Автор Тема: АТО -> Перемир'я закінчиться у п'ятницю о 22-й  (Прочитано 1056 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
РНБО: Перемир'я закінчиться у п'ятницю о 22-й
П'ятниця, 27 червня 2014, 13:01


Термін оголошеного Україною одностороннього припинення вогню на Донбасі спливе у п'ятницю о 22 годині.
Про це заявив на брифінгу у п'ятницю речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
"У п'ятницю о 22 годині спливає термін оголошеного припинення вогню в односторонньому порядку", - сказав він.
Лисенко заявив, що "впродовж доби терористами скоєно 11 обстрілів блокпостів та позицій українських силовиків та підрозділів збройних сил в районі Слов'янська, Артемівська, Кривої Луки та Краматорська".
"Українські військові захопили 2 танки Т-64Б бойовиків. Також бійцями Нацгвардії був підбитий ще один танк. Походження техніки з'ясовують", - розповів речник РНБО.
За його даними, "5 наших хлопців загинули під час цих боїв".
« Останнє редагування: Червня 27, 2014, 02:29:22 14:29 від entp »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Путін радить Україні продовжити перемир'я
П'ятниця, 27 червня 2014, 13:20


Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Україна повинна продовжити режим припинення вогню і проводити переговори.
Про це він у п'ятницю, пише ИТАР-ТАСС.
Путін менш ніж за десять годин до закінчення перемир'я в Україні закликав ввести довгостроковий режим припинення вогню.
"Українцям необхідно повернутися на шлях миру, діалогу та згоди. Головне - забезпечити довгостроковий режим припинення вогню як необхідну умову для проведення змістовних переговорів між київською владою та представниками південно-східних регіонів", - заявив він.
Путін зазначив, що РФ "щиро намагається" сприяти такому мирному процесу.
"Ми виступаємо за повне припинення кровопролиття на всій території конфлікту, у тому числі - і особливо, уздовж лінії наших кордонів", - сказав Путін.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Путін радить Україні продовжити перемир'я
П'ятниця, 27 червня 2014, 13:20


Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Україна повинна продовжити режим припинення вогню і проводити переговори.
Про це він у п'ятницю, пише ИТАР-ТАСС.
Путін менш ніж за десять годин до закінчення перемир'я в Україні закликав ввести довгостроковий режим припинення вогню.
"Українцям необхідно повернутися на шлях миру, діалогу та згоди. Головне - забезпечити довгостроковий режим припинення вогню як необхідну умову для проведення змістовних переговорів між київською владою та представниками південно-східних регіонів", - заявив він.
Путін зазначив, що РФ "щиро намагається" сприяти такому мирному процесу.
"Ми виступаємо за повне припинення кровопролиття на всій території конфлікту, у тому числі - і особливо, уздовж лінії наших кордонів", - сказав Путін.

Путін правильно говорить, сподіваюсь Порошенко його підтримає.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Турчинов: Порошенко сьогодні вирішить, чи продовжувати перемир’я

Президент України Петро Порошенко після повернення з Брюсселя зробить заяву щодо позиції керівництва держави щодо можливості продовження перемир'я на сході України

Про це біля клубу Кабміну заявив спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов, передає «РБК-Україна».

«Вчора я мав ґрунтовну розмову з президентом України... Як відомо, сьогодні дуже важливий день для України, ми підписали Угоду про асоціацію з ЄС... Президент України сьогодні заявить про подальші дії і нашу позицію», - сказав Турчинов.

Спікер підкреслив, що, на жаль, терористи не прислухалися до пропозиції українських властей скласти зброю і продовжують застосовувати вогонь.

Нагадаємо, термін дії домовленості про припинення вогню сплив сьогодні о 10:00.

 

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Путін радить Україні продовжити перемир'я
П'ятниця, 27 червня 2014, 13:20


Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Україна повинна продовжити режим припинення вогню і проводити переговори.
Про це він у п'ятницю, пише ИТАР-ТАСС.
Путін менш ніж за десять годин до закінчення перемир'я в Україні закликав ввести довгостроковий режим припинення вогню.
"Українцям необхідно повернутися на шлях миру, діалогу та згоди. Головне - забезпечити довгостроковий режим припинення вогню як необхідну умову для проведення змістовних переговорів між київською владою та представниками південно-східних регіонів", - заявив він.
Путін зазначив, що РФ "щиро намагається" сприяти такому мирному процесу.
"Ми виступаємо за повне припинення кровопролиття на всій території конфлікту, у тому числі - і особливо, уздовж лінії наших кордонів", - сказав Путін.

Путін правильно говорить, сподіваюсь Порошенко його підтримає.

що конкретно там сказано правильно?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Нагадаємо, термін дії домовленості про припинення вогню сплив сьогодні о 10:00.

о 22-00 спливе це 10-та ВЕЧОРА

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Важнейший этап АТО завершен - Олексій Гончаренко


Я считаю подписание Соглашения об Ассоциации с Евросоюзом ключевым этапом большой Антитеррористической операции, которую вот уже несколько месяцев ведет украинский народ. И потому сегодня очень важный для нас день.

Путин ведет себя как классический террорист, он пытается удерживать Украину, как заложницу и угрожает всему миру её уничтожением.

В Крыму, на Донбассе, в Киеве, в Одессе украинский народ сражается за своё будущее. И одним из главных полей битвы является Брюссель. Сегодня Путин разгромлен. Он приложил колоссальные усилия, чтобы не допустить сегодняшнее событие. Ради этого он направлял миллиарды газодолларов, подкупал европейских чиновников и журналистов, отправлял наёмников и офицеров ГРУ воевать в Украину, удерживает у себя марионеточного Януковича. И всё напрасно. Украинский народ победил. Это именно наша победа. Мы поставили ЕС в такое положение, когда отказать нам было немыслимо, это означало отказаться от задекларированных и лежащих в основе ЕС ценностей.

Сегодня мы сделали ещё один очень важный шаг в пути, который приведет Украину к целостности и процветанию. Мы стали существенно ближе к моменту, когда над Ай-Петри будет развеваться наш флаг.

Слава Украине!
« Останнє редагування: Червня 27, 2014, 02:30:02 14:30 від entp »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
що конкретно там сказано правильно?

та кожне слово:
"мир", "діалог" "згода" "довгостроковий режим припинення вогню" "проведення змістовних переговорів"
що не слово то правильно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
що конкретно там сказано правильно?

та кожне слово:
"мир", "діалог" "згода" "довгостроковий режим припинення вогню" "проведення змістовних переговорів"
що не слово то правильно

я давно вимагаю від адмінів смайлика "іронія та сарказм".

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
що конкретно там сказано правильно?

та кожне слово:
"мир", "діалог" "згода" "довгостроковий режим припинення вогню" "проведення змістовних переговорів"
що не слово то правильно

я давно вимагаю від адмінів смайлика "іронія та сарказм".

 :gigi:  спецом не ставлю, заради дрібного тролінга  :shuffle:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
що конкретно там сказано правильно?

та кожне слово:
"мир", "діалог" "згода" "довгостроковий режим припинення вогню" "проведення змістовних переговорів"
що не слово то правильно

я давно вимагаю від адмінів смайлика "іронія та сарказм".

 :gigi:  спецом не ставлю, заради дрібного тролінга  :shuffle:
а що, є що ставити?

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: АТО -> Перемир'я закінчиться у п'ятницю о 22-й
« Reply #11 : Червня 29, 2014, 09:34:09 09:34 »
‏@xyevii_kharkov  25m
Возле станции ЗЕЛЕНЫЙ КОЛОДЕЦ (ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛ) взорвали жд мост около 3 ч ночи. Пострадавших кажется нет.
https://t.co/DjL6ISrnoF

‏@xyevii_kharkov  8m
@xyevii_kharkov а неделю назад там упал украинский вертолёт. Не думаю, что совпадение.

Перемир'я потроху наближається до Києва?  :Sho_za: