Сторінок:
Actions
  • #1 від arrow 24 Feb 2022
  • Якщо Захід нас здасть, і, власне, саме до цього йде, то наступна мішень - Тайвань.

    Бо підписку за кацапів зараз дав саме Китай, і в цьому полягає пояснення такої раптової нахабності кацапів...

    Зажирілі та декадентські суспільства споживання будуть поступово розірвані тоталітарною Чайною з хуйлами на підхваті.

    Завтра у Заходу - реальний, екзистенційний рубікон.
  • #2 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • Китай підтримав Хуйла.

  • #3 від arrow 24 Feb 2022
  • Китай підтримав Хуйла.

    Не просто підтримав, а дав вказівку на вторгнення.

    Якщо у жирних бюргерів та бюргерш завтра не прокинеться інстинкт самозбереження, то по них теж прийдуть. Бо стане доведеним фактом, що у них шлунок домінує над принципами.
  • #4 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • #5 від Feral Cat 24 Feb 2022

  • zerohedge
    @zerohedge
    ·
    36s
    German chancellor Olaf Scholz warned Boris Johnson that Germany would not support kicking Russia out of SWIFT, and neither would the EU: FT

    Мерзота.....
  • #6 від arrow 24 Feb 2022
  • zerohedge
    @zerohedge
    ·
    36s
    German chancellor Olaf Scholz warned Boris Johnson that Germany would not support kicking Russia out of SWIFT, and neither would the EU: FT

    Мерзота.....

    Так, але всю цю блядоту - німців, кацапів, китайців - випестили та вигодували із руїни та злиднів "переможці" англосакси. Повне нерозуміння менталітету цих тоталітраних соціумів.
  • #7 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • Так, але всю цю блядоту - німців, кацапів, китайців - випестили та вигодували із руїни та злиднів "переможці" англосакси. Повне нерозуміння менталітету цих тоталітраних соціумів.

    Абсолютно згоден.
    У 2001 році я сказав одному професору of Russian/Soviet history - Putin is Hitler and Staling in one.  Він зашкіртився і сказав, що я помиляюся чере свою упередженість до Росії.
    Імбецили продажні...  :smilie9:
  • #8 від arrow 24 Feb 2022
  • Абсолютно згоден.
    У 2001 році я сказав одному професору of Russian/Soviet history - Putin is Hitler and Staling in one.  Він зашкіртився і сказав, що я помиляюся чере свою упередженість до Росії.
    Імбецили продажні...  :smilie9:

    Що поробиш, це цивілізаційний занепад.

    Як і робиться, він почався тоді, коли начебто все було "під контролем". Така іронія.
  • #9 від Feral Cat 24 Feb 2022

  • Samuel Ramani
    @SamRamani2
    ·
    14m
    BREAKING: Britain is pressuring the G7 to expel Russia from SWIFT
  • #10 від Uki 24 Feb 2022
  • В теперішній ситуації єдиний вихід це повністю перемогти рашку, стратити керівництво, забрати ядерну зброю та розіділити її по частинах
    Інакше всим доведеться пристовуватись до кацапських правил гри, а саме: світ повинен бути поділений між найсильнішими
  • #11 від Capitain Cubs 24 Feb 2022
  • В теперішній ситуації єдиний вихід це повністю перемогти рашку, стратити керівництво, забрати ядерну зброю та розіділити її по частинах
    Інакше всим доведеться пристовуватись до кацапських правил гри, а саме: світ повинен бути поділений між найсильнішими

    я про це знав ще років 20 тому
  • #12 від arrow 24 Feb 2022
  • В теперішній ситуації єдиний вихід це повністю перемогти рашку, стратити керівництво, забрати ядерну зброю та розіділити її по частинах
    Інакше всим доведеться пристовуватись до кацапських правил гри, а саме: світ повинен бути поділений між найсильнішими

    Потяг пішов, точніше піде завтра...

    Наступне дійство - це Тайвань, а далі буде тест того, чим насправді є НАТО.
  • #13 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • #14 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • Boris Johnson
    @BorisJohnson
    ·
    4m

    United Kingdom government official
    Ukraine is a country that for decades has enjoyed freedom and democracy and the right to choose its own destiny.

    We – and the world – cannot allow that freedom just to be snuffed out.

    We cannot and will not just look away.

    Чи стане Борис другим Черчіллем?
  • #15 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • #16 від div 24 Feb 2022
  • https://twitter.com/i/status/1496920375627763715

    Я не понял его пассажа по поводу "Путин не сможет рассчитываться долларом, евро, иеной, етс, но от Свифта отключать не будем"

    Что это значит?
  • #17 від Feral Cat 24 Feb 2022
  • Я не понял его пассажа по поводу "Путин не сможет рассчитываться долларом, евро, иеной, етс, но от Свифта отключать не будем"

    Что это значит?

    Ти у нього спитай. Я вже заїбавсь його розшифровувати.
    Воно хуйню таку меле, що пиздець.
    Головне, що SWIFT не вирублять, як не намагався цих підорів переконати Борис.  :smiley23:
  • #18 від div 24 Feb 2022
  • Цитувати
    на всякий случай, для предупреждения возможных инсинуаций.

    как человек, проработавший 30 лет в IT банков и около, разъясняю, блокирование операций по долларам, фунтам, евро и иенам группы крупнейших банков кацапии - весомее отключения от SWIFT.

    SWIFT, на самом деле, это что-то вроде межбанковской електронной почты. с помощью которой банки обмениваются платежными поручениями.
    т.е. когда клиент банка А хочет перечислить бабки клиенту банка Б, то банк А, с помощью SWIFT, шлет емайл банку Б, с просьбой зачислить бабки клиенту банка Б. это если у банка А есть корреспондентский счет в банке Б. Банк Б, получив такой емайл списывет бабки с корсчета банка А на счет своего клиента.

    а если у банка А нет коррсчета в банке Б, то он шлет емайл в банк В, в котором у него есть коррсчет, с просьбой разрулить. и там далее идет по цепочке, пока не придет в банк, у которого есть корсчет в банке Б.

    так вот, понятно, что нет схемы, в которой у каждого банка есть коррсчет с каждым банком в который потенциально может потребоваться перечислить бабки. поэтому банки заводят коррсчета в каких-то крупных банках, которые являются таким образом расчетными банками, которые передают бабки между корсчетами других банков.

    и так сложилось, что по долларам эти крупные банки в штатах, по фунтам - в британии, по евро и иенам - догадайтесь сами.

    вот тут и заковыка, о которой говорят штаты в лице байдена.

    потому что платежные поручения можно и мимо SWIFT отправить. обычным емайлом с цифровыми подписями, факсом, да чем угодно, хоть смс-кой. как стороны договорятся, так и будет работать.
    в свое время телексом пользовались. просто SWIFT гарантирует достоверность отправителя и получателя и банки обычно не хотят изобретать велосипед.

    вот.
    штаты блокируют операции в принципе. вне зависимости от канала обмена платежными поручениями. одним из которых является SWIFT.
  • #19 від Комашки 25 Feb 2022
  • Я не понял его пассажа по поводу "Путин не сможет рассчитываться долларом, евро, иеной, етс, но от Свифта отключать не будем"

    Что это значит?
    Як людина, що десять років пропрацювала у банківській ІТ безпеці, можу відразу сказати що не розуміюся в цьому  :gigi: але.
    Відключення від свіфту це майже як від інету банк відключити: типу банк ніби й залишається, але працює в ручному-телефонному режимі, тобто про нормальний процесінг можна забути. З серця системи виймається важлива частина, й вони просто технічно перестають встигати робити багато корисних речей. Головний плюс: це на всю країну, що суперважливо у випадку корпоративних держав.
    Що робить Байден: базуючись на прес-релізі мінстєрства ізобілія США, https://home.treasury.gov/news/press-releases/jy0608 він хоче повністю зупинити процесінг двох кацапських банків через фінансову систему США.
    Тобто, якщо я клієнт сбєрбанка РФ, й хочу заплатити 20 баксів за нетфлікс, то через місяць (у кінці березня) я не зможу цього зробити, бо операція отримає реджект коли доїде до США.
    Головний мінус: це на конкретні банки, а ми тут всі прекрасно розуміємо, що всі банки рашки належать хуйлу, бо так працює корпоративна держава.
    Що Байден мав на увазі по євро й так далі - невідомо.
  • #20 від Feral Cat 25 Feb 2022
  • #21 від Uki 25 Feb 2022
  • Сууууууки!


    Дай посилання на якесь відео на якому повна пресконференція, а не вирізку з контексту
  • #22 від Ali(UA) 25 Feb 2022
  • ЕС введет меры против нефтяного рынка России и запретит продажу самолетов
    Новые меры затронут до 70% рынка банковских услуг, а также энергетический сектор российской экономики. Брюссель ограничит поставки полупроводников, запретит продажу самолетов российским компаниям и введет визовые ограничения

    Подробнее на РБК:
    https://www.rbc.ru/politics/25/02/2022/621838199a79476b72cbb171?from=from_main_1

    Второй пакет санкций Евросоюза включает в себя ограничения в отношении нефтяного рынка России, объявила глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен.

    «Мы нацелены на энергетический сектор, ключевую область экономики, которая особенно выгодна российскому государству», — заявила она. Санкции ударят по нефтяному сектору, поскольку из-за них «Россия не сможет модернизировать свои нефтеперерабатывающие заводы».

    Кроме того ЕС введет запрет на продажу самолетов и техники российским авиакомпаниям.

    Подробнее на РБК:
    https://www.rbc.ru/politics/25/02/2022/621838199a79476b72cbb171?from=from_main_1

    ХЕХЕ :upa
  • #23 від Feral Cat 25 Feb 2022
  • Наскільки я зрозумів, США не відмовилися від купівлі нафти у крацапів - 600 000 барелів на день. :smilie9:
  • #24 від Uki 25 Feb 2022
  • Наскільки я зрозумів, США не відмовилися від купівлі нафти у крацапів - 600 000 барелів на день. :smilie9:

    Як вони розплачуються, якщо кацапські рахунки заблоковано?
  • #25 від RG 25 Feb 2022
  • Як вони розплачуються, якщо кацапські рахунки заблоковано?

    Даром заберуть  :smilie7:
  • #26 від Ali(UA) 25 Feb 2022
  • Прошу вибачення за США перед Уараїнцями. Сша - слабка країна.
  • #27 від Feral Cat 25 Feb 2022
  • Американці люблять пиздіти про freedom, але насправді вони, так само як і Європа - срані вівці. І до українців їм в цьому питанні, як до місяця рачки.

    А Трамп і Байден у 2024 - нехай нахуй сходять.
  • #28 від RG 25 Feb 2022
  • Американці люблять пиздіти про freedom, але насправді вони, так само як і Європа - срані вівці. І до українців їм в цьому питанні, як до місяця рачки.

    А Трамп у 2024 - нехай нахуй сходить.

    В тебе вкрали нік ?  :smilie10:
  • #29 від Feral Cat 25 Feb 2022
  • В тебе вкрали нік ?  :smilie10:

    Ні! Не вкрали! Він заїбав своїм пиздіжом про те, що при ньому Хуйло б не напав! Нахуй!!!
  • #30 від RG 25 Feb 2022
  • Ні! Не вкрали! Він заїбав своїм пиздіжом про те, що при ньому Хуйло б не напав! Нахуй!!!

     :smiley24:

    Прибрав свій підпис.

    А Байдена то ти пізніше дописав  :smilie3:
Сторінок:
Actions