Сторінок:
Actions
  • #331 від Ali(UA) 04 Oct 2021
  • Американьска версія. Звучить як Фак Джо Байден. Не знаю чи потрібен переклад.

    Почалося все з НАСКАР. Фанати скандували Фак Джо Байден і цей чант став вайрал.

    https://twitter.com/FoxNews/status/1444640880657244164

    Фанати по всій країні підхопили скандування

    https://twitter.com/BigCityAndrew/status/1444703243314081792


  • #332 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • #333 від RG 10 Oct 2021
  • От що це а хуйня в стилі Іудушки - тицьнути якесь посилання  з пуком 'ето ахуєнно'   :fp2

    Де, бля, особисті переживання ?   :weep:
  • #334 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • От що це а хуйня в стилі Іудушки - тицьнути якесь посилання  з пуком 'ето ахуєнно'   :fp2

    Де, бля, особисті переживання ?   :weep:
    так сказав же що сподобалось  :lol: які ще переживання потрібні?

    Укі он не сподобалось і він зніс як останній підор  :lol:
  • #335 від RG 10 Oct 2021
  • так сказав же що сподобалось  :lol: які ще переживання потрібні?

    Укі он не сподобалось і він зніс як останній підор  :lol:

    Ніхера не сказав конкретно.

    Що саме тобі сподобалось - та баба-трактористка зліва, чи відбілені зуби в педіка справа ?  :smilie5:
  • #336 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Ніхера не сказав конкретно.

    Що саме тобі сподобалось - та баба-трактористка зліва, чи відбілені зуби в педіка справа ?  :smilie5:
    сподобались шанси у замєсу теоретичному, тому шо належу до тих шо з бабою трактористкою а не підарами
  • #337 від RG 10 Oct 2021
  • сподобались шанси у замєсу теоретичному, тому шо належу до тих шо з бабою трактористкою а не підарами

    Хе-хе, в замєсі з справжніми бойовими підарами вам нєхер ловити  :smilie5:
  • #338 від Uki 10 Oct 2021
  • Хоч воно на пропаганду і не тягне...... більше як антипропаганда......... Тим не меньше це гівно не варте обговорення в окремій гілці...........
  • #339 від Uki 10 Oct 2021
  • Укі он не сподобалось і він зніс як останній підор  :lol:

    Якщо ти підор покажеш мені хоча б одну подібну гівняну гілку з іншого боку політичного спектру, яку ти відрепортив, а я не зніс тоді я відновлю тему і попрошу у тебе вибачення....... Інакше заткни свою пельку про сподобалось не сподобалось......
  • #340 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Якщо ти підор покажеш мені хоча б одну подібну гівняну гілку з іншого боку політичного спектру, яку ти відрепортив, а я не зніс тоді я відновлю тему і попрошу у тебе вибачення....... Інакше заткни свою пельку про сподобалось не сподобалось......
    репортив вже кілька разів... але тобі марно доводити . бо ти модеруєш по політичним уподобанням. я вже звик якось  :laugh:
  • #341 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Хе-хе, в замєсі з справжніми бойовими підарами вам нєхер ловити  :smilie5:
    справжні бойові підори то міф, вони занадто емоційні щоб воювати.
  • #342 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • І до речі Укі шо значить "гівняну"? це досить суб'єктивне поняття.
  • #343 від Uki 10 Oct 2021
  • репортив вже кілька разів... але тобі марно доводити . бо ти модеруєш по політичним уподобанням. я вже звик якось  :laugh:

    Давай лінк..... Яку саме гілку такого гнилого беззмістовного характеру як ця я не зніс.......
  • #344 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Давай лінк..... Яку саме гілку такого гнилого беззмістовного характеру як ця я не зніс.......
    я їбав то шукати. подивись по моїм доповідям там не так складно.
  • #345 від Uki 10 Oct 2021
  • І до речі Укі шо значить "гівняну"? це досить суб'єктивне поняття.

    Це значить море виєбонів і ніякого змісту і все це на фоні принижень опонента....... Ну от наприклад якби почали гілку з байденом в його пілотських окулярах, поруч купу якихось даунів вайт треш, і назвали б її "я замочу всих деплораблз" чи шось в цьому дусі........ це теж була б гівняною гілкою
  • #346 від Uki 10 Oct 2021
  • я їбав то шукати. подивись по моїм доповідям там не так складно.

    Бо не було такого........ з іншого боку з подібного гівна не відкривають гілок.......... Може маджи пару разів шось і втнув, але ті гілки так само пішли у треш.......
  • #347 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Бо не було такого........ з іншого боку з подібного гівна не відкривають гілок.......... Може маджи пару разів шось і втнув, але ті гілки так само пішли у треш.......
    було було
  • #348 від RG 10 Oct 2021
  • я їбав то шукати. подивись по моїм доповідям там не так складно.

    Бльо, ти ще й доповіді якісь тут куяриш   :smilie10:

    От нєхер людям робити, хернею маються   :fp2

  • #349 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Це значить море виєбонів і ніякого змісту і все це на фоні принижень опонента....... Ну от наприклад якби почали гілку з байденом в його пілотських окулярах, поруч купу якихось даунів вайт треш, і назвали б її "я замочу всих деплораблз" чи шось в цьому дусі........ це теж була б гівняною гілкою
    образився значить  :smilie5: але суть і зміст не міняється. у разі громадянської війни краще бути на стороні традиційних цінностей а не підорів  :gigi:
  • #350 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Бльо, ти ще й доповіді якісь тут куяриш   :smilie10:

    От нєхер людям робити, хернею маються   :fp2
    робив усе по правилах. але тут тільки працює - нравицця/не нравицця
  • #351 від Uki 10 Oct 2021
  • образився значить  :smilie5: але суть і зміст не міняється. у разі громадянської війни краще бути на стороні традиційних цінностей а не підорів  :gigi:

    Ні я тобі чітко окреслив визначення гівна як ти просив... такі критерії

    - море претензій
    - мінімальний інформаційний зміст
    - приниження опонента

    так піде?
  • #352 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Ні я тобі чітко окреслив визначення гівна як ти просив... такі критерії

    - море претензій
    - мінімальний інформаційний зміст
    - приниження опонента

    так піде?
    це суб'єктивізм... можна приписати до 90% постів на форумі...
  • #353 від Uki 10 Oct 2021
  • це суб'єктивізм... можна приписати до 90% постів на форумі...

     :laugh: вже чітко критерії сформулював...... і все одно не так........ Ви як той ердоган, що казав що демократія це автобус, яким треба скористатись, головне не пропустити зупинку....... Вам буде довподоби лише коли всю вашу пропаганду дозволятимуть, а тих хто проти банитимуть........ по іншому ви не можете......
  • #354 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • :laugh: вже чітко критерії сформулював...... і все одно не так........ Ви як той ердоган, що казав що демократія це автобус, яким треба скористатись, головне не пропустити зупинку....... Вам буде довподоби лише коли всю вашу пропаганду дозволятимуть, а тих хто проти банитимуть........ по іншому ви не можете......
    ти окреслив- приниження опонента.  тут цього океан. і ніхто не бачить.

    мінімальний інформаційний зміст - де критерії інформативності? тут дохріна топіків з мінімумом інф змісту.

    море претензій - це вже емоції ображеної жінки... :laugh:
  • #355 від Uki 10 Oct 2021
  • ти окреслив- приниження опонента.  тут цього океан. і ніхто не бачить.

    мінімальний інформаційний зміст - де критерії інформативності? тут дохріна топіків з мінімумом інф змісту.

    море претензій - це вже емоції ображеної жінки... :laugh:

    Ти справді не бачиш різниці? Одне діло коли хтось просто принизив опонента під час дискусії, зовсім інше коли поститься згенерований бозна ким матеріал в якому одночасно і приниження опонентів, і море претензій, і мінімум змісту..............
    Коли ти сам шось висереш, то ніхто не видаля ці теми..... тонуть самі собою...... Проблема лише коли ти починаєш розповсюджувати чиюсь пропаганду.......
  • #356 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Ти справді не бачиш різниці? Одне діло коли хтось просто принизив опонента під час дискусії, зовсім інше коли поститься згенерований бозна ким матеріал в якому одночасно і приниження опонентів, і море претензій, і мінімум змісту..............
    Коли ти сам шось висереш, то ніхто не видаля ці теми..... тонуть самі собою...... Проблема лише коли ти починаєш розповсюджувати чиюсь пропаганду.......
    це вже припахує особистими образами...
  • #357 від Uki 10 Oct 2021
  • це вже припахує особистими образами...

    Ну ти ж перший почав......
  • #358 від Ali(UA) 10 Oct 2021
  • Ну ти ж перший почав......
    я маю на увазі з твого боку, переростає у особисте. модератор має керуватися об'єктивними підходами.
  • #359 від Uki 10 Oct 2021
  • я маю на увазі з твого боку, переростає у особисте. модератор має керуватися об'єктивними підходами.

    Ну так це чергова спроба пояснити тобі відмінність власного постингу від пропагандистського перепосту.......... Шо в принципі по темі як би.........
  • #360 від Ali(UA) 11 Oct 2021
  • Ну так це чергова спроба пояснити тобі відмінність власного постингу від пропагандистського перепосту.......... Шо в принципі по темі як би.........
    бля от ти усюди пропаганду бачиш. твоє Ккк та баре фут то теж пропаганда
Сторінок:
Actions