Автор Тема: Скандал у королівській сім'ї  (Прочитано 7445 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8247
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #90 : Березня 11, 2021, 09:14:18 21:14 »
папец білий

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #91 : Березня 11, 2021, 09:16:28 21:16 »
От я і поцікавилась, на якій підставі її тут називають дворняжкою, якщо генетично вона, власне, має у собі королівську кров, на відміну від тої ж Кейт.

Але відповіді так і не отримала, як і на запитання, на якій підставі її називають шльондрою і т.п.

Та поводить вона себе як сука якась. Ну не подобаються тобі порядки сім'ї - тихесенько злиняй і не вийобуйся. Коли я дізнався що вони відмовилися від статусу і поїхали жити в Каліфорнію - заповажав, ну молодці, отакий новий світ, нове покоління благородних людей. Але коли почув це інтерв'ю, стало вдвічи бридко  :at все інтерв'ю не слухав, лише про дітей-негів і побоювання Королеви... ну якою ж паскудою треба бути щоб таке молоти  :smilie2:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8247
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #92 : Березня 11, 2021, 09:18:30 21:18 »
«Она знала, во что ввязывается, когда выходила замуж за Гарри»: отец Меган Маркл прокомментировал ее решение отказаться от титула
Отец Меган Маркл Томас дал очередное интервью, в котором прокомментировал решение дочери отказаться от титула и переехать в Канаду, а также поделился пикантными кадрами со школьного спектакля, в котором 16-летняя Меган появилась в откровенном наряде.

Отец Меган Маркл Томас уже полтора года безуспешно пытается связаться с дочерью. Последний раз они общались незадолго до свадьбы Меган и принца Гарри, в мае 2018-го. С тех пор Меган исчезла из его жизни: она даже не стала сообщать отцу о своей беременности и не собирается знакомить его с внуком. В новом интервью Good Morning Britain Томас Маркл вновь обратился к Меган с просьбой ответить на его звонки и письма, а также прокомментировал решение дочери и ее мужа  от своих титулов и переехать в Канаду.

«Решение Меган меня обескуражило, — делится Томас. — Я думаю, когда она выходила замуж за Гарри, она знала, во что ввязывается. Это его жизнь, и она была похожа на образ жизни, который вела Меган. Думаю, своим решением уйти они причинили боль королеве и членам королевской семьи. Не понимаю, как можно служить интересам Англии, находясь в другой стране».

Маркл также прокомментировал слухи, согласно которым Меган якобы подвергалась нападкам из-за своего происхождения (мама Маркл — афроамериканка). «Я с трудом верю в это, — говорит Томас.  — У Меган никогда не было подобных проблем, даже в школе. Англия — более либеральная страна, чем США, так что я не думаю, что она вправду могла столкнуться с проявлениями расизма».

Напомним, что отношения Меган Маркл и ее отца Томаса складываются крайне печально: он не раз нарушал королевский протокол и за деньги раздавал интервью, чем разрушал репутацию дочери. Из-за этого герцогиня Сассекская приняла решение порвать с отцом. Она также не хочет, чтобы он когда-нибудь встретился со своим внуком Арчи. Такие меры Меган приняла, чтобы защитить себя, своего мужа и своего сына.

Однако Томас не согласен с решением дочери и надеется, что она еще одумается: «Я очень разочарован тем, что происходит. Конечно, я люблю свою дочь и внука и я уверен, что полюбил бы Гарри, если бы встретился с ним. Это недоразумение, которое должно быть улажено между двумя семьями. Я не знаю точно, как решить эту проблему, но я всегда буду надеяться, что мы сможем собраться вместе и поговорить. Я разочарован тем, что не видел своего внука, и очень скучаю по дочери».

«У меня нет другого способа достучаться до них, — добавил Томас. — Я дам интервью и подожду 30 дней в надежде получить от нее ответ. Это единственный шанс, который у меня есть».

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #93 : Березня 11, 2021, 09:21:14 21:21 »

Это ТЫ МНЕ что-то сказала? Я не понял?

Ты мне это адресовала, что написала?

Я адресувала це всім дописувачам і читачам цієї теми. А оскільки Ви взяли у ній участь, то і Вам теж.

Але справа ж не у цьому, чи не так, шановний Гео?

А у тому, як я, клята ковбасниця, трампістка і "ворог народу", посміла вчергове відкрити пащеку у цій темі і на цьому форумі і задати питання, чому невідому жінку називають хвойдою?  :smilie9: Дякую, що при цьому заодно не пообіцяли пристрелити (чи зарубати катаною, як один Ваш друг)!

Your point is well taken. Пробачте, мене негідницю, що вчергове образила своєю присутністю Вас і це поважне зібрання. Постараюсь більше цього не робити.

ПС. Щодо клятих зрадників-ковбасників, то Ви не знаєте, хто що зробив чи не зробив для України. Особисто вони чи члени їх "зрадницьких" родин. Наприклад, мій малолітній родич у 18 років записався на контракт і відтрубив декілька років у АТО. І я не збираюсь вибачатись за те, що вважаю його не меншим героєм, ніж Вас чи будь-хто іншого патріота, який або взяв у руки зброю, або працював на благо України тисячею інших способів  :smilie9:.

« Останнє редагування: Березня 11, 2021, 09:42:05 21:42 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #94 : Березня 11, 2021, 09:22:50 21:22 »
Та поводить вона себе як сука якась. Ну не подобаються тобі порядки сім'ї - тихесенько злиняй і не вийобуйся. Коли я дізнався що вони відмовилися від статусу і поїхали жити в Каліфорнію - заповажав, ну молодці, отакий новий світ, нове покоління благородних людей. Але коли почув це інтерв'ю, стало вдвічи бридко  :at все інтерв'ю не слухав, лише про дітей-негів і побоювання Королеви... ну якою ж паскудою треба бути щоб таке молоти  :smilie2:

Ну, спрощу. Якби на тебе чи на твою жінку брехали, що ви такі-сякі, ви би тихенько сиділи, чи забажали б прояснити ситуацію?

Якби на ТВОЮ жінку хтось сказав, що вона хвойда (причому брехливо), ти б сидів і обтікав?

Не думаю.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #95 : Березня 11, 2021, 09:24:13 21:24 »
Ну, спрощу. Якби на тебе чи на твою жінку брехали, що ви такі-сякі, ви би тихенько сиділи, чи забажали б прояснити ситуацію?

Якби на ТВОЮ жінку хтось сказав, що вона хвойда (причому брехливо), ти б сидів і обтікав?

Не думаю.

А що, з боку Букінгему хтось щось таке про неї на публіку казав?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8247
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #96 : Березня 11, 2021, 09:24:17 21:24 »
Ну, спрощу. Якби на тебе чи на твою жінку брехали, що ви такі-сякі, ви би тихенько сиділи, чи забажали б прояснити ситуацію?

Якби на ТВОЮ жінку хтось сказав, що вона хвойда (причому брехливо), ти б сидів і обтікав?

Не думаю.

Всі акторки хвойди  :gigi:

А якщо вона всіх оббрехує. то це гарно??
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #97 : Березня 11, 2021, 09:25:49 21:25 »
Мама з Меган



Нащадки Капетингів і Ярослава Мудрого блять.....

 :fp2

Ну війна так війна...

Ми в рай а вони здохнуть (с)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10160
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #98 : Березня 11, 2021, 09:25:54 21:25 »
Всі акторки хвойди  :gigi:

ага.... а актори тіпа лицарі.....  :laugh::laugh::laugh:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #99 : Березня 11, 2021, 09:28:56 21:28 »
Всі акторки хвойди  :gigi:

А якщо вона всіх оббрехує. то це гарно??

Чому Ви так вирішили? бо якийсь таблоїд написав? То вона вже на декого подала в суд та виграла, здається.

Якщо ви думаєте, що вони так з бодуна зробили такі надзвичайно серйозні забави, то ви дуже помиляєтесь. Кожне їх слово було вивірене юристами і, як я написала вище, є документальні докази.

До речі, сьогодні прочитала, що сама королева проводить внутрішнє розслідування. Значить, вони цілком в курсі, що ці заяви базуються на фактах.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #100 : Березня 11, 2021, 09:31:00 21:31 »
А що, з боку Букінгему хтось щось таке про неї на публіку казав?

Казали інше - що вона змусила Кейт плакати. Хоча всі в королівській родині знали, що було навпаки, але ніхто не виправив це у пресі. І після цього почалася повна демонізація Маркл.

Ну я вже дала вище посилання, де її розпинали практично за те саме, за що Кейт розхвалювали до небес.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #101 : Березня 11, 2021, 09:31:47 21:31 »
Всі акторки хвойди  :gigi:


Беріть вище і ширше - всі жінки - автоматично ***.

Ну ще з триклятої Єви починаючи  :smilie9:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #102 : Березня 11, 2021, 09:32:29 21:32 »
 :Sho_za:
Нащадки королiв та герцогiв... - гребаний цирк - може й собi придумати корол. бiографiю - щось менi останнiм часом в Европу тягне, замки й шпилi маряться, наче - я король...
...Не иначе моя бабка согрешила с водолазом...
(с) "Собачье сердце"

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8247
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #103 : Березня 11, 2021, 09:41:06 21:41 »
королі різні бувають  :smilie7:



"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #104 : Березня 11, 2021, 10:33:33 22:33 »
папец білий


папіку захотілося екзотікі - чоколядку )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #105 : Березня 12, 2021, 08:57:51 08:57 »
Я адресувала це всім дописувачам і читачам цієї теми. А оскільки Ви взяли у ній участь, то і Вам теж.

Але справа ж не у цьому, чи не так, шановний Гео?

А у тому, як я, клята ковбасниця, трампістка і "ворог народу", посміла вчергове відкрити пащеку у цій темі і на цьому форумі і задати питання, чому невідому жінку називають хвойдою?  :smilie9: Дякую, що при цьому заодно не пообіцяли пристрелити (чи зарубати катаною, як один Ваш друг)!

Your point is well taken. Пробачте, мене негідницю, що вчергове образила своєю присутністю Вас і це поважне зібрання. Постараюсь більше цього не робити.

ПС. Щодо клятих зрадників-ковбасників, то Ви не знаєте, хто що зробив чи не зробив для України. Особисто вони чи члени їх "зрадницьких" родин. Наприклад, мій малолітній родич у 18 років записався на контракт і відтрубив декілька років у АТО. І я не збираюсь вибачатись за те, що вважаю його не меншим героєм, ніж Вас чи будь-хто іншого патріота, який або взяв у руки зброю, або працював на благо України тисячею інших способів  :smilie9:.

Я тебя ВООБЩЕ ТРОГАЛ?

Кто в этой теме больше всего комментирует? Я? Или ТЫ?

Ты решила на меня наехать? А наезжалка не сломается, Инанна?

Жри лекарства пригоршнями лучше! Видишь мой НИК, вообще не реагируй на него! А я тебя ставлю в игнор. И оттуда ты уже не выберешься.

Тебе ясно я ответил? А пока что доповідь.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #106 : Березня 12, 2021, 09:33:31 09:33 »
Якщо уважно слiдкувати за понтами та iнформацiею Корол. родини - всi скандали та PR - велика гра, яка наповнюе трохи зiпсований епiдемiею CoVid_19 не такий вже й великий Держ. бюджет UC...
Треба якось народ вiд хвороб та пандемii вiдволiкати - Гарi й Меган... як раз знайшли час... розкрити скриньку Пандори, аби народ бачiв й чув, як "принижуть" Корол. родину...
Взагалi, плiтки та нiсенiтницi життя Монаршоi персони - це великi грошi - все життя Медiа з цього живуть - це було й буде...
Щоб там не казали нащадки/спадкоемцi Корол. родини, яку б бiографiю собi не придумали/вiдшукали... - все це вiдволiкае люмпен вiд проблем та хвороб - мульйони глядачiв ТБ й Iнтернету... захоплюються нащадками Королеви, а деякi... навiть шукають своi корнi в Архiвах UC - може комусь поталанить знайти собi нащадка...- принца чi дворянський тiтул пробабусi...
 :gb:
« Останнє редагування: Березня 12, 2021, 01:44:44 13:44 від Бувалий »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #107 : Березня 12, 2021, 10:18:44 10:18 »
не сильно цікавлюся цією темою, але за моїми спостереженнями жінки при недогляді чоловіків, як правило, виявляють стервозність

я б в першу чергу дивився на роль Гаррі в цій мильній опері

він самоусунувся і не намагається внести здоровий глузд в ці відносини

а якщо всерйоз, то тут Марк Твен вже давно пояснив:

На користь іде будь-яка згадка, крім некролога

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #108 : Березня 12, 2021, 04:25:15 16:25 »
не сильно цікавлюся цією темою, але за моїми спостереженнями жінки при недогляді чоловіків, як правило, виявляють стервозність

я б в першу чергу дивився на роль Гаррі в цій мильній опері

він самоусунувся і не намагається внести здоровий глузд в ці відносини


Гаррі можна пожаліти, все ж хлопчина велику трагедію пережив, а ця сучка крашена мабуть цим і користується.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #109 : Березня 12, 2021, 04:44:35 16:44 »
Гаррі можна пожаліти, все ж хлопчина велику трагедію пережив, а ця сучка крашена мабуть цим і користується.
:smiley24:
Була така думка...
Гаррi... як бачу, не надто вiдкривае рот... - Меган видае емоцii, наче у неi... проби в кiно - актори... не роздiляють жiття та кiно...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #110 : Березня 12, 2021, 04:50:58 16:50 »
Меган Маркл цинічна тварюка. Але то гаргий урок для Англії на майбутнє.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #111 : Березня 12, 2021, 04:59:12 16:59 »
Меган Маркл цинічна тварюка.
Але то гаргий урок для Англії на майбутнє.
Гаррi буде, вибачте на словi, останнiм лохом, якщо все життя буде бiля цiеi шмари...
Вони - рiзнi: Меган треба було Корол. родина - одруження для неi було - наче Шоу...
Яка рiзниця - декорацii Голiвуда чi Букiнгем?..
Що наше життя - гра...
 :gb:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #112 : Березня 12, 2021, 05:03:13 17:03 »
Меган Маркл цинічна тварюка. Але то гаргий урок для Англії на майбутнє.

Для кого саме? Чи не закінчується престол саме на дітях Гаррі та його брата, як там його. Нащадків же більше нема. А Кейт здається і так нормальна, он яка в неї чисто англійська посмішка.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #113 : Березня 12, 2021, 06:38:23 18:38 »
 :Tyapnycia:
Было у отца два сына...
Кет - справдi - красуня...
Та й скандалiв вiд старшого брата "чомусь" немае - живуть собi молодята, дiточок "стругають" - на радiсть Матусi Королевi...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33178
  • Стать: Чоловіча
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #114 : Березня 12, 2021, 08:05:23 20:05 »
 :smilie7:


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10160
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #115 : Березня 12, 2021, 08:20:09 20:20 »
 :lol: :smiley24:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #116 : Березня 12, 2021, 08:24:37 20:24 »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #117 : Березня 12, 2021, 09:30:12 21:30 »
Гаррі можна пожаліти, все ж хлопчина велику трагедію пережив, а ця сучка крашена мабуть цим і користується.

Багато жінок , як на мене, можуть і хочуть  перетворитися на сучок

В цьому їм може завадити достойний чоловік

Зараз я не бачу у Меган достойного чоловіка

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 989
Re: Скандал у королівській сім'ї
« Reply #118 : Березня 13, 2021, 08:43:03 20:43 »
Брехня Гаррі та Меган Маркл: що змінило скандальне інтерв’ю для британської монархії
https://www.eurointegration.com.ua/experts/2021/03/13/7120857/

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294