Автор Тема: Наше "творіння" таки кацапи віджали.... (  (Прочитано 3566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Наше "творіння" таки кацапи віджали.... (
« Reply #30 : Вересня 28, 2014, 01:35:52 01:35 »
ну в танках ты шаришь, положим. я тебя проверил. в соседней теме без этой строки сообщение кинул раньше :laugh:

а вот на счет того, что они "понтанулись" и вручили танк колорадам - за это отрывают головы

Діло не в тому, що я шарю в танках, я не танкіст, але дещо знаю. Діло в тому, що ти ствердно говориш речі про які не маєш поняття. І при цьому брешеш.
Якщо не знаєш ситуації, то краще промовчи або почитай в Інтернеті, глянь фото того ж Булата.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Наше "творіння" таки кацапи віджали.... (
« Reply #31 : Вересня 28, 2014, 01:43:37 01:43 »
ну в танках ты шаришь, положим. я тебя проверил. в соседней теме без этой строки сообщение кинул раньше :laugh:

а вот на счет того, что они "понтанулись" и вручили танк колорадам - за это отрывают головы

Діло не в тому, що я шарю в танках, я не танкіст, але дещо знаю. Діло в тому, що ти ствердно говориш речі про які не маєш поняття. І при цьому брешеш.
Якщо не знаєш ситуації, то краще промовчи або почитай в Інтернеті, глянь фото того ж Булата.
да нахера мне читать. я и так знаю, что это не булат.

тебя просто проверял. любой даун, прошедший учебу в военном вузе сможет сходу отличить.

вот я как минимум теперь знаю, что ты там учился. что ты не Данилюк как минимум :gigi:

но ты ж все равно съехал с темы.

ты ж так и не можешь ничего ответить о том, что танки бросают.

а ведь бросают не какие-то частные камазы, а танки - имущество государства.

и никуя ты не вопишь об этом. ты вопишь тут про камазы добробатов :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Наше "творіння" таки кацапи віджали.... (
« Reply #32 : Вересня 28, 2014, 02:47:48 02:47 »
А Квант тут г...ом кидається з переконань чи десь на зарплаті сидить?
Комуно здохни

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Наше "творіння" таки кацапи віджали.... (
« Reply #33 : Вересня 28, 2014, 07:55:19 07:55 »
Скажу більше. Офіцером може бути лише та людина, яка закінчила військовий ВУЗ і яку 5 років тримали в "спеціальній морально-психологічній атмосфері". Якщо людина перед тим як поступити у ВУЗ служила в армії рядовим солдатом, то офіцера нормального з неї уже не буде. Бо чисто психологічно офіцер з бушвого солдата у 90% випадків не виходить. Починаючи від того, що такі солдати стаючи курсантами ходять грязні, не миються, не чистять зуби. Поводять себе як охламони. Вони ніколи не зможуть стати військовою інтелігенцією.

По твоей логике выпускники суворовского училища вообще в бомжи уходят.