Автор Тема: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат  (Прочитано 2876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Не можна провести якісну антитерористичну операція, коли в Генштабі досі сидять люди, підозрювані у шпигунстві і шахрайстві

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив народний депутат України (ВО "Свобода";), член Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони Юрій Сиротюк.

"Я подзвонив до Тенюха. Попросив дати мені список офіцерів, до яких є підозра про співпрацю з ФСБ або у фінмахінаціях. Він дав список на 40 осіб", - розповів депутат.

"Тобто не проведено очищення в верхах, і як тоді можна проводити АТО, якщо вони сидять в Генштабі?", - наголосив Сиротюк.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #1 : Червня 17, 2014, 11:05:59 23:05 »
Знову ж запитання до президента - де результати розслідування і арешт винних в загибелі 49 військових в Луганську.
Пєтя, ти тримаєш нас за бидло. Ти уявляєш, що відчувають зараз побратими загиблих та їх родичі?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #2 : Червня 17, 2014, 11:09:46 23:09 »
Знову ж запитання до президента - де результати розслідування і арешт винних в загибелі 49 військових в Луганську.
Пєтя, ти тримаєш нас за бидло. Ти уявляєш, що відчувають зараз побратими загиблих та їх родичі?

Він, що особисто проводить розслідування чи що? Ну Ви ж як маленька дитина. У нас повноваження Президента таки обмежені, він зараз не так, як Янукович у 2011-2013 рр.
Він може давати вказівки, а поки ця бюрократична машина розвернеться, то це капець.
Реформи зараз проводити не можемо, бо не буде кому працювати. Треба закінчувати АТО тими людьми, що є, а потім робити розбори "польотів". Інакше ніяк.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #3 : Червня 17, 2014, 11:11:20 23:11 »
Адабрямс, буде гора трупів, і "ато" ніколи не завершиться.
Для декого Майдан і Небесна Сотня ніц не значать в порівнянні з культом улюблених політиканів. Чим ви відрізняєтесь від електорату Овоча?
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 11:13:45 23:13 від abandon »

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #4 : Червня 17, 2014, 11:13:07 23:13 »
Никакой Петя с генштабовским кодлом не справится быстро.
Можно и нужно создавать параллельные структуры и потихоньку оттирать Генштаб на обочину.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #5 : Червня 17, 2014, 11:15:09 23:15 »
Только что написал в другой ветке.
Процитирую сам себя:
"Вообще-то, даже всеми не любимая здесь Юля говорила, что президент сам не в состоянии справится с ситуацией. Нужна активная поддержка общества.
Так что я не удивлюсь, если контра чем дальше, тем больше будет поднимать голову."

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #6 : Червня 17, 2014, 11:16:18 23:16 »
Никакой Петя с генштабовским кодлом не справится быстро.
Можно и нужно создавать параллельные структуры и потихоньку оттирать Генштаб на обочину.

Генштабівське кодло можна розпустити розчерком пера. Тут люди життя кладуть з ворогами України, а адабрямси заявляють, що Пєтя не може підпис на папері поставити і звільнити зрадників. У когось головка бо-бо чи це прояви культу особи?

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #7 : Червня 17, 2014, 11:18:14 23:18 »
Только что написал в другой ветке.
Процитирую сам себя:
"Вообще-то, даже всеми не любимая здесь Юля говорила, что президент сам не в состоянии справится с ситуацией. Нужна активная поддержка общества.
Так что я не удивлюсь, если контра чем дальше, тем больше будет поднимать голову."

Так суспільство як різ і готове допомогти. Але у мене є величезні сумніви, шо воно потрібне Пєті.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #8 : Червня 17, 2014, 11:19:09 23:19 »
Никакой Петя с генштабовским кодлом не справится быстро.
Можно и нужно создавать параллельные структуры и потихоньку оттирать Генштаб на обочину.

Це все фуйня . Просто немає ні рішучості ні волі . Винищити 40 чоловік можна силами однієі роти за одну ніч .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #9 : Червня 17, 2014, 11:19:19 23:19 »
От теж не розумію, чому Порох не міняє силовиків...
Всі чекали, що він стане президентом і змінить міністрів МВС і оборони.
І чому не змінює? Чи задоволений їх діями?..

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #10 : Червня 17, 2014, 11:21:40 23:21 »
Никакой Петя с генштабовским кодлом не справится быстро.
Можно и нужно создавать параллельные структуры и потихоньку оттирать Генштаб на обочину.

Це все фуйня . Просто немає ні рішучості ні волі . Винищити 40 чоловік можна силами однієі роти за одну ніч .
Так треба ж знати напевно, кого нищити.
Якщо там більшість зрадників, то, скоріш за все, винищать саме патриотів.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #11 : Червня 17, 2014, 11:22:05 23:22 »
Всі читали інтерв'ю Андрія Білецького  - командира "Азова"? Уявіть, хлопці з батальйону не існують офіційно на папері. Так, вони воюють за Україну, але "держава" їх не бачить.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #12 : Червня 17, 2014, 11:22:18 23:22 »
Только что написал в другой ветке.
Процитирую сам себя:
"Вообще-то, даже всеми не любимая здесь Юля говорила, что президент сам не в состоянии справится с ситуацией. Нужна активная поддержка общества.
Так что я не удивлюсь, если контра чем дальше, тем больше будет поднимать голову."

Так суспільство як різ і готове допомогти. Але у мене є величезні сумніви, шо воно потрібне Пєті.

Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #13 : Червня 17, 2014, 11:25:53 23:25 »
Адабрямс, буде гора трупів, і "ато" ніколи не завершиться.
Для декого Майдан і Небесна Сотня ніц не значать в порівнянні з культом улюблених політиканів. Чим ви відрізняєтесь від електорату Овоча?

Та при чому тут політикани? Я вже Вам казав, що я і при Турчинові був проти "реформ" шляхом знищення, зокрема, Генштабу. У стані війни ми не можемо нищити навіть наскрізь прогнившу військову машину. Ми маємо її запустити, профінансувати і чекати результатів. Реформа в ЗСУ - це мінімум 1-3 роки. У нас зараз просто немає часу. Треба брати тих, що є "за шкібарку" і гнати на АТО. Якщо зараз зробити розгін Генштабу, то армія паде, як колос на глиняних ногах. Її і так фактично немає. Подивіться на якість армії, більшість бійців якої мобілізовані. Мобілізація пройшла просто жахливо, навіть військомати не роблять нормально свою роботу, а тупо "зігнали людей в армію" без розбору, насильно. Там навіть немає бажання брати тих хто хоче. Ніхто там ні з ким не панькається. Військомати не мають і не хочуть мати списку якісних резервістів, навчання з ними не проводяться і т.д.
У нас АТО пішло тому, що на передову змогли послати бійців з Нацгвардії (читай Майдану) та спецназ МВС і СБУ, який був лояльний до України. З часом, підготували Донбас, Азов, Айдар та інші батальйони територіальної обороти. Саме ці батальйони будуть ударними по колорадам та ватникам. Їх у нас уже до 20 тис. (по всій Україні разом з лояльними з МВС (Нац. гвардії).
ЗСУ зараз лише для ударів артилерією та підтримкою бронетехніки, ударів авіацією. Поки нам цього досить. Крім того, вони перекривають кордони і готуються до війни з Росією.
Не панікуйте.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #14 : Червня 17, 2014, 11:27:34 23:27 »
Только что написал в другой ветке.
Процитирую сам себя:
"Вообще-то, даже всеми не любимая здесь Юля говорила, что президент сам не в состоянии справится с ситуацией. Нужна активная поддержка общества.
Так что я не удивлюсь, если контра чем дальше, тем больше будет поднимать голову."

Так суспільство як різ і готове допомогти. Але у мене є величезні сумніви, шо воно потрібне Пєті.

Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Серйозно? А що примушує Пєтю спиратися на таке гниле оточення, а не на чесних патріотів?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #15 : Червня 17, 2014, 11:29:47 23:29 »
Всі читали інтерв'ю Андрія Білецького  - командира "Азова"? Уявіть, хлопці з батальйону не існують офіційно на папері. Так, вони воюють за Україну, але "держава" їх не бачить.

Їх не бачать тому, що вони потенційно є стержнем нової армії та спец. підрозділів МВС. І не хочуть їх бачити, бо наявна система у силових органах "бореться за своє збереження" і статус КВО. Наші силовики тільки і мріють, щоб швидше АТО закінчилося, батальйони були розігнані, а вони і далі ні за що отримували гроші та жили за рахунок корупції, а також недоліків цієї системи, коли народ годує цих "дармоїдів".
Але повторюю, що зараз цю гнилу систему рушити не треба, інакше колоради будуть у Києві.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #16 : Червня 17, 2014, 11:30:49 23:30 »
Адабрямс, буде гора трупів, і "ато" ніколи не завершиться.
Для декого Майдан і Небесна Сотня ніц не значать в порівнянні з культом улюблених політиканів. Чим ви відрізняєтесь від електорату Овоча?

Та при чому тут політикани? Я вже Вам казав, що я і при Турчинові був проти "реформ" шляхом знищення, зокрема, Генштабу. У стані війни ми не можемо нищити навіть наскрізь прогнившу військову машину. Ми маємо її запустити, профінансувати і чекати результатів. Реформа в ЗСУ - це мінімум 1-3 роки. У нас зараз просто немає часу. Треба брати тих, що є "за шкібарку" і гнати на АТО. Якщо зараз зробити розгін Генштабу, то армія паде, як колос на глиняних ногах. Її і так фактично немає. Подивіться на якість армії, більшість бійців якої мобілізовані. Мобілізація пройшла просто жахливо, навіть військомати не роблять нормально свою роботу, а тупо "зігнали людей в армію" без розбору, насильно. Там навіть немає бажання брати тих хто хоче. Ніхто там ні з ким не панькається. Військомати не мають і не хочуть мати списку якісних резервістів, навчання з ними не проводяться і т.д.
У нас АТО пішло тому, що на передову змогли послати бійців з Нацгвардії (читай Майдану) та спецназ МВС і СБУ, який був лояльний до України. З часом, підготували Донбас, Азов, Айдар та інші батальйони територіальної обороти. Саме ці батальйони будуть ударними по колорадам та ватникам. Їх у нас уже до 20 тис. (по всій Україні разом з лояльними з МВС (Нац. гвардії).
ЗСУ зараз лише для ударів артилерією та підтримкою бронетехніки, ударів авіацією. Поки нам цього досить. Крім того, вони перекривають кордони і готуються до війни з Росією.
Не панікуйте.

Маячня. Це ти про 1-3 роки будеш розповідати тим, хто наступний раз сідатиме у літак, знаючи, що в генштабі сидять щури.
Твоє життя ж не стоїть на кону, теоретик хрінов. Можна і в адабрямса понад усе побавитись, вірно?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #17 : Червня 17, 2014, 11:31:56 23:31 »
...
Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Серйозно? А що примушує Пєтю спиратися на таке гниле оточення, а не на чесних патріотів?

Отсутствие опыта?

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #18 : Червня 17, 2014, 11:35:38 23:35 »
...
Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Серйозно? А що примушує Пєтю спиратися на таке гниле оточення, а не на чесних патріотів?

Отсутствие опыта?

Рівень мораілі та особистість, сформована в умовах постійної маніпулятивної гри.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #19 : Червня 17, 2014, 11:41:55 23:41 »
Адабрямс, буде гора трупів, і "ато" ніколи не завершиться.
Для декого Майдан і Небесна Сотня ніц не значать в порівнянні з культом улюблених політиканів. Чим ви відрізняєтесь від електорату Овоча?

Та при чому тут політикани? Я вже Вам казав, що я і при Турчинові був проти "реформ" шляхом знищення, зокрема, Генштабу. У стані війни ми не можемо нищити навіть наскрізь прогнившу військову машину. Ми маємо її запустити, профінансувати і чекати результатів. Реформа в ЗСУ - це мінімум 1-3 роки. У нас зараз просто немає часу. Треба брати тих, що є "за шкібарку" і гнати на АТО. Якщо зараз зробити розгін Генштабу, то армія паде, як колос на глиняних ногах. Її і так фактично немає. Подивіться на якість армії, більшість бійців якої мобілізовані. Мобілізація пройшла просто жахливо, навіть військомати не роблять нормально свою роботу, а тупо "зігнали людей в армію" без розбору, насильно. Там навіть немає бажання брати тих хто хоче. Ніхто там ні з ким не панькається. Військомати не мають і не хочуть мати списку якісних резервістів, навчання з ними не проводяться і т.д.
У нас АТО пішло тому, що на передову змогли послати бійців з Нацгвардії (читай Майдану) та спецназ МВС і СБУ, який був лояльний до України. З часом, підготували Донбас, Азов, Айдар та інші батальйони територіальної обороти. Саме ці батальйони будуть ударними по колорадам та ватникам. Їх у нас уже до 20 тис. (по всій Україні разом з лояльними з МВС (Нац. гвардії).
ЗСУ зараз лише для ударів артилерією та підтримкою бронетехніки, ударів авіацією. Поки нам цього досить. Крім того, вони перекривають кордони і готуються до війни з Росією.
Не панікуйте.

Маячня. Це ти про 1-3 роки будеш розповідати тим, хто наступний раз сідатиме у літак, знаючи, що в генштабі сидять щури.
Твоє життя ж не стоїть на кону, теоретик хрінов. Можна і в адабрямса понад усе побавитись, вірно?

Я вже писав про те, що реально серед офіцерського складу ЗСУ лояльні до колорадів (читай фактично колоради), не менше ніж 60%. Сергій СВ писав, що льотчиків на АТО дуже напряжно було заставити вилітати. І це в центральній Україні. У нас офіцери виховані ще за часів СРСР або за часів України викладачами-колорадами, люстрацію яких ніхто не проводив. Я навчався на офіцера у кінці 90-х років, і у нас більшість викладачів гнали на Україну, плакали за СРСР і мріяли про Росію (і це було в Києві). Моральний дух офіцерів можете уявити далі самі.
І Ви пропонуєте шукати зрадників серед колорадів офіцерів, де їх фактично більшість? Вони не хочуть ніякого АТО. Але ідуть на війну тому, що бояться втратити все: пенсію, вислугу років і т.д. Що їм робити на гражданці?
А інших офіцерів у нас немає. Пропонуєте міняти колорада на колорада? І як Порошенку визначити де колорад, а де ні?
Реформа Генштабу - це його розпуск. Усіх генералів на пенсію і набор нових. Але, щоб це запустити і зробити дієздатним - треба час і часу треба мінімум рік. У нас зараз дуже низька якість підготовки кадрів, набагато гірша ніж за часів СРСР. Краще колорада професіонала заставити працювати на Україну та її інтереси чим брати "людину з вулиці". У мого друга батько, був начальником штабу роду військ (не буду казати якого). Він колорад, але професіонал вищого гатунку, закінчив Московську академію  в кінці 80-х. Йому пропонував Турчинов навіть звання Генерала (якогось вищого), але він відмовився, бо не може воювати проти ватників і колорадів. Його заміну так і не знайшли. Але його вмовили трохи допомогти порадами при організації мобілізації, організації розконсервування та ремонту техніки і т.д. Але на більше він не йде і ні за які гроші та звання. І цей генерал запасу сказав так, що нинішні генерали в штабі дуже низького рівня підготовки і якість мобілізації буде жахлива (так воно і було, наслідки Волновах ми знаємо).

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #20 : Червня 17, 2014, 11:43:44 23:43 »
...
Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Серйозно? А що примушує Пєтю спиратися на таке гниле оточення, а не на чесних патріотів?

Отсутствие опыта?

Рівень мораілі та особистість, сформована в умовах постійної маніпулятивної гри.

Звучит убийственно.
Мне все-таки кажется Порох в состоянии быстро изучить новые правила игры. Это в его же интересах и это ему по силам.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #21 : Червня 17, 2014, 11:50:26 23:50 »
...
Существует еще его окружение - его роль может быть решающей в принятии решений.

Серйозно? А що примушує Пєтю спиратися на таке гниле оточення, а не на чесних патріотів?

Отсутствие опыта?

Рівень мораілі та особистість, сформована в умовах постійної маніпулятивної гри.

Та що Ви про мораль, якщо у нас уся система державної влади "гнила", в тому числі у "силових органах". У цій системі від заміни одного кадра на іншого - нічого не зміниться. Ви не розумієте масштаби цієї системи.
Я офіцер і моя освіта дозволяє дослужитися до ранку полковника (зараз в запасі). Але якщо мене поставити на посаду генерала, то я її не потягну. Не достатньо освіти, а по-друге немає досвіду управління такого рівня.
Я як патірот, кажу щиро, що краще колорад-професіонал, якого заставити працювати на Україну чим патріот, але який "не тягне посаду". Легше до колорада приставити СБУшника та контр. розвідку (ГРУшника чи ще когось) чим виховувати і вчити на людських життях молодого патріота. Зараз у нас НЕМАЄ на це ЧАСУ.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #22 : Червня 17, 2014, 11:58:38 23:58 »
...

Та що Ви про мораль, якщо у нас уся система державної влади "гнила", в тому числі у "силових органах". У цій системі від заміни одного кадра на іншого - нічого не зміниться. Ви не розумієте масштаби цієї системи.
Я офіцер і моя освіта дозволяє дослужитися до ранку полковника (зараз в запасі). Але якщо мене поставити на посаду генерала, то я її не потягну. Не достатньо освіти, а по-друге немає досвіду управління такого рівня.
Я як патірот, кажу щиро, що краще колорад-професіонал, якого заставити працювати на Україну чим патріот, але який "не тягне посаду". Легше до колорада приставити СБУшника та контр. розвідку (ГРУшника чи ще когось) чим виховувати і вчити на людських життях молодого патріота. Зараз у нас НЕМАЄ на це ЧАСУ.

Тем не менее именно добровольческие батальоны переломили всю ситуацию.
Если бы не они, то возможно в Киеве уже сейчас были бы российские танки

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #23 : Червня 18, 2014, 12:33:09 00:33 »
А інших офіцерів у нас немає. Пропонуєте міняти колорада на колорада? І як Порошенку визначити де колорад, а де ні?
Реформа Генштабу - це його розпуск. Усіх генералів на пенсію і набор нових. Але, щоб це запустити і зробити дієздатним - треба час і часу треба мінімум рік.
Французы в свое время проблемы лояльности и умения решали очень просто: не справился-под трибунал как предатель, не хочешь командовать-под трибунал как предатель. Примерно также поступали большевики. И, о чудо из чудес, у них получилось создать боеспособную армию в кратчайшие сроки. А у нас к генералу-колораду не пришла СБУ, не забрали его для выяснения такой непатриотичной позиции, к генералам в Генштабе, штабах ОК и бригад тоже никто не приходит и не интересуется, почему у них самолеты падают. Никто не приходит к военкомам и не спрашивает, почему понабирали непонятно кого.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #24 : Червня 18, 2014, 12:40:47 00:40 »
...

Та що Ви про мораль, якщо у нас уся система державної влади "гнила", в тому числі у "силових органах". У цій системі від заміни одного кадра на іншого - нічого не зміниться. Ви не розумієте масштаби цієї системи.
Я офіцер і моя освіта дозволяє дослужитися до ранку полковника (зараз в запасі). Але якщо мене поставити на посаду генерала, то я її не потягну. Не достатньо освіти, а по-друге немає досвіду управління такого рівня.
Я як патірот, кажу щиро, що краще колорад-професіонал, якого заставити працювати на Україну чим патріот, але який "не тягне посаду". Легше до колорада приставити СБУшника та контр. розвідку (ГРУшника чи ще когось) чим виховувати і вчити на людських життях молодого патріота. Зараз у нас НЕМАЄ на це ЧАСУ.

Тем не менее именно добровольческие батальоны переломили всю ситуацию.
Если бы не они, то возможно в Киеве уже сейчас были бы российские танки

Операцію не вони продумували, повірте. Щоб взяти той же Маріуполь працювало СБУ, ГШ, Котррозвідка і т.д. Крім того, наказ брати таки давали Генерали.
Значно кращий приклад Щастя, де майже усю роботу за Айдар зробила авіація, а саме Мі-24, які розтрощили колорадів, а Айдар тільки зачистив. Якби Айдар пішов в лоб, мав би великі втрати і не факт, що би взяв Щастя. Там колорадів було близько 100 чоловік, а Айдара всього 50. Крім того, коли люди нападають, у них завжди більше жертв ніж у тих, що обороняються. Як правило, 1 до 5-6 при рівній зброї та виучці.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #25 : Червня 18, 2014, 12:43:51 00:43 »
А інших офіцерів у нас немає. Пропонуєте міняти колорада на колорада? І як Порошенку визначити де колорад, а де ні?
Реформа Генштабу - це його розпуск. Усіх генералів на пенсію і набор нових. Але, щоб це запустити і зробити дієздатним - треба час і часу треба мінімум рік.
Французы в свое время проблемы лояльности и умения решали очень просто: не справился-под трибунал как предатель, не хочешь командовать-под трибунал как предатель. Примерно также поступали большевики. И, о чудо из чудес, у них получилось создать боеспособную армию в кратчайшие сроки. А у нас к генералу-колораду не пришла СБУ, не забрали его для выяснения такой непатриотичной позиции, к генералам в Генштабе, штабах ОК и бригад тоже никто не приходит и не интересуется, почему у них самолеты падают. Никто не приходит к военкомам и не спрашивает, почему понабирали непонятно кого.

Це має Порошенко робити? Чи може у нас має таки сформуватися суспільство, громадські організації і т.д. Хто буде підходити? Хто буде шукати? Хто буде судити? Хто? Усюди у системі влади "гниль". Вбивць людей на Майдані хоч знайшли? Їх і не шукали, а Ви хочете, щоб шукали генералів винних за літак. Не смішіть. Зараз такого не буде, треба міняти "систему".

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #26 : Червня 18, 2014, 12:49:22 00:49 »
...

Та що Ви про мораль, якщо у нас уся система державної влади "гнила", в тому числі у "силових органах". У цій системі від заміни одного кадра на іншого - нічого не зміниться. Ви не розумієте масштаби цієї системи.
Я офіцер і моя освіта дозволяє дослужитися до ранку полковника (зараз в запасі). Але якщо мене поставити на посаду генерала, то я її не потягну. Не достатньо освіти, а по-друге немає досвіду управління такого рівня.
Я як патірот, кажу щиро, що краще колорад-професіонал, якого заставити працювати на Україну чим патріот, але який "не тягне посаду". Легше до колорада приставити СБУшника та контр. розвідку (ГРУшника чи ще когось) чим виховувати і вчити на людських життях молодого патріота. Зараз у нас НЕМАЄ на це ЧАСУ.

Тем не менее именно добровольческие батальоны переломили всю ситуацию.
Если бы не они, то возможно в Киеве уже сейчас были бы российские танки

Операцію не вони продумували, повірте. Щоб взяти той же Маріуполь працювало СБУ, ГШ, Котррозвідка і т.д. Крім того, наказ брати таки давали Генерали.
Значно кращий приклад Щастя, де майже усю роботу за Айдар зробила авіація, а саме Мі-24, які розтрощили колорадів, а Айдар тільки зачистив. Якби Айдар пішов в лоб, мав би великі втрати і не факт, що би взяв Щастя. Там колорадів було близько 100 чоловік, а Айдара всього 50. Крім того, коли люди нападають, у них завжди більше жертв ніж у тих, що обороняються. Як правило, 1 до 5-6 при рівній зброї та виучці.

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/17/7029309/
"- Действительно вы лично разрабатывали Мариупольскую операцию, а не какие-то полковники, генералы из генерального штаба или АТО?
- Ну, если честно, замысел всегда привозил я, показывал бумаги. И меня немного веселило, что я, человек без военного образования, объясняю "високоповажним людям" с большими погонами эти вопросы.
Конечно, эта операция – коллективный плод. Это абсурд - говорить, что я ее в батальоне разработал. У нас есть замечательные военные спецы, которые вложили в это, как минимум, не меньше, а то и побольше, чем я. В то, чтобы эту операцию вылизать и довести до конца.
Мы разрабатывали свою штурмовую часть операции. Далее она была представлена министру. Он спустил это по генералам, одобрил. Она, конечно, обросла подробностями и значительными деталями, в которых они тоже непосредственно принимали участие. Но сам замысел однозначно мой и батальона."

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #27 : Червня 18, 2014, 12:54:43 00:54 »
Це має Порошенко робити? Чи може у нас має таки сформуватися суспільство, громадські організації і т.д. Хто буде підходити? Хто буде шукати? Хто буде судити? Хто? Усюди у системі влади "гниль". Вбивць людей на Майдані хоч знайшли? Їх і не шукали, а Ви хочете, щоб шукали генералів винних за літак. Не смішіть. Зараз такого не буде, треба міняти "систему".
И? Что я сказал не так? Если Порошенко не способен к решительным действиям-ему не место в президентском кресле. Все предельно просто. Во Франции, в свое время тоже не сразу гражданское общество сформировалось, и генералов тоже не сразу начали казнить пачками. Видимо, нужно еще три оставшихся ила уронить, чтобы наше общество почесало репу и спросило, как же такое случилось?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #28 : Червня 18, 2014, 01:02:21 01:02 »

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/17/7029309/
"- Действительно вы лично разрабатывали Мариупольскую операцию, а не какие-то полковники, генералы из генерального штаба или АТО?
- Ну, если честно, замысел всегда привозил я, показывал бумаги. И меня немного веселило, что я, человек без военного образования, объясняю "високоповажним людям" с большими погонами эти вопросы.
Конечно, эта операция – коллективный плод. Это абсурд - говорить, что я ее в батальоне разработал. У нас есть замечательные военные спецы, которые вложили в это, как минимум, не меньше, а то и побольше, чем я. В то, чтобы эту операцию вылизать и довести до конца.
Мы разрабатывали свою штурмовую часть операции. Далее она была представлена министру. Он спустил это по генералам, одобрил. Она, конечно, обросла подробностями и значительными деталями, в которых они тоже непосредственно принимали участие. Но сам замысел однозначно мой и батальона."

Декодер, я не применшую роль Азова (хоча там був не лише Азов, а і Нац. гвардія з білими пов'язками). Вони теж планують.
Але:
1. Були розвідані усі позиції бойовиків, снайперські гнізда, де замінована територія;
2. Ахметов злив через своїх людей у ДНР оперативну обстановку.
Саме по цій причині операція була без втрат.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Я не про те, я про те:
1. Наші батальйони - це ударне ядро, без якого було б дуже туго, особливо в травні. Вони стали основою спротиву колорадам.
2. Успішні операції наших батальйонів це також робота СБУ та ЗСУ, особливо розвідки та авіації. Також важлива і підтримка артилерії, БТР/БМП і танків.
3. Зараз на місце цих людей кидають міліцію, якої у нас 300 тис. І в зону АТО станом на сьогодні через військомати або міліцію не беруть (хоча ще в травні брали з руками і ногами). Навіть другий батальйон Донбасу Семенченку не дають право набирати. Потреби в людях зараз не має. Лише для границі в Прикордонну службу (3 тис. грн. на місяць, границя Луганської області).
4. Наші силові органи "приходять в себе" і все буде добре. Реформи робити треба однозначно. Але все валити, як тут пропонують панікери, особливо тоді, коли все почало виходити добре - це злочин.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: У Генштабі досі сидять зрадники, - депутат
« Reply #29 : Червня 18, 2014, 01:07:40 01:07 »
Це має Порошенко робити? Чи може у нас має таки сформуватися суспільство, громадські організації і т.д. Хто буде підходити? Хто буде шукати? Хто буде судити? Хто? Усюди у системі влади "гниль". Вбивць людей на Майдані хоч знайшли? Їх і не шукали, а Ви хочете, щоб шукали генералів винних за літак. Не смішіть. Зараз такого не буде, треба міняти "систему".
И? Что я сказал не так? Если Порошенко не способен к решительным действиям-ему не место в президентском кресле. Все предельно просто. Во Франции, в свое время тоже не сразу гражданское общество сформировалось, и генералов тоже не сразу начали казнить пачками. Видимо, нужно еще три оставшихся ила уронить, чтобы наше общество почесало репу и спросило, как же такое случилось?

Яким діям? Покажіть пальцем кого звільнити і обґрунтуйте навіщо.
Зараз АТО йде досить успішно, чого не видно було у травні (крім операції в аеропорту Донецька). Військово-силова машина запустилася і набирає обертів. І все йде досить успішно.
У тому, що збили Іл-76 винний Путін та терористи. Думаєте, що пілоти би полетіли, якби були впевнені, що будуть мертвими? Та ні. Там би був саботаж. Іл-76 положити навіть з двох Ігл нереально, він би сів всерівно. Його добили ЗУ-22, тому у нього не було шансів і били дуже професійно, це не прості колоради. Злив міг бути серед наших зрадників, які завербовані ФСБ. Тільки як їх вирахувати? Так само злили і генерала Кульчицького. На жаль, виявити зрадника дуже важко. Але, повірте, працює контррозвідка та СБУ. Працює активно.