Автор Тема: Що не дає істерикам і диванним наполеончикам Витримати 72 години ?  (Прочитано 9762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Я не розумію чому деякі СУПчиги з червоними від натуги пиками гонять хвилю?
Робота така нічого особистого?
Темники роздали?

 Звичайно темники. Але їм можна із легкістю закрити їхні лицемірні писки. Просто запропонувати піти на передову, раз вони такі сильні прихильники бойових дій. Чому вони весь цей час сидять за компами, коли є такими прихильниками силового сценарію?
Думаешь не пробовали? Неберут, они боятся брать таких и выдавать им оружие. Желающих воевать добровольцев десятки тысяч.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Джолі, твоя позиція зводиться до твердження що без згоди на додаткові три дні перемир`я Україна б втратила підтримку Захода. Повністю або частково.

По-моєму така позиція просто не витримує критики. І ти нічим не можеш її підтвердити крім власного ІМХО.


Как это "ничем", если Меркель первая сказала про ультиматум Хуйлу до 30-го числа?
Петя только по факту просто акцептовал то, что предложила Европа

А нащо його було акцептувати? Думаєш без його згоди на ці три дні ультиматум був би відкликаний?

По-моєму можна було сказати щось на зразок ми утримуємо перемир`я де можемо і будемо застосовувати силу де змушені. І віддати армії наказ без коливань стріляти першою. І думаю Європа спокійно б це проковтнула.


при чем тут его согласие?
Европа свои дела решает, и если они сказали "до 30го", значит, Порох мог либо согласиться, либо начать действовать в одиночку, показав себя в глазах определенных европейских кругов агрессором, срывающим мирный план

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Старттопика заслать в самое пекло, будет не дни считать, а минуты до окончания перемирия.
А ваще, мы уже неделю выдержали, теперь еще три дня терпеть.
Как бы не пришлось терпеть до усырачки. Меркельше то пох, им терпеть не приходится.

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Маю думку, що Фінлі - це агент КДБ. Коли гинуть наші хлопці, вони влаштовують перемовини. З ким, навіщо? Капітулювати? Це ганьба та зрада! А ось агенти КДБ як фінлі, усіх заспокоюють, та кажуть що все під контролем, що ми усі істерички. Тоді вельмошановний агенте, ми усі були істеричками коли кричали, що Янек диктатор продасть нас Росіі, а нас деякі агенти називали істеричками і казали, що не може того бути, бо Янек не хоче ставати замість президента якимось губернатором малоросіі, але оно як вийшло. Потім оці агенти-заспокоювачі казали, що Крим був, є і буде українським, а тим часом зрадницьке керівництво його повністю злила, хоча при підтримці татар можно було повоювати. У Криму було навіть легше воювати чим на донбасі, бо там була підтримка татар. Та хоч частину Криму би врятували і могли би зараз відпочивати хоча б на тарханкуті, а так просрали все. Ось і зараз агенти кдб, кажуть, що все під контролем, а військо потрохи деморалізується, всолдати гинуть, прогреса ніякого, і знов перемовини з тими, хто вспорував животи, та вбивав патріотів України.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Хтось може змістовно пояснити вигоду від затримки в 72 години? Пряму і конкретну вигоду.

равно как и недостатки этой задержки ни кто объяснить не может из-за недостатка информации. Поэтому истерить и включать лайнометы последнее дело.
фотки трупов наших солдат выкладывать надо, не?

А не подумали, что за 72 часа этих фоток может очень сильно увеличиться.

Спикер АТО Алексей Дмитрашковский подтвердил, что боевики обстреляли блокпост украинских военных близ Славянска. По его информации трое военных погибли и еще шестеро были ранены, передает УНН.
"Вблизи Славянска был обстрелян блокпост. Там, где поворот на Красный Лиман. Трое военных погибли и еще шестеро получили ранения", - сообщил спикер АТО. По его словам, минометный обстрел блокпоста продолжается и до сих пор.
Напомним, вчера президент Украины продлил действия режима "прекращения огня" на 72 часа. Лидеры террористов "Донецкой народной республики"

Если я правильно понимаю, никто активно подавлять огневые точки противника не собирается
« Останнє редагування: Червня 28, 2014, 04:13:07 16:13 від Ренегат »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
я вообще поражаюсь таким пиздунам типа долли-фана, у которых поворачиваются их корявые пальцы писать такое говно на людей, которые на передовой почти с первых дней боев на донбассе, которые были под обстрелами и в окружениях, в чьих отрядах есть убитые и раненые.

а какое-то чмо сидит и пишет - они на зарплате Коломойского.
Єдиною "вдалою" операцією "Дніпра" було вивезення інкасаторських машин Бені з Красноармійська в ході якої постріляли трошки в беззбройну (нехай і агресивну) юрбу, завалили місцевого і втекли. Потім була Карлівка. Потім...все. Зате в телевізорі і інтернеті Семенченка стільки ніби він особисто Кремль відбив і Путіна в полон взяв.
Тому питання виникають по "Дніпру" одразу:
1) Кому вони підпорядковуються?
2) Які задачі вирішують?
3) Якщо вони підпорядковуються ЗСУ чи МВС то що це за самодіяльність? Де субординація?
4) Якщо вони підпорядковуютьтся комусь іншому, то що це за збройне угруповання, в межах якого законодавства воно діє і чим відрізняється від армії ДНР?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Darth Vader 72 часа пить валерьянку и учиться разговаривать с окружающими

 :lol:

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Тиждень перемиря дав лише  загиблих-навіщо ще 72 години.?Ніхто там зброю не покладе і тому кожна година перемиря це нові смерті наших солдатів

Треба .Так сказав той хто за це відповідальний.Війська отримали такий наказ.
Твой видповидальный уже на статью за бездеятельность заработал с тяжкими последствиями.


72 часа идите флудить в другом месте
« Останнє редагування: Червня 28, 2014, 04:21:56 16:21 від Дрейк »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
я вообще поражаюсь таким пиздунам типа долли-фана, у которых поворачиваются их корявые пальцы писать такое говно на людей, которые на передовой почти с первых дней боев на донбассе, которые были под обстрелами и в окружениях, в чьих отрядах есть убитые и раненые.

а какое-то чмо сидит и пишет - они на зарплате Коломойского.
Єдиною "вдалою" операцією "Дніпра" було вивезення інкасаторських машин Бені з Красноармійська в ході якої постріляли трошки в беззбройну (нехай і агресивну) юрбу, завалили місцевого і втекли. Потім була Карлівка. Потім...все. Зате в телевізорі і інтернеті Семенченка стільки ніби він особисто Кремль відбив і Путіна в полон взяв.
Тому питання виникають по "Дніпру" одразу:
1) Кому вони підпорядковуються?
2) Які задачі вирішують?
3) Якщо вони підпорядковуються ЗСУ чи МВС то що це за самодіяльність? Де субординація?
4) Якщо вони підпорядковуютьтся комусь іншому, то що це за збройне угруповання, в межах якого законодавства воно діє і чим відрізняється від армії ДНР?
1. Семенченко не в Дніпрі, а в Донбасі. Це різні підрозділи.
2. Дніпро прийщов і вигнав усіх сепаратів з Маріупольської міськради. після чого пішов і передав справу в руки місцевим ментам, які, очевидно, запустили вату назад. це ще в травні було.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну що, підіб`ємо проміжні підсумки. Аргументи за 72 години поки зводяться до "а вам що шкода?" Так, шкода. Я вважаю це помилкою і пояснюю чому.

1. Стосунки з заходом це не зміцнює.
2. Позицію терористів це підсилює
3. Негативно впливає на стан армії

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Спикер АТО Алексей Дмитрашковский подтвердил, что боевики обстреляли блокпост украинских военных близ Славянска. По его информации трое военных погибли и еще шестеро были ранены, передает УНН.
"Вблизи Славянска был обстрелян блокпост. Там, где поворот на Красный Лиман. Трое военных погибли и еще шестеро получили ранения", - сообщил спикер АТО. По его словам, минометный обстрел блокпоста продолжается и до сих пор.
Напомним, вчера президент Украины продлил действия режима "прекращения огня" на 72 часа. Лидеры террористов "Донецкой народной республики"

Если я правильно понимаю, никто активно подавлять огневые точки противника не собирается

А обороняться ни кто не запрещал.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
при чем тут его согласие?
Европа свои дела решает, и если они сказали "до 30го", значит, Порох мог либо согласиться, либо начать действовать в одиночку, показав себя в глазах определенных европейских кругов агрессором, срывающим мирный план

Я б хотів глянути на європейського політика який би заявив про агресивну Україну яка гнобить мирних терористів. Що це за кола?

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!


Спикер АТО Алексей Дмитрашковский подтвердил, что боевики обстреляли блокпост украинских военных близ Славянска. По его информации трое военных погибли и еще шестеро были ранены, передает УНН.
"Вблизи Славянска был обстрелян блокпост. Там, где поворот на Красный Лиман. Трое военных погибли и еще шестеро получили ранения", - сообщил спикер АТО. По его словам, минометный обстрел блокпоста продолжается и до сих пор.
Напомним, вчера президент Украины продлил действия режима "прекращения огня" на 72 часа. Лидеры террористов "Донецкой народной республики"

Если я правильно понимаю, никто активно подавлять огневые точки противника не собирается

А обороняться ни кто не запрещал.

Трое убитых 6 раненых и обстрел ведется до сих пор, это как?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


Спикер АТО Алексей Дмитрашковский подтвердил, что боевики обстреляли блокпост украинских военных близ Славянска. По его информации трое военных погибли и еще шестеро были ранены, передает УНН.
"Вблизи Славянска был обстрелян блокпост. Там, где поворот на Красный Лиман. Трое военных погибли и еще шестеро получили ранения", - сообщил спикер АТО. По его словам, минометный обстрел блокпоста продолжается и до сих пор.
Напомним, вчера президент Украины продлил действия режима "прекращения огня" на 72 часа. Лидеры террористов "Донецкой народной республики"

Если я правильно понимаю, никто активно подавлять огневые точки противника не собирается

А обороняться ни кто не запрещал.

Заборонено стріляти першими. Що само по собі велика проблема. Самий зручний спосіб крошити вату коли вона спить п`яна а не обстрілює тебе з усіх можливих калібрів.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Судя по истерике на форуме эта отсрочка в 72 часа походу кому-то что-то сильно наломала. Интересно кому и что?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Спикер АТО Алексей Дмитрашковский подтвердил, что боевики обстреляли блокпост украинских военных близ Славянска. По его информации трое военных погибли и еще шестеро были ранены, передает УНН.
"Вблизи Славянска был обстрелян блокпост. Там, где поворот на Красный Лиман. Трое военных погибли и еще шестеро получили ранения", - сообщил спикер АТО. По его словам, минометный обстрел блокпоста продолжается и до сих пор.
Напомним, вчера президент Украины продлил действия режима "прекращения огня" на 72 часа. Лидеры террористов "Донецкой народной республики"

Если я правильно понимаю, никто активно подавлять огневые точки противника не собирается

А обороняться ни кто не запрещал.

Трое убитых 6 раненых и обстрел ведется до сих пор, это как?

Вы у меня спрашиваете? Я не знаю. Но повторю что обороняться ни кто не запрещает. А Вы думаете, что если бы полезли в наступление приведенными Вами цифрами за это время бы ограничилось?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Судя по истерике на форуме эта отсрочка в 72 часа походу кому-то что-то сильно наломала. Интересно кому и что?

Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
1. Семенченко не в Дніпрі, а в Донбасі. Це різні підрозділи.
Ок. Розкажіть за "Донбас".
1) Кому вони підпорядковуються?
2) Які задачі вирішують?
3) Якщо вони підпорядковуються ЗСУ чи МВС то що це за самодіяльність? Де субординація?
4) Якщо вони підпорядковуютьтся комусь іншому, то що це за збройне угруповання, в межах якого законодавства воно діє і чим відрізняється від армії ДНР?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.
Я вам ще одну додам. Якщо українська армія на даному етапі не може вдало вести бойові дії обороняючись, то як вона зможе вести їх у наступі?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.
Я вам ще одну додам. Якщо українська армія на даному етапі не може вдало вести бойові дії обороняючись, то як вона зможе вести їх у наступі?

До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І по-моєму складних пояснень шукати не треба коли є досить просте і зрозуміле. Меркель шукає варіантів мінімізації втрат і ризиків для Німеччини.  І на жаль в цьому питанні Петро Олексійович пішов у неї на поводу.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
І по-моєму складних пояснень шукати не треба коли є досить просте і зрозуміле. Меркель шукає варіантів мінімізації втрат і ризиків для Німеччини.  І на жаль в цьому питанні Петро Олексійович пішов у неї на поводу.

Да, но откуда такие водопады помоев по всем фронтам?

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.
Я вам ще одну додам. Якщо українська армія на даному етапі не може вдало вести бойові дії обороняючись, то як вона зможе вести їх у наступі?

До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.

Спорный вопрос.
В документе Совета Союза больше всего поражает требование отдать Изварино, Кр.партизанск и Довжанский.
Причем мы точно знаем, что на Довжанском тучи ходят хмуро, и тишина, то есть нет никого.
Таким образом закрадывается панический и подбанный вывод, что армия не способна взять под контроль одиноко стоящий в степи пункт пропуска.
Если это действительно так, то надежд на удачный исход АТО практически никаких, увы.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.
Я вам ще одну додам. Якщо українська армія на даному етапі не може вдало вести бойові дії обороняючись, то як вона зможе вести їх у наступі?

До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.

підтримаю. в нас чомусь втрати більші при обороні, ніж при наступі. до того ж, наступ - це ініціатива. на війні той, хто володіє ініціативою, як правило, перемагає. ми ж свідомо віддаємо ініціативу Рашці.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
1. Семенченко не в Дніпрі, а в Донбасі. Це різні підрозділи.
Ок. Розкажіть за "Донбас".
1) Кому вони підпорядковуються?
2) Які задачі вирішують?
3) Якщо вони підпорядковуються ЗСУ чи МВС то що це за самодіяльність? Де субординація?
4) Якщо вони підпорядковуютьтся комусь іншому, то що це за збройне угруповання, в межах якого законодавства воно діє і чим відрізняється від армії ДНР?

А поискать в интернете слабо?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Ось я теж це питаня задаю. Поки єдину версію представив Джоллі - Петро Олексійович поламав гру якимось європейським колам.
Я вам ще одну додам. Якщо українська армія на даному етапі не може вдало вести бойові дії обороняючись, то як вона зможе вести їх у наступі?

До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.

Скажу иначе, перед перемирием наметился перелом и инициатива перешла к силам АТО.

Для всех любителей потерпеть замечу, что до перемирия у террористов было 2-3 танка.
В средине перемирия стали говорить, что уже 5.
А позавчера их оказалось 8.
Кто нибудь отдаёт себе отчет, что танк охрененно опаснее КАМАЗ-а?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.
Це ви так шуткуєте? Реально звільнено 3 міста з досить невеликими гарнізонами терористів: Лиман, Щастя, Маріуполь. Втрачено 2 літаки, до 10 вертольотів, десятки одинииць бронетехніки, дві сотні солдат та офіцерів. Це точно вдало?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
І по-моєму складних пояснень шукати не треба коли є досить просте і зрозуміле. Меркель шукає варіантів мінімізації втрат і ризиків для Німеччини.  І на жаль в цьому питанні Петро Олексійович пішов у неї на поводу.

Да, но откуда такие водопады помоев по всем фронтам?

Ну так на похиле дерево і коза стрибає. Петро Олексійович припустився помилки. Її експлуатують.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.
Це ви так шуткуєте? Реально звільнено 3 міста з досить невеликими гарнізонами терористів: Лиман, Щастя, Маріуполь. Втрачено 2 літаки, до 10 вертольотів, десятки одинииць бронетехніки, дві сотні солдат та офіцерів. Це точно вдало?

кожен бачить те, що хоче. ви, наприклад, бачите, що звільнені міста, що перелічені вами, то несуттєво. а я, наприклад, вбачаю в тому гарний сигнал і підвищення бойового духу вояків для продовження операції.

доречі, перелічені вами втрати майже всі відбулися в обороні.
« Останнє редагування: Червня 28, 2014, 05:16:49 17:16 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
До оголошення перемир`я вона їх вела цілком вдало.
Це ви так шуткуєте? Реально звільнено 3 міста з досить невеликими гарнізонами терористів: Лиман, Щастя, Маріуполь. Втрачено 2 літаки, до 10 вертольотів, десятки одинииць бронетехніки, дві сотні солдат та офіцерів. Це точно вдало?

Не так уж  и плохо, учитывая то, что потери террористов выше, как минимум в разы в живой силе.
И то, что раньше они а не наши войска захватывали территории.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно