Автор Тема: Фактично треба створювати нову державу  (Прочитано 990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Фактично треба створювати нову державу
« : Червня 02, 2014, 06:41:42 06:41 »
Вона має бути некорумпованою. Передумова номер один - люстрація. Передумова номер два - створення нового судочинства. Передумова номер три - нова система правоохоронних органів. Фактично список можна продовжити майже до нескінченності.
Я б особисто почав із розстрілів суддів, бо революцій без революціних дій не буває. У нашій ситуаціі еволюційний шлях дасть лише вдосконалену корупцію.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #1 : Червня 02, 2014, 07:18:16 07:18 »
Вона має бути некорумпованою. Передумова номер один - люстрація. Передумова номер два - створення нового судочинства. Передумова номер три - нова система правоохоронних органів. Фактично список можна продовжити майже до нескінченності.
Я б особисто почав із розстрілів суддів, бо революцій без революціних дій не буває. У нашій ситуаціі еволюційний шлях дасть лише вдосконалену корупцію.
Так, все то чудово. Однако, може краще не керманичей, а народ змiнити? Ну толку з того, щр прийдуть iншi суддi? Де гарантiя того, що буде новий суд та порядок? Отож, мабудь, люстрацiю треба з себе починати... :upa

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #2 : Червня 02, 2014, 07:20:03 07:20 »
Не так все просто.Даже Саакашвили вроде бы и смог но окончательно так и не получилось.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #3 : Червня 02, 2014, 07:23:50 07:23 »
Не так все просто.Даже Саакашвили вроде бы и смог но окончательно так и не получилось.
Сподiвався лише на допомогу США. Ну, трохи дали... Що далi?
Все ж таки экономiка Грузii та наша - "две большие разницы".
Саак... все ж не побоявся хуйлу дулю показати... Хоча й розумiв, якi будуть "комплiменти"... :smiley14:


Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #4 : Червня 02, 2014, 07:44:04 07:44 »
Треба створювати нове не зважаючи на старе.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #5 : Червня 02, 2014, 07:49:17 07:49 »
Вона має бути некорумпованою. Передумова номер один - люстрація. Передумова номер два - створення нового судочинства. Передумова номер три - нова система правоохоронних органів. Фактично список можна продовжити майже до нескінченності.
Я б особисто почав із розстрілів суддів, бо революцій без революціних дій не буває. У нашій ситуаціі еволюційний шлях дасть лише вдосконалену корупцію.
Я почав би з розстрілу суддів Конституційного суду.
Здається цей орган за час свого існування умудрився не прийняти жодного правового рішення. Лише владу обслуговував: то Кучму, то Юльку, то Янука.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #6 : Червня 02, 2014, 08:11:36 08:11 »
І якщо не виборчий ценз, то хоч зброю дозвольте.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #7 : Червня 02, 2014, 09:12:27 09:12 »
Треба створювати нову державу - хто її створюватиме? Порошенко і Кличко? Хто ці чарівники які візьмуть і створять? Не буде ніякої нової держави. вона нікому не потрібна. Подивіться на результати виборів, почитайте теми на СУПі - "а я за Ляшка голосувала, він прикольний". В людей відношення до своєї єдиної можливості вплинути на владу на її стан - та ну нах.., їх так багато, що я буду в них розбиратися (я ж сука. такий зайнятий, ще треба в інстаграм полайкать і однокласники ще не дивився), проголосую за клоуна.  Не знаю як в інших областях (думаю так само) в Києві притомних виборців майже 3%. 3%  ніколи нічого в цій країні не змінять. Наберайтесь терпіння, нам ще довго жити в країні перемагаючого жлобізма.
Батя, мы стараемся ...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9343
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #8 : Червня 02, 2014, 09:24:22 09:24 »
Ну...завжди потрібно бути оптимістами. Думаю, що Порошенко прекрасно розуміє ситуацію в країні та що потрібно робити. Без конструктивних змін на нього чекає та ж сама доля, що й попередніх президентів. Недарма він хоче переобрання Ради - це законотворчий орган, який дає можливість прийняти нові закони для перетворення країни.  Принаймі я так бачу хід подій.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #9 : Червня 02, 2014, 09:29:41 09:29 »
Треба створювати нову державу - хто її створюватиме? Порошенко і Кличко? Хто ці чарівники які візьмуть і створять? Не буде ніякої нової держави. вона нікому не потрібна. Подивіться на результати виборів, почитайте теми на СУПі - "а я за Ляшка голосувала, він прикольний". В людей відношення до своєї єдиної можливості вплинути на владу на її стан - та ну нах.., їх так багато, що я буду в них розбиратися (я ж сука. такий зайнятий, ще треба в інстаграм полайкать і однокласники ще не дивився), проголосую за клоуна.  Не знаю як в інших областях (думаю так само) в Києві притомних виборців майже 3%. 3%  ніколи нічого в цій країні не змінять. Наберайтесь терпіння, нам ще довго жити в країні перемагаючого жлобізма.
Тримай плюсик. рідко на цьому форумі зустрічаються люди, здатні мислити й аналізувати, робити висновки і взагалі думати.
Цей форум, основний його контингент це інфанти з психологією старшокласників, навіть не студентів 1-х курсів.

"дєті с бальшимі хуямі" )))))))))))))))))) Як колись висловлювалися військові командири середньої ланки про молоде щойно призване поповнення ))))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #10 : Червня 02, 2014, 09:33:57 09:33 »
Ну...завжди потрібно бути оптимістами. Думаю, що Порошенко прекрасно розуміє ситуацію в країні та що потрібно робити. Без конструктивних змін на нього чекає та ж сама доля, що й попередніх президентів. Недарма він хоче переобрання Ради - це законотворчий орган, який дає можливість прийняти нові закони для перетворення країни.  Принаймі я так бачу хід подій.

Навіть сам Порошенко не до кінця розуміє що треба зараз робити. А зараз найголовніше, що треба робити - це вбивати і вмирати. А готових на це вкрай небагато. І не готовий на все це перш за все сам Порошенко, бо боягузливий і хитросракий.
Але він вляпався, і виходу в нього вже нема. Тому в нього є шанс: або втекти як Янук, або його просто скоро вб"ють. Він сів не в свої сани.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #11 : Червня 02, 2014, 10:14:42 10:14 »
Ну...завжди потрібно бути оптимістами. Думаю, що Порошенко прекрасно розуміє ситуацію в країні та що потрібно робити. Без конструктивних змін на нього чекає та ж сама доля, що й попередніх президентів. Недарма він хоче переобрання Ради - це законотворчий орган, який дає можливість прийняти нові закони для перетворення країни.  Принаймі я так бачу хід подій.

Навіть сам Порошенко не до кінця розуміє що треба зараз робити. А зараз найголовніше, що треба робити - це вбивати і вмирати. А готових на це вкрай небагато. І не готовий на все це перш за все сам Порошенко, бо боягузливий і хитросракий.
Але він вляпався, і виходу в нього вже нема. Тому в нього є шанс: або втекти як Янук, або його просто скоро вб"ють. Він сів не в свої сани.

Вбивати - це правильно. А от вмирати - ні. Досить вже бютівського сектанізму. Треба мислити як нормальна, психічно здорова людина і діяти так, як ми діяли в аеропорту Донецька.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #12 : Червня 02, 2014, 10:37:08 10:37 »

Я почав би з розстрілу суддів Конституційного суду.
Здається цей орган за час свого існування умудрився не прийняти жодного правового рішення. Лише владу обслуговував: то Кучму, то Юльку, то Янука.

К этому списку обязательно добавить всю Верховную Зраду в полном составе,Кабинет министров в полном составе,верхушки обл администраций,менты и судьи по областям.А также побеспокоиться,чтобы НИКТО не успел сбежать как Янукович. :smilie9:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #13 : Червня 02, 2014, 10:39:32 10:39 »
Вона має бути некорумпованою. Передумова номер один - люстрація. Передумова номер два - створення нового судочинства. Передумова номер три - нова система правоохоронних органів. Фактично список можна продовжити майже до нескінченності.
Я б особисто почав із розстрілів суддів, бо революцій без революціних дій не буває. У нашій ситуаціі еволюційний шлях дасть лише вдосконалену корупцію.
Так, все то чудово. Однако, може краще не керманичей, а народ змiнити? Ну толку з того, щр прийдуть iншi суддi? Де гарантiя того, що буде новий суд та порядок? Отож, мабудь, люстрацiю треба з себе починати... :upa

Гарантии дает только Господь Бог

Хотите выиграть в лотерею - купите билет...

Можно начать с простого - например, ликвидировать с 10.06.14 все госинспекции (включая автомобильную), сотрудников тупо уволить.

Потому что нет никакой причины считать, что майор автоинспекции имеет больше прав чем любой безработный.

Это сразу экономия госфинансов без малейших негативных последствий.

МВД сократить до 40 000 человек.

"Робити я не вмію, а красти я боюся - поїду до столиці, в міліцію наймуся"

Це народ написав...


Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #14 : Червня 02, 2014, 10:40:58 10:40 »

Я почав би з розстрілу суддів Конституційного суду.
Здається цей орган за час свого існування умудрився не прийняти жодного правового рішення. Лише владу обслуговував: то Кучму, то Юльку, то Янука.

К этому списку обязательно добавить всю Верховную Зраду в полном составе,Кабинет министров в полном составе,верхушки обл администраций,менты и судьи по областям.А также побеспокоиться,чтобы НИКТО не успел сбежать как Янукович. :smilie9:

Єнто геноцид  :hot:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #15 : Червня 02, 2014, 10:48:46 10:48 »
Ну...завжди потрібно бути оптимістами. Думаю, що Порошенко прекрасно розуміє ситуацію в країні та що потрібно робити. Без конструктивних змін на нього чекає та ж сама доля, що й попередніх президентів. Недарма він хоче переобрання Ради - це законотворчий орган, який дає можливість прийняти нові закони для перетворення країни.  Принаймі я так бачу хід подій.

Навіть сам Порошенко не до кінця розуміє що треба зараз робити. А зараз найголовніше, що треба робити - це вбивати і вмирати. А готових на це вкрай небагато. І не готовий на все це перш за все сам Порошенко, бо боягузливий і хитросракий.
Але він вляпався, і виходу в нього вже нема. Тому в нього є шанс: або втекти як Янук, або його просто скоро вб"ють. Він сів не в свої сани.

Вбивати - це правильно. А от вмирати - ні. Досить вже бютівського сектанізму. Треба мислити як нормальна, психічно здорова людина і діяти так, як ми діяли в аеропорту Донецька.

Вбивати і вмирати - це основні ознаки готовності до реальної війни. той хто йде на війну, той знає, що не тільки вбиватиме, а й сам реально ризикує бути вбитим.
Ніхто нікого до суїциду не закликає. І операції без жертв - це ідеал і звичайно ж до нього треба прагнути. Але кожен солдат на війні має усвідомлення, що він теж може бути вбитий в будь-яку мить. І якщо хтось пішов воювати - то такий  чоловік усвідомив свою особисту готовність і ризики бути вбитим і самому, а не тільки вбивати ворогів.
Про що я кажу? Про те, що Петро Порошенко до війни психологічно не готовий. Він не хоче ворогів вбивати, він сподівається з ними домовлятися.
А так не вийде.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #16 : Червня 02, 2014, 11:01:34 11:01 »
Нам потрібен дієвий закон про антиукраїнську діяльність, жорстокий.
За яким би за крик на кшталт "ра-сє-я!" автоматом давали 3 роки, за прапор чужий - 5, за українофобію - 7 і т.ін.
Але перед цим, звісно, треба здійснити масову люстрацію через розстріли...

Offline b_ware

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 351
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #17 : Червня 02, 2014, 11:07:56 11:07 »
Зимние события, к сожалению, не выявили новых лидеров. Поэтому к власти пришли существа из существующей, насквозь коррумпированной, политической системы. так шо чуда ждать не следует

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #18 : Червня 02, 2014, 11:56:12 11:56 »
Разрыв сотрудничества в сфере оборонно-промышленного комплекса между Украиной и Россией скажется на украинских предприятиях, но не так ощутимо, как это рисуют в Минобороны РФ.
"В Москве убеждают, что прекращение такого экспорта (товаров военного назначения, - ред.) гибельно для украинских "оборонщиков", а российские предприятия "успешно справятся с брошенным вызовом", - говорится в аналитическом материале Дмитрия Тымчука "ОПК Украины vs ОПК России: кто проиграет?".
По данным группы ИС, в 2013 году Украина поставила другим странам военных товаров на сумму 2,38 млрд. долларов США, из которых 1 млрд. долларов - в Россию.
"При этом экспорт контролируемых товаров в РФ из Украины значительно превышает импорт, идущий от российских поставщиков украинским потребителям. В частности, на протяжении 2013 года из России в Украину было импортировано товаров военного и двойного назначения на сумму 700 млн. долл. Разница - в 300 млн долл. То есть, Украина поставляет россиянам на одну треть больше, чем сама закупает в РФ", - говорится в статье.
Также необходимо учитывать, что 81% в структуре украинского "оборонного" импорта из РФ - это ТВЭЛ (тепловыделяющие элементы для АЭС), поставки которых Россия прекратила еще в начале марта, и которые Украина может заменить, обратившись к американской фирме "Westinghouse".
Таким образом, "в обозримой перспективе украинцы смогут заменить 81% нынешнего импорта из России "товаров военного и двойного назначения", в то время как многие статьи украинского экспорта в Россию на данный момент незаменимы.
Hосителями ядерного арсенала РФ являются советские ракеты, изготовленные на украинских заводах в 70-х-80-х годах и из-за окончания срока годности нуждающиеся в постоянном техническом обслуживании и замене комплектующих, которые  может предоставить только украинская "оборонка".
Кроме того, "в рамках так называемой двусторонней производственной научно-технической кооперации предприятий оборонных отраслей промышленности Украины и РФ, в 2013 году были задействованы 79 украинских и 859 российских предприятий", - которые и пострадают в результате разрыва связей, пишет Тымчук.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #19 : Червня 02, 2014, 12:07:41 12:07 »

Я почав би з розстрілу суддів Конституційного суду.
Здається цей орган за час свого існування умудрився не прийняти жодного правового рішення. Лише владу обслуговував: то Кучму, то Юльку, то Янука.

К этому списку обязательно добавить всю Верховную Зраду в полном составе,Кабинет министров в полном составе,верхушки обл администраций,менты и судьи по областям.А также побеспокоиться,чтобы НИКТО не успел сбежать как Янукович. :smilie9:

Єнто геноцид  :hot:

Так,это геноцид продажных тварей.
7 часов идет бой в Луганске и никакой поддержки НАШИМ погранцам!!!!
Как должны ответить рулевые державы за это?
РАССТРЕЛ за предательство.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Фактично треба створювати нову державу
« Reply #20 : Червня 02, 2014, 01:09:01 13:09 »
Треба створювати нову державу - хто її створюватиме? Порошенко і Кличко? Хто ці чарівники які візьмуть і створять? Не буде ніякої нової держави. вона нікому не потрібна. Подивіться на результати виборів, почитайте теми на СУПі - "а я за Ляшка голосувала, він прикольний". В людей відношення до своєї єдиної можливості вплинути на владу на її стан - та ну нах.., їх так багато, що я буду в них розбиратися (я ж сука. такий зайнятий, ще треба в інстаграм полайкать і однокласники ще не дивився), проголосую за клоуна.  Не знаю як в інших областях (думаю так само) в Києві притомних виборців майже 3%. 3%  ніколи нічого в цій країні не змінять. Наберайтесь терпіння, нам ще довго жити в країні перемагаючого жлобізма.

уточніть хто цей кандидат з 3%, а то мені лінь йти на сайт ЦВК і шукати дані по Києву.

п.с. Ляшко - не в тому справа що він прикольний. він насправді гооврить дуже толкові речі. Чи хоче і може він їх втілювати в життя - це інша тема.