Автор Тема: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!  (Прочитано 3568 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #30 : Квітня 14, 2014, 01:03:33 13:03 »
Два питання до "всіхнахів" - який шлях ви бачите до більш-менш легітимного переобрання лидера (до речі кого?). І чи записалися вони вже в народне ополчення, щоб захищати країну, чи тільки на майдані пошухерити і додому за клаву?
Записаны. Полегчало? Кстати и без записи бы защищали. А по первой части - я это уже слышал во время майдана, ну скинете  вы Януковича, а что дальше. Что характерно обычно этот вопрос задают люди, попа которых удачно пристроена на властной табуретке. Сразу кажется что дальше  уже не нужно и здесь хорошо.
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #31 : Квітня 14, 2014, 01:13:55 13:13 »
Ви не вгадали. Ні якого відношення до влади не маю. До речі і не БЮТик.  Щоб там не казали, але рада тоді врятувала ситуацію. Інакше світ би не визнав цю владу. І тоді б всі твержження Лаврова мали б підставу. Так все таки як легімітизувати зміщення влади?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #32 : Квітня 14, 2014, 01:30:25 13:30 »
Рада тоді врятувала ситуацію бо дуже злякалась, врятує і зараз, якщо реально злякається. Хто у нас влада, в.о Президента він же Голова ВР - переобирайте голову (читай в.о Президента) і призначайте професійний уряд не по квотам з саміх себе а з професіоналів, які з Яником і Юлею  не працювали (ці розбестять будь кого). А якщо ми вже без західної допомоги не можему непогано б було спитати - так що нам робити, вони підкажуть легітимні кроки.
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #33 : Квітня 14, 2014, 01:55:50 13:55 »
Проти квот - так, погоджуюсь.Наприклад квотний Кубів, думаю не найкращий вибір.  На майдан - так. Але під раду ходити - категорично проти. Бо знайдуться гарячі голови, або провокатори, які підуть на штурм, і тоді все - здрастуй путлер.
Народ візьметься за зброю. Але це вже буде громадянська війна на роки. Доречі, якщо рада зі страху обрала тоді керівництво, не факт, що вразі відставки Турчинова, оберуть нового спікера, навіть під страхом, бо ситуація зараз помінялась і на ригів і інших тепер буде давити
ситуація на сході і Росія. А відсутність на деякий час навіть і.о преза - гибельна.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #34 : Квітня 14, 2014, 01:57:46 13:57 »
Проти квот - так, погоджуюсь.Наприклад квотний Кубів, думаю не найкращий вибір.  На майдан - так. Але під раду ходити - категорично проти. Бо знайдуться гарячі голови, або провокатори, які підуть на штурм, і тоді все - здрастуй путлер.
Народ візьметься за зброю. Але це вже буде громадянська війна на роки. Доречі, якщо рада зі страху обрала тоді керівництво, не факт, що вразі відставки Турчинова, оберуть нового спікера, навіть під страхом, бо ситуація зараз помінялась і на ригів і інших тепер буде давити
ситуація на сході і Росія. А відсутність на деякий час навіть і.о преза - гибельна.

це зрозуміло - тому я не виходив на майдан в неділю бо типу почалось АТО - але я бачу що мене грубо розвели - терпіння закінчилось

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #35 : Квітня 14, 2014, 01:59:36 13:59 »
Ну от ми і стали заручниками БЮТ, куди не кинь всюди ... опа.
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #36 : Квітня 14, 2014, 02:14:17 14:14 »
Проти квот - так, погоджуюсь.Наприклад квотний Кубів, думаю не найкращий вибір.  На майдан - так. Але під раду ходити - категорично проти. Бо знайдуться гарячі голови, або провокатори, які підуть на штурм, і тоді все - здрастуй путлер.
Народ візьметься за зброю. Але це вже буде громадянська війна на роки. Доречі, якщо рада зі страху обрала тоді керівництво, не факт, що вразі відставки Турчинова, оберуть нового спікера, навіть під страхом, бо ситуація зараз помінялась і на ригів і інших тепер буде давити
ситуація на сході і Росія. А відсутність на деякий час навіть і.о преза - гибельна.

це зрозуміло - тому я не виходив на майдан в неділю бо типу почалось АТО - але я бачу що мене грубо розвели - терпіння закінчилось
Ситуація реально патова. Але, думаю, АТО ще не відмінено, хоч багато часу втрачено.
Але треба,щось коструктивне пропонувати, наприклад сформувати корпус спецпризначенців швидкого реагування - 1000 професійних бійців з оплатою
мин 2000 дол. на місяць. Відкрити не взагалі, як 565, а безпосередньо для них рахунок,щоб
люди могли їх утримувати, це не так багато, вийде. Генералів- імпотентів нах, всю їхню платню справжнім бійцям, це так, звичайно, сируваті думки, але треба думати... А не "в омут с головою"
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #37 : Квітня 14, 2014, 02:16:34 14:16 »
\\Ситуація реально патова. Але, думаю, АТО ще не відмінено, хоч багато часу втрачено.
Але треба,щось коструктивне пропонувати, наприклад сформувати корпус спецпризначенців швидкого реагування - 1000 професійних бійців з оплатою
мин 2000 дол. на місяць. Відкрити не взагалі, як 565, а безпосередньо для них рахунок,щоб
люди могли їх утримувати, це не так багато, вийде. Генералів- імпотентів нах, всю їхню платню справжнім бійцям, це так, звичайно, сируваті думки, але треба думати... А не "в омут с головою"\\

це все зрозуміло - але вони будуть заарештовані або в кращому випадку заблоковані аваковим чи турчиновим - на це в них сили є

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: УКРАЇНА , ВСТАВАЙ!
« Reply #38 : Квітня 14, 2014, 02:28:06 14:28 »
Я маю на увазі, що це мають бути офіційні бійці, навіть з тих, хто зараз служить у військах спецпризначення, не вірю, що там зовсім нема патріотів, тай за нормальну платню хай навіть найманці, тільки не аматори, як ми, а профі. Вимагати дій від влади треба, але мирно тиснути. Ми ж хочемо громадянське суспільство.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)