Автор Тема: Л. Кравчук: Я таких ненависних очей, як на Донбасі, в житті не бачив  (Прочитано 1057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
http://obozrevatel.com/crime/42506-ya-takih-nenavistnyih-glaz-kak-na-donbasse-v-zhizni-ne-videl-kravchuk.htm

Донбас завжди був проблемною територією України. А в нинішній ситуації, при існуванні терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", окуповані території необхідно на час заблокувати. При цьому межа між Україною і Росією - повинна залишатися священною.

Про це в інтерв'ю виданню "Новий Час" заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

"Донбас завжди був проблемним. Я пам'ятаю, коли балотувався на президентських виборах, то їздив і на Донбас - був у Донецьку, в Луганську, у багатьох шахтарських селищах. Збиралися люди прямо на площах. Я таких ненависних очей, які були у багатьох з тих людей, що стояли на майданах, у своєму житті фактично не бачив - розповів Кравчук. - Якби їм дали можливість, вони б розтерзали мене. Вони говорили мені дуже образливі слова: "Ви придумали Шевченко, ви придумали Лесю Українку, ви придумали будь то українська мова ". Я все це терпів. Я знав, що там є частина людей, які дивляться тільки в одну сторону - до Росії, і будуть довго дивитися. І ось настав час для них." ДНР "та" ЛНР "- це продукт тієї ж ситуації. Україна не могла вирішити всі одночасно. Так, ми допустили багато помилок, ми не займалися глибоко цими питаннями. Але, я думаю, якщо вовка посадити в клітку, то, скільки його не годуй, а він все одно в ліс дивиться ".
« Останнє редагування: Серпня 18, 2015, 08:35:13 08:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
О, медведчуки підключили Кравчука  :gigi:
За результатами грудневого референдуму 1991 року в Донецькій області за вихід України зі складу СРСР було 83,9%, у Луганській - 83,86%. Тобто приблизно по 16% були проти. От ці 16% і робили погоду. 16% достатньо для картинки. Звичайно, зараз значне більша кількість мешканців окупованих територій хоче просто закінчити війну, залишити їх у спокою хоч і на окупованій території, хоч офіційно у складі РФ. Можна було б сказати те, що сказано вже мешканцям Криму. Але у Криму є умовні кордони, а у окупованих "окремих районів окремих областей" нема. І є мета - окупація нових "окремих районів". То хай терплять ті, хто не зміг виїхати з "окремих районів окремих областей". Мир там колись настане, але може не за час їх життя.
Блокувати потрібно, звичайно, сама лінія фронту і є "кордоном". Може не щільним ... спочатку військових дій.
Але про очі Кравчуку не слід писати, не слід базікати за вказівкою. Чи він очей решти, тобто 83% мешканців не бачив? Невже вони за Черновола у 1991 голосували? Та ні. Велика частина - за нього. 

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
О, медведчуки підключили Кравчука  :gigi:

 Але у Криму є умовні кордони, а у окупованих "окремих районів окремих областей" нема. І є мета - окупація нових "окремих районів". То хай терплять ті, хто не зміг виїхати з "окремих районів окремих областей".

так і є 


Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Отрабатывает скотинка деньжата Кремлевские, косвенно пропагандирует слив Донбасса.
 Для Кота скажу, он скорее всего не знает: в конце 90х, те кого сейчас в Донбассе называются ватой, сидели под подъездами на лавочках и спокойно обсуждали за кого им лучше проголосовать, за Кучму или за Черновола. И спокойно шли и голосовали за Черновола, сегодня я себе такого представить даже во сне не могу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Tech, то що ж там тоді сталося за останні 15 років? Чи не Ахмєтка і Єфремов постаралися?
If you are going through hell, keep going.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Льончікі як завжди, падли. Про своє правління вещають так нібито вони до цього не мають жодного відношення. Тіпа про якесь стихійне явище.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Tech, то що ж там тоді сталося за останні 15 років? Чи не Ахмєтка і Єфремов постаралися?
Как хуйло пришло так и началось, уголовникам зеленый свет а они свое дело сделали внедрив ссученную систему. Ахмет ее и внедрял, до него донбасс был относительно спокойным.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Старій бабі недогода, ні на п'єцу, ні на лаві. Якщо хтось каже, що "на домбасі такі ж люди" - він зрадник. Інший каже "домбас ненавидить Україну" - теж зрадник.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
(...)

Про це в інтерв'ю виданню "Новий Час" заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

(...) Але, я думаю, якщо вовка посадити в клітку, то, скільки його не годуй, а він все одно в ліс дивиться ".


дедушко переобулся и продолжает вещать  :fp2


Obozrevatel.ua, [05.11.20 11:57]
🇺🇦 Україна запропонує ТКГ план щодо завершення війни і виборів на Донбасі, – Кравчук

"План спільних кроків" передбачає (https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ukraina-zaproponue-tkg-plan-schodo-zavershennya-vijni-i-viboriv-na-donbasi-kravchuk.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription):
▫️ повне припинення війни на Донбасі на початку 2021 року і демілітаризацію ОРДЛО;
▫️ після цього Україна повинна взяти під повний контроль конкретні ділянки українсько-російського кордону і забезпечити на цих територіях нормальну життєдіяльність;
▫️ згідно з дорожньою картою, на цих територіях не пізніше 31 березня мають пройти місцеві вибори;
▫️ повинно чітко бути врегулювано питання відповідальності для осіб, які брали участь у подіях, пов'язаних з війною на Донбасі, шляхом ухвалення Верховною Радою України відповідного законопроєкту, і недопущення покарання для тих, на кому немає провини за вчинення злочинів;
▫️ забезпечення повного і безумовного доступу міжнародним організаціям, включаючи Міжнародний комітет Червоного Хреста, до всіх утримуваних осіб. Україна хотіла б, щоб це було зроблено до середини листопада 2020 року;
▫️ остаточне взаємне звільнення утримуваних осіб за принципом "всіх на всіх" відбулося не пізніше 15 грудня 2020 року;
▫️ оскільки "формулу Штайнмаєра" обговорювали на зустрічі "нормандської четвірки" в грудні 2019 року в Парижі і взяли в роботу, то її не можна обійти стороною і необхідно також згадати в документі;
▫️ буде пропонуватися створення Вільної економічної зони в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО, яка повинна діяти десь орієнтовно до 2050 року

🇷🇺 На заяву Кравчука вже встигли відреагувати в Кремлі

"Я, на жаль, не володію інформацією, чи був цей план якось переданий російській стороні. Я цього просто не знаю", – заявив Пєсков

Представник Кремля також зазначив, що пропозиція Києва про проведення виборів на Донбасі при демілітаризації регіону і передачі кордону нібито розходиться з Мінськими домовленостями


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
ГОНЧАРЕНКО, [05.11.20 11:00]
Леонід Кравчук пропонує провести місцеві вибори в ОРДЛО не пізніше 31 березня 2021 року

Він повідомив про те, що Україна запропонує на переговорах в рамках ТКГ “План спільних кроків” для повного припинення війни на Донбасі. Про їх реалістичність можете судити самі:

― не пізніше 15 грудня цього року відбудеться обмін всіх на всіх;

― "всі збройні формування, найманці, озброєння все повинно бути виведено з цієї території, незаконні збройні формування повинні бути розпущені" уже на початку 2021 року (назвіть хоч одну причину, чому Росія це зробить);

― і далі, не пізніше 31 березня 2021 року, на території ОРДЛО мають бути проведені місцеві вибори.

Окрім того, Україна ще ухвалить закон про особливості проведення місцевих виборів в ОРДЛО та запропонує створення Вільної економічної зони на Донбасі, про яку так допитувався Зеленський.

Кравчук вважає, що такий план ― це “золота середина, яка відповідає інтересам всіх сторін”. Насправді, вибори на окупованих територіях без перехідного періоду, навіть якщо там уже не буде окупантів ― це абсолютно вбивча ідея. Те, що пропонує зараз Кравчук враховує інтереси всіх сторін, окрім української.

Ех, знову знамените “зійтися посередині”.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
он окнчательно ополоумел  :fp3 :fp3 на кого рассчитан этот бред?


Украина 24/7, [05.11.20 10:50]
[ Фото ]
Кравчук рассказал о демилитаризации и выборах в ОРДЛО.

По словам главы украинской делегации в ТКГ, все вооружённые формирования планируют ликвидировать в ОРДЛО в начале 2021 года. А уже 31 марта там хотят провести местные выборы. Также Кравчук сообщил, что в декабре 2020 года должен произойти окончательный обмен в формате "всех на всех".

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrRmKMT8dW7E6g)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
 :smiley24: :smiley24: :smiley24: :smiley24:



Vladimir Zavgorodny
45 хв  ·
Вот чем хорошо быть украинским политиком, например Кравчуком — так это тем, что ты открываешь свой тупой рот и несёшь любую поебень.
Например: до 31-го марта мы сварим суп из семи гиперлуп и построим мост от Броваров до Броваров, по кольцу, через весь мир, и это будет новый шёлковый, нет даже вельветовый путь, и экономика поднимется, потому что все будут платить за транзит и все врачи будут получать миллион долларов в день и два раза по морде, а всех умерших на Донбассе я воскрешу.
Потом проходит время, ничего не происходит.
И ты такой: НУ НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ.
И стадо дебилов, по какой-то нелепой причине населяющее территорию моей страны, начинает орать: ЧЕГО ВЫ ТРАВИТЕ ПОЖИЛОГО ЧЕЛОВЕКА, ОН ЖЕ СТАРАЛСЯ!!!
И проголосуют за Пальчевского, раз Зеленский не справился, но старался, просто ему мешал Порошенко и законы гравитации и ёбаная эта таблица умножения, блядь, сука, как же она заебала, курва, с первого класса житья от неё нет, ни бюджет ни сходится, ни кислородных концентраторов не хватает, вот бы её взять и отменить, надо внести президентский закон на рассмотрение в верховную радугу.