Сторінок:
Actions
  • #1 від bugaga 05 Nov 2017
  • Сьогодні в Техасі вбив в баптиській церкві 20 осіб і 12 поранив.
    Спробував втекти і був пристрілений...
  • #2 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Божевільних більшає з кожним днем. Навіть на СУПі це деалі більше помітніше - чого лише ти із RG вартий...

    Щодо стрілянини в Тексасі... Подібні речі поступово стають буденними.
    Це вже не новина, варта обговорення. Бо все і так зрозумліо.

    Єдине вирішення проблеми - вимога щодо open carry по всій країні.  Щоб було видно, що всі озброєні і жодний лунатик не наважиться відкрити стрілянину. Якщо ж наважиться, то його надовго не вистачить.
  • #3 від bugaga 06 Nov 2017
  • Ну чому єдине вирішення.
    Можна  серйозно штрафувати за розпалювання ненависті.
  • #4 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Кого штарфувати? І за шо?
    Лунатика? Який сидить в хаті 24/7 а потім одного дня вирішує зтати посмертно відомим?
    Не мели дурниць....
  • #5 від bugaga 06 Nov 2017
  • Кого штарфувати? І за шо?9
    Лунатика? Який сидить в хаті 24/7 а потім одного дня вирішує зтати посмертно відомим?
    Не мели дурниць....

    Всіх хто в інтернеті веде пропаганду щодо змови рептилоїдів, масонів, діп стейта, інопланетян, виробників гмо, великих фарма компаній, вчених кліматологів.
  • #6 від bugaga 06 Nov 2017
  • Я вгадав девін патрік келлі вбивця
    О чого ті що кричали про проклятих мусульман не кричать про проклятих християн?


  • #7 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Тоді треба заборонити інтернет, усі соціальні медія, форуми разом із ним. Бажано всіх одягти в однаковий одяг і проводити спільну для усіх політінформацію.

  • #8 від bugaga 06 Nov 2017
  • Тоді треба заборонити інтернет, усі соціальні медія, форуми разом із ним. Бажано всіх одягти в однаковий одяг і проводити спільну для усіх політінформацію.

    Ні просто тре привчатися фільтрувати базар
  • #9 від bugaga 06 Nov 2017
  • Келлі ірландське прізвище. А чого трамп не кричить щоб депортували ірландців?
  • #10 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Спитай Трампа. Мені насрать.

    Депортовувати треба усіх, хто перебуває в країні нелегально.
  • #11 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Тоді треба заборонити інтернет, усі соціальні медія, форуми разом із ним. Бажано всіх одягти в однаковий одяг і проводити спільну для усіх політінформацію.

    Ні просто тре привчатися фільтрувати базар

    То поїдь у Північну Корею або в Крим. Там навчать.
  • #12 від bugaga 06 Nov 2017
  • Цитата: bugaga 6link=topic=44622.msg1183239#msg1183239 date=1509921642
    Тоді треба заборонити інтернет, усі соціальні медія, форуми разом із ним. Бажано всіх одягти в однаковий одяг і проводити спільну для усіх політінформацію.

    Ні просто тре привчатися фільтрувати базар

    То поїдь у Північну Корею або в Крим. Там навчать.

    А шо от 40 років тому не було інтернету. Тоді була несправжня демократія чи несправжня свобода слова?
  • #13 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Мені начхать. Може й справді технічний прогрес веде до розпаду суспільних відносин і атомізує суспільство. З іншого боку, інтернет добряче дпомагає терористам і хуйлу.
    Але мені начхать. Якщо західна демократія гикнеться, то це буде її власна провина.
    Що її замінить? Не знаю і знати не хочу.
  • #14 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • А щодо вбивці, то він не мав права на володіння зброєю. Тобто мав її нелегально, бо з армії його викинули за формулюваннням dishonorable discharge.
  • #15 від Адам Жоржович 06 Nov 2017
  • Сьогодні в Техасі вбив в баптиській церкві 20 осіб і 12 поранив.
    Спробував втекти і був пристрілений...

    ... причому не поліцією, а озброєним громадянином.
  • #16 від bugaga 06 Nov 2017

  • червоним помічено політичні переконання
  • #17 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Тобто ми маємо зробити висновок - який саме?
    Підкажи.

    Всі хто не їсть канхвети Рошен - ворог України? Чи всі, хто їсть канхвети Рошен - продався олігархам і є членом БПП?
  • #18 від Адам Жоржович 06 Nov 2017

  • червоним помічено політичні переконання

    "Настало врємя ахуітєльних історій"(с)


  • #19 від Nik02121971 06 Nov 2017
  • і приперся урод в церкву, а не на змагання з практичної стрільби
    бо в церкву з зброєю не ходять

    ще можна в університет чи школу, де
    заборонено ходити зі зброєю

    а як тільки вибіг на територію де можна носити зброю -
    тут і пристрелили не чекаючи поліцію і спецназ
  • #20 від bugaga 06 Nov 2017
  • і приперся урод в церкву, а не на змагання з практичної стрільби
    бо в церкву з зброєю не ходять

    ще можна в університет чи школу, де
    заборонено ходити зі зброєю

    а як тільки вибіг на територію де можна носити зброю -
    тут і пристрелили не чекаючи поліцію і спецназ

    насправді невідомо чи він був застрелений чи вчинив самогубство.
    до речі він був у бронику, так що його було не так просто зупинити
  • #21 від Feral Cat 06 Nov 2017
  • Johnnie Langendorff, man who chased TX shooter: "The other gentleman came and said 'we need to pursue him.' And that’s what I did."

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-5053013/Devin-Kelley-outcast-preached-atheism.html
  • #22 від bugaga 07 Nov 2017
  • "Настало врємя ахуітєльних історій"(с)


    я відсотків на 90 впевнений що це фейк
  • #23 від Адам Жоржович 07 Nov 2017
  • я відсотків на 90 впевнений що це фейк

    ну історія ж ахуїтєльная, нє? ти запиздячив хуйню, я запиздячив хуйню - всім весело.
  • #24 від Feral Cat 07 Nov 2017
  • Трамп правий коли каже, що проблема не в 2-й поправці, а в стані лікування психів у країні.
  • #25 від bugaga 07 Nov 2017
  • я відсотків на 90 впевнений що це фейк

    ну історія ж ахуїтєльная, нє? ти запиздячив хуйню, я запиздячив хуйню - всім весело.
    Ok
  • #26 від Feral Cat 07 Nov 2017
  • Мало не забув
     
    bugaga - за назву теми
    лови канхветку від хуйла!  :gigi:

    Ай да Пушкін,
    Ай да сукін син!...
    Маладєц, Маладєц!
    Шайбу, Шайбу! :lol:

  • #27 від Feral Cat 07 Nov 2017
  • A new report on Monday stated that the United States Air Force did not submit Devin Patrick Kelley’s criminal history to the FBI as required by the Pentagon, which would have prevented him from purchasing firearms.

    Kelley, 26, opened fire on a congregation of churchgoers on Sunday, killing at least 26 people in the deadliest mass shooting at a place of worship in American history.

    Kelley, who used an "assault-style rifle" and owned two handguns, should not have been able to legally purchase the weapons due to his history of violent criminal behavior — but the government made a mistake, NPR reported. "Under federal law, his conviction disqualified him from legally possessing a firearm."
  • #28 від bugaga 07 Nov 2017
  • A new report on Monday stated that the United States Air Force did not submit Devin Patrick Kelley’s criminal history to the FBI as required by the Pentagon, which would have prevented him from purchasing firearms.

    Kelley, 26, opened fire on a congregation of churchgoers on Sunday, killing at least 26 people in the deadliest mass shooting at a place of worship in American history.

    Kelley, who used an "assault-style rifle" and owned two handguns, should not have been able to legally purchase the weapons due to his history of violent criminal behavior — but the government made a mistake, NPR reported. "Under federal law, his conviction disqualified him from legally possessing a firearm."
    І шо?
  • #29 від Бувалий 07 Nov 2017
  • Трамп правий коли каже, що проблема не в 2-й поправці, а в стані лікування психів у країні.
    Кто б нам про психiв розповiдав, як не Трамп.
     :smilie1:
  • #30 від RG 07 Nov 2017
  • Трамп правий коли каже, що проблема не в 2-й поправці, а в стані лікування психів у країні.
    Кто б нам про психiв розповiдав, як не Трамп.
     :smilie1:

     :pooh_lol:


Сторінок:
Actions