Автор Тема: “Мер“ Донецька - пенсії мусить платити Київ...  (Прочитано 3552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Может вам еще дать ключ от квартиры где деньги лежат? (с) "12 стульев" :super:
От мёртвого осла уши - вот что получит ДНР... :upa

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
А поцмулити рачки "мэр" не хоче

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Свіжа думка.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Податки значить теж буде збирати Київ?

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
морда кирпича просит и не одного

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Що ...Вже брати Київ та Львів передумали? Грошей просять?  :gigi:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я між іншим думаю що все і закінчиться неформальним а потім і формальним відновленням влади Києва. Захочуть гроші - будуть виконувати і домовлятися.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я між іншим думаю що все і закінчиться неформальним а потім і формальним відновленням влади Києва. Захочуть гроші - будуть виконувати і домовлятися.
Пусть приезжают в Киев и получают свои пенсии.
Возить нал. бандюкам... ни кто не будет. :upa

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Интересно дефки пляшут, по четыре жопы в ряд. :smilie5:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я між іншим думаю що все і закінчиться неформальним а потім і формальним відновленням влади Києва. Захочуть гроші - будуть виконувати і домовлятися.
Пусть приезжают в Киев и получают свои пенсии.
Возить нал. бандюкам... ни кто не будет. :upa

Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.
Ничего-ничего...
Мы их еще с пол-года поморим голодом, а уж к весне поглядим, что там от ДНР и ЛНР останется. :upa

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Да, уж  :smilie5: Донбабвийские пенсы сейчас просто прозревают, охудевая прозревают, я б сказал их постигает кара небесная-бо они продали Украину за кило гречки. От Украины отказались, Рашка под крыло не взяла, чуют себя реальными лохами, поскрипывая зубами в очередях под сбер.кассой, какого хера они там выжидают не понятно.
 Вот уж кого не жалко в Донбассе, так это пенсы, сколько ж они суки крови попили со своим зеком Януковичем....мразюки :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

І що воно зробить, оце "помірковане крило"? Вишибе москалів і решту сомалійців нахуй,  тобто зробить те, чого, як нам кажуть, не можуть зробити ЗСУ?

"Але як?"(с)аніхдот про русалку

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Свіжа думка.

Гниющая застарелая думка.
Даунбасянам все должны. Крапка.
Почему? Такие вопросы задают фошызды и прочая хунта.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

А сколько есть тех адекватных федерастов и насколько сильно их влияние в регионе? Мне кажется правит бал тот, у кого оружие на руках.

Разброд и шатание есть не только среди "власти", но и среди пересичный. Часть массовки которая поддерживала апалченцев свято верила, что скоро они будут жить в расее. Некоторые просто хотели независимости и жизни без олигархов.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, що з цього приводу думають Сєня і компанія, але моя думка така, вибачте, але юх їм по всій морді , а не пенсії.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Не знаю, що з цього приводу думають Сєня і компанія, але моя думка така, вибачте, але юх їм по всій морді , а не пенсії.

+1

від себе додам - пішли  вони Нахуй!!   :smilie9:
Взагалі зайбало та лугандонія, їдуть сюди всякі колоради, працювати їти не хочуть, "мутять воду".. Час вже робити якусь фільтрацію. Ну хоча б якісь співбесіду проводити сбушникам з тими члєнами. Там 95% приїжих - це латентні колоради. Але серед них мають виявлятися латентні в буйній стадії  :gigi:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

І що воно зробить, оце "помірковане крило"? Вишибе москалів і решту сомалійців нахуй,  тобто зробить те, чого, як нам кажуть, не можуть зробити ЗСУ?

"Але як?"(с)аніхдот про русалку

Моє розуміння саме таке. Треба очікувати на пропозиції поміркованих про співпрацю.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

І що воно зробить, оце "помірковане крило"? Вишибе москалів і решту сомалійців нахуй,  тобто зробить те, чого, як нам кажуть, не можуть зробити ЗСУ?

"Але як?"(с)аніхдот про русалку

Моє розуміння саме таке. Треба очікувати на пропозиції поміркованих про співпрацю.

"Гета хвантастика, синку"

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Смактать!!!!
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

І що воно зробить, оце "помірковане крило"? Вишибе москалів і решту сомалійців нахуй,  тобто зробить те, чого, як нам кажуть, не можуть зробити ЗСУ?

"Але як?"(с)аніхдот про русалку

Моє розуміння саме таке. Треба очікувати на пропозиції поміркованих про співпрацю.

"Гета хвантастика, синку"

Думаю що це цілком можлива реальність. Ідеологів серед нових господарів Донбаса мало.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Там мова не тільки про пенсії а і про зарплати. І я цілком певен що там є помірковане крило якому набридли радикали і особливо росіяни.

І що воно зробить, оце "помірковане крило"? Вишибе москалів і решту сомалійців нахуй,  тобто зробить те, чого, як нам кажуть, не можуть зробити ЗСУ?

"Але як?"(с)аніхдот про русалку

Моє розуміння саме таке. Треба очікувати на пропозиції поміркованих про співпрацю.

"Гета хвантастика, синку"

Думаю що це цілком можлива реальність. Ідеологів серед нових господарів Донбаса мало.

Хто ж вони, ці "нові господарі", настільки потужні, що спроможні винести нахуй з пляжу москальскі БТГ, козляків і інші оплоти моторол?  :smilie10:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Без ЗСУ не здібні. Разом з ЗСУ - цілком.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Без ЗСУ не здібні. Разом з ЗСУ - цілком.

У них є свої збройні формування? Скільки багнетів? Де ховаються?   :smilie11:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Без ЗСУ не здібні. Разом з ЗСУ - цілком.

У них є свої збройні формування? Скільки багнетів? Де ховаються?   :smilie11:

Дарма ти іронізуєш, Кучма абсолютно вірно сказав що  під цю пору автомат є в кожній донбаській родині.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І просто спробуй глянути на інтерв`ю цього "мера" з іншого боку. Він практично прямим текстом каже що поїде домовлятися в Київ. З чим він поїде в Київ? З розпальцовкою?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Без ЗСУ не здібні. Разом з ЗСУ - цілком.

У них є свої збройні формування? Скільки багнетів? Де ховаються?   :smilie11:

Дарма ти іронізуєш, Кучма абсолютно вірно сказав що  під цю пору автомат є в кожній донбаській родині.

Тобто мова йде про "мiфологiчну потвору з пазурами, крилами, цицьками i пиздою" "шахтарів, котрі ось-ось всім надеруть сраку, коли їм нарешті набридне"? Скушна, дєвушкі.  :au

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
І просто спробуй глянути на інтерв`ю цього "мера" з іншого боку. Він практично прямим текстом каже що поїде домовлятися в Київ. З чим він поїде в Київ? З розпальцовкою?

З хуєм в руці. Але скоріш за все взагалі нікуди не поїде. Він ніхто і звуть його ніяк: будь-який російський лейтьоха цього клована на хую проверне 18 разів, якщо не погребує.
« Останнє редагування: Жовтня 16, 2014, 07:59:18 07:59 від Адам Жоржович »

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
ответ меру
у нас децентрализация власти наступила...все регионы зарабатывают теперь сами...на пенсии.