Сторінок:
Actions
  • #121 від coolzak 28 Oct 2020
  • Зараз два брата їбаната тобі цитаткою з CNN  про магучего пуцькіна і його маріонеткуиі як Байден всьо вернет вЗад
  • #122 від Feral Cat 28 Oct 2020
  • #123 від RG 28 Oct 2020
  •  :weep:



  • #124 від majesty 28 Oct 2020
  • #125 від RG 29 Oct 2020
  • Наш Алі там теж є, мабуть.  :smilie5:

  • #126 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Наш Алі там теж є, мабуть.  :smilie5:


    интересно послушать. никто за бидона не может сформулировать почему за, единственный продавец фотоаппаратов сказал - за иммиграцию. хотят родычей рефьюджей знакомых привезти наверное.
  • #127 від Бувалий 29 Oct 2020
  • интересно послушать. никто за бидона не может сформулировать почему за, единственный продавец фотоаппаратов сказал - за иммиграцию. хотят родычей рефьюджей знакомых привезти наверное.
    Али, так Бидон... это тень мадам Клинтон?..
  • #128 від coolzak 29 Oct 2020
  • Геї і хіпстери за Байдена(упс проти Трампа)
  • #129 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Али, так Бидон... это тень мадам Клинтон?..
    бидон это "похер кто лишь бы не Трамп". ти ж слухав "науковця". там логіки нема самі емоції.
  • #130 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • до речі РГ - дякую за відео, досить об'єктивно та неупереджено.
  • #131 від RG 29 Oct 2020
  • до речі РГ - дякую за відео, досить об'єктивно та неупереджено.

    Ти - ц е той очкарик, що на медицину не хоче відстібати ?   :gigi:

    Один в один кажете  :smilie7:
  • #132 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Ти - ц е той очкарик, що на медицину не хоче відстібати ?   :gigi:

    Один в один кажете  :smilie7:
    я цілком поділяю його думки.
  • #133 від RG 29 Oct 2020
  • я цілком поділяю його думки.

    Ну, пацан не хоче башляти, бо за це бабло  когось іншого можуть лікувати.

    А якщо його щось реальне дістане, таке на сотні тисяч лікування ? За це хто буде платити ?   :smilie7:
  • #134 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Ну, пацан не хоче башляти, бо за це бабло  когось іншого можуть лікувати.

    А якщо його щось реальне дістане, таке на сотні тисяч лікування ? За це хто буде платити ?   :smilie7:
    я думаю у нього є страховка.
  • #135 від RG 29 Oct 2020
  • я думаю у нього є страховка.

    Він за неї заплатив всю суму, яка може вилізти за якесь серйозне лікування ?
  • #136 від coolzak 29 Oct 2020
  • Історія про безплатне лікування  і податки.
    В Торонто мав знайомого пенса небідного.Знайшли рак печінки і лікарі сказали що ліків нема і хай вмирає. Помалу.
    Дід знайшов клініку в Швейцарії яка бралась лічити але 250 000 дол курс мінімум 2 курси .Держава відмовилась платити.Дід продав хату переїхав в кондо а на різницю полічився в швейцарців.За свої. Жив ще до минулого року тобто 17 років.
    Причому платив податків дохрена і трохи бо не бідний.
    Черга в Торонто зашити руку порізану 6 год мінімум.Поки чекаєш навіть знеболюючого не дають .Варіанту заплатити  окремо і скоро нема
  • #137 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Він за неї заплатив всю суму, яка може вилізти за якесь серйозне лікування ?
    так, тут всі так роблять. + є федеральний податок 3% - на страховки тим хто не можуть собі дозволити, старикам чи бідним. він це теж оплатив.
  • #138 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Черга в Торонто зашити руку порізану 6 год мінімум.Поки чекаєш навіть знеболюючого не дають .Варіанту заплатити  окремо і скоро нема
    а якщо по швидкій?
  • #139 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • "Знайшли рак печінки і лікарі сказали що ліків нема і хай вмирає." нагадало Україну...
  • #140 від coolzak 29 Oct 2020
  • а якщо по швидкій?
    це ти коли в емердженсі прийшов чи привезли.
    Я тоді працював в деревообробній фірмі і два рази возив з порізами в госпіталь,так що знаю особисто.порізи 3 інчі пилою обидва рази
  • #141 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • це ти коли в емердженсі прийшов чи привезли.
    Я тоді працював в деревообробній фірмі і два рази возив з порізами в госпіталь,так що знаю особисто.порізи 3 інчі пилою обидва рази
    у нас коли сам прийшов теж можна довго просидіти. а якщо приїхав по швидкій - то оброблюють хутко.
  • #142 від RG 29 Oct 2020
  • Казки діда Панаса.

    Якщо хлопу відмовили, типу не можуть вилікувати, а  така можливість була, то він спокійно міг засудити ту лікарню на суми в десятки разів більші, ніж вартість того лікування.

    Чи там і до юристів черги на кілька років ?   :smilie5:
  • #143 від coolzak 29 Oct 2020
  • Та там до госпіталю було 500 м.Записують зразу  просто якщо не в конвульсіях то сидиш годинами.Я після того пішов на курс сам навчися зашивати і купив пару медицинських степлерів
  • #144 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Та там до госпіталю було 500 м.Записують зразу  просто якщо не в конвульсіях то сидиш годинами.Я після того пішов на курс сам навчися зашивати і купив пару медицинських степлерів
    в нас теж можна години просидіти. але є варіанти іди в Urgent Care, де не приймають бомжів та без грошей і там все буде швидко і енергійно
  • #145 від coolzak 29 Oct 2020
  • Тут нема опцій.загальна черга і все.
  • #146 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Тут нема опцій.загальна черга і все.
    совок іпаний
  • #147 від RG 29 Oct 2020
  • Типу ніззя сунути медсестрі і пролізти без черги ?    :weep:

    Де ж тут совок ?   
  • #148 від Ali(UA) 29 Oct 2020
  • Типу ніззя сунути медсестрі і пролізти без черги ?   :smilie5:

    Де ж тут совок ?
    ще трохи і будуть сувать.
  • #149 від RG 29 Oct 2020
  • ще трохи і будуть сувать.

    Ну так інші до хірурга, мабуть, теж щось зашивати стоять. Чи той хлоп прямо кров'ю стік, поки дочекався ?

    Ти відповідай, за чиє бабло  очкарика буде  лікувати   :smilie7:
  • #150 від coolzak 29 Oct 2020
  • Хто має бабло їде в Штати або навіть в Мексіку щоб без черги якщо щось серйозне
Сторінок:
Actions