Автор Тема: Ходят слухи. Порх+Тимоха  (Прочитано 5117 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #30 : Квітня 07, 2019, 05:47:22 17:47 »
Вона вже допомогла дрищу. :weep:

Зараз трохи інші розклади. І ще. При всій повазі до Віктора Андріойвича, він і Порох це як у нас кажуть "две большие разницы"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #31 : Квітня 07, 2019, 06:04:11 18:04 »
Брехня. Від такого користі не буде жодному з них. Лише шкода.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #32 : Квітня 07, 2019, 06:06:52 18:06 »
Вона вже допомогла дрищу. :weep:
Все тече, все змінюється. Але там де немає постійних созників, є постійний інтерес - залишитись у владі. А зміни в політичному житті України зараз відбуваються настільки блискавично, що треба приймати здавалось би парадоксальні рішення, інакше програєш. Політичне поле змінюється буквально кожен день. Ці вибори остаточно викинули з політики "Свободу", безповоротньо маргіналізували НацКорпус, перемололи всіляких ще рік тому активно розкручуваних і потенційно перспективних Мураєвих, Гнапів, Добродомових, Тарут, перемножили на нуль Садонеміч і Наступного, запустили ланцюгову реакцію поділу Оппоблоку. Задньопрохідний примудрився вийти в тираж уже фактично після закінчення для нього виборчого процесу, це унікальна здатність, але після вчорашнього зашквару і йому уже нічого більше не світить. При цьому дві фігури, які з'явились з нікуди, але з якими віднині доведеться рахуватись - Сцикло і Смішко. Сцикло нанесло дуже сильний удар і по Мадуровні, і по Ляшку , і якщо вони не відповідатимуть, то підуть услід усім тим кого поховали ці вибори. І відповідати треба уже зараз, тому що Сцикло ще кращий популіст ніж Мадурівна, і ще кращий клоун ніж Ляжко. І кожен втрачений для них день він використовуватиме щоб забрати собі їхніх виборців. Тому зараз вони ситуативні союзники, або як мінінмум попутчики Пороха. Залишилось лише щоб вони самі це зрозуміли.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #33 : Квітня 07, 2019, 06:09:28 18:09 »
Брехня. Від такого користі не буде жодному з них. Лише шкода.
Мова, я так розумію, не йде про заяву на телебаченні: "Любі мої, голосуйте будь ласка за Пороха". Мова може йти про те, щоб дещо скоректувати напрямок лайнометання. Допускаю що переговори про таке дійсно йдуть. Допускаю навіть що вони можуть закінчитись результативно.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #34 : Квітня 07, 2019, 06:20:18 18:20 »
А ви повністю відкидаєте варіант, що Зе зніметься з виборів?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #35 : Квітня 07, 2019, 06:22:27 18:22 »
А ви повністю відкидаєте варіант, що Зе зніметься з виборів?
Повністю.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #36 : Квітня 07, 2019, 06:22:40 18:22 »
А ви повністю відкидаєте варіант, що Зе зніметься з виборів?

Та хто ж йому це дозволить?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #37 : Квітня 07, 2019, 06:26:43 18:26 »
Мова, я так розумію, не йде про заяву на телебаченні: "Любі мої, голосуйте будь ласка за Пороха". Мова може йти про те, щоб дещо скоректувати напрямок лайнометання. Допускаю що переговори про таке дійсно йдуть. Допускаю навіть що вони можуть закінчитись результативно.
Я в це не вірю, і зараз поясню чому.
Юлька повністю залежна від своїх російських кураторів.
Якби це було не так, лайномети бюторасні давно би працювали проти Зеленського, який стрімко палив Юльчин рейтинг усю передвиборчу кампанію. Але цього не сталось і зрозуміло чому - Кремль так наказав.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #38 : Квітня 07, 2019, 06:32:36 18:32 »
Я в це не вірю, і зараз поясню чому.
Юлька повністю залежна від своїх російських кураторів.
Якби це було не так, лайномети бюторасні давно би працювали проти Зеленського, який стрімко палив Юльчин рейтинг усю передвиборчу кампанію. Але цього не сталось і зрозуміло чому - Кремль так наказав.

Юля опинила я в такій же само сітуацвї, як після другого туру з ячем. Кремль і тоді ставив на неї і яча, але після перемоги яча нічого для неї не зробив. Так само буде й зараз. І Вона це знає.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #39 : Квітня 07, 2019, 06:34:40 18:34 »
А ви повністю відкидаєте варіант, що Зе зніметься з виборів?
Навіщо йому зніматися?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #40 : Квітня 07, 2019, 06:40:56 18:40 »
Я в це не вірю, і зараз поясню чому.
Юлька повністю залежна від своїх російських кураторів.
Якби це було не так, лайномети бюторасні давно би працювали проти Зеленського, який стрімко палив Юльчин рейтинг усю передвиборчу кампанію. Але цього не сталось і зрозуміло чому - Кремль так наказав.

Ніт. Зеленський потрібен був їй для того, щоб не пустити Порошенка у другий тур.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #41 : Квітня 07, 2019, 06:57:42 18:57 »
Ніт. Зеленський потрібен був їй для того, щоб не пустити Порошенка у другий тур.

І саме Зе не пустив її. От парадокс. Не рій яму іншому (с).

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #42 : Квітня 07, 2019, 07:15:16 19:15 »
Блин, хотела с ФБ скопировать и куда-то все ушло не могу найти. :(
Посему пересказываю без подтверждения.
Короче вроде как выток с Туровской про серьезные переговоры Пороха и Юльки.
Все очень сложно но возможно. Самая большая проблема подготовить избирателя Тимохи к выбору "меньшего зла" Пороха.
Акцент на том что ЗЕ оборзел и Юляху сильно оскорбил своими даваниями 24-х часов.
Мол барин крепустную позвал.
Юляха сильно злая.
Юлька привыкла, что над ней смеются и дрочат со всех сторон.
Но... имея ввиду будущие парламентские выборы... она не просто готова подать руку Петру, но на время подписать мировую.
Именно - на время, потому что потом Петро, когда приведет свои штыки в Раду, Юлька спросит с Петра - готов ли он на ее условия и Петру ничего не останется, как идти на поводу у Юли, чем скупать регионалов и чмырить Самонемич и радикалов.
Расклад, как раз довольно не плохой, если не считать, готов ли Петро на такую авантюру...
Но нахальство и понты Зе-Била... уже всем в печенках сидят и потому не мир, но перемирие... между Петром и Юлей... вполне может быть.
Тут еще один аспект - Юлька же, как та прости... ну вы понимаете,  за бублик не продастся - какая цена будет этого перемирия?..
 :smilie7:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #43 : Квітня 07, 2019, 07:21:29 19:21 »
Юлька привыкла, что над ней смеются и дрочат со всех сторон.
Но... имея ввиду будущие парламентские выборы... она не просто готова подать руку Петру, но на время подписать мировую.
Именно - на время, потому что потом Петро, когда приведет свои штыки в Раду, Юлька спросит с Петра - готов ли он на ее условия и Петру ничего не останется, как идти на поводу у Юли, чем скупать регионалов и чмырить Самонемич и радикалов.
Расклад, как раз довольно не плохой, если не считать, готов ли Петро на такую авантюру...
Но нахальство и понты Зе-Била... уже всем в печенках сидят и потому не мир, но перемирие... между Петром и Юлей... вполне может быть.
Тут еще один аспект - Юлька же, как та прости... ну вы понимаете,  за бублик не продастся - какая цена будет этого перемирия?..
 :smilie7:
та який там бублик..
на кону її політичне майбутне
на наступних парламентских її результат буде залежати від того, кто стане презом
при Зепрезе вона їм нах не потрібна
навіть в якості прирученої оппо
а при Порохе презе в неї таки є шанс

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #44 : Квітня 07, 2019, 07:28:59 19:28 »
та який там бублик..
на кону її політичне майбутне
на наступних парламентских її результат буде залежати від того, кто стане презом
при Зепрезе вона їм нах не потрібна
навіть в якості прирученої оппо
а при Порохе презе в неї таки є шанс
:smiley24:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20556
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #45 : Квітня 07, 2019, 07:44:27 19:44 »
Филатов в своем фб писал что штабы чайки в акуе
зеленский им насрал

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #46 : Квітня 07, 2019, 08:33:22 20:33 »
Филатов в своем фб писал что штабы чайки в акуе
зеленский им насрал
Вовка с Мамкой особо не церемонится...
- Юлька, ты где там делась? Иди сюда,  бл...
- Яка Юлька? Ты що,  обрезанец, забув, як мене звуть?.
- Слушай сюда,  мы тут с пацанами решили... приходи давай на стрелку с Порошенко - мы тебе свисток в рот сунем.
- Який свiсток - собi в сраку його засунь.
- Арбiтром будеш.
- Треба подумати...
- Было бы чем...
- Ти щось ляпнув?..
- Та не, это так...  Бенчик вспомнился... так что - будешь нас судить?..
- Пусть Порошенко тебя судит.
- Это ты загнула... Мы тебе уплатим.
- Сколько?
- А сколько ты хочешь?
- Миллион?
- Много...
- Тогда пол миллиона.
- Раскатала губу.
- Вот я Авакаву пожалуюсь.
- А это идея - пацаны, может он нас судить будет?
- Правильно - пусть он вас всех засудит, а я как нить переживу.
 :smilie1:

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #47 : Квітня 07, 2019, 09:03:54 21:03 »
ХЗ. Юля Володимирівна зараз буде зосереджуватися на виборах і тут їй страти не можна, бо тоді капець капітальний.
Вона вже, мабуть, прокачала ситуацію і виснувала, що з блазнем їй ловити нічого.
Тому мирова з Порохом цілком можлива, якщо той пообіцяє не мочити її на парламентських виборах.
Зеленський такого пообіцяти не може, бо він долбойоб і виборці в нього переважно іпанати.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #48 : Квітня 07, 2019, 09:10:03 21:10 »
В цьому нема сенсу ні для Пороха, ні для Макаки.
Обоє розуміють,що антипатія сильніша ніж можливі плюси.Просто пересруться на стадії переговорів.Ну а навіть юлька не владичиця своїх виборців.там синюшної вати і люмпмену що чекав переділу до фіга.Косташі,деліти та стеоли мені в поміч :smilie5:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #49 : Квітня 07, 2019, 09:15:32 21:15 »
 
Зараз трохи інші розклади. І ще. При всій повазі до Віктора Андріойвича, він і Порох це як у нас кажуть "две большие разницы"
:smiley24:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #50 : Квітня 07, 2019, 10:04:48 22:04 »
Чтобы не было никаких иллюзий относительно Юльки
------------------------------------------------------------------
"Кілька депутатів Київради мають на своїх телефонах “зе!наліпки”. Це під час сесійного засідання 4 квітня помітив рух ЧЕСНО.

Вдалося сфотографувати "батьківщинівку" Тетяну Меліхову, яка була на цих виборах довіреною особою кандидатки Юлії Тимошенко.

"То й що, що Юлія Володимирівна сказала. А це моя особиста позиція", - каже Меліхова, яка потрапила до лав депутатів-прогульників, в коментарі ЧЕСНО.

Окрім Меліхової рух ЧЕСНО зафіксував ще одного депутата-прогульника від "Батьківщини" із аналогічною наліпкою. Це Сергій Римаренко.



А член фракції "Батькіщвина" Ваган Товмасян, який є через прогули кандидатом на відкликання, каже: "Ми проти Пороха - так і напиши!".

 
Після публікації Руху ЧЕСНО передзвонив депутат Ігор Галайчук і наголосив, що він не має наліпки за Зеленського, а просто потрапив на фото в оточенні колег по фракції, які такі наліпки мають:

"Я вас дуже прошу, або замажте мене на фото, або приберіть, бо я ще не визначився насправді. І наліпки ЗеКоманди я на телефоні не маю".

Нагадаємо, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка потрапила до трійки лідерів президентських перегонів 2019 року, заявила, що не братиме на себе відповідальності й не даватиме порад, кого з кандидатів варто підтримати у другому турі.

https://www.chesno.org/news/2969/


Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #51 : Квітня 07, 2019, 10:10:45 22:10 »
пацанята почуяли нові можливості
а  юлі такі *опа на політичному обрії
і їй ці пацанята до сраки

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20556
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #52 : Квітня 07, 2019, 10:11:02 22:11 »
Чтобы не было никаких иллюзий относительно Юльки
------------------------------------------------------------------
"Кілька депутатів Київради мають на своїх телефонах “зе!наліпки”. Це під час сесійного засідання 4 квітня помітив рух ЧЕСНО.

Вдалося сфотографувати "батьківщинівку" Тетяну Меліхову, яка була на цих виборах довіреною особою кандидатки Юлії Тимошенко.

"То й що, що Юлія Володимирівна сказала. А це моя особиста позиція", - каже Меліхова, яка потрапила до лав депутатів-прогульників, в коментарі ЧЕСНО.

Окрім Меліхової рух ЧЕСНО зафіксував ще одного депутата-прогульника від "Батьківщини" із аналогічною наліпкою. Це Сергій Римаренко.



А член фракції "Батькіщвина" Ваган Товмасян, який є через прогули кандидатом на відкликання, каже: "Ми проти Пороха - так і напиши!".

 
Після публікації Руху ЧЕСНО передзвонив депутат Ігор Галайчук і наголосив, що він не має наліпки за Зеленського, а просто потрапив на фото в оточенні колег по фракції, які такі наліпки мають:

"Я вас дуже прошу, або замажте мене на фото, або приберіть, бо я ще не визначився насправді. І наліпки ЗеКоманди я на телефоні не маю".

Нагадаємо, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка потрапила до трійки лідерів президентських перегонів 2019 року, заявила, що не братиме на себе відповідальності й не даватиме порад, кого з кандидатів варто підтримати у другому турі.

https://www.chesno.org/news/2969/

у юльки перебежчики обычное явление

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #53 : Квітня 07, 2019, 10:13:09 22:13 »
Коли вазелін зустрічався з послами ЄС, йому французька дипломатка сказала - ви усвідомлюєте, що якщо щось буде не так ...вас спалять разом із адміністрацією...

французька дипломатка дебільна, так саме як і гамериканська пОслиця. Вони живуть в наївному світі та до сих пір думають, що майдан створився лиш самими силами людей. А Беня та компанія добре розуміють, що якщо в них таки буде:

а) силовий блок
б) медіапідтримка як своя, так і прибігших до них із білим прапором противників
в) ручні батальйони, котрих Беня саме для таких випадків тримає біля себе
г) квартирооптимістичних продажних журнашлюх
д) наївних,дебелих не здатних оцінити та відреагувати завчасно небезпеку дипломатів на кшталт пОслиці сполучених штатів

то ніякого майдану та спалювання не буде. До всіх прийдуть по домам окремо ,як це було із ватою в Одесі. Гарно поговорять, когось підріжуть ножичком до смерті. І от і все. Український народ, залишиться в інтернеті в срачі між собою, чому вони допустили таке лайно прийти до влади, чому достатньо не були активні і т.д.


Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #54 : Квітня 07, 2019, 10:38:37 22:38 »
я один із перших ненависників йулі тимошенко і таких порівнятись із зі мною, по ненависті до неї, годі і шукати. Цю шмару добре знаю. Але, все ж країну треба витягувати із лап наркомана та безпредельщіка-рейдера. Якщо в цьому допоможе врятувати країну і брехливе лайно, я згоден. Це буде високо оцінене коли назадками, що знаючи хто така Йулія Умолішенко, ми все рівно подавали їй руку, думаючи саме про країну. Та й гадаю, сама йуля буде рада, що на старість відійде не в стані опущеной всіма кози, а в якості хоча б якогось опосередкованого політика чи міністра. Але, ні в якому разі прем'єр-міністра! їй можна дати щось таке, що легко задовільнятиме її гординю, її гниле его. Дати їй можливість лабати перед камерами в луїс вітонах і хай би не пленталась поміж ногами. Можливо, посада міністра культури. Хай йде туди і показує яка з неї українка. Все. Гадаю, це би було справедливо, за той процЕнт її секти, котрий вона призомбовує. Це би був і сигналом до решту, що Петя таки рішає.

Розумію, шо багато з вас будуть переводити в паралелі Йулька-Ющ, але ж Порох далеко не Ющ, і йулька далеко не та Йулька, що була раніше. Подивіться які вона дає інтерв'ю, як вона лажає всюди де тільки можна та її команда. Ось така жінка в похилому віці, буде лажати й надалі. Варіанту для неї опрокинути Петра не має.Не те тісто, та й не ті часи.

Тому, готуймося до цього. Тримаймо ситуацію на контролі і молимось за країну, аби Боженька дав людям розуму

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20556
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #55 : Квітня 07, 2019, 10:41:43 22:41 »
я один із перших ненависників йулі тимошенко і таких порівнятись із зі мною, по ненависті до неї, годі і шукати. Цю шмару добре знаю. Але, все ж країну треба витягувати із лап наркомана та безпредельщіка-рейдера. Якщо в цьому допоможе врятувати країну і брехливе лайно, я згоден. Це буде високо оцінене коли назадками, що знаючи хто така Йулія Умолішенко, ми все рівно подавали їй руку, думаючи саме про країну. Та й гадаю, сама йуля буде рада, що на старість відійде не в стані опущеной всіма кози, а в якості хоча б якогось опосередкованого політика чи міністра. Але, ні в якому разі прем'єр-міністра! їй можна дати щось таке, що легко задовільнятиме її гординю, її гниле его. Дати їй можливість лабати перед камерами в луїс вітонах і хай би не пленталась поміж ногами. Можливо, посада міністра культури. Хай йде туди і показує яка з неї українка. Все. Гадаю, це би було справедливо, за той процЕнт її секти, котрий вона призомбовує. Це би був і сигналом до решту, що Петя таки рішає.

Розумію, шо багато з вас будуть переводити в паралелі Йулька-Ющ, але ж Порох далеко не Ющ, і йулька далеко не та Йулька, що була раніше. Подивіться які вона дає інтерв'ю, як вона лажає всюди де тільки можна та її команда. Ось така жінка в похилому віці, буде лажати й надалі. Варіанту для неї опрокинути Петра не має.Не те тісто, та й не ті часи.

Тому, готуймося до цього. Тримаймо ситуацію на контролі і молимось за країну, аби Боженька дав людям розуму

чаечка должна початы мочить зебила
только и всего
ну и штабы свои включить в процесс
за это украинцы ей многое спишут в истории даже если это все будет чисто в ее корыстных целях

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #56 : Квітня 07, 2019, 10:43:28 22:43 »
чаечка должна початы мочить зебила
только и всего
ну и штабы свои включить в процесс
за это украинцы ей многое спишут в истории даже если это все будет чисто в ее корыстных целях

згоден. Все те лайно, що лилось на Пороха останні роки, повинно в не меншій пропорції включитись проти ЗЕ. Буде важко піти проти Бені, але вони всіма фібрами душі, повинні зрозуміти, хто її лідерку змішав з лайном, поки вона боролась із чинним президентом. Бо получити жінці із 30 літнім політичним досвідом, смачного пендаля від клоуна та старго дідугана із Дніпра, це позор і штамп "шниря" на все життя, в такому випадку. І це залишиться на віки в історії, ось цим саме і запам`ятається курво, та ще тим, що проїбала Крим.  Спасе її, побороння своєї гордині і підтримки саме країни, в важкий для неї час.

« Останнє редагування: Квітня 07, 2019, 10:51:41 22:51 від Підтвердити пароль »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #57 : Квітня 07, 2019, 10:46:35 22:46 »
Коли вазелін зустрічався з послами ЄС, йому французька дипломатка сказала - ви усвідомлюєте, що якщо щось буде не так ...вас спалять разом із адміністрацією...

Французька пані мабуть дивилися, що було на майдані, пані має рацію.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #58 : Квітня 07, 2019, 10:58:17 22:58 »
Французька пані мабуть дивилися, що було на майдані, пані має рацію.

французька пані живе в фантазіях. Такі ж французькі пані позапускали до країни афрофранцузів, і що із того є, вже бачимо по національному складу збірної по футболу тієї країни.

Французька пані, ніхера не знає, що без грошей в основній масі коломойського та трішки льовочкіна, то й майдан не відбувався б. Вони до сих пір думу гадають, що ті тисячі людей, годувались тим що зносили Кияни, медійна підтримка від зашкваренних медіблядей від 1+1 та решту, від щирого серця. вони думаюь, що видадуть гранти журнашлюшкам, ті підбурять народ і все по новій. Ні, вони просто не знають до кінця Беню Коломойського. Хай почитають спогади бувших партнерів Бені, хоча б Бродського, ху із Беня. А Беня, страшний беспредельщік при чім із хорошою думалкою. Тим більше, ховатись він має де і це не славнозвісний Ростов.
« Останнє редагування: Квітня 07, 2019, 11:08:53 23:08 від Підтвердити пароль »

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ходят слухи. Порх+Тимоха
« Reply #59 : Квітня 07, 2019, 11:07:53 23:07 »
але якщо вже  не хоче хтось Йулю, то відкладаємо всі не нагайні справи нах, збираємось духом та силами та йдемо нарозумляти людей. Певен, що в кожного є хочаб один-два зе чи решту хуїти. Якщо ні, то хоч на дорогу виходимо, зупиняємо якихось людей і при нахідці "жертв" мирно пропагуємо,просвічуєм. Те саме можна робити по телефону. Я особисто купа народу загрузив, і дуже був здивованим, що люди часто котрі вагаються,або нейшли в першому турі легко йдуть на контакт, достатьно відчути їх страхи, побоювання та надавити ще більше на них, шуганути, дати пендаля так сказать. Люди, на словах у всякому разі, дали згоду йти за Петра. Деякі навіть фото-фіксацію цього зроблять для мене. Тому, харош сраку гріти по їбаньським фупам, херньой страдатти із тролями Серого Леща, а піздуйте робити справу.