Автор Тема: З недалекого минулого - як готувалися до нападу ворога  (Прочитано 412 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46556
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Гарно попизділи, але як анексія реально почалася через кілько рочків, не зробили аж ніхуя.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Гарно попизділи, але як анексія реально почалася через кілько рочків, не зробили аж ніхуя.

+
Націоналізм - це виплюнута жуйка у глобальному світі 21-го століття.  І тільки рафінованим совкам кортить її пожувати ще
Mocsia delenda est

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
+
Націоналізм - це виплюнута жуйка у глобальному світі 21-го століття.  І тільки рафінованим совкам кортить її пожувати ще


іноді націоналізм скидається на такий собі франчайзинг

я писав статут партії за вечір для мінюсту, основа статут озимого покоління
реплейсом змінюється по файлу назва партії
змінюються то там то сям текстовка

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
+
Націоналізм - це виплюнута жуйка у глобальному світі 21-го століття.  І тільки рафінованим совкам кортить її пожувати ще
Найсмішніше, що усі ці Корчинські, Арестовичі, Білецькі, Тягнибакси, Кошульські, Яроші та Ніцої не мають жодного стосунку ні до українства, ні до націоналізму. Частина з них просто ефесбешні провокатори, частина - продажні заробітчани в олігархів і того ж ФСБ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Найсмішніше, що усі ці Корчинські, Арестовичі, Білецькі, Тягнибакси, Кошульські, Яроші та Ніцої не мають жодного стосунку ні до українства, ні до націоналізму.
Частина з них просто ефесбешні провокатори, частина - продажні заробітчани в олігархів і того ж ФСБ.
:smiley24: