Сторінок:
Actions
  • #61 від Ali(UA) 10 Mar 2021
  • Кюанонівці з трампістами постарались...... Сподіваюсь до травня їх попусте......

    ну як у голову уколитесь, тоді й попусте... а так я не знаю, можна ще до шрінка сходить, шоб попустило.
  • #62 від Uki 10 Mar 2021
  • ну як у голову уколитесь, тоді й попусте... а так я не знаю, можна ще до шрінка сходить, шоб попустило.

    Ну то скиньтесь їм на шринків......
  • #63 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Uki, якщо ти поважаєш науку, то прочитай це.

    Scott Atlas: The Last Word
    https://stanfordreview.org/scott-atlas-the-last-word/

    Пандемія коронавірусу стала великою трагедією, в цьому не може бути сумнівів. Але це також викрило глибокі проблеми в Америці, які зараз загрожують самим принципам свободи і порядку, які ми, американці, часто сприймаємо як належне.

    По-перше, я був шокований величезною владою уряду, одностороннix указів, просто закриття підприємств та шкіл указом, обмеження особистого руху, поведінки за мандатом та усунення наших найосновніших свобод, без будь-якого кінця та незначної підзвітності.

    По-друге, я залишаюся здивованим прийняттям американським народом драконівських правил, обмежень і безпрецедентних мандатів, навіть тих, що є довільними, руйнівними та абсолютно ненауковими.

    Ця криза також викрила те, що всі ми знали, але ми терпіли роками: відверту упередженість ЗМІ, відсутність різноманітних точок зору в кампусах, відсутність нейтралітету у великих технологіях, що контролюють соціальні медіа, і тепер більш помітно, ніж ніколи, вторгнення політики в науку. Зрештою, свобода шукати та заявляти правду загрожує тут, у Сполучених Штатах.
  • #64 від Uki 10 Mar 2021
  • Uki, якщо ти поважаєш науку, то прочитай це.

    Scott Atlas: The Last Word
    https://stanfordreview.org/scott-atlas-the-last-word/

    Пандемія коронавірусу стала великою трагедією, в цьому не може бути сумнівів. Але це також викрило глибокі проблеми в Америці, які зараз загрожують самим принципам свободи і порядку, які ми, американці, часто сприймаємо як належне.

    По-перше, я був шокований величезною владою уряду, одностороннix указів, просто закриття підприємств та шкіл указом, обмеження особистого руху, поведінки за мандатом та усунення наших найосновніших свобод, без будь-якого кінця та незначної підзвітності.

    По-друге, я залишаюся здивованим прийняттям американським народом драконівських правил, обмежень і безпрецедентних мандатів, навіть тих, що є довільними, руйнівними та абсолютно ненауковими.

    Ця криза також викрила те, що всі ми знали, але ми терпіли роками: відверту упередженість ЗМІ, відсутність різноманітних точок зору в кампусах, відсутність нейтралітету у великих технологіях, що контролюють соціальні медіа, і тепер більш помітно, ніж ніколи, вторгнення політики в науку. Зрештою, свобода шукати та заявляти правду загрожує тут, у Сполучених Штатах.

    Де там наука в тій статті? Одна лише політика....... Доктор Атлас взагалі пропонував використати закони дарвіна щоб виробити імунітет до Ковіду........
  • #65 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Де там наука в тій статті? Одна лише політика....... Доктор Атлас взагалі пропонував використати закони дарвіна щоб виробити імунітет до Ковіду........

    Тобі і Дарвін вже не науковець?  :smilie2:
  • #66 від Uki 10 Mar 2021
  • Тобі і Дарвін вже не науковець?  :smilie2:

    Вибір підходу як подолати епідемію - це більш соціальне питання чим наукове.......
    З цієї точки зору пропозиції доктора Атласа недієздатні в принципі........ Для цього треба було б заборонити лікування ковіду взагалі....... А це ..... ну сам розумієш .....
  • #67 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Ні, це питання насамперед наукове.
  • #68 від likemovie 10 Mar 2021
  • Оцінюю Байдена на 4 з 5.Те,що не добивають трумпа-дуже погано,метастази цього раку загрожують західній цивілізації.Боротьбу з короною Байденом-оцінюю на 5,більш 2 млн щеплень на день-чудово!
  • #69 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Оцінюю Байдена на 4 з 5.Те,що не добивають трумпа-дуже погано,метастази цього раку загрожують західній цивілізації.Боротьбу з короною Байденом-оцінюю на 5,більш 2 млн щеплень на день-чудово!

     :fp2 :fp2 :fp2
  • #70 від likemovie 10 Mar 2021
  • На графіку чудово видно,як невпинно падає кількість захворівших ковідом.Це -робота мудрого керівництва!
    https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/usa/
  • #71 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • На графіку чудово видно,як невпинно падає кількість захворівших ковідом.Це -робота мудрого керівництва!
    https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/usa/

     :fp2 :fp2 :fp2 :fp2
  • #72 від Uki 10 Mar 2021
  • Ні, це питання насамперед наукове.

    Аргументуй, в чому принципова відмінність з наукової точки зору позиції доктора Атласа?
  • #73 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Аргументуй, в чому принципова відмінність з наукової точки зору позиції доктора Атласа?

    В тому, що він не вважав локдауни та інші драконівські заходи науково обґрунтованими. Його правоту було підтверджено практикою.
  • #74 від Ali(UA) 10 Mar 2021
  • Вибір підходу як подолати епідемію - це більш соціальне питання чим наукове.......
    З цієї точки зору пропозиції доктора Атласа недієздатні в принципі........ Для цього треба було б заборонити лікування ковіду взагалі....... А це ..... ну сам розумієш .....
    ти ж кричав фоллоу зе сцайанс, і тіпа репи тупі реднекі і не розуміють шо нада мить руки.
  • #75 від Uki 10 Mar 2021
  • В тому, що він не вважав локдауни та інші драконівські заходи науково обґрунтованими. Його правоту було підтверджено практикою.

    Це вже альтернативна реальність...... Навпаки різке зростання захворюваності приходиться на час його роботи в Білому Домі....... В результаті Трамп його випер........ Його метод не зпрацював......
    А науково обгрунтовані обидва підходи.
    1. Це науково обгрунтовано що без втручання, досягши певного рівня захворюваності створить стадний імунітет і хвороба піде вниз
    2. Також науковообгрунтовано що зменьшивши соціалізацію можна сповільнити розповсюдження хвороби, а досягнення стадного імунітету покласти на вакцину........

    Обидва принципи науково обгрунтовані, вибір же виключно політичний та соціальний.....
  • #76 від Ali(UA) 10 Mar 2021
  • укі а тобі не здається що обмеженням соціалізації локдаунами та вакцинами можна знищити усі вірусні хвороби. не тільки ковід.
  • #77 від Uki 10 Mar 2021
  • укі а тобі не здається що обмеженням соціалізації локдаунами та вакцинами можна знищити усі вірусні хвороби. не тільки ковід.

    Нашо? медицина здатна була справлятись з попередніми вірусними епідеміями і без локдаунів......
  • #78 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Це вже альтернативна реальність...... Навпаки різке зростання захворюваності приходиться на час його роботи в Білому Домі....... В результаті Трамп його випер........ Його метод не зпрацював......
    А науково обгрунтовані обидва підходи.
    1. Це науково обгрунтовано що без втручання, досягши певного рівня захворюваності створить стадний імунітет і хвороба піде вниз
    2. Також науковообгрунтовано що зменьшивши соціалізацію можна сповільнити розповсюдження хвороби, а досягнення стадного імунітету покласти на вакцину........

    Обидва принципи науково обгрунтовані, вибір же виключно політичний та соціальний.....

    Де Сантіс відмовився від надзвичайних повноважень і заходів, але науково стурбований Куомо - навпаки.
    В результаті в штаті Нью Йорк виздихало значно більше ніж у Флоріді.
  • #79 від Uki 10 Mar 2021
  • Де Сантіс відмовився від надзвичайних повноважень і заходів, але науково стурбований Куомо - навпаки.
    В результаті в штаті Нью Йорк виздихало значно більше ніж у Флоріді.

    Ті доводи шо ти наводиш нічого спільного не мають не то шо з наукою, а з логікою та здоровим глуздом..... НЙ був вже заражений наполовину в момент коли ще не починали ніяких епідеологічних мір........ Куомо тушив пожежу.....
  • #80 від Ali(UA) 10 Mar 2021
  • Нашо? медицина здатна була справлятись з попередніми вірусними епідеміями і без локдаунів......
    але від грипу помирають кожен рік
  • #81 від Uki 10 Mar 2021
  • але від грипу помирають кожен рік

    Лише ті кого медицина, зробивши все можливе, не в змозі була рятувати.....
  • #82 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Ті доводи шо ти наводиш нічого спільного не мають не то шо з наукою, а з логікою та здоровим глуздом..... НЙ був вже заражений наполовину в момент коли ще не починали ніяких епідеологічних мір........ Куомо тушив пожежу.....

     :fp2 :fp2 :fp2

    Відправляючи хворих в будинки престарілих замість відправляти їх на плаваючий шпиталь та віськовий польовий шпиталь в Центральному Парку Нью Йорка, щоб не дати зрости популярності Трампа, чия адміністрація забепечила те.
  • #83 від Feral Cat 10 Mar 2021
  • Бідонівська адміністрація йде шляхом Меркель в іміграційній політиці :fp2 :fp2


    https://twitter.com/i/status/1369682207049089025
  • #84 від Ali(UA) 10 Mar 2021
  • Лише ті кого медицина, зробивши все можливе, не в змозі була рятувати.....
    можливо медицина не може врятувати всіх, і тому додаткові методи по ізоляції людей допоможуть врятувати більше життів і попередити можливі нові епідемії?
  • #85 від Uki 10 Mar 2021
  • :fp2 :fp2 :fp2

    Відправляючи хворих в будинки престарілих замість відправляти їх на плаваючий шпиталь та віськовий польовий шпиталь в Центральному Парку Нью Йорка, щоб не дати зрости популярності Трампа, чия адміністрація забепечила те.

    Суть в тому шо воно вже палало на всю коли він тільки почав тушити, а не втому як він це робив......  У інших було трохи фори.....
  • #86 від Ali(UA) 12 Mar 2021
  • https://twitter.com/charlottecuthbo/status/1370054617309048835

    нелегали прибувають у штати. Велкам пля!

    Дякую Байдене за нових демократів.
  • #87 від svit 12 Mar 2021
  • нелегали прибувають у штати. Велкам пля!

    Дякую Байдене за нових демократів.

    Ти просто їм заздриш. Ти тяжко пахав, програмував, жив довго в Україні, мріяв про Штати, нарешті якось виїхав, а тепер якісь латіноси що лопатами лише лайно вміють загрібати поїхали і живуть краще ніж ти, так?
  • #88 від Ali(UA) 12 Mar 2021
  • Ти просто їм заздриш. Ти тяжко пахав, програмував, жив довго в Україні, мріяв про Штати, нарешті якось виїхав, а тепер якісь латіноси що лопатами лише лайно вміють загрібати поїхали і живуть краще ніж ти, так?
    скажи ти платиш 5% Єдиного податку та соціальний взнос? скіки процентів реальної зарплати віддаєш?
  • #89 від svit 12 Mar 2021
  • скажи ти платиш 5% Єдиного податку та соціальний взнос? скіки процентів реальної зарплати віддаєш?

    Ти думаєш я знаю? Я реально не знаю.
  • #90 від Ali(UA) 12 Mar 2021
  • Ти думаєш я знаю? Я реально не знаю.

    а я знаю. 15% на рік медікейд та ссн. це мед страховка для нєімущіх та пенсійний фонд. роботодавець плате половину. якщо на себе працюєш платиш усе.

    далі 18-25% федерального налогу залежить від доходу.

    далі он Укі ще плате налог штату (велкам ту калі).

    так от тут усі добре знають скільки вони платять бо платить надо.

    і от на ці гроші їдуть оті нєлєгали  на всі державні програми на все те що тут є соціального.

    у мене нема з усіми податками шо я плачу безкоштовної медицини а у них буде. і фудстемпи їм дадуть.
Сторінок:
Actions