Автор Тема: Ющенко был прав в одном  (Прочитано 9135 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #120 : Липня 29, 2014, 03:31:22 15:31 »
... ось тобі історична паралель.   Американська війна півдня і півночі. Південь воював за повністю мерзотну ідею що одна людина може бути власністю іншої. В голові таке не вкладається. і з того часу Південь багато чого переосмислив.
Извините, но это глупость.  Южане воевали за право жить по своим законам, а не по указке федерального правительства.Никто не воевал "за негров". Их освобождение стало вынужденной мерой на фоне военных успехов южан.
"Я настоял на переселении негров (обратно в Африку) и я буду продолжать. Моя Декларация равенства связана с этим планом (переселения). Несовместимость двух разных Белых народов намного меньше, чем двух разных народов Белых и черных … Я не могу представить большего бедствия, чем интеграция негра в нашу социальную и политическую жизнь в качестве равного нам … В течение двадцати лет мы сможем мирно переселить негра … в условия, в которых он сможет в полной мере стать человеком. Этого он никогда не сможет сделать здесь. Мы никогда не сможем достичь идеального объединения, как мечтали наши отцы, с миллионами чужестранцев, низшей расой среди нас, чья ассимиляция не является ни допустимой, ни желательной "
А.Линкольн

Вибач, але я реально з Американського півдня. Для мене Теннесі, Джоджія, Алабама і так далі не просто порожній звук. Я знаю про що кажу.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #121 : Липня 29, 2014, 03:32:36 15:32 »

Так, твердження про "відпрацьований ланцюжок"  насмішило.

дык ещё смешнее то, что вы ждали изменений в раде в контексте повышения пенсий.


Чому це? Юля реально саме на цьому і піднялась. Я ж не дарма сказав що вона нас рейдернула

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #122 : Липня 29, 2014, 03:35:00 15:35 »
... ось тобі історична паралель.   Американська війна півдня і півночі. Південь воював за повністю мерзотну ідею що одна людина може бути власністю іншої. В голові таке не вкладається. і з того часу Південь багато чого переосмислив.
Извините, но это глупость.  Южане воевали за право жить по своим законам, а не по указке федерального правительства.Никто не воевал "за негров". Их освобождение стало вынужденной мерой на фоне военных успехов южан.
"Я настоял на переселении негров (обратно в Африку) и я буду продолжать. Моя Декларация равенства связана с этим планом (переселения). Несовместимость двух разных Белых народов намного меньше, чем двух разных народов Белых и черных … Я не могу представить большего бедствия, чем интеграция негра в нашу социальную и политическую жизнь в качестве равного нам … В течение двадцати лет мы сможем мирно переселить негра … в условия, в которых он сможет в полной мере стать человеком. Этого он никогда не сможет сделать здесь. Мы никогда не сможем достичь идеального объединения, как мечтали наши отцы, с миллионами чужестранцев, низшей расой среди нас, чья ассимиляция не является ни допустимой, ни желательной "
А.Линкольн

Вибач, але я реально з Американського півдня. Для мене Теннесі, Джоджія, Алабама і так далі не просто порожній звук. Я знаю про що кажу.
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #123 : Липня 29, 2014, 03:35:36 15:35 »
cdecdc Put, іди на хуй.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #124 : Липня 29, 2014, 03:35:51 15:35 »

Так, твердження про "відпрацьований ланцюжок"  насмішило.

дык ещё смешнее то, что вы ждали изменений в раде в контексте повышения пенсий.


Чому це? Юля реально саме на цьому і піднялась. Я ж не дарма сказав що вона нас рейдернула
:hot:
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #125 : Липня 29, 2014, 03:35:56 15:35 »
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.

Нормально все outsider пише. Все так і було. Якби не косата, все інакше би пішло.

Проблема старшого покоління  українців це вузький кругозір та життєвий інфантилізм, це зрозуміли в Кремлі
і через Юльку  прокинули Ющенка,  використавши популізм.

На даний момент підросло покоління Iphone, з яким не вміють працювати ні гебісти, ні юльки, тому
є шанс вигрібти


« Останнє редагування: Липня 29, 2014, 03:40:03 15:40 від OlegSky »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #126 : Липня 29, 2014, 03:36:28 15:36 »

Так, твердження про "відпрацьований ланцюжок"  насмішило.

дык ещё смешнее то, что вы ждали изменений в раде в контексте повышения пенсий.


Чому це? Юля реально саме на цьому і піднялась. Я ж не дарма сказав що вона нас рейдернула

І янек в 2004 році якраз під вибори саме на цьому зіграв.
Однакові вони з юлькою

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #127 : Липня 29, 2014, 03:38:19 15:38 »
cdecdc Put, іди на хуй.
Ну-ну.Я ж казав шо ты хворый
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #128 : Липня 29, 2014, 03:39:31 15:39 »
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.

Нормально все він пише. Все так і було. Якби не косата, все інакше би пішло.
Ахринеть.Королевство кривых зеркал.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #129 : Липня 29, 2014, 03:41:21 15:41 »
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.

Нормально все він пише. Все так і було. Якби не косата, все інакше би пішло.
Ахринеть.Королевство кривых зеркал.

Чого ти претендуєш на якусь істину ? Що тобі дозволяє звинувачувати інших у відсутності логіки ?

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #130 : Липня 29, 2014, 03:42:34 15:42 »
Цитувати
Вот посмотрите на Яроша: чуваку денег не даёт минобороны, грозит преследованиями за незаконное воен. формирование, в интерполе ищут - а ему пох - он воюет за Украину и наш народ.

Ещё раз отличаем красивые слова от реальных действий.
Люди вообще разные. Один за косой взгляд может так отстучать по башке, что человек до конца своих дней будет пить кашку через трубочку, а другой попытается договориться. Видео есть, про животных, когда стая гиен просто тупо заживо жрет антилопу, начиная со внутренностей. В ситуации с Ющенко произошло нечто подобное.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #131 : Липня 29, 2014, 03:45:23 15:45 »
Про Юлю це ж не теоретична дискусія. Баба обіцяла принести в зубах південь. Принаймі рідну дніпропетровщину і можливо запоріжжя.


Замість цього активно паслася на Галичині. За що галичанам, до речі, окремий уклін.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #132 : Липня 29, 2014, 03:50:14 15:50 »
Про Юлю це ж не теоретична дискусія. Баба обіцяла принести в зубах південь. Принаймі рідну дніпропетровщину і можливо запоріжжя.
Замість цього активно паслася на Галичині. За що галичанам, до речі, окремий уклін.

до речі про цей ФАКТ якось зовсім не люблять згадувати...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #133 : Липня 29, 2014, 03:51:39 15:51 »
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.

Нормально все він пише. Все так і було. Якби не косата, все інакше би пішло.
Ахринеть.Королевство кривых зеркал.

Ні це лише наслідки юлькізма, неадекватне викривлене сприйняття реальності, це один з симптомів цієї хвороби.
Звичайно що вам все видається таким ніби воно відбивається в кривому зеркалі. В дзеркалі вашої свідомості.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #134 : Липня 29, 2014, 03:53:39 15:53 »
А может тебе краще жизни Обаму или Маккейна поучить а не умничать здесь?По таким как ты о всей дияспоре думают что она не сповна розуму.

Нормально все він пише. Все так і було. Якби не косата, все інакше би пішло.
Ахринеть.Королевство кривых зеркал.

Чого ти претендуєш на якусь істину ? Що тобі дозволяє звинувачувати інших у відсутності логіки ?

Абсолютне несприйтняття ішної думки, і абсолютна віра у валсні галюцинациї, це також один з симптомів юлькізма.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #135 : Липня 29, 2014, 03:55:37 15:55 »
Про Юлю це ж не теоретична дискусія. Баба обіцяла принести в зубах південь. Принаймі рідну дніпропетровщину і можливо запоріжжя.

Замість цього активно паслася на Галичині. За що галичанам, до речі, окремий уклін.

Так, інфантильні галичани таки багато в чому винні в тій ситуації.
Тьотка одягла червоні коралі, вишивку,  бублик на голову і галичани попесдували за нею, як придурашені.

Але в нічого, в 2014 свою вину загладили на Майдані. :upa

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #136 : Липня 29, 2014, 04:07:33 16:07 »
Так, інфантильні галичани таки багато в чому винні в тій ситуації.
Тьотка одягла червоні коралі, вишивку,  бублик на голову і галичани попесдували за нею, як придурашені.

теж дуже СЛУШНА і дуже не часто згадувана думка

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #137 : Липня 29, 2014, 05:11:39 17:11 »
Давайте будем реально смотреть на нашу Историю. Юля тоже сыграла в ней свою важную роль. Можно даже отдельную тему открыть об этом.
Но Ющенко - отдельная благодарность за тему Голодомора. Я с этой темой столкнулся впервые в 90-е, когда о ней мало кто вспоминал, а если вспоминал, то как далекую историю. И я видел, что это мало кому интересно, никого особо не шокирует и не воспринимается всерьез как что-то важное. Ющенко вытащил ее на поверхность, приоткрыл врата ада и показал, что нас всех может ждать, если пойдем назад. Это внушение было очень действенное, в т.ч. (важное в первую очередь) для безразличных или колеблющихся.
« Останнє редагування: Липня 29, 2014, 05:14:48 17:14 від Декодер »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #138 : Липня 29, 2014, 05:20:30 17:20 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #139 : Липня 29, 2014, 05:22:45 17:22 »
А от я впевнена, що історія України ще дасть діям Ющенка позитивну оцінку.
То був по-спражньому проукраїнський президент, який намагався відновити національну пам`ять українців. А це дуже важливо для будівництва будь-якої держави. От Ізраїль тому є найкращим прикладом.
А в тому, що у Ющенка було багато "проколів", вважаю, винне його невміння вибирати друзів і соратників.
Ті ж Тимошенко і Порошенко першими і почали розкол в рядах "любих лрузів", з`ясовуючи, у кого з них повинно бути більше повноважень...

От якраз Порошенко там був зовсім не при ділах.
Проблема була тоді виключно в надмірних юлькиних амбіциях.
Я дуже добре пам'ятаю як це все було, включно з заявою Зінченка і збіговиськом в лісі.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #140 : Липня 29, 2014, 06:38:09 18:38 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.
Мене ця тема знову сповнила песимізмом стосовно українських перспектив.
Якщо недурні люди, не ватники, не юльки, скажімо Акин, досі захлинаються від ірраціональної ненависті до Юща, то що говорити про пересічного виборця?!
Факти показують, що наш народ тупо не розуміє базових засадничих речей і зомбується так само легко, як і росіяни. І він буде без кінця обирати собі до влади різних балаболів, брехунів, пройдисвітів типу Юльки, Януковича, Фаріонші чи Ляшка  :weep:. І нема на то ради. Якщо я не можу достукатись до Акина чи скажімо ЦеДзіпа, то як переконати менш освідченого та підкованого виборця?!

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #141 : Липня 29, 2014, 06:47:06 18:47 »
Тяга до сисилізму (яскравим представиком якого є жулія вонівна) сидить значно глибше в людині ніж можна уявити, не кажучи вже реально врахувати
Раджу у цьому снсі нобелевський твір гаєка ...
Ющ на превеликий жаль не зрозумів що його головний ворог сисилізьм у формі ват, жульєв та інших пакращувачєй

А тактик він був геть непоганий
Чого вартує лмше подвійний розгін ради, вперше вчинениф в україні (щоправда другий раз келеберда не дала)
Це грубо нараз

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #142 : Липня 29, 2014, 07:06:55 19:06 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.
Мене ця тема знову сповнила песимізмом стосовно українських перспектив.
Якщо недурні люди, не ватники, не юльки, скажімо Акин, досі захлинаються від ірраціональної ненависті до Юща, то що говорити про пересічного виборця?!
Факти показують, що наш народ тупо не розуміє базових засадничих речей і зомбується так само легко, як і росіяни. І він буде без кінця обирати собі до влади різних балаболів, брехунів, пройдисвітів типу Юльки, Януковича, Фаріонші чи Ляшка  :weep:. І нема на то ради. Якщо я не можу достукатись до Акина чи скажімо ЦеДзіпа, то як переконати менш освідченого та підкованого виборця?!

Чому ви думаєте що Акин не юльок?
Бо він сам так каже?
Але відомо вже давно що юльки брешуть постійно і завжди, і одна з самих популярних брехонь юльків це те що вони заперечують те що вони є юльками.
Тіпа: "я не прихильник юлі володимирівни, але в даному разі вона повністю права..."
Це классика жанра в бригадних юльків.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #143 : Липня 29, 2014, 07:13:39 19:13 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.
Мене ця тема знову сповнила песимізмом стосовно українських перспектив.
Якщо недурні люди, не ватники, не юльки, скажімо Акин, досі захлинаються від ірраціональної ненависті до Юща, то що говорити про пересічного виборця?!
Факти показують, що наш народ тупо не розуміє базових засадничих речей і зомбується так само легко, як і росіяни. І він буде без кінця обирати собі до влади різних балаболів, брехунів, пройдисвітів типу Юльки, Януковича, Фаріонші чи Ляшка  :weep:. І нема на то ради. Якщо я не можу достукатись до Акина чи скажімо ЦеДзіпа, то як переконати менш освідченого та підкованого виборця?!

Чому ви думаєте що Акин не юльок?
Бо він сам так каже?
Але відомо вже давно що юльки брешуть постійно і завжди, і одна з самих популярних брехонь юльків це те що вони заперечують те що вони є юльками.
Тіпа: "я не прихильник юлі володимирівни, але в даному разі вона повністю права..."
Це классика жанра в бригадних юльків.
Я з Акином кілька років на цузі спілкувався. Він не юльок.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #144 : Липня 29, 2014, 07:44:14 19:44 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.
Мене ця тема знову сповнила песимізмом стосовно українських перспектив.
Якщо недурні люди, не ватники, не юльки, скажімо Акин, досі захлинаються від ірраціональної ненависті до Юща, то що говорити про пересічного виборця?!
Факти показують, що наш народ тупо не розуміє базових засадничих речей і зомбується так само легко, як і росіяни. І він буде без кінця обирати собі до влади різних балаболів, брехунів, пройдисвітів типу Юльки, Януковича, Фаріонші чи Ляшка  :weep:. І нема на то ради. Якщо я не можу достукатись до Акина чи скажімо ЦеДзіпа, то як переконати менш освідченого та підкованого виборця?!

Чому ви думаєте що Акин не юльок?
Бо він сам так каже?
Але відомо вже давно що юльки брешуть постійно і завжди, і одна з самих популярних брехонь юльків це те що вони заперечують те що вони є юльками.
Тіпа: "я не прихильник юлі володимирівни, але в даному разі вона повністю права..."
Це классика жанра в бригадних юльків.
Я з Акином кілька років на цузі спілкувався. Він не юльок.

Ну якщо не юльок, і не ватник, то є надія що потрохи і він почне бачити ситуацию більш повно, і викине з голови все те юльківсько-медведчуківське пропагандистське сміття.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #145 : Липня 29, 2014, 07:49:54 19:49 »
голодомор - страшна тема
Мейс покійний писав
після такого народи вже не відроджуються, песєц
так шо це чудо шо україна є

але голодомор - це ще не все
+ рускій колоніалізм (власної культури 0,1, власної політики 0 і так далі)
+ рускій тоталітаризм (свободи -1)

але україна як ідентичність досі є, і це саме по собі майже чудо

але треба ставитись реально до можливостенй україни, хоч кращої ї альтернативи таки нема

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #146 : Липня 29, 2014, 07:53:17 19:53 »
Ги. Прикольно мені мінуси в карму посипалися. Більше двадцяти за неповну годину. Штабні бютораси - міф. Да :)

Значить маємо на форумі близько 20 юлькв.
Це таки дуже багато.
Хоча можливо юлькам допомогають ватники іншої масті.
Мене ця тема знову сповнила песимізмом стосовно українських перспектив.
Якщо недурні люди, не ватники, не юльки, скажімо Акин, досі захлинаються від ірраціональної ненависті до Юща, то що говорити про пересічного виборця?!
Факти показують, що наш народ тупо не розуміє базових засадничих речей і зомбується так само легко, як і росіяни. І він буде без кінця обирати собі до влади різних балаболів, брехунів, пройдисвітів типу Юльки, Януковича, Фаріонші чи Ляшка  :weep:. І нема на то ради. Якщо я не можу достукатись до Акина чи скажімо ЦеДзіпа, то як переконати менш освідченого та підкованого виборця?!

Чому ви думаєте що Акин не юльок?
Бо він сам так каже?
Але відомо вже давно що юльки брешуть постійно і завжди, і одна з самих популярних брехонь юльків це те що вони заперечують те що вони є юльками.
Тіпа: "я не прихильник юлі володимирівни, але в даному разі вона повністю права..."
Це классика жанра в бригадних юльків.
Я з Акином кілька років на цузі спілкувався. Він не юльок.

Ну якщо не юльок, і не ватник, то є надія що потрохи і він почне бачити ситуацию більш повно, і викине з голови все те юльківсько-медведчуківське пропагандистське сміття.
Та справа не в Акині. Я його та ЦеДзіпа для прикладу навів.
В реалі теж часто доводиться спілкуватись з людьми, які як папуги подібні тези повторюють: "Ющенко зрадив! Він привів до влади бандюків!" Ну і тиди.
Часом складається враження, що на загал недурні люди просто не хочуть признатись собі, що їх обдурили в доволі примітивний та тупенький спосіб. І тому сердяться та шукають крайнього, щоб вилити на нього свій сором та свою ганьбу.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #147 : Липня 29, 2014, 08:06:13 20:06 »
Та справа не в Акині. Я його та ЦеДзіпа для прикладу навів.
В реалі теж часто доводиться спілкуватись з людьми, які як папуги подібні тези повторюють: "Ющенко зрадив! Він привів до влади бандюків!" Ну і тиди.
Часом складається враження, що на загал недурні люди просто не хочуть признатись собі, що їх обдурили в доволі примітивний та тупенький спосіб. І тому сердяться та шукають крайнього, щоб вилити на нього свій сором та свою ганьбу.

Просто пропаганда та інша реклама не зачипає логіку взагалі.
Вона діє напряму на підсвідомість через ємоциїї.
Тому всі ці вже готові уявлення не усвідомлюються рационально.
Вони вносяться в свідомість напряму оминаючи всі фільтри.
Більше того попавши в свідомість людини напрям,у вони не усвідомлюютья як щось привнесене ззовін, бо не проходили ніяких фільтрів, а спиймаютсья як власні внутрішні переконання.
В цому найбільша проблема, що би зрозуміти звідки взялись ці вірусні переконання і опрацювати їх рациоально.
Сучасні технології управіління свідомістю, це насправді дуже і дуже страшна річ.
Це найстаршніше що змогло видумати людство, і наслідки розвитку цих технологій будуть самими страшними за всю історію людства.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #148 : Липня 29, 2014, 08:27:57 20:27 »
Про Юлю це ж не теоретична дискусія. Баба обіцяла принести в зубах південь. Принаймі рідну дніпропетровщину і можливо запоріжжя.

Замість цього активно паслася на Галичині. За що галичанам, до речі, окремий уклін.

Так, інфантильні галичани таки багато в чому винні в тій ситуації.
Тьотка одягла червоні коралі, вишивку,  бублик на голову і галичани попесдували за нею, як придурашені.

Але в нічого, в 2014 свою вину загладили на Майдані. :upa

Ех друже, не мені - киянину, Галичину поливати. Так як Київ за це непорозуміння голосував теж ще пошукати. Майдан цю сторінку по-моєму дійсно перегорнув. І слава Богу

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Ющенко был прав в одном
« Reply #149 : Липня 29, 2014, 08:29:34 20:29 »
І підтверджу. Акин безумовно не юльок. Тобто абсолютно, але живе підтвердження дієвості пропаганди навіть у випадку цілком нормальної людини