Сторінок:
Actions
  • #121 від Дрейк 06 Apr 2014
  • Фома, вот скажи какой смысл в открытии этой ветки? 
  • #122 від Єгорій 06 Apr 2014
  • 47 хромосома підказала.
  • #123 від Melatonin 06 Apr 2014

  • Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.

    Гадаю, його ці співчуття не хвилюють - він може спокійно доживати свій вік в Україні, або за її межами. Справа в тому, що кожен з правителів не поніс відповідальності за свої вчинки. Народ України продовжує обирати собі професорів, які можуть ставити над нами будь які досліди, як над щурами, а потім вмивати руки зі словами: ну, не склалося. Доки ми не змінемо цю систему - наше життя теж не зміниться, кого б не обрали гарним царем.
  • #124 від Askold 06 Apr 2014
  • Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
    А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
    Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
  • #125 від Astronaut 06 Apr 2014

  • Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.

    Гадаю, його ці співчуття не хвилюють - він може спокійно доживати свій вік в Україні, або за її межами. Справа в тому, що кожен з правителів не поніс відповідальності за свої вчинки. Народ України продовжує обирати собі професорів, які можуть ставити над нами будь які досліди, як над щурами, а потім вмивати руки зі словами: ну, не склалося. Доки ми не змінемо цю систему - наше життя теж не зміниться, кого б не обрали гарним царем.
    Якщо вже зовсім прискіпливо, то за такої "логіки" його не повинна хвилювати і сама його справа навіть минула. І ще про відповідальність, гадаєте Ющенко не має нести жодної?
    • Astronaut
  • #126 від Astronaut 06 Apr 2014
  • Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
    А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
    Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
    Пан має рацію, але я не належу до юльків. Просто спогади про надії, що колись мав.
    • Astronaut
  • #127 від Askold 06 Apr 2014
  • Пригадався анекдот, де в переповненому троллейбусі, якийсь п'яний мужик обригав якусь  жінку.
    Та в розпачі кричить йому: "скотина, брудна свиня!"
    На що той  відповідає: "Це я брудна свиня? Та ти на себе подивись!"
    От це і є любими прийом юльків, обісрати і оббрехати, а потім волати дивітться якей він весь в лайні.
    А те що це лайно вони самі звідкість притягнули і самі ж втихаря по підлому вимазали того про кого волають, це вже так деталі, хто про це думає чи знає.
    Осад як від тих ложечек залишається.
  • #128 від Melatonin 06 Apr 2014

  • Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.

    Гадаю, його ці співчуття не хвилюють - він може спокійно доживати свій вік в Україні, або за її межами. Справа в тому, що кожен з правителів не поніс відповідальності за свої вчинки. Народ України продовжує обирати собі професорів, які можуть ставити над нами будь які досліди, як над щурами, а потім вмивати руки зі словами: ну, не склалося. Доки ми не змінемо цю систему - наше життя теж не зміниться, кого б не обрали гарним царем.
    Якщо вже зовсім прискіпливо, то за такої "логіки" його не повинна хвилювати і сама його справа навіть минула. І ще про відповідальнисть, гадаєте Ющенко не має нести жодної?

    Я не настільки обізнаний в деталях його правління, щоб робити такі висновки - хай суд розбирає. Мені б хотілося донести до громади, що наші сварки за кращого царя не варті затраченого часу, бо кожен новий цар може зробити будь-який вчинок, за який не буде нести відповідальності. Це повинно стосуватись не тільки царів, а й будь яких державних службовців. Праця заради країни яка сплачується коштами громади повинна бути не тільки вигідною, але й відповідальною.
  • #129 від Astronaut 06 Apr 2014

  • Тоді мені лишається лише поспівчувати йому, якщо його не розміує більшість не те що людей, що дивляться телевізор, а й тих, хто читає інтернет.

    Гадаю, його ці співчуття не хвилюють - він може спокійно доживати свій вік в Україні, або за її межами. Справа в тому, що кожен з правителів не поніс відповідальності за свої вчинки. Народ України продовжує обирати собі професорів, які можуть ставити над нами будь які досліди, як над щурами, а потім вмивати руки зі словами: ну, не склалося. Доки ми не змінемо цю систему - наше життя теж не зміниться, кого б не обрали гарним царем.
    Якщо вже зовсім прискіпливо, то за такої "логіки" його не повинна хвилювати і сама його справа навіть минула. І ще про відповідальнисть, гадаєте Ющенко не має нести жодної?

    Я не настільки обізнаний в деталях його правління, щоб робити такі висновки - хай суд розбирає. Мені б хотілося донести до громади, що наші сварки за кращого царя не варті затраченого часу, бо кожен новий цар може зробити будь-який вчинок, за який не буде нести відповідальності. Це повинно стосуватись не тільки царів, а й будь яких державних службовців. Праця заради країни яка сплачується коштами громади повинна бути не тільки вигідною, але й відповідальною.
    [/quote
    Я не про суд, я про совість. Якщо йому зарозуміло байдуже, з ваших слів, то про що мова? Ми не сваримося принаймні в цій гілці, ми згадуємо минуле, щоби не повторювати помилок.
    • Astronaut
  • #130 від Askold 06 Apr 2014
  • Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
    А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
    Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
    Пан має рацію, але я не належу до юльків. Просто спогади про надії, що колись мав.


    І хто ж вам показав головного винуватця краху цих надій?
    Ну явно ж видно сліди впливу БЮТівської риторики про крах надій, провал Майдану, і головного винуваться Ющенка.
    Чисто юльківська матриця.
    Навіть би сказаав юльківсько-медведчуківська.
  • #131 від Фома 06 Apr 2014
  • Ну це вже просто лайно по трубах. Таких грошей у нього просто нема. Він сам називав суму своїх активів. До мільйона
    Нема ляма гривень? Та тримайте мене семеро!
  • #132 від Astronaut 06 Apr 2014
  • І хто ж вам показав головного винуватця краху цих надій? Ну явно ж видно сліди впливу БЮТівської риторики про крах надій, провал Майдану, і головного винуваться Ющенка. Чисто юльківська матриця.Навіть би сказаав юльківсько-медведчуківська.
    Хто "підказав"? Та ніхто, зрештою. Мої друзі, і колеги, що спочатку голосували за Юща, а потім за Тягнибока.
    • Astronaut
  • #133 від Фома 06 Apr 2014
  • Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
    А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
    Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
    Шановні, про шизанутий БЮТ і шморклю  - у сусідньому топіку, прошу.
  • #134 від Askold 06 Apr 2014
  • Ну це вже просто лайно по трубах. Таких грошей у нього просто нема. Він сам називав суму своїх активів. До мільйона
    Нема ляма гривень? Та тримайте мене семеро!

    А для чого вас тримати?
    Що би ви не розповсюджували бездоказових фантазій?
    Чи для чого?
  • #135 від Єгорій 06 Apr 2014
  • до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:
  • #136 від Фома 06 Apr 2014
  • А для чого вас тримати?
    Що би ви не розповсюджували бездоказових фантазій?
    Чи для чого?
    Ви вірите в те, що у президента україни немає ляма гривень? А у безрадичах він за який шиш побудувався? А у Карпатах?
  • #137 від Фома 06 Apr 2014
  • Фома, вот скажи какой смысл в открытии этой ветки? 
    Схотів - і відкрив, на те й форум.
  • #138 від Фома 06 Apr 2014
  • 47 хромосома підказала.
    Твоя 47 хромосома мені не підказує, єгорка
  • #139 від Askold 06 Apr 2014
  • Піар БЮТ традиційно збудований на обсиранні когось, і насправді не дуже важливо кого, що би потім вийти в білому, і показати які вони гарні на подібному фоні.
    А Ющенко вже звична мішень, його обсирання дозволяє відволікти увагу від власних проблем.
    Звичайно що обсирання політичних союзників та опонентів більш єффективне, але щось поки в них з напрацюваннями, ще не готово. Тому шпарять по старим методичкам.
    Шановні, про шизанутий БЮТ і шморклю  - у сусідньому топіку, прошу.

    Просити можете ваше право.
    А самі значить ви не юльок?
    А за кого ви?
    Чи ви противсіх, і як той Портос, я бьюсь тому що бьюсь?
  • #140 від Єгорій 06 Apr 2014
  • А для чого вас тримати?
    Що би ви не розповсюджували бездоказових фантазій?
    Чи для чого?
    Ви вірите в те, що у президента україни немає ляма гривень? А у безрадичах він за який шиш побудувався? А у Карпатах?

    ось і "Україна" вже з маленької літери... 47 хромосома нагадує про себе...
  • #141 від entp 06 Apr 2014
  • до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:

    ти ще забув додати - "любий друзь" , а юлькам це важливо
  • #142 від Єгорій 06 Apr 2014
  • а ще ж "любий друзь" !!!!!1 :smilie9: :hot:
  • #143 від Фома 06 Apr 2014
  • до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:
    Я так розумію що в тебе є роздруківка витрат? Чи просто ляпнув?
  • #144 від Фома 06 Apr 2014
  • ось і "Україна" вже з маленької літери... 47 хромосома нагадує про себе...
    Підорка, щось тобі хромосома та болить.

    Чого ти таки невгамовний?
    Сходи прийми водні процедури, це укріплює нерви.
  • #145 від Askold 06 Apr 2014
  • 47 хромосома підказала.
    Твоя 47 хромосома мені не підказує, єгорка


    Ще раз нагадую і попереджаю, припиніть переходити на особистісь та троллити.
    Тільки ж вчора з бану.
    Не провокуйте ще раз вас банити.
  • #146 від Єгорій 06 Apr 2014
  • до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:
    Я так розумію що в тебе є роздруківка витрат? Чи просто ляпнув?

  • #147 від entp 06 Apr 2014
  • до речі, майдан, на якому не був фома, на 80% профінансував ненависний кум ненависного юща  :smilie3: той, що кандидат в президенти, автор і лобіст Угоди про асоціацію з ЄС та головний скасовувач візового режиму :smilie3:
    Я так розумію що в тебе є роздруківка витрат? Чи просто ляпнув?
    а в тебе є? ну щоб стверджувати, що ВАЮ нічого не дав?
  • #148 від Фома 06 Apr 2014
  • 47 хромосома підказала.
    Твоя 47 хромосома мені не підказує, єгорка


    Ще раз нагадую і попереджаю, припиніть переходити на особистісь та троллити.
    Тільки ж вчора з бану.
    Не провокуйте ще раз вас банити.

    Так перечитайте тред і побачите, що єгорка мене пославав накуй, а потім почав про хромосому патякати. Може його треба в баню? Я на особистості переходжу ЛИШЕ у відповідь.
  • #149 від Фома 06 Apr 2014
  • а в тебе є? ну щоб стверджувати, що ВАЮ нічого не дав?
    Так я от і питаю, може хтось щось знає? Я як побачу пруф то скажу - слава Андрійовичу, не скурвився.
  • #150 від entp 06 Apr 2014
  • а в тебе є? ну щоб стверджувати, що ВАЮ нічого не дав?
    Так я от і питаю, може хтось щось знає? Я як побачу пруф то скажу - слава Андрійовичу, не скурвився.
    некоректно.
    бо невідомо != не давав

    тому у тебе вийшов безконечний цикл.
Сторінок:
Actions