Автор Тема: Иду вот по вокзальному переходу, и думаю, все врут что война с РФ, и Крым отжали  (Прочитано 5185 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Contra Spem Spero

Astronaut

  • Гість

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Революція гідності була, а гідності нема. Б'ють по морді, а ми робимо гарну міну при поганій грі, аби копійку не втратити.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Угу, мирний план.

Типа того. То, что одни мирные граждане мочат других мирных граждан из всех видов вооружений, не должно мешать остальным мирным гражданам  :smiley23:
Contra Spem Spero

Astronaut

  • Гість
Революція гідності була, а гідності нема. Б'ють по морді, а ми робимо гарну міну при поганій грі, аби копійку не втратити.
Мені здається тому і б'ють.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Революція гідності була, а гідності нема. Б'ють по морді, а ми робимо гарну міну при поганій грі, аби копійку не втратити.

Не було. Народні ради не встигли взяти владу та змінити систему правохоронних та судових гілок...

:(

Contra Spem Spero

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.

Надо перегруппироваться домобилизоваться и починить технику. Один хрен пока все это будем делать то наступать не сможем.. то почему б не использовать это время не просто так а для мирного типо плана... помоему абсолютно нормальный ход.

А вам чем не нравится?

И армию готовим и очки перед западом зарабатываем и типо нескучно время проводим.. что вам не нравится?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Так я тоже подумал, а хули что, ресурса атаковать нет, схожу-посмотрю, как ДК со Стяуа играет...

Людей было немного, 23 000 всего. Оно и понятно.

Но наши выиграли 3-1, народ весь матч переживал, а потом радовался. И тут уже чисто психологическая усталость от всей этой лицемерной херни.

Правда, помогает, не надо футбол откладывать - пусть артисты как то развлекают народ...

Ваш Сергiй SV  :smilie7:





« Останнє редагування: Жовтня 05, 2014, 05:21:14 17:21 від Сергiй SV »
Contra Spem Spero

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.

Надо перегруппироваться домобилизоваться и починить технику. Один хрен пока все это будем делать то наступать не сможем.. то почему б не использовать это время не просто так а для мирного типо плана... помоему абсолютно нормальный ход.

А вам чем не нравится?

И армию готовим и очки перед западом зарабатываем и типо нескучно время проводим.. что вам не нравится?

Мені дуже не подобається, що реальна війна при офіційному мирі ставить громадян, які захищають країну, в позицію благородних розбійників - порушників закону, які всі ходять під статтею, а мусарню, армійських злодюг, суддів - навпаки, у абсолютно захищену позицію єдиних за законом людей, які можуть "карать и миловать". Цей дисонанс розхитує країну і може призвести до вибуху.

Astronaut

  • Гість
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать? [...]

А вам чем не нравится?

У нас есть ресурс действовать хитрее. Или вам "нравится"?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.


Є.
Нема достатньої кількості тямущих та професійних офіцерів та командирів.
Техніки втратили велику купу.

Astronaut

  • Гість
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.


Є.
Нема достатньої кількості тямущих та професійних офіцерів та командирів.
Техніки втратили велику купу.
І чоловіків з яйцями в високих кабінетах.

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Революція гідності була, а гідності нема. Б'ють по морді, а ми робимо гарну міну при поганій грі, аби копійку не втратити.
Мені здається тому і б'ють.

 :smiley24:
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО?

Зачем?

Что это изменит?

Техники больше появится?

Стрелять метче будем?

Зачем?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

Этого никто не знает....

Как то кто то сказал, что при военном положении по закону вся полнота власти переходит к военным коммисарам на местах.

А это в условиях Донбасса = полный и окончательный пиздец.. 
Contra Spem Spero

Astronaut

  • Гість
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО?

Зачем?

Что это изменит?

Техники больше появится?

Стрелять метче будем?

Зачем?
Наверное у Пєці есть ответы, правда? ;)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

Этого никто не знает....

Как то кто то сказал, что при военном положении по закону вся полнота власти переходит к военным коммисарам на местах.

А это в условиях Донбасса = полный и окончательный пиздец..

"Вся полнота власти" в окупованих районах тепер належить бандву ДНР-ЛНР. Це, звичайно, не піздєц.

Тих десять чи двадцять уповноважених по окупованих районах Лугандону, названих комісарами, не обов'язково обирати з існуючої гнилі нашої системи військкоматів. Педро міг би відібрати їх особисто замість інтерв'ю з усіма головами РДА. В таких місцях має бути єдиноначалля, а в помічники підкинути когось по соц.справах, медицині, і досить. Замість того маємо повний бардак, казачков, народну автоінспекцію та іншу х..ню.

А нащо, процитую себе, улюбленого, ще раз:


Цитувати
Мені дуже не подобається, що реальна війна при офіційному мирі ставить громадян, які захищають країну, в позицію благородних розбійників - порушників закону, які всі ходять під статтею, а мусарню, армійських злодюг, суддів - навпаки, у абсолютно захищену позицію єдиних за законом людей, які можуть "карать и миловать". Цей дисонанс розхитує країну і може призвести до вибуху.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

Этого никто не знает....

Как то кто то сказал, что при военном положении по закону вся полнота власти переходит к военным коммисарам на местах.

А это в условиях Донбасса = полный и окончательный пиздец..

"Вся полнота власти" в окупованих районах тепер належить бандву ДНР-ЛНР. Це, звичайно, не піздєц.

Тих десять чи двадцять уповноважених по окупованих районах Лугандону, названих комісарами, не обов'язково обирати з існуючої гнилі нашої системи військкоматів. Педро міг би відібрати їх особисто замість інтерв'ю з усіма головами РДА. В таких місцях має бути єдиноначалля, а в помічники підкинути когось по соц.справах, медицині, і досить. Замість того маємо повний бардак, казачков, народну автоінспекцію та іншу х..ню.

А нащо, процитую себе, улюбленого, з іншої гілки.


Цитувати
Мені дуже не подобається, що реальна війна при офіційному мирі ставить громадян, які захищають країну, в позицію благородних розбійників - порушників закону, які всі ходять під статтею, а мусарню, армійських злодюг, суддів - навпаки, у абсолютно захищену позицію єдиних за законом людей, які можуть "карать и миловать". Цей дисонанс розхитує країну і може призвести до вибуху.

Нэ, то капЄць...
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
А вообще, суть вопроса была в том, какого хрена, когда наши парни ежедневно гибнут в аэропорту Донецка, у нас отправляются поезда на Москву и Севастополь???




 
Contra Spem Spero

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО?

Зачем?

Что это изменит?

Техники больше появится?

Стрелять метче будем?

Зачем?

не метчее, а целко!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

А навіщо? Це врятувало б життя солдат під Іловайськом? Це зупинило б Росію перед вторгненням. Гадаю ні.
А от такі необхідні перевибори в Раду мабуть не сталися. І реформи відклалися б надалі.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А вообще, суть вопроса была в том, какого хрена, когда наши парни ежедневно гибнут в аэропорту Донецка, у нас отправляются поезда на Москву и Севастополь???

Так суть моєї відповіді і була в тому, що шкода втратити копійку і страшно остаточно розізлити біснуватого.

Astronaut

  • Гість
А вообще, суть вопроса была в том, какого хрена, когда наши парни ежедневно гибнут в аэропорту Донецка, у нас отправляются поезда на Москву и Севастополь???

Так суть моєї відповіді і була в тому, що шкода втратити копійку і страшно остаточно розізлити біснуватого.
Це дві різні речі.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

А навіщо? Це врятувало б життя солдат під Іловайськом? Це зупинило б Росію перед вторгненням. Гадаю ні.
А от такі необхідні перевибори в Раду мабуть не сталися. І реформи відклалися б надалі.

Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!
Contra Spem Spero

Astronaut

  • Гість
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

А навіщо? Це врятувало б життя солдат під Іловайськом? Це зупинило б Росію перед вторгненням. Гадаю ні.
А от такі необхідні перевибори в Раду мабуть не сталися. І реформи відклалися б надалі.

Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!
Саме так! Категорично підтримую!  :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
А вообще, суть вопроса была в том, какого хрена, когда наши парни ежедневно гибнут в аэропорту Донецка, у нас отправляются поезда на Москву и Севастополь???

Угу, хороший вопрос.
Я еще могу понять Москву, у нас с Россией нет официально войны
Могу понять Крым, тут спокойная ситуация
Но поезда в зону боевых действий - Лугандон, это выше моего понимания

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
А вообще, суть вопроса была в том, какого хрена, когда наши парни ежедневно гибнут в аэропорту Донецка, у нас отправляются поезда на Москву и Севастополь???

Угу, хороший вопрос.
Я еще могу понять Москву, у нас с Россией нет официально войны
Могу понять Крым, тут спокойная ситуация
Но поезда в зону боевых действий - Лугандон, это выше моего понимания

А по факту - есть. И Крым - по факту - не отличается от Лугандона ничем, а спокойно - потому что у Киева руки не доходят.... :(

Contra Spem Spero

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46547
  • Never give in!
Ще раз переконуюся на основі вокзального табло - найбільша наша трагедія це відсутність гідності і честі. Звідси всі біди... :smilie9:
If you are going through hell, keep going.