Сторінок:
Actions
  • #121 від Capitain Cubs 12 Jan 2019
  • Що тут?
    Стрілка бикує? :weep:
    Та не гнобіть його.
    Це ж колишній жирний зрадойоб, що пройшов важкий шлях одужання.
    Я , навіть, здогадуюсь, який він мав нік до стрілки :smilie7:
  • #122 від arrow 12 Jan 2019
  • Але ти вирішив висмоктати невідомо з чого слова, які приписав мені.
    Тримай себе в руках.
    Про тепличні умови це я придумав і приписав? :smilie11:

    А продовжиш розмову в такому тоні, будеш відправлений в піше еротичне, бо щось занадто наглий та хамовитий сюди прийшов. З такими замашками мабуть краще назад на упячку - там оцінять.

    Ясно, нарвався на аксакала з роздутим его.
    Пане arrow, даруйте, але ніхто собі не ставить за мету ображати та гнобити новачків. Ваша первинна теза про "тепличні умови", які Слав нібито створив на ФУПі порохоботам, очевидно з самого початку була пропагандистським штампом. Може признаєте це і закриємо нарешті тему?

    Це суб'єктивна думка, розумієш?
    Форуми для того і існують, в моєму розумінні, аби їх висловлювати.



  • #123 від arrow 12 Jan 2019
  • Що тут?
    Стрілка бикує? :weep:
    Та не гнобіть його.
    Це ж колишній жирний зрадойоб, що пройшов важкий шлях одужання.
    Я , навіть, здогадуюсь, який він мав нік до стрілки :smilie7:

    Ні, не здогадуєшся.
    Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.
  • #124 від Capitain Cubs 12 Jan 2019
  • Ну і ОК.
    Будете тут ночами з смеллер кетом хуяритися, як два ґіґанти ґенерації контенту :weep:
  • #125 від bоrderlander 12 Jan 2019
  • Але ти вирішив висмоктати невідомо з чого слова, які приписав мені.
    Тримай себе в руках.
    Про тепличні умови це я придумав і приписав? :smilie11:

    А продовжиш розмову в такому тоні, будеш відправлений в піше еротичне, бо щось занадто наглий та хамовитий сюди прийшов. З такими замашками мабуть краще назад на упячку - там оцінять.

    Ясно, нарвався на аксакала з роздутим его.
    Пане arrow, даруйте, але ніхто собі не ставить за мету ображати та гнобити новачків. Ваша первинна теза про "тепличні умови", які Слав нібито створив на ФУПі порохоботам, очевидно з самого початку була пропагандистським штампом. Може признаєте це і закриємо нарешті тему?

    Це суб'єктивна думка, розумієш?
    Форуми для того і існують, в моєму розумінні, аби їх висловлювати.
    Ну при висловлюванні аж настільки суб'єктивних думок бажано вводити свою термінологію, щоб не виникало образ і непорозумінь. Під тепличними умовами зазвичай розуміють штучно створені надзвичайно сприятливі умови, близькі до "райських", а Ви схоже щось інше маєте на увазі. В такому розкладі, коли сторони з самого початку не розуміють одна одну і розмовляють фактично різними мовами, суперечки втрачають сенс.
    Особисто мене дратують опоненти, які щось доводять, їх ловиш на суперечностях, типу біле виходить чорне, а він тобі потім заявляє: "А я біле звик називати чорним і це моя суб'єктивна думка"  :weep:. На упячці цим кілька разів грішив Укі і мені щоразу дуже кортіло написати йому якусь грубість  :lol:
  • #126 від arrow 12 Jan 2019
  • Але ти вирішив висмоктати невідомо з чого слова, які приписав мені.
    Тримай себе в руках.
    Про тепличні умови це я придумав і приписав? :smilie11:

    А продовжиш розмову в такому тоні, будеш відправлений в піше еротичне, бо щось занадто наглий та хамовитий сюди прийшов. З такими замашками мабуть краще назад на упячку - там оцінять.

    Ясно, нарвався на аксакала з роздутим его.
    Пане arrow, даруйте, але ніхто собі не ставить за мету ображати та гнобити новачків. Ваша первинна теза про "тепличні умови", які Слав нібито створив на ФУПі порохоботам, очевидно з самого початку була пропагандистським штампом. Може признаєте це і закриємо нарешті тему?

    Це суб'єктивна думка, розумієш?
    Форуми для того і існують, в моєму розумінні, аби їх висловлювати.
    Ну при висловлюванні аж настільки суб'єктивних думок бажано вводити свою термінологію, щоб не виникало образ і непорозумінь. Під тепличними умовами зазвичай розуміють штучно створені надзвичайно сприятливі умови, близькі до "райських", а Ви схоже щось інше маєте на увазі. В такому розкладі, коли сторони з самого початку не розуміють одна одну і розмовляють фактично різними мовами, суперечки втрачають сенс.
    Особисто мене дратують опоненти, які щось доводять, їх ловиш на суперечностях, типу біле виходить чорне, а він тобі потім заявляє: "А я біле звик називати чорним і це моя суб'єктивна думка"  :weep:. На упячці цим кілька разів грішив Укі і мені щоразу дуже кортіло написати йому якусь грубість  :lol:

    Це принципова тема для розмови?
  • #127 від Outlander 12 Jan 2019
  • Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.
    А....  :laugh: Ну це все пояснює... Тут уже дійсно все.











    І це далеко не вся мякотка. :gigi:
  • #128 від Бувалий 12 Jan 2019
  •  :smiley24:
    Легка стадiя шизофренii... поступово переходить в параною.
    Ще трохи, й воно пiде штурмом на Банкову.
     :smilie7:
  • #129 від bоrderlander 12 Jan 2019
  • Але ти вирішив висмоктати невідомо з чого слова, які приписав мені.
    Тримай себе в руках.
    Про тепличні умови це я придумав і приписав? :smilie11:

    А продовжиш розмову в такому тоні, будеш відправлений в піше еротичне, бо щось занадто наглий та хамовитий сюди прийшов. З такими замашками мабуть краще назад на упячку - там оцінять.

    Ясно, нарвався на аксакала з роздутим его.
    Пане arrow, даруйте, але ніхто собі не ставить за мету ображати та гнобити новачків. Ваша первинна теза про "тепличні умови", які Слав нібито створив на ФУПі порохоботам, очевидно з самого початку була пропагандистським штампом. Може признаєте це і закриємо нарешті тему?

    Це суб'єктивна думка, розумієш?
    Форуми для того і існують, в моєму розумінні, аби їх висловлювати.
    Ну при висловлюванні аж настільки суб'єктивних думок бажано вводити свою термінологію, щоб не виникало образ і непорозумінь. Під тепличними умовами зазвичай розуміють штучно створені надзвичайно сприятливі умови, близькі до "райських", а Ви схоже щось інше маєте на увазі. В такому розкладі, коли сторони з самого початку не розуміють одна одну і розмовляють фактично різними мовами, суперечки втрачають сенс.
    Особисто мене дратують опоненти, які щось доводять, їх ловиш на суперечностях, типу біле виходить чорне, а він тобі потім заявляє: "А я біле звик називати чорним і це моя суб'єктивна думка"  :weep:. На упячці цим кілька разів грішив Укі і мені щоразу дуже кортіло написати йому якусь грубість  :lol:

    Це принципова тема для розмови?
    Зовсім ні, я просто пояснюю, де виникає конфлікт. А Ви вже вирішуйте, чи це для Вас принципова річ.
  • #130 від WestNik 12 Jan 2019
  • арров, здається, бовкнув зайве  :lol:
  • #131 від Outlander 12 Jan 2019
  • :smiley24:
    Легка стадiя шизофренii... поступово переходить в параною.
    Ще трохи, й воно пiде штурмом на Банкову.
     :smilie7:
    Угу. Класичний персонаж.   :weep:

    Я тут під шумок трохи згадав веселі часи знущання над зрадойобами на фупоголіку. От наприклад коли Наливай, будучи головою СБУ попер буром проти Пеці і уся зрадойобська рать піднялася духом, що зараз будуть гуртом Вальцмана валить. Лише два скріна з того треду, хоча там епічна гілка на 12 сторінок. Аналітичний розбір порохоботського і зрадойобського прогнозів, по факту того що Рада випиздила Наливая з посади за поданням Президента. :gigi:



  • #132 від Geo 12 Jan 2019
  • арров, здається, бовкнув зайве  :lol:

    Був такий радянський (до речі класний) фільм "Опасный поворот" (1972 року) по Дж. Прістлі... :laugh: Саме те..
  • #133 від RG 12 Jan 2019
  • Що тут?
    Стрілка бикує? :weep:
    Та не гнобіть його.
    Це ж колишній жирний зрадойоб, що пройшов важкий шлях одужання.
    Я , навіть, здогадуюсь, який він мав нік до стрілки :smilie7:

    Ні, не здогадуєшся.
    Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.

    А, то це ти був  :weep:

    Пригадую, я ще ганяв тебе регулярно, коли писав там. Та тебе навіть Ліпєцький банив за зрадойобство, тобто випадок був дійсно важкий.

    Хоча якийсь час ти відносно адекватним був, я навіть дивувався, що таке з людиною сталось, що нормально писати стала  :smilie7:   
  • #134 від arrow 12 Jan 2019
  • Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.
    А....  :laugh: Ну це все пояснює... Тут уже дійсно все.











    І це далеко не вся мякотка. :gigi:

    Саме тому я й вказав свій нік у Фоми, шоб всі могли подивитися.
    Немає проблем.
    А тепер глянь на історію моїх дописів там за останній рік.
    Але ти ж цього не робиимеш, правда?
  • #135 від arrow 12 Jan 2019
  • арров, здається, бовкнув зайве  :lol:

    Я в свій час й Юща шельмував, що зараз вважаю помилковим.
    На відміну від тутешніх високочолих догматиків, визнаю, що помилявся, помиляюся й помилітимуся.
  • #136 від WestNik 12 Jan 2019
  • арров, здається, бовкнув зайве  :lol:

    Я в сві

    і я в сві  :lol:
  • #137 від Stan 12 Jan 2019
  • Тільки робота адміністрації/модерів по виполюванню банд оплачених ботів та штабних флудерів може дати результати.
    ФУП та СУП тут живі приклади різного підходу до проблеми та відповідних результатів
    ФУП - як частина УП - належить свому Хозяiну - про яку Адмiнiстрацiю + Модерiв... може йти мова?..
     :smilie7:
    Ну так "адменестрація" ФУПа у вигляді Казльони + призначені нею модери сумлінно виконують волю їх "Хазяина"
  • #138 від WestNik 12 Jan 2019
  • тепер у нас тут є свій справжній порохобот на ставці  :gigi:

    інакше пояснити таке переродження я не в стані  :lol:
  • #139 від bоrderlander 12 Jan 2019
  • тепер у нас тут є свій справжній порохобот на ставці  :gigi:

    інакше пояснити таке переродження я не в стані  :lol:
    Я думаю, що питання минулого можна закривати, людина визнала свої помилки, не в кожного вистача на таке мужності. Життя багатьох з нас вчить, на ФУПі були й більш дивовижні трансформації. Той же Колібрі був завзятим юльком, а зараз пише цілком тверезі речі. Алєжка підримував регіоналів, а зараз - державник і патріот. Але краще так, ніж як Гонта, який був абсолютно позитивним кадром, а виродився в зрадойопа та манкурта.
    Власне кажучи, я теж помилявся стосовно пана arrow. Перед моїм довічним баном в нас з ним на ФУПі був срач, який продовжився навіть тоді, коли я вже сидів в довічному бані. Я абсолютно не чекав від свого давнього опонента такого патріотичного демаршу проти Казльони Юріїївни, а отже мої попередні оцінки були явно помилковими.
  • #140 від div 12 Jan 2019
  • тепер у нас тут є свій справжній порохобот на ставці  :gigi:

    інакше пояснити таке переродження я не в стані  :lol:

    Для меня таки вещи тоже удивительны, я их слабо понимаю.
    Хотя уже один раз наблюдал подобное перерождение, только в отношении другого человека - Гонтаревой. На мой взгляд подобными "виляниями" страдают люди излишне полагающиеся на чьито "авторитетные" суждения
  • #141 від arrow 12 Jan 2019
  • Може також пошукати мене під ніком abandon й тут... до мого бану модером Дрейк.

  • #142 від Outlander 12 Jan 2019
  • А тепер глянь на історію моїх дописів там за останній рік.
    Але ти ж цього не робиимеш, правда?
    Навіщо це мені? Увесь час, на який ти заслуговуєш я уже витратив, щоб відновити для себе хто ти такий, поржати і забути. Більшого не заслуговуєш. Я ціную розумних людей, тому на тебе свого часу більше не витрачатиму.  :gigi:

    На відміну від тутешніх високочолих догматиків, визнаю, що помилявся, помиляюся й помилітимуся.
    От коли перестанеш помилятись, тоді можливо і будеш комусь цікавим. А поки що у тебе навіть розуміння немає, що ти прийшов до людей, які були постійно праві тоді, коли ти постійно помилявся. Але ти прийшов і продовжуєш агресивно і по хамськи учити їх життю, і навіть не бачиш в цьому іронії.  :weep:
  • #143 від WestNik 12 Jan 2019
  • арров, здається, бовкнув зайве  :lol:

    Я в свій час й Юща шельмував, що зараз вважаю помилковим.
    На відміну від тутешніх високочолих догматиків, визнаю, що помилявся, помиляюся й помилітимуся.

    та нема проблем, догматиком бути ніхто не хоче, але хотів би з твого дозволу уточнити- чому в той момент Вальцман був гидотною потворою
  • #144 від arrow 12 Jan 2019
  • Панове високочолі провидці.
    Зберіть будь ласка 5 голосів за мій бан, в цій гілці, і я сам піду звідси.
    Немає проблем.
    Якщо вважаєте мене недостойним вашої достойної компанії, я це зрозумію.
    Дякую.
  • #145 від Yuras Yuras 12 Jan 2019
  • Що тут?
    Стрілка бикує? :weep:
    Та не гнобіть його.
    Це ж колишній жирний зрадойоб, що пройшов важкий шлях одужання.
    Я , навіть, здогадуюсь, який він мав нік до стрілки :smilie7:

    Ні, не здогадуєшся.
    Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.
    Коли мовчання-золото.
  • #146 від WestNik 12 Jan 2019
  • Панове високочолі провидці.
    Зберіть будь ласка 5 голосів за мій бан, в цій гілці, і я сам піду звідси.
    Немає проблем.
    Якщо вважаєте мене недостойним вашої достойної компанії, я це зрозумію.
    Дякую.

    високочолий- це лисий, чи як ?
  • #147 від div 12 Jan 2019
  • Панове високочолі провидці.
    Зберіть будь ласка 5 голосів за мій бан, в цій гілці, і я сам піду звідси.
    Немає проблем.
    Якщо вважаєте мене недостойним вашої достойної компанії, я це зрозумію.
    Дякую.

    Зачем?
  • #148 від arrow 12 Jan 2019
  • Що тут?
    Стрілка бикує? :weep:
    Та не гнобіть його.
    Це ж колишній жирний зрадойоб, що пройшов важкий шлях одужання.
    Я , навіть, здогадуюсь, який він мав нік до стрілки :smilie7:

    Ні, не здогадуєшся.
    Мій останній нік abandon у Фоми, а на ФУПі я не писав років 9.
    Все.
    Коли мовчання-золото.

    Шо написано, то написано.
    Саме тому я й на хвупі не просив активувати можливіть редагувати власні дописи.
  • #149 від arrow 12 Jan 2019
  • Панове високочолі провидці.
    Зберіть будь ласка 5 голосів за мій бан, в цій гілці, і я сам піду звідси.
    Немає проблем.
    Якщо вважаєте мене недостойним вашої достойної компанії, я це зрозумію.
    Дякую.

    Зачем?

    Тому що не хочу бути зайвим подразником для шановного панства.
  • #150 від bоrderlander 12 Jan 2019
  • тепер у нас тут є свій справжній порохобот на ставці  :gigi:

    інакше пояснити таке переродження я не в стані  :lol:

    Для меня таки вещи тоже удивительны, я их слабо понимаю.
    Хотя уже один раз наблюдал подобное перерождение, только в отношении другого человека - Гонтаревой. На мой взгляд подобными "виляниями" страдают люди излишне полагающиеся на чьито "авторитетные" суждения
    Я думаю, що такі речі дивні лише на перший погляд. Я зараз аналізую своє ставлення до політичних діячів "помаранчевого" табору і ловлю себе на тому, що був років 10 тому вкрай наївним, щоб не сказати дурним. Дуже поважав того ж Гриценка, а також Сірожу Лещенка, Міхаїла Саакашвілі та й  Олеся Донія. Чи порозумнішав я з того часу? Навряд! Чому ж я тоді так гірко помилявся, хоча інформацію для правильних висновків при бажанні можна було й тоді розкопати? Я думаю основна причина моїх тодішніх помилок - громадська думка. Тобто спрацьовував стереотип: Сірожа Лещенко - наш, він хороший, він бореться з олігархами, смішно шукати в ньому недоліки, то врагі на нього намовляють.
    Здається щось таке було і з паном Абандоном, з тою лише різницею, що на нього громадська думка впливала в тих питаннях, які нам здавались очевидними від самого початку.
Сторінок:
Actions