президентом звання бригадного генерала без пояснення конкретних причин.

Важливо, що згадується і те саме відеозвернення президента Володимира Зеленського на початку повномасштабної війни, в якому він вживає слово "зрадник" стосовно Наумова. Все це також взяли до уваги як аргументацію у відмові в екстрадиції.

"Було враховано не лише те, що президент України у публічному зверненні до громадськості назвав підсудного зрадником, а й позбавив через це його звання бригадного генерала без пояснення причини", - йдеться в судовому рішенні з акцентом на порушення презумпції невинуватості. І це не перший раз, коли дипломований юрист Зеленський робить такі заяви, які гарантують обвинуваченим перемогу в ЄСПЛ та неможливість видачі Україні. Все заради піару та на шкоду правосуддю.

Така заява Зеленського щодо Наумова, на думку суду, була упереджена і спонукала суспільство вважати, що він зрадник ще до рішення суду. А це "загрожує його безпеці у разі екстрадиції".

Після всього цього можна лише проаплодувати Володимиру Зеленському, який допоміг Наумову не бути виданим Україні. Вони це зробили разом!

Береза.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Вы хотели честного политика, вы получили честного политика. Считает предателем и назвал предателем.
Хули вам еще нада? :)

Про "искусство заголовка" помолчим

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Що не так?
Хто хотів?
Хто призначив?
Хто насрав?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Вы хотели честного политика, вы получили честного политика.

Про "искусство заголовка" помолчим

Взагалі то у мене склалось враження, що ви з комашкою голосували за Опариша, бо дуже помітні ваші потуги його захистити і перевести стрілки кудись.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Взагалі то у мене склалось враження, що ви з комашкою голосували за Опариша, бо дуже помітні ваші потуги його захистити і перевести стрілки кудись.

твое мнение неправильное
более того, я его ниразу и нигде не защищал

например ты считаешь наумова предателем или нет?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
твое мнение неправильное
более того, я его ниразу и нигде не защищал

например ты считаешь наумова предателем или нет?

Дуже гарно як що я помиляюсь.

Наумов скорше за все не просто зрадник, а і працював на ФСБ.
А призначив Наумова друг Опариша Баканов.
А тепер почитай чим керував Наумов і до чого мав доступ. Випадково, мабуть.

А ще нагадую в яку церкву ходив Баканов, з ким цьомкався, а також про російське громадянство його жінки.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Дуже гарно як що я помиляюсь.

Наумов скорше за все не просто зрадник, а і працював на ФСБ.
А призначив Наумово друг Опариша Баканов.
А тепер почитай чим керував Наумов і до чого мав доступ. Випадково, мабуть.

От нахера ты мне пересказываешь общеизвестные факты? Ты думаешь у меня последняя стадия склероза?

Итак ты Наймова предателем считаешь. Хорошо. Но ты также считаешь что Зеленский его так называть не должен был и звания там какогото тоже не должен был лишать. Да неужели?
А что, надо было дать Наумову медаль и премию в размере месячного оклада? Ну что б самый справедливый сербский суд в мире не раздражать, да?

А твой экскурс в историю к обсуждаемой теме относится мало потому как Береза не это ставит в вину Зеленскому, а именно то что он предателя предателем назвал

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Взагалі то у мене склалось враження, що ви з комашкою голосували за Опариша, бо дуже помітні ваші потуги його захистити і перевести стрілки кудись.
Звісно. Й так випадково виходить, що ці враження вас одолєвают здебільшого після несхвальних коментарів на адресу пана Байдена, або доречності занурення в кацапскій медіаконтент.
Дитячий садок...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20474
Портников сказал что каждая нация имеете право на суицид
весной 2019 хохлятки ( разве можно назвать их украинцами?) приняли почти летальную дозу веселящих таблеток



Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
От нахера ты мне пересказываешь общеизвестные факты?

Ти запитав, чи вважаю я Наумова зрадником.
Я змушений був відповісти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Звісно.

Нахера словєса?
Скажи за кого голосувала, і все.
От я за Порошенка, і колись можливо ти цим зможеш мене потицати.
За кого ти???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Нахера словєса?
Скажи за кого голосувала, і все.
От я за Порошенка, і колись можливо ти цим зможеш мене потицати.
За кого ти???
Кучма (в другому турі, коли альтернативою був пєніс), Ющ, Ющ \ противсіх, Порошенко, Порошенко.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Я так підозрюю, що тут в усіх приблизно такий список голосувань, окрім хіба що Бумеранга :)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Похвально!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Похвально!
Похвально в ЗСУ країну захищати :) а для таких голосувань достатньо бути психічно здоровою людиною.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17315
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
То що? 73% імбецили?
Я здогадувався!

Раніше (до 2019 року) я думав що їх лише 50%. :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20474
Я так підозрюю, що тут в усіх приблизно такий список голосувань, окрім хіба що Бумеранга :)

за Кучму не голосовал
за Порощенков в 2014 не голосовал 
Ющенко 2 раза
Порошенко в 2019

завидую полякам
там 99% голосуют за "Ющенко" уже 30 лет
у поляков и гнор и голова
у нас гонор и жопа вместо головыj

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
То що? 73% імбецили?
Я здогадувався!

Раніше (до 2019 року) я думав що їх лише 50%. :smilie2:
ну по-перше так це не тільки питання інтелекту

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Як діти, єй-бо: це ж балканські кацапи - не було б "зрадника", знайшли б ще до чогось приїбатися, щоб хуйловськог цінного кадра не видавати.   :smilie8: